Ne tűrjük tovább!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Ne tűrjük tovább! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12015-12-22 01:00Mert egyetértek a kezdeményezéssel. |
|
| |
|
Vendég |
#22015-12-28 08:21Mert elég volt !!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#32015-12-28 09:21A petíció minden pontjával egyetértek! |
|
| |
|
Kétkedő |
#42015-12-28 09:34Mit is várunk egy tüntetéssorozattól? Mi a cél? Kormányellenes... És? Lemondani nem fognak. Akkor meg? |
|
| |
|
Vendég |
#52015-12-28 09:35GYORSABB ÉS JOBB LENNE ELKERGETNI ŐKET!! |
|
| |
|
Vendég |
#62015-12-28 09:51Idős koromra mivel már az vagyok Szeretnék egy békés élhető országban élni. Nagyon jónak tartom ezt a peticiót és igy remélem hogy sok emberhez eljut. Végre valaminek történni kell. Összefogásnak,változásnak. Ezt a kormányt le kell váltani |
|
| |
|
Vendég |
#72015-12-28 10:18Mert féltem a magyar demokráciát! |
|
| |
|
Vendég |
#82015-12-28 10:33Mert elegem volt! Becsapnak, és kihasználnak! |
|
| |
|
Vendég |
#92015-12-28 10:34Elegem van a sok hazugságból,rablásból amit a kormány művel!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#102015-12-28 12:08Egyetértek ,de minden vidéki városban szükséges egy képviselő !. Egyszerre azonos időben azonos eszméért minden vidéki városban, településen egyszerre tüntetni !. Szükséges a média is hogy mindenki tájékozódjon onlályt !. Felhivni az emberek figyelmét hogy most ki az utcára ha változtatni akar az életén ,a gyerekeién, az unokájukén !!!. |
|
| |
|
Vendég |
#112015-12-28 12:28Mert reménykedm az összefogás erelyében!!! |
|
| |
|
stoberle |
#122015-12-28 12:37Elég volt ! |
|
| |
|
Vendég |
#132015-12-28 12:49udv..mert elegem van mar ebbol a nagyzolo csalo senkihazi Fidesznek nevezett bagazsbol...elni szeretnek ebben az orszagban nem azt halgatni mijen csalasok lopasok vannak..bilincsben szeretnem latni oket Orbannal az elen... |
|
| |
|
Vendég |
#142015-12-28 12:53Tűnnie kell ennek a tolvaj bandának!!!! |
|
| |
|
veresacs |
#152015-12-28 12:55Elég! Valamit tenni kell. |
|
| |
|
Vendég |
#162015-12-28 13:27Elég volt a tolvaj Orbán kormányból!!! |
|
| |
|
Vendég |
#172015-12-28 14:07Mert nagyon nem tetszik a regnáló kormány működése. |
|
| |
|
Vendég |
#182015-12-28 14:07Mert már elegem van a kormány nyilvános rablásábol! Amit tőlünk ellopnak mi meg éhezünk!!! Ők meg már belefulladnak a milliárdjaikba!!!! De remélem nemsokára a saját sz.rukba fulladnak meg!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#19 Re:2015-12-28 14:09 |
|
| |
|
Vendég |
#202015-12-28 14:09Mert nem szeretem , a mostani kormány hozzáállását az emberekhez. És még sorolhatnám!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#212015-12-28 14:57Mert elegem van a Fidesz népsanyargató és demagóg politikájából |
|
| |
|
Vendég |
#222015-12-28 15:00A vallási és lelkiismeretin szabadság mint alapvető emberi jog csorbításáért Orbán Viktort tömeggyilkosnak tekintem, mert az alaptörvény elismert vallások általi betarttatásával az igazság szabadpiacát szorítja korlátok közé és rekatolizálja az országot. Erre a magyar nép nem kérte és nem hatalmazta fel Orbán Viktort és szűk baráti körét, még akkor sem ha közönnyel eltűri. |
|
| |
|
Vendég |
#232015-12-28 15:12Elég volt a klerikáknyilas Orbán maffiából, a növekvő nyomorból, éhező gyerekekből, a lezüllesztett, szétvert oktatásból, egészségügyből! |
|
| |
|
Vendég |
#242015-12-28 15:17Remélem nem csak tea délután lesz? Tömegesen ottmaradni. |
|
| |
|
Vendég |
#252015-12-28 15:21Nagyon elvagyunk nyomva nyugdijbol bérből nem lehet meg élni !!!! Teljesen Rabszolgája lettünk a mostani kormánynak |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 463 aláírás
679 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
579 aláírás
579 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Állítsàk vissza a Kiss vonatokat a Ceglédi vonalra (Z50)
366 aláírás
366 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
997 aláírás
352 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
359 aláírás
290 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
231 aláírás
231 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
217 aláírás
217 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
160 aláírás
160 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
LEGYEN VALÓBAN VÉGE AZ ÁLLATOK CIRKUSZI SZENVEDÉSÉNEK!
104 aláírás
104 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Gyámhatósági/bírósági nagyszülői kapcsolattartás felülvizsgálata
98 aláírás
98 Aláírások / 7 nap
25 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
145 aláírás
89 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 216 aláírás
89 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.