Ne szűnjön meg a Krúdy Gimnázium!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Ne szűnjön meg a Krúdy Gimnázium! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12015-11-09 14:06Most 7. osztályos lányom jövő évben a Krúdy két tannyelvű gimnáziumba szeretne felvételizni. Készülünk a nyílt napra. |
|
| |
|
Vendég |
#22015-11-09 14:15A Krúdy Gyula Gimnázium Győr egyik legjobbja, hatalmas hiba lenne bezárni. |
|
| |
|
Vendég |
#32015-11-09 14:15A kis unokám Győrben él, és nem szeretném, ha szűkítenék a továbbtanulási lehetőségeit egy jó hírnevű gimnázium megszüntetésével. |
|
| |
|
Vendég |
#42015-11-09 14:19Azért írtam alá a petíciót, mert felháborítónak tartom, hogy egy ilyen nagy múltú, sikeres iskolát 1 tollvonással meg akarnak szüntetni ! Nagyon politika szaga van ennek! HAJRÁ KRÚDY!!! |
|
| |
|
Vendég |
#52015-11-09 14:20Krúdys öregdiákként mai napig örömmel emlékszem vissza arra az időre, amikor én is "B-s voltam és bátor", ahogy a gólyabálon énekeltük, és büszke voltam magunkra az aBszurd műsorért a diákdirin, mikor a négyéves osztályok legjobbjaiként lettünk a harmadikak, az öt-ötéves J és K mögött. |
|
| |
|
Vendég |
#62015-11-09 14:20A Krúdy kéttannyelvű gimijében végeztem, és az ottani nyelvoktatásnak hála, külföldi egyetemen tudtam két mérnöki diplomát szerezni úgy, hogy nem a nyelvi nehézségekre kellett koncentrálnom. Ilyen nyelvoktatásra több magyar városban is szükség lenne; nehogy már még azt a keveset is bezárják, ami ilyen színvonalat biztosít!!! I <3 Krúdy |
|
| |
|
Vendég |
#72015-11-09 14:24Révais voltam, de ez most nem is érdekes! Hajrá Krúdy! (Bár attól félek, ha az egész ország aláírja, a döntéshozókat az sem érdekli) |
|
| |
|
B |
#82015-11-09 14:28Krúdys voltam,vagyok és leszek!!! Örök B-s maradok! Mindenki sokat köszönhet az itt tanultaknak!!! Hajrá Krúdy |
|
| |
|
Vendég |
#92015-11-09 14:36Mert krudys diák vagyok! |
|
| |
|
Vendég |
#102015-11-09 14:42Én is a Krúdy-ban végeztem! |
|
| |
|
WAR |
#112015-11-09 14:48Felháborító...iskolákat mgszüntetni,stadionokat építeni!Ja,végül is bután is lehet focizni.Persze azt se feledjük hogy a tanulatlan embereket könyebb irányítani |
|
| |
|
Vendég |
#122015-11-09 14:50- több két tannyelvű gimnáziumra lenne szükség, több nyelvet beszélő, okos fiatalokat kellene képezni. |
|
| |
|
Vendég |
#132015-11-09 14:53Mert a Viktort kellene bezárni szerintem,nem a Krúdy-t! |
|
| |
|
Vendég |
#142015-11-09 15:01Mert ennek az iskolanak muszaj fentmaradni...en is ebben az iskolaban tanulok es egyszeruen imadom...Az iskola szinvonalat a gimnazium noveli meg ettol lesz kerek egesz a suli...a tanulmanyi kirandulasok a a krudy szalon a rengeteg rendezveny ennek nem vehetnek veget csak igy es ezt mindenkinek tudnia kell hogy nem hagyjuk csak igy elveszteni a sulit, igenis kuzdunk erte..... |
|
| |
|
Vendég |
#152015-11-09 15:09Aki csak teheti...!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#162015-11-09 15:09Mert a Krúdy a mi iskolánk és senkinek nincs joga oktalanul beszüntetni! |
|
| |
|
Vendég |
#172015-11-09 15:12"ex-krúdysként" sajnálom, hogy ide jutott az iskola :( |
|
| |
|
Vendég |
#182015-11-09 16:02A gyerekeinkért |
|
| |
|
Vendég |
#192015-11-09 17:20Nagyon remélem,hogy sikeres lesz ez a petíció,hiszen én jómagam is fiatal vagyok és tudom,hogy kell a fiatalságnak a tanulás,illetve az annak megfelelő színvonalas létesítmény. |
|
| |
|
Vendég |
#202015-11-09 21:29Mert Győr legkiválóbb tanintézménye! |
|
| |
|
Vendég |
#212015-11-10 00:07Mert Magyarország ifjúságainak legyen jövője!!! |
|
| |
|
Vendég |
#222015-11-10 08:06Ide jár az unokám, nehéz volt bejutni szeretne itt végezni jó tantestület és barátok között van. |
|
| |
|
Vendég |
#232015-11-10 09:06Felháborítónak tartom az oktatás leépítését. Fontosnak tartom legalább gimnáziumi végzettséget, hiszen egy tájékozottabb, tudásban megalapozottabb ember sokkal hasznosabb és sokkal jobban hasznosulhat a magyar társadalom számára. |
|
| |
|
Vendég |
#242015-11-10 14:42Az első és legfontosabb, hogy felháborít a döntés ténye és az, ahogyan ezt eldöntik. A másik személyes: az unokám hasonló gimibe jár,(nem Budapesten, és már ott is pedzegetik a dolgot) és mivel igazán jó intézmény, a húga is szeretne oda járni. Tekintve, hogy a lakóhelyük közelében ez az egyetlen viszonylag könnyen elérhető hely, kézenfekvő megoldás lenne. Ha megszüntetik, vagy gyengébb színvonalú, vagy nagyon hosszú utazási idővel járó lehetőségei maradnak. |
|
| |
|
Vendég |
#252015-11-10 15:34Mert számomra is legalább annyira fontos az iskolám sorsa, mint a többi 1400 diáknak aki itt tanul |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.