El a kezekkel a Margitszigettől!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) El a kezekkel a Margitszigettől! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12013-05-23 19:36Soha nem álltunk ellen a Margitsziget fejlesztésének, sőt mindig támogattuk, de a felparcellázása ellen mindig kifejeztük aggályunkat |
|
| |
|
Vendég |
#2 Volt egyszer egy Margit-sziget2013-05-23 19:43Most hallottam, hogy a Parlament ma elfogadta a tegnap még tervezetet. Szégyen, gyalázat, meddig tűr még a NÉP?????? |
|
| |
|
Vendég |
#32013-05-24 04:27Elég volt a vezér ámokfutásából, vonuljon vissza Felcsútra! |
|
| |
|
Vendég |
#42013-05-24 04:29Kellene még egy-két ""Alaptörvény"" mely KÖTELEZNÉ a nagyságos képviselő urakat,hogy katasztrófa helyzetben,álljanak már ki az elsők között homokzsákokat rakni.Ételt vinni a kint levőknek.Takarítani a szigetet.Szemetet szedni.A Szabolcs utcát végig söpörni. Tényleg.Az nem kell??? Képviselő úr. Az öné egy darab belőle. |
|
| |
|
Vendég |
#52013-05-24 05:00 Vidékiként ha Pesten járunk egy-egy sétát betervezünk. Tegnap úgy jöttünk haza, hogy a Kossuth téren nem mertünk a föld alól kibujni, látván a Keleti pu. melletti palánkokat. A "szigetre " nyáron megyünk ki, mert akkor több időt töltünk fent. Ne fosszanak meg ettől minket, ennyi a "nyaralásunk" ! Tegyenek meg mindent, hogy ne rombolhassanak, de építeni sem igen kellene --- Köszönöm . |
|
| |
|
Vendég |
#62013-05-24 05:40Természetesen aláírtam! Nem értem sajnos a kormány indokait amiért el akarják venni a kerülettől a szigetet! Nagyon homályos az indok!:'( |
|
| |
|
Vendég |
#72013-05-24 05:44Tegyünk meg mindent, hogy a mienk maradjon a Margitsziget!!! |
|
| |
|
Vendég |
#82013-05-24 07:24Ez is csak a pénzről szól,pedig a Margit szigetet java részt Budapesti Emberek látogatják !! Miért teszik rá erre is a kezüket ?! Mindent államosítani akarnak ?! Ez a kezekkel Margit Szigettől !!! ELÉG VOLT !!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#92013-05-24 07:52"Eddig, és ne tovább!" |
|
| |
|
Yossarian |
#102013-05-24 08:08Angyalfőldiek Ébressztő Ez már nem pártpolitika!! Totális kifosztás a gyereked unokád jővőjét élikfel Vessűnk véget ennek az őrűletnek .Már veszteni valónk nincs , |
|
| |
|
Vendég |
#112013-05-24 08:19Elég volt az országunk rombolásából, elsíbolásából ! Állítsuk meg a FideSS ámokfutását ! |
|
| |
|
Vendég |
#122013-05-24 08:30A Margit-sziget jelentős része eddig is a Fővárosi önkormányzat birtokában volt! Vajon mennyit költöttek rá? Mert a XIII. kerület költött rá "rendesen"! |
|
| |
|
Vendég |
#132013-05-24 08:59Én egy 62 éves ember vagyok. A rendszerváltásig, mindig azt tanították az iskolákban a gyerekeknek, hogy a Margitsziget mindenkié, ha ez nem így lenne sokunknak megszakadna a szíve, mivel az elmúlt rendszer egyik alapvető intézkedése volt. Ne engedjük, hogy ez megváltozzon. |
|
| |
|
Vendég |
#14 Re:2013-05-24 09:18Már mi a fityfenét képzelnek??? Elgurult a gyógyszerűk? FELHÁBORÍTÓ!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#152013-05-24 09:30El a kezekkel a Margitszigettöl !!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
13.ker lakos |
#162013-05-24 10:28Fogjunk össze végre! Ezt az elmebajos kormányt el kell kergetni.Bögyükben van a kerüleT MERT ITT ÉLNI JÓ! Mit akarnak a szigettel , Talán "ORBÁN" szigetre akarják elnevezni,hogy ezzel is hódoljanak a vezérüknek! Szerintem megint egy mutyi társaság van a háttérben!!! |
|
| |
|
Vendég |
#172013-05-24 10:46Szégyen és gyalázat amit csinálnak, szinte tudni lehet, hogy mögötte önös érdekek lapulnak. A Margitsziget a legsötétebb Rákosi korban is a XIII.k. tulajdonában volt és a az arra sétálók, v gyerekek csoportos iskolai kirándulásainak kellemes helye volt. XIII. kerületben születtem és ott is jártam iskolába, a gyárakkal teli kerület /amiből sajnos már alig van/ kedves színfoltja a Margitsziget!!! El a kezekkel!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#182013-05-24 11:29Ne nyúljanak MINDENT le!!!!! |
|
| |
|
vendég13 |
#19 El a kezekkel a Margitszigettő! Hajrá Angyalföld!2013-05-24 11:45Most már jöhetne az Orbán takarodj!Elég volt már ebből a kormányból! Már a templomokból is eltűntek az egerek, sajnos már egereink sem lesznek. Lopnak,csalnak,szednek,visznek,parcelláztatnak,mutyiznak,tönkretesznek,átneveznek...Szégyen! |
|
| |
|
Vendég |
#202013-05-24 12:02Bízonyítsuk be, hogy sokan és elegen vagyunk! Elég a sunyi és önző mutyizásból! |
|
| |
|
Vendég |
#212013-05-24 12:35Egyszerűen nem értem Tarlós ötletét??? emlékeztetni kellene Őt a '90-es években mit akartak az Óbuda szigeten építeni a norvégok. talán tud rá válaszolni... |
|
| |
|
Vendég |
#222013-05-24 12:37szigetmutyi ? :( |
|
| |
|
állítólag állampolgár |
#232013-05-24 13:15Jó játék! Legközelebb már belépőjegyet szednek, olyat amit csak a felső 10% tud megfizetni... Nem újdonság, volt már ilyen, ráadásul a Parlament környéke is ezt az időt fogja idézni. Miért is csodálkozunk???? |
|
| |
|
Vendég |
#242013-05-24 13:26a Margit sziget mindenkié. az ország szépsége. kevés olyan ember van, aki nem fordult meg ott. számomra édes nosztalgia - séták, csókok. de nyugdíjasként is szerettem kijárni - heverészni, olvasni, barátokkal találkozni. NEM ADOM !!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#252013-05-24 13:34Valószinüleg kell még hely mélygarázshoz, mert a Kossuth téri kicsi lesz, a rokonok már nem férnek be. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 275 aláírás
574 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
348 aláírás
348 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
186 aláírás
186 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
170 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
87 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
66 aláírás
66 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.