deviza alapú csalás ellen
deviza alapú csalás ellen / Közlemények / közjegyzőkamara levél / Hozzászólások
|
Vendég |
#12013-09-14 12:46Támogatom !!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22013-09-14 14:20igazad van péter mert a közjeggyzőnek kellet volna szolnia hogy hamis a szerződés. |
|
| |
|
Vendég |
#32013-09-14 14:22A XX.század legnagyobb csalása!! |
|
| |
|
Vendég |
#42013-09-14 14:36Köszönjük a segitséget sok sikert az "ÉRDEKÜNKBE" !!!! |
|
| |
|
Vendég |
#52013-09-14 14:38TÁMOGATOM ! ÉN MÁR ALÁÍRTAM |
|
| |
|
Vendég |
#62013-09-14 15:53Egyetértek, köszönöm, hogy megtetted. |
|
| |
|
Bigyó |
#72013-09-14 16:37Köszönöm ! Már aláírtam és továbbra is támogatom ! |
|
| |
|
Vendég |
#82013-09-14 18:07Egyetértek a leírtakkal és továbbra is támogatom mindannyiunk érdekében,és köszönöm a képviseletet... |
|
| |
|
Vendég |
#92013-09-14 18:43Támogatom a petíciót, mert már csak ebben bizhatunk! Hiába mondja a Tv. hogy semmis a szerződések egyes részei, a bankok sajnos nem veszik figyelembe. Nyugdijasak vagyunk, felajánlottuk, hogy fizetünk, az elmaradást felét befizetjük, de a bank fel akarja mondani a szerződést! Nagyon sok ember lett öngyilkos már, mikor lesz már vége!!! Köszönjük az önzetlen segítséget, és bízunk abban, hogy a szegény embereket is emberszámba veszik! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2013-09-15 05:37- Date of removal: 2013-09-15
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#112013-09-15 05:38pénznek szaga van. |
|
| |
|
Vendég |
#122013-09-15 05:45Kedves Péter! Minden közjegyzőnek a börtönben a helye.Évek óta bűnsegédek ezek,de nemcsak deviza ügyekben.Maffiózók.Remélem ez a harc lesz a végső csapás. Üdv. Havasi Györgyné |
|
| |
|
Vendég |
#132013-09-15 07:41Miért nem mehet tönkre egy BANK ??-ez is egy vállalkozás , csaltak hazudtak - TÖNKREMENT A VÁLLALKOZÁSUK, - na és??
MÉG AZOKNAK IS AKIK TELE VANNAK PÉNZZEL -NINCS MENTELMI JOG. |
|
| |
|
Vendég |
#142013-09-15 09:34Egy jogállamban, ezen levél utáni intézkedés, már nagyot tudna lendíteni a korrúpció, csalás uzsora témában, ha jogállam lenne valóban. Az elmúlt 5 évben, már annyiszor leírásra került, az igazság, de a jogszabályok mindenképpen. Volt egyetlenegy "illetékes elvtárs" aki nem használta ezen ügyben az "ad acta" módszert? Ha viletlenül megszólalt, Felhomályosítás történt és akkor még szépen fejeztem ki magam. A leírtaktól függetlenül nagyon köszönöm- talán sokuk nevében megtehetem- az áldozatos munkájukat, remélve most talán nem talál sűket fülekre és helyette nem a horgasujju kezükkel mutatnak fityiszt nekünk. ünk. |
|
| |
|
Vendég |
#152013-09-15 11:21Egyetértek, köszönöm, hogy megtetted! |
|
| |
|
Vendég |
#162013-09-16 16:46Köszönjük amit értünk tesz.Összefoghatnánk mindannyian igazán |
|
| |
|
Vendég |
#172013-09-16 17:36Messzemenően elítélendő az a folyamat amelyet a kormányaink lehetővé tettek létrejönni, mégpedig a devizahiteleknek csúfolt, egy egész nemzetet tönkretevő ügylet sorozat kapcsán! Megdöbbentő a pénzügyi ellenőrző szervek, de az APEH, majd a NAV szembekötősdije, ehhez aljas adalék a bankszövetség működésének feltételek és megfelelő leszabályozott-ságok nélküli engedélyezése! A kormányzati intézkedésekben véleményt alkotó jogosítványaiknak befogadása! Megdöbbentő, hogy a kormányváltás időpontjában már nyilvánvalóvá vállt súlyos jogsértő folyamat, a kormányt nem predesztinálta megfelelő súlyú azonnali intézkedések megtételére! Megdöbbentő, hogy a kormány olyan maszatoló intézkedéseket tett amelyekkel diszkriminatíve kizárta a polgárok csaknem 95 %-nak tisztességes probléma levezetését! Ezzel a bankok harácsának további táptalajt, a polgároknak népellenesnek minősíthető ellehetetlenülést állandósított! A jelenlegi kormány felelőssége a történések vonulatában kiemelkedően nagy! Ennek mindenképpen a felelősségre vonásban kell realizálódnia! Ez nem csupán "Bajnaiféle; nem értettünk hozzá"-val elintézendő, akkor amikor ember életek százaitól kellet búcsúznunk, akkor amikor családok százezrei mennek tönkre, akkor amikor a polgárok milliói szenvedik a törvénytelenségeket, sőt bűnszövet-kezetben elkövetett, nemzetünket sújtó rabló cselekedeteket! Ezekért felelni kell! |
|
| |
|
NIGY68 |
#18 a kormány felelőssége!2013-09-16 17:47A kormány a devizahiteleknek csúfolt átverés támogatójává vált! Lesöpörve azt a tényt, hogy a nemzet gazdasági vertikumát tették ezzel tönkre, és nem csupán a bankok a felelősek, ez tévedés! Hanem a kormány! Ezért a felelőssége okán távoznia kell! |
|
| |
|
Vendég |
#192013-09-18 10:32Kedves Péter! Köszönjük fáradozását megsegitésünk, kirablásunk meggátolása és megszüntetése érdekében! További sok sikert kívánva és támogatva munkáját! Üdvözlettel: Kormányaink és bankok általi átvert áldozatok!!! |
|
| |
|
Nem birka! |
#202013-09-18 10:43Egységben az erő, de szükségesek bizony kisegitőink is e harcban, mint Ön Menyus Péter és még sokan mások:Dr.Léhmann György, otthonvédő és egyéb szervezetek! Köszönet mindannyiuknak, kik tiszta szivvel és legjobb tudásukkal járultak hozzá jogaink érvényesitéséhez, melyet siker kell eredményezzen!!!! Üdvözlettel: Népünk átvertjei! Gyönyörűné Kató |
|
| |
|
Vendég |
#212013-09-19 19:45Ha nekem, és a többi magyar állampolgárnak becsületesen tisztességesen kell, kellett dolgozni, elvárható, hogy egy közjegyző is körültekintően, és pontosan végezze munkáját, mivel emberéletek is függnek tőle !!! Különben kártékony, és selejtes fércmunkát végeznek, ami miatt a mérleg nyelve az igazságban nem egyformán áll !!! Nagyon kilóg a lóláb, és látszik a laikusnak is, hogy csak futószalagszerűen igazolják az igaztalan dolgokat !! Persze, tisztelet a kivételnek, remélem a végső számonkérésnél több lesz a lelkiismeretes közjegyző, mint a munkáját trehányul végző !!!! |
|
| |
|
Vendég |
#222013-09-28 18:11igy igaz felelniük kell a törvénysértésekért mivel jogerős itélet van a bankok a jogszabály megkerülésével rabolnak |
|
| |
|
Chiompi |
#23 Devizacsalas2013-09-30 21:49Egyetertek a peticioval, Chiompi chiompi@freemail.hi Hol kell alairni? |
|
| |
|
Chiompi |
#242013-09-30 21:51Bocs. .hu Ezt akartam irni |
|
| |
|
Vendég |
#252013-10-01 17:34nagyon tetszik sok sikert,én is áldozat vagyok. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
950 aláírás
949 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 215 aláírás
528 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
191 aláírás
191 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 529 aláírás
180 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
141 aláírás
141 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
115 aláírás
115 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 187 aláírás
85 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Élhető Dunakanyart! Vizsgálják felül a 11-es út forgalmi kialakítását
1 842 aláírás
81 Aláírások / 7 nap
8 May 2026
Kérjük, hogy a zuglói lakosokat is fogadja az Uzsoki Utcai Kórház traumatológiai sürgősségi osztálya
459 aláírás
76 Aláírások / 7 nap
17 May 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
63 aláírás
63 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.