deviza alapú csalás ellen
deviza alapú csalás ellen / Közlemények / aktualizált feljelentések / Hozzászólások
|
Vendég |
#12013-07-17 08:53Kedves Péter egyetlen egy fájl sem tölthető le ,vajon miért????-valaki letiltotta????? |
|
| |
|
Vendég |
#22013-07-17 09:45szerintem az Állambácsitol kell ERÉLYESEN követelni, hogy hagyjy abba a tehetetlensége magyarázkodását ne féljen ne ovatoskodjon hanem védje meg a polgárai érdekeit.Az államnak jogában van bár ki ellen bár milyen rendelkezéseket hozni a MI érdekünkbe, és ne az EU mondja meg nekünk hogy itthon mit és hogy csináljunk. Tanuljunk a lengyelektöl... |
|
| |
|
Vendég |
#32013-07-17 09:58Egyetértek!! |
|
| |
|
Ercsimancsi |
#42013-07-17 10:15teljesen egyetértek rólunk azt mondják ,hogy "birka" nép vagyunk ne hagyjuk magunkat ! Én biztosan nem fogom.Én még nehezen de tudom fizetni a törlesztést ,de ...... |
|
| |
|
István |
#52013-07-17 10:22Teljes egyetértéssel,csak gratulálni tudok. Ekkora munka, ilyen alaposan, jól összeszedetten minden elismerést megérdemel. Félek a politikával átszőtt törvényhozás nem fog kibújni a bőréből. |
|
| |
|
Vendég |
#62013-07-17 10:23Kedves Péter! nem emberiesség elleni bűntett, hanem emberiség elleni!! Judit |
|
| |
|
Vendég |
#72013-07-17 10:30Nagyon jó Péter! Mert már én is csak azt találgatom melyik gyógyszerből vegyek be egy dobozzal. Ebből nincs kiút, pedig én nem is tartozom a nagy összegű tartozók közé, csak én egyedül vagyok egy átlag lakótelepi lakásban. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt a kis szerzeményemet ne tudjam megtartani és az utcára kerüljek.Azért néha reménykedem, köszönöm Önnek, hogy egy kicsit felrázott! Üdvözlettel: Kati |
|
| |
|
Vendég |
#82013-07-17 10:37Kedves Menyus! Köszönöm, hogy ennyit fáradozol mindannyiunk érdekében! Üdv., Sziky Erika |
|
| |
|
Vendég |
#92013-07-17 10:42Köszönöm!Terjeszteni fogom! |
|
| |
|
Vendég |
#102013-07-17 11:12Kedves Peter! igazan örülünk hogy vegre valaki komolyan foglalokozik az üggyel ami sok embert erint es nagy valoszinüseggel egy nep sorsa függ ettöl ! Köszönöm! Tisztelettel Prakter Geza |
|
| |
|
Vendég |
#112013-07-17 11:30Kedves Péter! Köszi az információt. Nagyon várom a fejleményeket! Egyre kérlek, kicsit sok a gépelési hiba az üzenetekben. Erre vigyázzatok, mert olvasni sem jó és az érintett hivatalok-ügyintézői mondhatják, hogy erre sem figyelünk, mit akarunk? Természetesen nem ez a fontos, hanem hogy oldódjanak meg ezek a visszás- és sokakat hátrányosan, sőt, tragikusan érintő dolgok, kizsákmányolások ... S ne csak írásban, hanem a valóságban is érezzük a jobbítást. S az is fontos, hogy ne csak az EMBERIESSÉG, de a felülről elnyomó ANYAGIASSÁG, KAPZSISÁG ellen is érvényt szerezzünk magunknak! Üdv. jó kívánságokkal, N. Pető Ilona, Szigethalomról. |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2013-07-17 11:32- Date of removal: 2013-07-17
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2013-07-17 11:36- Date of removal: 2013-07-17
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#142013-07-17 11:41Miért utasitotta el az uzenetemetz ? Eta |
|
| |
|
Vendég |
#152013-07-17 11:56KÖSZI!ÉN OSZTOTTAM!! |
|
| |
|
Vendég |
#162013-07-17 12:33Kedves Menyhért Péter! Mivel már jogilag felszámolták a bakrendszert, a vállalati-kormányokat és az egész díszes társaságot, csak azt javaslom hogy előbb érünk célba ezzel: http://jogossagot.blog.hu Szeretettel Tóth Mária (Maya) |
|
| |
|
Vendég |
#172013-07-17 13:30Péter köszönöm. |
|
| |
|
vendég |
#182013-07-17 14:23Kedves Péter! Köszönöm!Ennek a kezdeményezésnek nek előbb-utóbb eredményének kell lennie!Nagyon reménykedem abban, hogy talán mégsem a középkorban élünk! Nagyon sok embernek van szüksége az ilyen támogatásra , ezért kérek mindenkit, hogy támogassa Pétert! |
|
| |
|
Vendég |
#192013-07-17 16:06Kíváncsi leszek a fejleményekre. Nekem az Eszközkezelő már intézkedik, ezek után lesz valamiféle beleszólásom majd. |
|
| |
|
Vendég |
#202013-07-17 17:24Mindent meg kell tenni, mert ez egy rablás, amit csinál a bank. |
|
| |
|
Vendég |
#212013-07-17 17:25Ahogy a mai hírekben hallottam, Navracsics Tibor tegnapi nyilatkozatát, "az árfolyamrés témában LEHETne akár őszel valamilyen szabályt, hozni és megosztani, vagy akár az egészet elengedni". Ma már megint a szerződésekbe való belenyúlást sérelmezik, DE ismét van 3féle javaslatuk is. Javaslatok gyártása helyett fogadják el a civilek (jelenleg Menyus) bizonyítékokkal alátámasztott pontosan kiszámítható Károkozásának megszüntetését, kiiktatását?? ATV-n a 7 órás hírekben nyilatkozó nő megint azzal jön, hogy "minden szerződés más" ezeket nem lehet egyformán kezelni. Várom a pénteket, mit fog Polt Péter reagálni. Mindjárt meghallgatom a Felcsuti úr mivel jön elő. |
|
| |
|
Vendég |
#222013-07-17 18:02Segítségét szeretném kérni a jelzáloghitelemmel kapcsolatban.2008 ban vettük fel a svájcifrank alapú jelzáloghitelt.Először 26000 ft-ot fizettünk, majd 49000-et. ez év jan.ban felmondták a hitelszerződést, mivel 52000 Ft nyugdíjból nem tudtam fizetni...Az OTP- Faktoring javasolta, hogy ajánljuk fel a Nemzeti Eszközkezelőnek a 11 milliós családi házunkat.A felvett hitel 3.5 millió, ami most 4.5 millió.Ezt az összeget akarják beszámolni.Nem adnak különbözetet, pedig van még tartozásunk:(Tak. Szövetkezet 400 ezer,Amit vitattunk de a végrehajtó erre a tartozásra +85 ezer Matáv,+950 ezer Egyéb)A fél házra árverést tűztek ki május 16.ra ami jelentkező hiányában meghiúsult. Most e hó 22reújabb árverést tűztek ki, de félő, hogy az OTP tartozás miatt már az egész házra árvereznek!Kérdezem, mit tegyek? A férjem 82 éves,GYÁMSÁG alatt van.Én 70 éves SÚLYOS CUKORBETEG vagyok...Tudatlan vagyok a pereskedésben.KÉREM SEGÍTSÉGÉT. KÖSZÖNETTEL Merkert Istvánné.Dunaharaszti Tavasz u 19.tassy.jusztina@gmail.com. |
|
| |
|
Vendég |
#232013-07-17 18:51köszönjük, nagyon köszönjük! terjesztem is. |
|
| |
|
Vendég |
#242013-07-17 20:07Minél hamarabb történjen már pozitív változás ! |
|
| |
|
Vendég |
#252013-07-18 00:05Támogatom ! És alá írom !! Hegedűs Lászlóné |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
947 aláírás
946 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 205 aláírás
544 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
187 aláírás
187 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 529 aláírás
180 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
141 aláírás
141 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Kérjük, hogy a zuglói lakosokat is fogadja az Uzsoki Utcai Kórház traumatológiai sürgősségi osztálya
459 aláírás
132 Aláírások / 7 nap
17 May 2026
Élhető Dunakanyart! Vizsgálják felül a 11-es út forgalmi kialakítását
1 842 aláírás
118 Aláírások / 7 nap
8 May 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
104 aláírás
104 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 187 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
58 aláírás
58 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.