Az oltás hatékonysága közérdek!
Az oltás hatékonysága közérdek! / Közlemények / Több információt! / Hozzászólások
|
Vendég |
#12021-10-02 08:53Nem oltás kell, hanem gyógyítás! Ami jelenleg nincs, de ha mégis lenne, betiltják. Tojok az összes oltásra! Hatékony vagy sem, az ember élet nem játék!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22021-10-02 09:38Nem támogatom az oltást, mert a magyar nép megosztottságát eredményezi, hazugság amit a nép felé kommunikálnak!
Az oktatlanok kirekesztettek a társadalomból, ez nem megengedett, törvénytelen. Oltás kötelezővé tétele csak politikai érdek. A nem oltható betegek számára kirekesztettséget és szándékos eutanáziát jelent! Az ország vezetése a nem oltható betegekről tudomást sem akar venni! Egészségügyi államtitkár, s3n a népegészségügyi hivatal! Sok egészségügyi dolgozó akik évtizedeken keresztül beteg ápolás során folyamatos gyógyszer kontaktban volt, foglalkozási ártalom folytán gyógyszer allergiás lett, nem oltható! Most ezrével bocsátják el a munkahelyéről igazságtalanul! Ez a petíció is egy kényszer, amelyet csak a kormány radikális nyomása miatt kezdeményeztek törvény ellenes! Dietetikus - egészségügyi menedzserként nyilatkoztam |
|
| |
|
Vendég |
#32021-10-02 10:33Szabó Miklós |
|
| |
|
Vendég |
#42021-10-02 10:33Az oltás és a maszkot nem hatékony káros hatással van az embernek és a gyerekeket hadják békén fejezzék be az EMBEREKET KÍSÉRLETI VAKCINÁVAL oltság be |
|
| |
|
Vendég |
#52021-10-02 19:46Nem szégyelje magát ilyen mocskot ír be oltássa be magát 4ször ha akarja kísérleti vakcina Bill Gates Rokeferek parancsára folyik világ szerte ez nem védő oltás a védőoltás is meg szünz 1997ota nem kőtelező csak a nagy okosok halgatnak |
|
| |
|
Katalin Máténé |
#6 #22021-10-11 19:58Csatlakozom az előttem szólóhoz,az ember élet nem játék!!!!! |
|
| |
|
István |
#72021-10-14 02:11Ha az is benne lesz a statisztikában, hányan nyomják a kórházi ágyakat hamisított oltási papírokkal, akkor persze. Csak utólag egy covidosról nehéz megállapítani, hogy nem a mosdókagylóba ment-e az oltóanyag. |
|
| |
|
Vendég |
#82021-10-14 18:53Nem támogatom az oltást,mivel több ismerősöm súlyosan lebetegedett tőle,és többen oltás után elhaláloztak!
Trojákné Kerepesi Tünde |
|
| |
|
Vendég |
#92021-11-20 05:56Támogatom a petíciót. |
|
| |
|
Vendég |
#102021-11-20 05:58Támogatom. |
|
| |
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2021-11-20 07:09- Date of removal: 2021-11-20
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#122021-11-20 18:22Tisztelt tájékoztató! Én semilyen oltással kapcsolatos peticiót nem írtam alá,és ezt sem írom alá! Önnek ajándékozom a részemre szánt lötyit! Az oltottak is megbetegszenek. Én bízom a saját immunomban. |
|
| |
|
Vendég |
#13 Re:2021-11-20 18:24Teljesen igazad van! Ekkora szemétséget,már hazugsággal,megtévesztéssel zargatják az embert! Aki megvette,fogyassza el! |
|
| |
|
Vendég |
#14 Re:2021-11-20 18:30Szégyellem magam,hogy az eü- ben dolgoztam. Nem hiszem el,higy ezt a politikai nxomást képesek elfogadni. Kell a pénz,de az egészség mindentől fontosabb! Jó hogy nyugdíjas vagyok,már rég meglincseltek volna,hisz engem nem lehetne így elhallgattatni! |
|
| |
|
Vendég |
#152021-11-21 00:04Martonné Lakos Klára |
|
| |
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.