MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!
MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / 8404 / Hozzászólások
|
Vendég |
#12017-07-23 16:38Kedves Zsuzsa! Nagyon szépen köszönöm, hogy részt vehettem benne. Hámori Ferencné |
|
| |
|
Vendég |
#22017-07-23 17:05Sokäig alábecsültem a protestálás lehetőségeit, jelentősségét. Először talán a székesfehérvári Hóman-szobor esetében gondolhattam úgy, hogy a jelenlétünk volt a sarokkő, vagy az utolsó csepp a pohárban, ami végülis eltántoritotta a döntéshozókat a szoborállitastól. Lehet, a hegedúhang is segitett. (Mindenesetre a résztvevők azt mondták, hogy nekik lélekben sokat adott, s ez nagy boldogsággal töltött el engem.) Gratulálok a szervezéshöz! |
|
| |
|
Vendég |
#3 Re:2017-07-23 17:27Köszönöm szépen a részvételt. Nem hiszem, hogy a gyűlöletkampányt leállítottuk, de a hangunkat hallattuk A hogyan tovább, sajnos még várat magára.
Üdvözlettel: Dárdai Zsuzsa |
|
| |
|
Vendég |
#4 Re:2017-07-23 17:29 |
|
| |
|
Vendég |
#52017-07-23 17:45Köszönöm, hogy résztvehettem. |
|
| |
|
Vendég |
#62017-07-23 17:48Sajnálom! Soros ennél többet érdemelt volna! |
|
| |
|
Vendég |
#72017-07-23 17:49talán ,lehet mondani, hogy volt értelme |
|
| |
|
Vendég |
#82017-07-23 18:26Köszönöm Zsuzsa munkáját! Örülök, hogy legalább ennyien aláírtuk és együtt gondolkodtunk. Bízom benne, hogy valahogy majd folytatjuk. Nem szabad feladnunk! Mindenkinek egy szebb jövőt kívánok! Tisztelettel: Farkas Anna
|
|
| |
|
Vendég |
#92017-07-23 18:43Köszi Zsuzsa a kiállásod , a felhibásod hozzánk, én a 3306- os aláiró |
|
| |
|
Vendég |
#102017-07-23 18:53:( :( :( :( :(
|
|
| |
|
Vendég |
#112017-07-23 18:55Kedves Zsuzsa, Mi történt? |
|
| |
|
Vendég |
#122017-07-23 20:11Szégyen-gyalázat amit művelnek "ezek"! De pofátlanok és a plebs nem látja, hogy mire számíthat!? Csaba |
|
| |
|
Vendég |
#132017-07-23 20:15Kedves Zsuzsa, - köszönjük az eddigi munkádat. Sajnos egyelőre a lelketlenség, gonoszság, embertelenség az erősebb. Mindenesetre azért megjegyzem, hogy haragszom Soros Györgyre, mert a jóindulata miatt /lásd a kormány több tagjának az egyetem költségét állta/ lett ilyen a kormány és a tagjai. Ha Ő ezt az önzetlen segítséget nem adja meg, akkor ma nem itt tartanánk. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, - azért reménykedjünk egy becsületes, demokratikus Magyarországban. Azért további sikereket kívánva, maradok tisztelettel és köszönettel: Papp Anikó |
|
| |
|
Vendég |
#142017-07-23 20:37Nagyon szívesen,jó ügyért bármikor! Attila. |
|
| |
|
Vendég |
#152017-07-24 08:26Kedves Dárdai Zsuzsa! Köszönöm, hogy időt és fáradságot szánt arra, hogy elindította és gondozta ezt a petíciót. Köszönöm, hogy szólt, amikor oly sokan hallgatnak. Szívesen csatlakoztam én is a jó ügyhöz. Ne szegje kedvét, hogy "csak" ennyien voltunk, akik aláírták. Hiszem, hogy a csöndes kissebség előbb-utóbb legyőzi a hangos többséget. Tisztelettel Boldizsár András Búcsúzóul hadd idézzem ide Bertold Brecht egy rövid írását:
Bertold Brecht: Legenda arról, miként keletkezett a Tao Te King, amikor Lao Ce emigrációba ment |
|
| |
|
Vendég |
#162017-07-24 10:47Tisztelt Dárdai Zsuzsa! Az ok ugyan most elfogyott, de hallani a következő plakátozásról. Szóval a hisztéria keltés jóvoltából az eddig nem nagyon ismert Soros Úr életútját már csak kíváncsiságból is elolvastam, megnéztem. Kíváncsian várom a következő világégető arkangyalt, aki nemzetünkre tör. Ha lesz, újból beállnék a sorba, a tiltakozók sorába. További sok boldogságot, minden jót kívánok. Attila |
|
| |
![]() Anonymous |
#18 Re:2017-07-24 14:08Kedves Boldizsár András,
Köszönöm, és a Brecht verset is, amely nagyon ide vág. Amikor szükséges, folytatjuk.
Szeretettel üdvözlöm: D. Zsuzsa |
|
| |
![]() Anonymous |
#19 Re:2017-07-24 14:10Köszönöm Anikó, Hiszem, hogy a dolgok jóra fordulnak. ...és mi addig is hallatni fogjuk a hangunkat.
Üdvözlettel: Dárdai Zsuzsa |
|
| |
|
Vendég |
#202017-07-24 14:22Köszönöm szépen |
|
| |
![]() Anonymous |
#21 Re:2017-07-24 14:24Kedves Vendég, Semmi nem történt, de technikailag nem jött össze, amit akartam, hogy a Soros-plakátra felfűzve folytassuk az aláírásgyűjtést mindennemű gyűlöletkeltés ellen. Az aláírások száma nem növekedett. Az emberek nem értették, vagy nem érte el az ingerküszöbüket az újabb történések sora (Ferenc pápa, Tusványos stb...) Ha jön az újabb dömping (bárcsak ne jönne..), folytköv.
Köszönöm a részvételt, üdvözlettel: Dárdai Zsuzsa |
|
| |
|
Vendég |
#242017-07-24 17:00Le kéne szedni az összeset Magyarország területéről és nem csak a vizes VB-re vezető útakról! |
|
| |
|
Vendég |
#252017-07-24 18:04Köszönöm! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
