MONDJ NEMET A NEPTUN ÁLTALÁNOS ISKOLA BEZÁRÁSÁRA!
MONDJ NEMET A NEPTUN ÁLTALÁNOS ISKOLA BEZÁRÁSÁRA! / Közlemények / Aláírás megerősítése / Hozzászólások
|
Vendég |
#12015-04-12 21:00Megerositem alirasomat, nem szeretnem, ha bezarnak az Iskolat! |
|
| |
|
Vendég |
#32015-04-13 05:55szeneka@hotmail.com |
|
| |
|
Vendég |
#42015-04-13 05:57robipapa5@gamail.com |
|
| |
|
Vendég |
#52015-04-13 07:49Most éppen a Kínaiaknak nyalunk! Ez a kormány nem boldog ha nem szaros a szája! Szégyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62015-04-13 11:47Nem értek egyet az iskola bezárásával.A kerületben van üres iskola Szödligeti iskola azt adják a kinai vagy az arab diákoknak |
|
| |
|
Vendég |
#72015-04-13 20:51Egy szöveges feladat!:Van egy iskolának 650 férőhelye és 287 diákja ebböl 135 tanulója SNI-s /a magyar törvények szerint 1 SNI-s tanuló 2-nek számít/ Hány százalékos telitettsége van ennek az iskolának?Ennek a kerületnek van egy alpolgármestere aki szerint 45 a megoldás.Szerintem, de lehet, hogy tévedek,de a mélyen tisztet úriember, vagy nem eléggé tájokozódott vagy problémája van a matematikával.Szerintem 64.8 százalék a helyes megoldás.Lehet neki kellett volna egy ilyen színvonalú iskola, olyan tanárokkal, mint a Neptun,de neki nem volt olyan szerencséje.Sajnálom!De a saját gyerekemet aki SNI-s jelen pillanatban, van olyan szerencséje, hogy a Neptunba járjon egyenlőre nem kell sajnálni.Azt viszont sajnálom,hogy a saját kerületem, saját Önkormányzata akik elvileg a kerületben élőket képviseli, olyan gyerekeket hagy pácban akik igenis rászorulnának arra biztos háttérre , azokra a tanárokra és fejlesztésekre amit a Neptun ad nekik.Gratulálok! Éljen Budapest "kínai negyede" Újpalota!!! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2015-04-13 20:58- Date of removal: 2015-04-13
- Eltávolítás oka:
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2015-04-14 11:14- Date of removal: 2015-04-14
- Eltávolítás oka:
|
maci |
#102015-04-14 14:52Tiltakozom a bezárás ellen. Én is itt tanultam és még sokan a kerületben. Miért kellene a magyar gyerekek érdekeit háttérbe helyezni a kinai gyerekekével szemben ? Nem vagyok idegen ellenes, de már a 2. iskolát akarják elvenni a gyerekeinktől. Keressenek egy üres épületet vagy építsenek újat. Ez az iskola jó helyen van, viszonylag közlekedésileg is biztonságos, legtöbben gyalog is eltudják érni, a játszótér mellette van. Harcolni kell érte, össze kell fogni a bezárás ellen.
|
|
| |
|
Vendég |
#112015-04-14 18:37Megerősítem az aláírásomat, nem szeretném, ha bezárnák az iskolát!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Ilona |
#12 Petíció aláírás2015-04-14 18:49Petíció aláírás |
|
| |
|
Vendég |
#132015-04-18 08:15Én úgy gondolom hogy egy kerületi országgyűlési képviselőnek /László Tamás/ a kerület érdekeit kellene képviselnie. Ő minden áron az iskola bezárása mellet kardoskodik. Vajon mért? Neki inkább védeni kellene az iskolát,forrásokat szerezni a működéséhez! Itt valami nagyon zörög! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.