Kinek köszönhetem meg a két éves meghurcoltatásomat!?

liza46

#1 Felelősségre vonás!!!!!!

2014-03-02 12:22

Csak azt nem értem, ha vki tartozik, már küldik a kamatot, a felszólítást, ki a felelős azért, h. aki benne lakott, vagyis a volt férjtől, senki nem kérte a lakbért, közüzemi költségeket, hogy-hogy nem mentek ki családlátogatásra, h. ki lakik ténylegesen benne, kinek kellett volna fizetnie a költségeket!!!!!!!!!! Hol van ilyenkor a törvény, az igazság??????????????????????? AZ IGAZSÁG IDEÁT VAN !!!!! mondja az ECHOTV!!!!!!!!!!!! AZ ECHO TV-HEZ ÍRJAD MEG A KÁLVÁRIÁD ÜDVÖZLET LIZA
Anikó Borka

#2 Re: Felelősségre vonás!!!!!!

2014-03-02 21:28

#1: liza46 - Felelősségre vonás!!!!!!

A pénzzel jelenleg is tartozik a volt férjem de az én rágalmazásommal tudta magát bentartani a lakásban,hitelt adott neki a vagyonkezelő,a zrt is "bfolyásos jó ember". Eltüntették az iratomat ne kelljen segiteni.Takarodjak,ez nem sikerült. Itt nincs vége. Feltételezték hogy van pénzem a pletyka szerint megsértették azegyenlőbánásmód több pontját! Itt minden igaz! Tussolni probálják. kb 1 éve az ügyet. Neveket fogok kiirni legközelebb névszerint kinek köszönhetem a fentieket! Köszönöm ossza meg nekem a nyilvánosság ez segítene a legjobban!

peterba

#3

2014-03-07 21:29

Támogatom

Vendég

#4

2014-04-11 20:21

"HA TUDSZ, SEGÍTS MÁSOKON, HA NEM, LEGALÁBB NE ÁRTS NEKIK!"
/Dalai Láma/

Tisztelt "jóakarók"!
Az, amit teszünk másokkal, egyszer VISSZASZÁLL RÁNK!
Mert az Élet mindig kiegyenlít!...Ezért jó volna, hogy ha kicsit több empátiával rendelkeznénk néha, és SEGÍTSÉGET NYÚJTANÁNK, könnyelmű ítélkezés helyett!
Borka Anikó

#5 Re:

2014-04-11 20:33

#4: -

Az  útobbi sajnos kiveszenőbe van az emberekből de én még hiszek benne. Talán ez volt a baj,esély egyenlőség,egyenlő bánásmód hiánya, kettős mérce elve érvényesült!


Vendég

#6

2015-02-13 21:27

Sok sikert
Borka Anikó

#7 Re:

2015-02-14 21:03

#6: -  

 koszonom szepen, jelenleg a Magyar Jogvedo Tarsasagnal van az ugyem, koszonettel vennëk megosztast, Jelenleg mar sokaat javult a helyzetem de nem mult el nyomtalanul a velem tortentek.:-(


Vendég

#8

2015-06-01 01:04

Mert 5 évig nyögtük az élettársammal a méregdrága költségelvű lakbért... mert neki is hiába változtak az életkörülményei, Rogán nem engedett a 48-ból, "aláírta a bérleti szerződést? akkor húzza az igát!"...

Bár azt nem értem, ha a hölgy a saját költségén újította fel, akkor mitől KÖLTSÉGELVŰ a lakbér? (a fészbuk megosztásomban leírtam mi, hogy alakult ki a KÖLTSÉGELVŰ elnevezés. És eleve törvénytelennek, sőt embertelennek is tartom)
szilimiki

#9 Re: Re: Felelősségre vonás!!!!!!

2015-06-01 01:16

#2: Anikó Borka - Re: Felelősségre vonás!!!!!! 

 Úram Atyám!

Mennyire hasonlít az ön helyzete a mienkhez! Még papír eltűtetés is, akárcsak nálunk...

Kitartást kívánok. Sajnos nem kecsegtetem, a nyilvánosságtól sem szokkásuk megijedni a hatalmasságoknak...

Mi is, már Strasurg felé kacsintgattunk, de arra is tojtak magasról...

Végül a sok nyomor a mi kapcsolatunkat emésztette fel...

Szilágyi Miklós

Aniko Borka

#10 Re:

2015-06-01 15:10

#8: -  

 A felujitással csak annyi előnyhoz jutottunk, vagy is én, hogy hamarabb jutottunk hozzá! Ez akkor még nem okozott problémát! A bajok csak később kezdődtek. 2Éven keresztül gyakorlatilag labdáztak velem, majdnem rá ment az egeszsegem.Kozben elvaltam,es ellenem forditotta a volt ferjem a hivatal pár alkalmazottját, holott en fizettem mindent. Lényegében ez tortent. Az Egyetemes Emberjogi nyilatkozatban is szereplő emberi alapveto jogokat sertették meg velem szemben ,5 os, 7,es 12-es.22, 25/1 -es cikkelyeket. Jelenleg nincs lakasberleti szerzodesem. Továbba egeszsegugyi/anyagi károm is lett, de már jobban vagyok!

Aniko Borka

#11 Re: Re: Re: Felelősségre vonás!!!!!!

2015-06-01 15:15

#9: szilimiki - Re: Re: Felelősségre vonás!!!!!! 

 Minnél tobb megosztást kérek a legnagyobb segitseg a nyilvánossaghoz.köszönöm!

Aniko Borka

#12 Re: Re: Re: Felelősségre vonás!!!!!!

2015-06-05 22:03

#9: szilimiki - Re: Re: Felelősségre vonás!!!!!! 

 sajnalom önőket is, jelenleg johiszemü, jogcim nélkulivé váltam.a jogvédők tanacsára hallgatok  most!