deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Poltnak tájékoztató / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-09-30 17:27

NAGYON TETSZIK, VÉGRE VALAKI MER LÉPNI.NAGYON SOK EMBER A LÉTMINIMUM ALATT ÉL,A CSALÓ BANKOK ÉS A TÁMOGATÓ POLITIKUSOK MIATT.ÉN IS SAJNOS A DEVIZÁSOK KÖZÉ TARTOZOM,AKIT ÁTVERTEK.

Vendég

#2

2013-10-01 04:25

Nagyon köszönöm mindannyiunk nevében ezt a kitartó,fáradhatatlan és precíz segítséget,amit Tőled kapunk.Nagyon bízom benne.hogy végre sikerülne rést ütni ezen gazfickók által létrehozott bűnbunker falán.Nagyon nehéz feladat,mert már ezek a bűnözők markukban tartják szinte az egész országot.
A közvélemény kutatás egyszer megkérdezte az embereket,hogy az igazságszolgáltatásban hány százalék bízik?Ha jól emlékszem 40 százalékuk még bízik.
Sajnos én nem vagyok ennyire lojális velük.
Üdvözlettel: János

Vendég

#3

2013-10-01 05:42

Sajnos Magyarországon Újból Kapitalizmus lett
A pénz az Úr.Sajnos az igazság szolgáltatásban is
Milyen kérges lehet szegén Csányi Matyinak a tenyere .És milyen vastag lehet a bőr a pofáján .

Vendég

#4

2013-10-01 06:13

Péter!
Köszönettel tartozunk azért amit teszel! Én ezt nem tudnám így megírni, de örülök, hogy valaki veszi a bátorságot és megteszi! Még egyszer köszönet! A.Erika

Vendég

#5

2013-10-01 08:16

Köszönjük Péter, hogy mindannyiónk nevében kiállsz! Sajnos, mint a leveledből is kitűnik, itt már nemcsak a becsapott devizahitelesekről van szó, hanem Magyarország igazságszolgáltatásának hitelességéről! Köszönjük! K.Imre
vendég

#6

2013-10-01 08:56

Kedves Péter!
Nagyon korrekt levelet fogalmaztál meg. Szégyen, hogy idáig jutott az országunk. Köszönöm mindannyiunk nevében a bátorságodat! Anikó

Vendég

#7

2013-10-01 10:51

Csak csatlakozni tudok az előttem írókhoz ! Köszönöm én is amit teszel.Zoltán.

Vendég

#8

2013-10-01 14:23

Ezt küldjem el Péter?

Vendég

#9

2013-10-01 14:34

Támogatom !!!

Vendég

#10

2013-10-01 14:41

Nincs mit hozzászólni! Egyetértés van maximálisan, nagyon sajnálom, hogy Magyarországot, országunk jogállamiságát a jelenlegi vezetőink pellengérre teszik! Szégyelljék magukat a polgárok, de Istenünk előtt is, merte z nem más mint a polgárok a nemzet elárulása, hazaárulás! A bankok érdekében! Újabb bűn; bűnszövetségben végrehajtott ellehetetlenítése az ország népének! Ennyi!

Vendég

#11 Re:

2013-10-01 15:21


Vendég

#12

2013-10-01 15:21

tetszett jo volt és igaz

Vendég

#13 Re:

2013-10-01 15:22


Vendég

#14 Re:

2013-10-01 15:22


Vendég

#15 Re:

2013-10-01 15:22


Vendég

#16

2013-10-01 15:31

Nagyon jó, ami esetleg hiányzik, azt majd menetközbe lehet pótolni!
Uniópolgár

#17

2013-10-01 15:35

Nagyon jó, ami esetleg hiányzik, azt majd menetközbe lehet pótolni!
igazság

#18

2013-10-01 16:18

Köszönöm,és maximálisan egyetértek vele.Teljesen tönkreteszik az embereket,családokat!Kinek képzelik ezek az emberek magukat?!

Vendég

#19

2013-10-01 17:51

Egyetértek!
ilona

#20

2013-10-01 18:29

Csak a huza- vona van Ön- Önök között. Érdemben semmilyen eredmény nincs. Egyik ezt mond, a másik megcáfolja, s viszont. Ennyi, amit leszűrhettem az alkalmankénti levelezésükből. Ám a Deviza- illetőleg annak nevezett Svájci hitelt kitalálók elleni fellépések sehol sincsenek. Kérdeztem már többször is az Ön levelezési rovataiban: A Svájcban élő honfitársaink, s a Svájcban élő Svájci állampolgárok polgárai, s Vezérkara tud.- e arról, hogy az ő pénznemükkel, a svájci frankkal milyen jogtalan és embertelen "Hitel" akciót- akciókat bonyolítanak le a nálunk élők- élősködő Bankok?! Arról néma csend van. Svájci e- mail címeket kérek és várok, mert hozzájuk akarok már fordulni eddig megoldatlan Hitelemmel kapcsolatban: amelyben még álmaimban sem láttam egy fia svájci frankot, ám fizetem öt éve, s még jóval több van fizetni valóm - állítólag - mint amennyit anno 2007- ben számláztak nekem! Örülnék, ha az Ön- Önökhöz érkező leveleket el is olvasná(k) s ha érdemben válaszolna(válaszolnának rá! Egyéb iránt én is Csepel- közeli nyugdíjas vagyok, s becsapott állampolgár. Akinek az OTP- hiányos egyenlegértesítőket küld, és szeptembertől duplára felturbózott havi törlesztőrészlettel akar a nyomorba, éh- és fagyhalálba küldeni! Tiltakozó leveleimre pedig érdemtelen, még az OTP alkalmazottak- ügyintézők számára is hasznavehetetlen, ill. nem egyértelmű intézkedést eredményező választ küld. Ami nem több a semminél, csak annyiban, hogy még lejjebb taszít a miattuk idáig fajuló anyagi helyzetem lépcsőfokain. Mi lenne, ha erről is hallatnák hangjukat Önök is, hiszen embertömegekkel teszik ezt a Bankok! S ön- Önök még mindig ott tartanak a Petíciójukkal, ahol, és ahonnan elindultak. Vagyis a béka ...
Üdvözlettel s választ is várva, Némethné Pető Ilona
szigethyilona@gmail.hu * hu.netlog.com/ilonapetoszigethy

Vendég

#21

2013-10-01 18:49

Rámogató egyetértésemet nyilvánítom ki, azzal a kiegészítéssel, hogy a devizás bankcsalás lehetősége azt jelenti, hogy Hazánk jelenkori állapota azonos a fasizmus létformával (pénztőke uralma az államgépezet felett).Ennek támogatóit, kiszolgálóit, közreműködőit, bármily megdöbbentő, de fasisztáknak lehet csak nevezni. Az avittnak tűnő, történelem tankönyvekben borzalomként emlegetett fasizmus, élő valóság ma Magyarországon. (Vajon mikor kerül be az iskolai tankönyvekbe ez az időszak?!) Bízom benne, hogy e petíciót elindítók, a tüntetéseket szervezők, az adósokat áldozatosan képviselő ügyvédek és a bátran megnyílvánuló közéleti személyiségek együttes hatása eléri Hazánk kimenekülését e gyalázatos helyzetből. Elévülhetetlen segítséget nyújthatnának a döntéshozó helyzetben lévők, akik szándékuk ellenére nem szeretnének fasisztaként együttműködni az extra-szuper-full-profitot kicsikaró szuper-uzsorásokkal.

Vendég

#22

2013-10-01 19:30

Aláírtam már...Továbbra is támogatom...

Vendég

#23

2013-10-02 08:36

KÖSZÖNÖM

Vendég

#24

2013-10-02 09:41

Megérdemelnék a mocskosok a feljelentést az EP-nél!!!Hajrá Menyhért Úr, sokan támogatjuk!! Üdv.Gyebnár Károly Vecsés- ről

Vendég

#25

2013-10-02 10:58

Egyetértek vele!!!