Felvidéki magyarok kinyilatkoztatása a nemzetért


Vendég

#26 Re: .

2013-12-28 19:02

#3: igazság - .

Igazság! Az igazság az, hogy az amiről te írkálsz, az csak a te politikai köddel borított agydban létezik. A te gondolatmeneted zavaros, primitív, és mellőz minden emberségt. Minek képzeled magad? Ki vagy te, hogy emberek sorsába rondíts a mocskos politikai nézeteddel? Nem vagy te sem más mint a többi, akit csak addig használnak, ameddig felbírod ragasztani választásihazugság plakátokat. Neked nem kellene nemzetben gondolkodók oldalait látogatnod, inkább nyalogasd valamejik politikai irányzat valagát. De ha már ennyire eltévedtél, ne írkálj zagyvaságokat, inkább csak olvasgass, hátha megragad valami az agyadban a komszomolon kívűl.


Vendég

#27

2013-12-29 08:03

Mindenki írja alá én megtettem!!!

Vendég

#28

2013-12-29 17:17

A Magyar egy Nemzet, kapja meg emberi jogait!!!!

Vendég

#29 Re:

2013-12-29 18:05

#6: -

Egyetértek az Ön álláspontjával.  Sajnálatos, hogy az elmúlt évtizedek oktatása, a történelem tanítása, és a politika sem kezelte megfelelően a nemzeti kérdéseket, és az igazságtalan békeszerződéseket. Csak pédaként említem, hogy a 2. világháborút lezáró párizsi békeszerződésben Pozsony alatt 3 szinmagyar falut az akkori Csehszlovákiához csatoltak, vagyis ujabb terűletcsökkentésre kerűlt sor, és erről a magyar közvélemény mit sem tud!! Folytathatnám érveim felsorolását, terjedemi okok miatt erre azonban nincs lehetőség. Ami elszomorít ezenkívűl, hogy a hozászólások egy része nem kúltúrált, goromba és nagymértékű tájékozatlanságot tükröz.

Kiváló tisztelettel: Szeidl József


Vendég

#30

2013-12-29 19:18

Felvidéken is élnek rokonaim. A leírtakkal egyetértek, ezért írtam alá.

Vendég

#31

2013-12-29 19:57

Ez nem kérdés.

Vendég

#32

2013-12-29 20:11

Egyetértek, és szorgalmazok másokat is az aláírásra.

Vendég

#33

2013-12-29 21:04

MINDAZ, AMI A PETICIO SZÖVEGEBEN TALALHATÓ ERKÖLCSI JOGERŐRE EMELHETŐ A SZENT KORONA TAN BETARTASA ALTAL.
homo sapiens

#34 Közben meg igazságtalanság tombol

2013-12-29 21:13

"Ha egy szabad országban igazságtalanok a törvények, az embereknek kötelességük megszegni azokat."

Henry David Thoreau
evanena

#35 Felvidék

2013-12-29 21:16

Röviden: Felvidék nem Szlovákia!

Vendég

#36 Re: .

2013-12-29 21:30

#3: igazság - .

Az igazság ne dumáljon itt hülyeségeket.Igen vannak szegény emberek meg voltak is régen is.Ha valaki vagy Kormány tett a magyar nemzetért az az Orbán kormány.


Vendég

#37

2013-12-29 22:00

Veletek érzek!
mzpx

#38 Re: Re: .

2013-12-29 23:29

#36: - Re: .

És akkor a több mint 4 millió elnyomorult embertársunk szenvedése smafu?


Vendég

#39

2013-12-30 02:01

Kárpátuniót!

Vendég

#40

2013-12-30 03:19

Tamogatom a felvideki magyarok torekveseit!
lelkiismeret

#41

2013-12-30 03:21

Tamogatom a felvideki magyarok torekveseit!!!De tudok mondani egy kozmondasrol en is valamit ami nagyon regen szuletett:" Engedd be a totot,kiver a hazbol!"

Vendég

#42

2013-12-30 07:20

Minden tiszteletem és elismerésem a Felvidéken élő magyar testvéreimnek akik az örült Fico idiótizmusának is ellenállnak.Bízom benne,hogy Magyarországon is olyan nemzedék nő majd fel amelyik nem akar a trianoni rabigában élni és mindenki másnál fontosabb lesz számára az elszakított országrészeink sorsa és az ott élő magyarjaink érdeke.Veress József
renzo
Vendég

#43

2013-12-30 08:03

Törölni a Benes dekrétumokat ............!!!!Emődy Csaba Renzo

MERA.HU-szurkolo

#44

2013-12-30 10:12

Ezt érezzük, de azt sokan nemérzik hogy megint nyugatrol, parancsolnak a magyaroknak meg más országoknak, amig csak teljesen kihasználják a kelet-europai országokat. èn ezért nehelyeselte az Eu-t, mert észlelem itt németországban hogy ezeknek a politikusoknak nemlehet hinni. Egyik EU országban se lett kellemesebb ahelyzet. Ezek kelet europában , a kommunista országokben gyártatják irto olcsó pénzen a termékeket, minden játék kínábol jön, s itten jó drágán eladják. A gyerekes családokat fosztják ki. (Én a kommunistákat nemakarom támogatni.) A másik probléma, külföldön almuzsnáért gyártanak. Ha ezek anyira humanisták, akkor ügyeljenek arra hogy a nyugati cégek megfizettessék a keleti munkaeröt. Hogyn lehetséges hogy a KIK-ben 1-5 euroért új ruhát... lehetségs venni? Akkor mit keres a szegény munkás? Mindenki örül hogyha egy német cég jön a keleti országba, ottan termékelni, a vágén meg nemfizet a munkásnak többet mit a pl. Magyar cég. A Márkának ... mindig jesett az ára. Hogy essen a USA $, alapitanak egy Monarchiát modernen mondva Uniót ahol ök diktálnak megint. Hyogyn alapithat valaki ilyesmit amikor saját magának több milliárdos adóssága van? Ilyen rafinált modon csödbe húszták a szegény országokat. Megint csak nekik van hasznuk. Ja hogy a tudosok meg a politikusok a fejüket fogták mert nemtudták hogy hol semmisítsék meg a szemétdombjaikat, kinyitották a határokat hyogy a keleti országokba likvidálják a szemétdombjaikat. Magyarországnak minden kamiont kellene ellenöriznie hyogy mit és hova szállit. èn nekem az a halvány benyomásom, hogy ha a bizonyos országoknak nagy adosságuk lesz..., akkor megint visszaszerzi németország a Lengyel s Cseh területeket és Magyarország azt ami hozzá tartozott. Ha Unió van, akkor közösen kell hogy határozhassanak, döncsenek az országok és nem egy döntsön néha egy tökkelütött ötleten, és hogy bennmaradhasson pl. Magyarország hát rábólint mindenre, abban a reménységben hogy ezek csak jót akarnak nekünk, hiszen ezek az eredeti civilizált humanisták. Bocs a helyesírásomért de már azt is felejtem amit eddig se uraltam. Itten nincs diskriminálás. èn nekem még szlovák útlevelem van, sajnos nem Magyar, a német nemkell, pedig 20 éve élek itten. Amikor németországban született 4 kisgyermekemnek a születési könyvbe beakartam iratni hogy Magyar nemzetiságüek, azt nemlehet mert itt születtek. Akkor ha én Magyar vagyok hogyan lehetnek a kisgyermekeim németek? Ezt nemérti itten senki, erre nincs itten föiskola! Ha egy német politikusnak a felesége útközben törökországban vagy saudi-arábiában szülne, az azt jelenti hogy azok a gyerekek automatikusan törökök, kinaiak tatárok vagy hottentották, és ha az antarktiszon akkor azok fókák vagy pinguinek ...?! Kérlek Titeket törödjön evel a Témával Valaki aki ért ehez a politikához. Áldott Új Esztendöt kívánok mindenkinek, és a Magyar Politikusoknak bölcsességet hogy neengedjük már megint csak kihasználni minket! ifj. Kostsánszky Dániel

Vendég

#45

2013-12-30 12:23

Mint kitelepített csallóközi magyar mindent megteszek szülőföldemért-,már ami tőlem telik.

Hajrá,felvidéki magyarok!!!
matyi

#46 Re: .

2013-12-30 17:26

#3: igazság - .

Ha neked tetszik az unio,akkor annak idejen tetszett a KGB is.az unio ugyan azt csinalja csk most nyugaton lopnak regebb meg keleten.

Melinda

#47

2013-12-30 19:19

!!!!
Melinda

#48

2013-12-30 19:20

Hozzá szolok !!!

Vendég

#49

2013-12-30 20:30

Vissza kell térni a nagy magyarországra, ahogy volt és illik

Vendég

#50

2013-12-31 15:45

Én tiszta székely származású vagyok, pártolom és szintén küzdök a székely autonómiáért is!