Felvidéki magyarok kinyilatkoztatása a nemzetért


Vendég

#2

2013-09-10 18:07

köszönet a kezdeményezőnek. Minden területen nyüzsögnünk kell, kinek milyen lehetősége van, de ne adjuk fel.
igazság

#3 .

2013-09-11 14:04

Sajnállak Titeket, felvidéki Magyarok, hogy felültetek az országromboló Fidesz-rezsim és általuk pénzelt csatlósának, az MKP-nak. Hogy lehet az, hogy az MKP-s Csáky, Duray, Berényi ilyewn válság idején is élnek és virulnak, míg mások a mindennapi betevőért harcolnak. Elég volt az MKP lázító, gyűlöletkeltő, az Unió ellen uszító politikájából!

Vendég

#4

2013-09-11 14:13

Cságrof

Vendég

#5 Re: .

2013-09-11 18:31

#3: igazság - .

Figyelmesen elolvastam az írását. Névtelenül könnyű gyanúsítgatni, számonkérhetetlenül bűnöket mások nyakába varni. Írja alá a leírt gondolatait, - hogy a tartalmukat személyéhez kapcsoltan tudjan magam számára, akár elfogadható, meggondolandó, megvitatásra figyelembe vehető, stb. agyszüleményként értékelni.  Takács András, sokak számára Bandi bá


Vendég

#6

2013-09-11 19:26

Igazságot Magyarországnak! Igazságot a magyar nemzetnek! Nyilvánosságot az igazságnak: Trianonról, az I. és II. világháborúról, a Benes dekrétumokról!

Vendég

#7 A sajnálatával törölje ki otthon, mi magyarok voltunk, vagyunk és azok is akaunk maradni, Ön viRe: .

2013-09-11 19:28


Vendég

#8

2013-09-12 01:48

Isten áldjon minden igaz,jó magyar embert!
beteg

#9 Re: .

2013-09-12 05:55

#3: igazság - .

Húzz innen haver.

A gyűlöletkeltés teljesen más. Elég ha megnézed az itteni médiák összehangolt negatív híráradatát.

Magyar ember ilyet nem ír.

Solyom

#10 Re: .

2013-09-12 12:14

#3: igazság - .

A komcsi liberál-náci él és virul az EU-ban, míg mások nyomorognak. Ugy-e Igazság?


Vendég

#11

2013-09-12 17:20

Helyeslem.

Vendég

#12 Re: .mária

2013-09-13 20:03

#3: igazság - .

Te itt rossz helyen kereskedsz, "Igazság"! Majd a Bugárnak fogunk asszisztálni, úgy gondolod,  ugye? Szerintem Te is piszkosul jól élhetsz, mert ha éheznél, meg nyomorognál nem volna kedved lázítani - hanem harcolnál a betevőért - ahogy írod is.Másodsorban minket te ne sajnálj, mert mi igazán, szívvel-lélekkel magyarok vagyunk, de hogy te miféle hibrid szoci örökség vagy, el se tudom képzelni. Na, az ilyenek végett néz ki szegény Magyaro. úgy, ahogy........"csakazértis" hajrá MKP, hajrá FIDESZ, hajrá MAGYARORSZÁG! Te meg pukkadj meg!

Samaria11

#13

2013-09-15 06:42

Hajrá magyarok, együtt erősebbek vagyunk!

Vendég

#14

2013-09-15 13:55

Rengeteg petíciót írtam már alá. A kérdés csak az,hogy lesz-e még a hátralévo pár évemben foganatjuk? Meddig folytathatja velunk szemben ezt a macska-egér játékot a mindenkori hatalom és az EU? Mert a húzd meg és ereszd meg játékban mindíg mi magyarok maradunk alul! És ez az évek folyamán nálam oda vezetett, hogy lassan kiábrándultam a megélhetési politiusainkból,(akik megosztották és szétverték eroinket) a nagyot mondó hári jánosokból (Szukség van minden magyarra?!),de azokból is, akik csak akkor ismernek bennunket és nyújtják kezuket felénk, ha jonnek a választások és szugséguk van a voksainkra.Úgy gondolom és ezzel bizonyára nem vagyok egyedul, hogy petíciózni ma már nem elég!Jóval, de jóval tobb kell ennél,hiszen jogainkat évtizedeken át lépten-nyomon tudatosan megkurtították ebben az ún. jogállamban, és sokszor a mi aszisztálásunk mellett. Tiltakoznunk kell hát mindenutt, ahol lehetoségunk van rá,és egyre gyakrabban az utcán is, úgy ahogy azt Székelyfoldon teszik testvéreink, vagy még keményebben!!
László

Vendég

#15 Re: .

2013-11-23 07:56

#3: igazság - .

Kisípolták amit írni akartam !


Vendég

#16

2013-11-24 08:27

Szép napot! Ha petíciót nem is irkálok alá-nem veszek részt ilyen szervezodésben én akkor is tartom az oshonos értékeket ami min. 40000 negyven ezer évre nyúl vissza....a honfoglalás Vattikáni katyvasz mesét át kell írni. Teljesen meghamisított torténelmunk van. Errol gondoskodtak a világ legelismertebb bunszervezete a CION szekta szervezet....A jelenlegi folérendelt vezetok akiket politikusoknak nevezunk ezek minket-népet ha akarnak se tudnak szolgálni,míg nem írják át az alkotmánynak csúfolt tákolmányt...stb. A rendszer bukott. Az irányító tolvajok is tudják. Ezeket a szavakat: pénz hiány,válság,energia hiány,infláció,....el kell felejteni és lépj ki a CION-MÁTRIX rendszerbol ha boldogulni akarsz...kezd szellemi síkon a tobbi onmagától menni fog-beindul az agyadban az automatikus logikai onrendelkezés...Ha felkelsz,cselekszel,mozgást végzel el ,fizikai szellemi munkát végzel akkor ha tettszik-ha nem energiát adtál le! Tehát hozzátettél a kornyezetedhez! Hogyan létezhet akkor HIÁNY ?????=CION mese. Tisztelettel Attila

Vendég

#17

2013-11-24 13:00

Egyetértek.
Tomaji
Vendég

#18

2013-11-25 05:42

Szűz Mária országa nem vész el, Ő mellettünk van! Milyen csodálatosak a "Boldogasszony Anyánk" évszázadok alatt csiszolt szavai, amelyeket 1714-ben jegyeztek fel, de már előtte is, nehéz időkben fohászként imádkoztunk. Nekünk kell erősnek lennünk, láthatjuk, legszívesebben most is eltaposnának bennünket a maroknyi belső áruló segedelmével. A nemzetnek egységesnek kell lennie még akkor is ha a trianoni határok felszabdaltak bennünket. Isten segítse a petició szervezőit!

Róbert Horváth
Dunaszerdahely

#19 polgár

2013-12-05 08:35

A polgár, burzsoá vagy civil egy és ugyanazt jelöli. Tudatosítanunk kéne csak mint személyek(állampolgárok) vagyunk értelmezhetők. A burzsoá képviseleti demokrácia az 5%os küszöbével számomra elavult, mi amúgy sem vagyunk a burzsoázia része. Számunkra többre van szükség a közvetlen népszavazásos népuralomra, amely a közösségekben nyilvánul meg. A társulatok, társulások, egyletek stb. ilyen közösségek, amely a személyeket tömöríti. Amúgy osztozom ilyen értelemben az írással. Ezt a polgári azaz burzsoá értelmezést helyre téve személyek, emberek vagyunk.
Róbert Horváth
Dunaszerdahely

#20 Re: .

2013-12-05 08:48

#3: igazság - .

Az igazság az, hogy Felső-Magyarország azaz Felvidék szlovák hódoltságban él. Ezen egyetlen magyar politikus sem tud segíteni és nem volt képes rá eddig, hogy kifejtse azon véleményét a magyarságnak, mint nemzetnek, hogy ahol 50%nyi magyar él egy községben arra a területre Magyarország is közös felügyeleti jogot tart a magyarság ottani jogainak gyakorlása érdekében. Védelmi jognak is nevezhetnénk. Ilyen értelemben Dél-Felvidék fölé Magyarországnak ki kéne nemzetközi téren terjesztenie a védelmi jogot és követelnie a közös felügyeletet a szlovákokkal, románokkal, szerbekkel másokkal, ahol 50%nyi magyar található. Ez a védfelügyeleti jog nemzetközileg is elismert jog, amely megvalósítható.


Vendég

#21

2013-12-25 21:02

Csak ennyit akarok,köszönöm Nektek!
Mondjátok meg ,ha a tót /szlovák/ megmaradt a magyar földön több mint ezer éven, miért üzik a Magyart a saját területéröl?Mi ennek az oka?
Ha ezt így hagynánk nem ezer de száz év mulva se élne itt magyar.Ez a külömbség a két nemzet között.A magyar védö és toleráns a másik..?lop és garázdálkodik abba ami sose volt az övé, hálásnak kellene neki lenni.

Vendég

#22

2013-12-25 21:17

Megerösítem az aláírásomat,hogy a petícióval egyetértek és a lelkem is örül. KÖSZÖNÖM? Erzsébet

Vendég

#23

2013-12-28 18:20

Természetesen aláírtam és terjesztem.

Vendég

#24

2013-12-28 18:21

JO
5TRYR

#25 Re:

2013-12-28 18:21