deviza alapú csalás ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) deviza alapú csalás ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#276

2014-06-27 07:45

TÁMOGATOM.

Vendég

#277 Re: Hiányos a lista

2014-06-27 20:25


Vendég

#278

2014-06-30 15:50

A szagértő fiuk most meg kitalálták hogy akit ők behuztak a végtörlesztés csövébe és szinte ugyanazt fizeti "forintositva"mintha nem tett volna semmit amikor ráijesztettek hogy váltson forintra.Ez a furfangos népszolgáló megsegitők bagázsa most ás egy ujabb "ORBÁN GÖDRÖT" és ebbe löki be a bepalizott és egyuttal kirekesztett banki károsultakat. Teszi ezt most a nagy megoldások jegyében,ugy ahogy a nyomoréktörvénnyel megtanitja járni a járatlanokat.
kirekesztett

#279 Forintositott végtörlesztők sorsa

2014-06-30 16:00

A szagértő fiuk most meg kitalálták hogy akit ők behuztak a forintositott végtörlesztés csapdájába és igy szinte ugyanazt fizeti mintha maradt volna a "devizánál" .Ezeket a polgárokat kirekeszti mert biztos ők már meg vannak segitve sőt mentve is.Ez a furfangos népszolga megsegitő bagázsa most ÁS egy ujabb "ORBÁN GÖDRÖT" és ebbe löki bele a bepalizott ,álmegmentett és egyúttal kirekesztett banki károsultakat,Teszi ezt most a nagy megoldások jegyében,ugy ahogy a mozgássérült tajgetosz törvénnyel megtanitja járni a járatlanokat.

Vendég

#280

2014-07-02 18:27

Tetszettek volna előre gondolkodni. Kellemes pofáraesést minden devizahitelesnek.
Cvitamin7

#281 Re:

2014-07-03 07:12

#5: -

Egyet értek. Bár a média az ellenkezőjéről próbálja meggyőzni a csalást elkövetők által előre tolt szakértőivel az ország népét.

Cvitamin 7

#282 Re:

2014-07-03 07:15

#280: -

Legszebb öröm a káröröm?


Vendég

#283

2014-08-14 11:14

Nagyon sűrgősen kell egy formalevelet írni a földhivataloknak is! Mégpedig azért, mert a bankok nagy valószínűséggel a bejegyzett végrehajtási jog alapján nem árvereztetik az ingatlant, hanem a tartozás okán tulajdonjogba helyezi magukat! Ez az adós kijátszásával történhet meg, lehet hogy meg is fogják ezt tenni, volt már ilyen! tehát a földhivatalt figyelmeztetni kell, hogy jogsértést követ el, ha ezt megteszi közjegyzői felszólításra, intézkedésre! Ezt a levelet mindenkinek egyénileg kell elküldeni mégpedig beleírva a banki követelés megtámadását jelezve! Ez csak eszembe jutott, hallva, hogy vannak tulajdonjogi bejegyzések és a bankok ezzel operálnak!

Vendég

#284

2014-08-14 15:36

mégis a politikusok, akik meg akadályozzák a bírósági perek menetét, mert felfüggesztették azokat, HOGY GONDOLJÁK, fizessük tovább a csalás követelését, de védekezni NEM ÁLL JOGUNKBAN ???


Vendég

#285

2014-08-16 14:06

Lesz még fény az alagút végén?....már nagyon látni akarom!!!!!!!!!

#286

2014-08-17 14:26

Nem lesz elég a szó, a megírt feljelentés.Ide már jobb döntés kell, az összes fehérgalléros bünöző megdöntése.


Vendég

#287

2014-08-24 11:01

Nagyon jó!

Vendég

#288

2014-08-27 07:34

TÁMOGATOM A PETICIÓT 100%-ban.

Vendég

#289

2014-08-27 15:11

Köszönjük a segítséget!


Vendég

#290

2014-09-02 12:00

Örülök neki hogy ilyen sokan vagyunk várjuk a fejleményeket!

Vendég

#291

2014-11-07 08:37

Köszönöm a segítségeteket azt az emberfeletti munkát amit tesztek az emberekért!!
Pirkó

#292 Megerősítés!!

2014-11-07 08:51

Mi perben állunk ! Amit fel függesztettek!! Dec 23-ig Most kaptam egy elszámolást Amit nem tudom hogy mi alapján állítottak ki! Mi fizettük a hitelt és úgy mondták fel mert különbözet meghaladta a háromszáz ezret De volt már perünk három tárgyaláson vagyunk túl és semmit nem haladtunk előre! Nem fizetünk ! Volt már két közjegyzői felszólítás! Most hallgattam Dr Damm Andreát hogy aki most elszámolást kapott ?! Az számíthat a végrehajtás folytatására??

Szigethy

#293 Re: FOHÁSZ ... FOHÁSZOK, A FELETTÜNK VALÓHOZ ... IS!

2014-11-08 14:29

 

 N. Pető ’Szigethy Ilona

Fohász ...

a Felettünk valóhoz;
Az ATYA, a fiú és a
Szentlélek nevében,
Ámen!

Segíts utamon,
Édes Jézusom!
Fogd még a kezem,
Melengesd szívem!

S Szeretteimre -
Mint rám is, figyeljél;
Egyengesd útjukat,
Áldjad meg életük!

S vigyázd a népet,
Az éhezőket,
Nyújtsd feléjük kezed,
Mert Te, megteheted!

Az Atya, a Fiú és a
Szentlélek nevében!
Ámen!

* * *

Fohász ... Fohászok,
a Felettünk valóhoz;
Az ATYA, a fiú és a
Szentlélek nevében,
Ámen!

Segíts Jézusom,
hogy a Honunkon
ne zsarnokoskodjon,
s ne élősködhessen
senki idegen!

Abban is segíts;
- Mireánk tekints! -
Hogy aki itt bérét
méltatlanul kapja,
attól visszavedd.

S oszd fel azoknak,
’kik bármely napszaknak
úgy kezdenek neki,
hogy nincsen kenyerük!

Abban is segíts;
kik mellük verdesik:
hogy ők mennyit „adnak”
- miközben csalnak! -
S elveszik jussát
a honfitársaknak;
alázd meg őket -

A hitszegőket,
mert mikor esküt
tettek az égre,
s támaszkodtak népre,
nem ezt ígérték -

Hanem, hogy jólét
köszönt Honunkba’
s öröm, szeretet
az otthonunkba;
S munka és a bér
egyformán kijár!

Ám, már feledték,
s tévútra vitték
Magyarság sorsát,
s felvitték „dolgát”
kétes elemeknek!

’Kik munkát bár adnak,
de szipolyoznak,
s nem szerződtetnek,
s alig fizetnek
keserves munkákért!

S ha szerződés nincsen,
vagy hamisan tették;
ezzel a munkásnál
máris elérték,
hogy ne „vétózhasson”!

S ha gond, vagy baj lesz,
ne merjen szólni:
Megtanították,
hogy kell lapulni,
s éhkoppon (!) élni!

Merjünk remélni,
ó, Jézus Krisztus,
hogy segítsz ebben!?
Kérhetünk- e szebben,
mint fentebb írtam?!

Vagy, mint tanítják,
hitet vallóink:
Szentháromságban
reménykedjünk csak (!)

Higgyünk az Úrban,
aki az Atya;
Higgyünk fiúban, aki a Jézus,
Higgyünk Szentlélekben,
’ki hófehér galamb !?!

A baj, hogy elröppen,
onnan, hol baj van;
A fiú pediglen Atyját követi:
s mindig félre néz,
ha Atyja is ezt teszi.

Biz’ úgy tűnik, bajban,
s nyomorúságban
magunkra hagynak;
S csak annak „adnak”
ki ügyesebben él.

S ki sorsát intézi,
úgy, hogy jól járjon,
s ija- fiának-
no meg lányának,
meg „nagy” családjának
gyűjtögethessen!

S ebben áll minden-
minden ígéret,
’mit tett(ek) akkor,
mikor a népet-
orruknál fogva-
kezdte(ték) vezetni!

S ezért vezekelni
lám, nekik nem kell!
Felveszik, s költik, a
kisemberek pénzét!
Periférián* meg
nyelik az éhbért!
S emlékeken rágódnak!
S fagynak meg sorban!

Honfitárs- nyomorban
élik életük ... ... Van, aki
újságot árul, autók között,
szívja a füstöt, nyeli a bűzt,
s megveti érte az átlagember.

„Eredj koldulni a Kossuth térre!”
Szólogatnak rája ...
Van olyan, aki köp a markába!
Van, aki vesz tőle,
gyűrött (szennyes) újságot,
milyet nem látott másutt,
sehol a világban ...

Csak itt, Magyar honban,
hol színes (!) autókban,
kíséretekkel mennek a fő- fők!

S múlnak a hétfők,
s más napok rendre ...
Ébred keservre; napra- nap
koldus ... Meg aki már csak
épp’hogy még „el” van!

Mialatt mások,
’kiknél „papzsákok”
vannak jelenbe -
élnek, mint Marci(k),
fenn a hegyekbe!

Segíts hát, Jézus,
Atyáddal karöltve,
s a „Fehér galambot”
vedd az öledbe:
s mondjatok együtt
értünk egy imát!

Ám, de ne értünk,
magatokért inkább,
hogy meglássátok végre:
azt is, ki kínt lát,
mert zsigerelik őket
a feljebb- valók!

S imátok végén,
álljatok már fel,
s nézzetek széjjel:
s számoljatok végre
számológéppel:

Mennyiből élnek,
azok, kik félnek,
mert nekik fentről
nem jövendölnek
semmilyen jót ...

S mennyit herdálnak
azok, kik másét,
költik, mert nincsen-
aki fejükre hamukat hintsen!

Mert alszik a Jézus,
s a galamb- Szentlélek,
s a Szentháromságban
az egy Atya Isten!

Ébresztőt kérünk!
Ébredjetek hát;
hogy a Honunkon
ne zsarnokoskodjon,
ön- ön- honfitárs -
és senki idegen!!

(Bp. Szigethalom,
2014. szeptember 15)

Szigethy

#294

2014-11-08 15:08

A HITELEZŐK BEUGRATÓS- HIRDETMÉNYEI ELLEN! 
Mekkora alávalóság, íme, itt fentebb is!) a Médiák különböző "válfajától", hogy a már hangos  jajszavak ellenére is, vagy épp azért, (mert úgyis büntetlenül megtehetik): mindenütt a Hitelakcióikat propagálhatják. Hogy engedhető ez még mindig meg a Hirdetmények át- és felvevőitől?! Hiszen fél- vagy az egész Magyarország a hitel- kalkulációk alávalósága okán írja az ellenvéleményeket!!
Amelyekre rá sem fütyülnek az un. Honatyáink és Honanyáink! Akiknek éppen azzal kellene foglalkozniuk, hogy a Kamatos- kamatokkal számoló Hitelezők, Bankok üzelmeit megakadályozza! Hogy lehet, hogy még most sem csapnak a Hitelező- Korrupt magán- és az Államilag is (!) támogatott Hitelezők, Bankok vezéreinek a fejére, egy jó nagyot, vagy többet is!!!
Vagy direkt arra megy ki a dolog, hogy a jelzett hitelezők még inkább vérszemet kapva, a még be nem vonzott- és be nem csapott lehetséges ügyfeleiket szintén a periféria szélére kergesse?!
S hogy amit elvesznek tőle- tőlük, mert ugye, fizetésképtelenné teszik őket a magasra felturbózott kamatokkal; lakást, autót, miegyebet; azt szépen (!) nagy plakátokon Árverezésre bocsátva hirdesse, (Bp. VIII. ker- ben is), s adja el a már "felfu(tta)tott" és meggazdagodott személyeknek?! Hiszen úgy látszik büntetlenül megtehetik. Sőt, a törvényeket hozókat-  és a törvényeket fondorlatosan kijátszókat is maguk mellé "édesgetik" ... mivel is?!
Na, gondolkodjunk már el ezen, amíg nem késő, mi, szép hazánk, Magyarország kelepcébe csalt, s lassan- lassan a  félig kiásott sírokba lökdösött honpolgárai!!!
Olyan sírokba, amelyeket már saját portá(in)kon is megáshatnak a hozzátartozó(in)k, mert a Temetőkben megvehető sírhelyekre sem futja az a kevéske pénzecske, amit az uzsorások, s a fentebb említett kamatos- kamatokkal számító, a becsületes élethez való, emberi jogainktól is megfosztó Bank- Bankok még meghagyogatnak!
Itt, ahol mi is születtünk, s ahol majdan mi is becsülettel halnánk, s temettetődnénk el ...
Hát nincs emberség a felkapaszkodott, mára már felfuvalkodott- "Vezéreinkben"?! Akiktől elvárjuk- elvárnánk, hogy a gyalázat(osok)nak MEGÁLLJ!- t parancsoljanak!?! 
Választ várnék,(szerintem mindenki!) méghozzá megtorlás nélküli választ a T. Illetékesektől!
Némethné Pető Ilona, Szigethalomról! (2014. nov. 08.)

Szigethy

#295 Re: Kérdés

2014-11-08 18:27

#15: Hit-elek - Kérdés 

Tisztelt Hit-elek! Segíteni nem tudok, de az én gondom hátha eligazítja valamiben Önt is ... Örülnék szíves visszajelzésének! 

ELŐZŐ, vagy dátumilag későbbi LEVELEIMBŐL ... Tisztelt OTP. Nyrt Bank jelenkori és mindenkori Vezérigazgatója ... valamint, Michle Zoltán Tiborné fiókirányító; Bátki Józsefné számlavezetési tanácsadó; Nagy Erika oszt.vez.; Vennes Krisztina ügyintéző és Szabó Tamásné vezető tanácsadó részére ... is! Gondolom Ön- Önök már csak huza- vonáznak és még több bőrt akarnak lenyúzni rólam, s gondolom a többi adósaikról. Bár itt és most csak a magam nevében írom le azt, hogy miért is jogtalan az Ön- Önök követelése még mindig az Ön- Önök által vélt- tartozásaim okán! A 2014. január 17- én keltezett leveleikben írtak ellenére sincs semmilyen tartozásom Ön- Önök felé! Nem értek egyet és nem fogadom el az Ön- Önök által felsrófolt- volt- ma már vélt- tartozásomat! Indoklásom: A Tartozásrendező Hitelem 329.000 Ft volt a kezdeti időtől, 2009. június 23- tól. Azóta folyamatosan fizettem, még ha néhány esetben késtem is! Sőt, akkor még az Önök által kamatként ráterhelt összeget is! Tehát négy éve fizettem, közel 10.000Ft/ hó. Csak nagyjából számolva: évente 120.000 FT- ot fizettem be, az négy év alatt 4x 120.000Ft. plusz még 2013. október, ill. november 12- ig! Összesen mintegy 530.000 Ft- ot. Melyből a havi törlesztések ellenére is a 2013. október 15- én lezáratott összeg még 206.929 Ft volt. 329.000 Ft - 206.929 Ft = .........Ft. Tehát Önök a négy év és öt hónap alatt befizetett összegből, még az egy harmadát sem vonták le a tartozásomnak! Arról nem is szólva, hogy évente csupán egyszeri alkalommal küldtek ki Egyenlegértesítőt, amelyből több oknál fogva (!) nem tudtam átértékelni ezt a módot, módszert, melyeket Ön- Önök alkalmaztak! Ám, a tavalyi évben számos helyen olvasott, és a különböző TV. csatornák híreiben sokak által megfogalma-zott, több kiadványban is közölt adatokból, véleményezésekből, ilyen- olyan törvényhozások, -módosítások elhangzása ill. olvasata után már komolyan figyelemre vettem az Ön- Önök által kiküldött (ismétlem: évente egyszeri!) Egyenlegértesítőt; s akkor döbbentem rá én is, hogy micsoda gyalázatos dolgot műveltek velem is. Már a szerződéskötéskor kellett volna úgy számítania a Tisztelt Ügyintézőjüknek, hogy olyan összeget, s határidőt adjon- írjon; amellyel a törlesztés valóban törlesztés lett volna és nem csak az Ön- Önök zsebeibe vándorló havi „hozzájárulásom” az Ön- Önök „zsebpénzéhez”! Mert kamat ide, kamat oda, már az uzsora kamattal számolva is horribilis összeget nyertek csupán rajtam! Hát a többi, megszorongatott adósokon vajon mennyit? Tudom, kamat az mégiscsak jár, de ez már nem kamat- ha-nem jogtalanság, embertelenség, visszaélés a Hitelező Bank(ok)tól, jelen esetben az OTP. Bank Nyrt. részéről! Az állítólagos (!) svájci hitelemmel ugyanez, ill. még igaztalanabb, embertelenebb és emberi jogaimban is sértőbb a helyzet:: S vajon a Svájci Vezérkar tud- e arról, hogy nálunk, Magyarországon mit tesznek az ő (feddhetetlen(!) pénznemükkel?! Hiszen bizonyítottan bárki előtt világos már a csalások tömkelege!? Íme: Induláskor; 2007. július 14- től: 5.256.18 CHF – (amit sajnos én nem láthattam soha!) illetőleg: 779.000 Ft. volt. Hat év és három-, ill. négy hónapig törlesztettem havonta, közel 16.000 Ft- tal! Évente mintegy 190.000 Ft- ot ezt szorozva hat év és négy hónapi törlesztő részlettel: még Ön- Önök szerint a szintén 2013. október 15- én lezáratott (vélt) tartozásom: 4.081.35 CHF (amit szintén nem láttam soha!) kb. 896.000 Ft. körüli volt az akkor megállapított árfolyam szerint! 5.256.18 CHF - 4.081.35 CHF = ............CHF Elég gyarlónak és ostobának kellene- kellett volna lennem, ha ezt még továbbra is vállaltam volna, főként, hogy Ön- Önök felduplázták a havi törlesztő részletet! Ezt akkor én megvétóztam, s kértem a hitel- ügyeim kivizsgálását Öntől- Önöktől, majd a PSZÁF Vezetőségétől! Erről értesítést küldtem Ön- Önök felé! Idézet egyik ez irányú levelemből: „S mivel az Ön- Önök döntése miatti - vészhelyzetbe kerülő életvitelemet érintő kérésem ismételt elutasításai okán: Öntől- Önöktől gondomra- problémámra többszöri kérésem ellenére sem kaptam érdemben emberséges megoldást, ezért kénytelen voltam másképpen “lépni” és az Ön- Önök általi jogtalan, s az embertelenség határát érintő megszorításokból eredően - a megélhetésemet veszélyeztető történésből kilábalni! S olyan Bankra, Pénzintézetre bíztam az (!) Önöknél még mindig horribilis összegként nyilvántartott, s 2013. október 15- vel lezárt hiteleim kiegyenlítését, amely Bank- Pénzintézet az állampolgári jogaimat is (!) tekintetbe véve átvállalta az Ön- Önök által már méltánytalanul magasra felsrófolt hiteleim kiegyenlítését! Akkor is és most is, mellékletekben ismételten megküldött okiratokkal igazolom, hogy az Ön- Önök által folyósított, s lezárt Hiteleim - az Apostoli Magyar Királyság átvállalásával a Szentkorona Bankon keresztül, a Szentkorona - deviza pénznemükkel történő átutalásokkal kiegyenlítésre kerültek! Ha mégsem, akkor hol vannak az átutalt Szentkorona összegek? Kiknél (kamatoznak azóta?!), s miért nem lett visszautalva- visszautaltatva?! Az előző levelem válaszaként írta Tisztelt Faragó Tünde Emese Ügyintéző munkatársuk többek között az alábbiakat: "... levelében említett Szent Korona Bank számunkra és a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete számára ismeretlen szervezet. Egész biztos, hogy Magyarországon nem jogosult pénzügyi szolgáltatási tevékenység végzésére, mivel nem szerepel a felügyelet által vezetett nyilvántartásban. 

Szigethy

#296 Re: Kérdés

2014-11-08 18:41

#15: Hit-elek - Kérdés 

 N. Pető ’Szigethy Ilona

Fohász ...

a Felettünk valóhoz;
Az ATYA, a fiú és a
Szentlélek nevében,
Ámen!

Segíts utamon,
Édes Jézusom!
Fogd még a kezem,
Melengesd szívem!

S Szeretteimre -
Mint rám is, figyeljél;
Egyengesd útjukat,
Áldjad meg életük!

S vigyázd a népet,
Az éhezőket,
Nyújtsd feléjük kezed,
Mert Te, megteheted!

Az Atya, a Fiú és a
Szentlélek nevében!
Ámen!

simán dominik

#297 Re:

2014-12-24 13:18

#258: -  

 sziasztok ne kel meg kapni ha meg teszelmindent kérlek komit ha nem akartok bub

ntit én komi

 

 

 

 


Vendég

#298 Re:

2014-12-24 13:22

#26: vendeg -  

 szerintem nem kel meg kapni a buntetés adig mig nem lesz nyári szunet és  komi ha nem akartok buntit lájk ha nem kel verés


Vendég

#299 Re:

2014-12-24 13:24

#294: Szigethy -  

 A HITELEZŐK BEUGRATÓS- HIRDETMÉNYEI ELLEN! 
Mekkora alávalóság, íme, itt fentebb is!) a Médiák különböző "válfajától", hogy a már hangos  jajszavak ellenére is, vagy épp azért, (mert úgyis büntetlenül megtehetik): mindenütt a Hitelakcióikat propagálhatják. Hogy engedhető ez még mindig meg a Hirdetmények át- és felvevőitől?! Hiszen fél- vagy az egész Magyarország a hitel- kalkulációk alávalósága okán írja az ellenvéleményeket!!
Amelyekre rá sem fütyülnek az un. Honatyáink és Honanyáink! Akiknek éppen azzal kellene foglalkozniuk, hogy a Kamatos- kamatokkal számoló Hitelezők, Bankok üzelmeit megakadályozza! Hogy lehet, hogy még most sem csapnak a Hitelező- Korrupt magán- és az Államilag is (!) támogatott Hitelezők, Bankok vezéreinek a fejére, egy jó nagyot, vagy többet is!!!
Vagy direkt arra megy ki a dolog, hogy a jelzett hitelezők még inkább vérszemet kapva, a még be nem vonzott- és be nem csapott lehetséges ügyfeleiket szintén a periféria szélére kergesse?!
S hogy amit elvesznek tőle- tőlük, mert ugye, fizetésképtelenné teszik őket a magasra felturbózott kamatokkal; lakást, autót, miegyebet; azt szépen (!) nagy plakátokon Árverezésre bocsátva hirdesse, (Bp. VIII. ker- ben is), s adja el a már "felfu(tta)tott" és meggazdagodott személyeknek?! Hiszen úgy látszik büntetlenül megtehetik. Sőt, a törvényeket hozókat-  és a törvényeket fondorlatosan kijátszókat is maguk mellé "édesgetik" ... mivel is?!
Na, gondolkodjunk már el ezen, amíg nem késő, mi, szép hazánk, Magyarország kelepcébe csalt, s lassan- lassan a  félig kiásott sírokba lökdösött honpolgárai!!!
Olyan sírokba, amelyeket már saját portá(in)kon is megáshatnak a hozzátartozó(in)k, mert a Temetőkben megvehető sírhelyekre sem futja az a kevéske pénzecske, amit az uzsorások, s a fentebb említett kamatos- kamatokkal számító, a becsületes élethez való, emberi jogainktól is megfosztó Bank- Bankok még meghagyogatnak!
Itt, ahol mi is születtünk, s ahol majdan mi is becsülettel halnánk, s temettetődnénk el ...
Hát nincs emberség a felkapaszkodott, mára már felfuvalkodott- "Vezéreinkben"?! Akiktől elvárjuk- elvárnánk, hogy a gyalázat(osok)nak MEGÁLLJ!- t parancsoljanak!?! 
Választ várnék,(szerintem mindenki!) méghozzá megtorlás nélküli választ a T. Illetékesektől!
Némethné Pető Ilona, Szigethalomról!


Vendég

#300

2014-12-30 10:54

Teljes mértékben egyetértek ,nem lehet elbagatellizálni ,hogy a bankok törvényt sértettek, hiszen törvény sértés miatt emberek ülnek börtönben,akkor nekik is meg lehetne a tettüket bocsátani.