deviza alapú csalás ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) deviza alapú csalás ellen petíció automatikusan generált fórumtémája

vendeg

#26

2013-07-04 02:31

Egyetertek, es koszonom az eddigi munkat is.

Vendég

#27

2013-07-04 03:20

Legyen semmis a Foldtorveny, azonnali nepszavazast ! Magyar nep sorsarol, csak Magyarorszagon szuletett es Magyarorszagon felnott szemely donthessen!
Lepjunk ki az Uniobol, nepszavazas dontse el a sorsunkat es ne nehany szaz ember, akik az idegenek erdekeit kepviselik nagy tobbsegben. Valtsak le azokat a kepviseloket, akik nem a Hazank erdekeit szolgaljak! Szamoltassak el a Kepviseloket es Minisztereket is. Allitsanak fel Ellenorzo Bizottsagot!Ne legyen ilyen nagy szakadek a dolgozo emberek fizetese es a parlamentben ulesezok jovedelme kozott. Beruhazasokat, munkahelyteremteseket kerunk! Mindenkinek lehetosege legyen elhelyezkedni! Allitsak vissza az Alkotmanyt, amely a Nep erdekeit es nem egyes szuk reteg erdekeit szolgalja! Az Egeszsegugyi dolgozoknak tisztesseges jovedelmet fizessenek es megfelelo szamu szemelyzetet! Szuntessek meg a kulfoldi Bankokat, helyette Magyar Bankokat allitsanak fel.
A deviza karosultakat kartalanitsak es a csaladjukat is, akik ez miatt mar nem tudnak kozottunk lenni. A kulfoldi Bankosok teljes vagyonukkal feleljenek a karosultakert. Azok a Bankok, akiket "ugymond" nem lehet perelni, hogy devizacsalast folytattak sok szemely ellen. Akkor ezt vissza is lehet forditani a Bankosok ellen, hogy visszavehetjuk ami a nepe, es Ok sem perelhetik a magyar nepet. Ez igy igazsagos! Azokat a Birakat, akik reszrehajlok,le kell valtani. Felveszik a nagyosszegu fizetest, es nem a magyar nep igazsagos erdekeit vedik ! Sokkal igazsagosabb elosztast a javakbol ! Biztositsak minden csalad szamara a tisztesseges lakhatasi korulmenyeket! Eloszor a Magyarorszagon elo nepnek adjanak munkat es utana az Idegeneknek... Eloszor a Magyarorszag nepenek biztositsanak lakast, es utana az Kulfoldieknek...
Allitsak vissza az ingyenes oktatast ! Biztositsak az ellatatlan gyerekek szamara az etkeztetest ! Ne kinevezessel tegyenek a Vallalatok elere embereket, hanem munkatarsak valasztasaval; figyelembe veve az iskolai vegzettseget, tobb eves gyakorlati tapasztalatot es Magyarorszag nepebol keruljenek ki a vallalatok elere! Legyen Foldosztas a csaladoknak, akik meg akarjak muvelni a foldet. Hatart kell szabni a foldterulet nagysaganak! Akik barmilyen Partot alakitanak, joguk legyen mukodniuk ! Szabad gyulekezesi jogot es szolas szabadsagot! A rendoroktol vegyek el azt a lehetoseget, hogy bekes tunteto tomegekre lojenek, vagy barmilyen formaban fizikailag bantalmazzak Oket, ha megis megtortenne, azonnali hatallyal szereljek le Oket!Keves jovedelemmel rendelkezo szemelyeknek az ado eltorleset !

Vendég

#28

2013-07-04 05:24

Bízom benne, hogy sikeresek leszünk, és kiderűl az igazság. További jó munkát kívánok.

Vendég

#29 Re:

2013-07-04 05:25

#26: vendeg -

Szintén egyetértek, további sikeres munkát.


Vendég

#30

2013-07-04 05:45

Hát hová jutott ez az ország! Bár soha egyetlen bank sem tette volna be a lábát hazánk területére. Kell ennyi bank egyáltalán? Addig volt jó, míg készpénzforgalom volt! Ez a tisztességtelenség netovábbja! Köszönöm az illetékeseknek a devizahitelesek érdekében tett áldozatos munkáját!

Vendég

#31

2013-07-04 06:12

Aláírtam és osztottam! Hajrá...honfitársaim...reszkessenek a bankok...nekünk már elegünk van a félelemből...

Vendég

#32

2013-07-04 07:02

IGAZSÁGOS EL SZÁMOLÁST KÉRÜNK !!!

Vendég

#33

2013-07-04 07:05

Akik mnem érintettek kérem azok is segítsenek ! Én 10 milliót vettem fel. két évig fizettem , majd már nem tudtam. A bank elvette a 27 millióra értékelt házam 13 millióért az autómat és a mai napon azt mondja, hogy még 15 MILLIÓVAL TARTOZOM. 35 éve ugyanazon a munkahelyen dolgozom és most UTCÁRA KERÜLHETEK.....

Vendég

#34

2013-07-04 07:56

A főügyészi véleményezés ellentmondásossága, a per tárgyát képező szerzödés értelme szerint a bankok javára. A közjegyzői lepaktálások, mert okiratba foglaltak bármit amit a bank kért, tartalomtól függetlenül, a vonatkozó jogyszabályok ismerete nélkül, vagy értelmezési , nemtudási és még tudjuk milyen okokból. A kormány maszatolása "mentés címén" Sok itt az elkövető és bűnpártoló. Valmikor korábban már rájöttünk, hogy a bíróság nem igazságot szolgáltat, csak jogot. Most rá kellett jönnünk, hogy jogot sem szolgáltat. Akkor nincs immáron rájuk szükség. El kellene hajtani őket valaho vá!4
Betty

#35 Re:

2013-07-04 08:34

#1: -

Ez pedig magáért beszél feketén-fehéren, kommentár sem kell hozzá, bizonyítéknak bőven elég:

PSZÁF vezér kijelentése:

Szász Károly szerint „amikor egy magánszemély vagy kisvállalkozás belföldi célú devizahitelt vett fel, akkor a hitelfelvétel pillanatában a deviza csak egy elszámolási eszköz volt. A hitelfelvevő nem a devizát kapta meg, hanem annak forintosított ellenértékét, és forintban is fizet egészen a futamidő végéig. Tehát nincs mögötte export-import kereskedelmi vagy fizetési forgalom.

Ezekben az esetekben pedig a devizavételi és -eladási árfolyamok alkalmazásával a bankok több százalékpontos, extra nyereségre tesznek szert úgy, hogy nincs mögötte sem valós költség, sem valós kockázat. Az ügyfelek ráadásul teljesen ki vannak szolgáltatva: nem rendelkeznek megfelelő pénzügyi műveltséggel, sem árfolyam-előrejelzési kapacitásokkal, elemzésekkel."

Tehát akkor miről is beszélünk?

Ez mind elméleti folyamat, és nem gyakorlati! Tehát valós forgalom a deviza mögött nincs!!! Ezért jogtalan a CHF-ben történő kezelési költség és ügyleti kamat felszámolása is!!!

Árrés:

A kereskedelmi tevékenységnek az értékesítési árban megtérülő ellenértéke.

Az árrés fedezetet nyújt a kereskedelmi tevékenység ráfordításaira + profitra.

A prudens bankoknak jogtalan profit, a károsultnak költség. Ilyen egyszerű!

Csupán nyilvántartásból adódóan valós beszerzés nem történt,  így beszerzési ár sem számítható fel, sem árrés, sem eladási ár, sőt semminemű költség sem. Ez a fiktív „tranzakció”  a prudens banknak profitot hozott, a banki károsultat pedig erőn felüli költségekbe sodorta uzsorakamat felszámításával.

Nem kell ehhez érettségi sem, hogy felfogja az ember, csak józan paraszti ész, amely nem igazán mondható el a prudens bank részéről!

 

 

 

 

 

Betty

#36 Bizonyíték, önbevallás

2013-07-04 08:36

Ez pedig magáért beszél feketén-fehéren, kommentár sem kell hozzá, bizonyítéknak bőven elég:

PSZÁF vezér kijelentése:

Szász Károly szerint „amikor egy magánszemély vagy kisvállalkozás belföldi célú devizahitelt vett fel, akkor a hitelfelvétel pillanatában a deviza csak egy elszámolási eszköz volt. A hitelfelvevő nem a devizát kapta meg, hanem annak forintosított ellenértékét, és forintban is fizet egészen a futamidő végéig. Tehát nincs mögötte export-import kereskedelmi vagy fizetési forgalom.

Ezekben az esetekben pedig a devizavételi és -eladási árfolyamok alkalmazásával a bankok több százalékpontos, extra nyereségre tesznek szert úgy, hogy nincs mögötte sem valós költség, sem valós kockázat. Az ügyfelek ráadásul teljesen ki vannak szolgáltatva: nem rendelkeznek megfelelő pénzügyi műveltséggel, sem árfolyam-előrejelzési kapacitásokkal, elemzésekkel."

Tehát akkor miről is beszélünk?

Ez mind elméleti folyamat, és nem gyakorlati! Tehát valós forgalom a deviza mögött nincs!!! Ezért jogtalan a CHF-ben történő kezelési költség és ügyleti kamat felszámolása is!!!

Árrés:

A kereskedelmi tevékenységnek az értékesítési árban megtérülő ellenértéke.

Az árrés fedezetet nyújt a kereskedelmi tevékenység ráfordításaira + profitra.

A prudens bankoknak jogtalan profit, a károsultnak költség. Ilyen egyszerű!

Csupán nyilvántartásból adódóan valós beszerzés nem történt, így beszerzési ár sem számítható fel, sem árrés, sem eladási ár, sőt semminemű költség sem. Ez a fiktív „tranzakció” a prudens banknak profitot hozott, a banki károsultat pedig erőn felüli költségekbe sodorta uzsorakamat felszámításával.

Nem kell ehhez érettségi sem, hogy felfogja az ember, csak józan paraszti ész, amely nem igazán mondható el a prudens bank részéről!

Vendég

#37

2013-07-04 09:09

Remélem sokan leszünk!

Vendég

#38

2013-07-04 12:44

Történhetne már valami mert ezt már sokáig nem lehet bírni. Annyit kéne fizetnünk mint az elején azt még el lehetne viselni, a többlet befizetést amit lassan 6-dik éve fizetünk adják vissza mert az nekünk jár

Vendég

#39

2013-07-04 16:24

Akármi lesz ebből, a következnények nem maradnak el. Az is viseli aki elkövette, és az is aki eltűrte....tűri. A Horvátok nem tűrték. Dicsőség és tisztelet a Horvátoknak.

Vendég

#40 Re:

2013-07-04 16:31

#39: -  

 


Vendég

#41

2013-07-04 16:38

1MIL.9 százért vettem a FIAT pandámat,visszafizettem 3,3 MILLIOT,és még hátra van két év.!!!!!!!Hol itt az igazság tisztelt KURIA !!!!!!

Vendég

#42

2013-07-04 16:40

Mindenki tudja,hogy ez egy csaláson alapuló
ügylet.NEM HITEL !!!! Szégyelje magát minden
honfitársam,akik ebben részt vállaltak, és
azok, akik fedezik a bűnözőket !! Remélem egyszer
eljön az igazság NAPJA !!!!

Vendég

#43

2013-07-05 04:20

Szólj hozzá!...

Vendég

#44

2013-07-05 09:16

Julius 4-en volt az elsö tárgyalás az AHF zrt-vel szemben.Bent nem tudtam a Kuria dönteseröl,csak kesöbb ertettem meg a fölenyes viselkedest.Nem szólhattam,utólag meg fogom tenni a Bíróságon.Az egesz lakás átadás szabálytalan volt
Kéerdésem:A lopás Magyarországon Törvényesített?A demokrácia müködik?
Meddig várunk még???Itt magyar földön a magyar SENKI'''''''
Hol vannak a devizások 1-1 megmozdulásnál???
A lakás örökre elment és senki nem harcol érte??????????????????

Vendég

#45

2013-07-05 16:55

Legyen semmis a szerződés, csak a megkötött szerződésben szereplő áron kelljen visszafizetni a kölcsönt.

Vendég

#46

2013-07-06 04:35

Igazságot akarunk!

Vendég

#47

2013-07-06 05:29

A Budapest Bank kimaradt a listából !

Vendég

#48

2013-07-06 05:31

Szeretnék segítséget kérni a CIB banknál felvett hitelemmel kapcsolatban. Jelenleg bírósági szakaszban vagyok, most kaptam egy 780 000 ezer forintról szolló befizetést a perköltségre, amit 8 napon belül be kéne fizetni. Perfeljegyzést kértem,de ezt elútasítoták és a Kúria döntése véget nem tudom hogyan tovább.

Vendég

#49

2013-07-06 11:33

Minden bitangnak lógnia kell.... nem érdemelnek mást... vagy életfogytiglant , teljes vagyonelkobzással...

Vendég

#50

2013-07-06 18:24

Ragyogóan megfogalmazott, megírt vádirat!!!
Köszönjük szépen!
Hogyne írnánk alá, hiszen rólunk és értünk szól!
Sikerre fel!!!