regi_honfoglalot_akarunk

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) regi_honfoglalot_akarunk petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-05-09 17:21

Vissza a régi honfoglalót!

Vendég

#2

2013-05-09 17:43

Egyszerűen undorító, nem látom, mint azelőtt milyen erős játékossal kevertek be. Félig fut el a vonal, s már beleugatnak, hogy SIESS!!4 Aprók a betűk, kicsi a térkép, hülyék a kérdések, mit mondjak még, elbasztátok az egyetlen játékot, amit játszani szoktam. Köszike
Lucy

#3 Vélemény-Válasz

2013-05-09 17:45

#2: -

Szerintem is nagyon rossz...nem kivehető semmi, az egész annyira megváltozott, hogy már undorító:S


Vendég

#4

2013-05-09 18:39

Már minden létező fórumon szóltam...felháborodva. 2004 óta játszom, sok barátot szereztem, így versenybe már nem is megyek, csak különszobákban szoktam játszani a barátokkal, chatelni a priviben, ergo szórakozni.Ennek most vége. A Honfit eladták, ezek a majmok pedig azt válaszolják csak,hogy nincs mód a visszaállításra! Anno, mikor kitudódott,hogy újítás lesz, azt ígérték, hogy archiválják a régit, és lehetőség lesz arra, hogy ki-ki válasszon,melyiken akar játszani.Hát ebből nem lesz semmi. A játékosok nagy része, aki tud németül, már át is ment oda. De mi van azokkal,akik, mint én ,nem tud németül? Ezzel a pocsék akármivel meg mindent lehet,csak játszani nem. Egy-két játék után a kis katonáktól jojózik a szemem. Hirdessék meg óvodásoknak...de akkor menjen pelenka reklám nekik!:)És hiába minden tiltakozás, nem hinném,hogy visszaadják a régit...De próba, szerencse...
Lucy

#5 :S

2013-05-09 18:54

#4: -

Most beszéltem velük, azt írták, nem fogják visszaállítani:( De esetleg, ha nagyon sokan vagyunk ez ellen, akkor hátha:///

Mondjuk én is sok barátot szereztem, élvezet volt MINDEN INFÓ ÓRÁN ezt játszani...kereshetünk új szórakozást:( Ez...egy nagy nulla:(


Vendég

#6

2013-05-10 09:16

igen!!!

Vendég

#7 Re:

2013-05-10 09:16

#2: -

ez olyan lett mint egy 5 éves társasa..


Vendég

#8 Re:

2013-05-10 09:18

#4: -

hol van az a német ami olyan mint a régi?

 

Csabessz

#9 Re: Re: http://www.conquiztador.de/

2013-05-10 10:12


Vendég

#12

2013-05-10 21:07

Vissza kérjuk a régit!

Vendég

#13

2013-05-11 09:14

Újítanak,de merre? Vissza felé fejlesztenek,közben elveszítenek sok odaadó hívet.Vagy már itt is az a cél minél kevesebb értelmes ember legyen?

Vendég

#14 Re:

2013-05-11 09:15

#12: -

Egyet értek!


Vendég

#15 Re: :S

2013-05-11 09:18

#5: Lucy - :S

Hol tudtál beszélni velük? Teljesen ledöbbentem, ezen a szaron.Megpróbáltam játszani vele de ez borzalom.

bbcprime vagyok ,nem vendég!

 

 


Vendég

#16

2013-05-11 11:47

Kérem, állitsák vissza a régit, az remek volt, de most legalább a férfi hangot kapcsolják ki és a SOK AGRESSZIV ELEMET vegyék ki!!!!!!!!

Azonkivul kovethetetlen, a játékszám nem látszik, az ellefél adatai sem.
IGy a játék nem élvezetes, kérem változtassák vissza a régit!!
Köszönettel

Vahl Mariann
marika

#17 Re:

2013-05-11 11:55

barbi

#18

2013-05-11 12:02

Kérem vissza a HONFOGLALÓT!!!

Vendég

#19

2013-05-11 12:39

A régi honfinál egy játék sem jobb.
SZAAR

#20 SZAAAR

2013-05-11 16:25

REGI HONFOGLALOT VAGY NEM JATSZOK!!!!

Vendég

#21

2013-05-11 16:37

6 évig játszottam szinte naponta, a kikapcsolódást jelentette számomra, a mostani változat gyerekes, kisiskolás, nem áttekinthető, mivel Szlovákiában élek a cseh verzióval próbálkozom

Vendég

#22 Re:

2013-05-11 20:44

ih!

Azoktól az emberkéktől kérdezném, akik bizonyára az életük legnagyobb baklövését követték el azzal, hogy rágondoltak a honfoglaló megújítására, (nem hogy még véghez is vitték) mi a jó bús kínra gondoltatok??? Megúntátok a földi örömeitek?

Hány évesek vagytok?  Az 5 éves tesóm sírva fakad ettől a szánalmas, gagyi, selejtes ...  nem tudom minek nevezzem, mert hogy ez nem honfoglaló, az biztos...

Remélem ez csak egy vicc, mert akkor remekül sikerült... És azt is remélem, hogy visszahozzák az előző IGAZI Honfoglalót.

Egyébként kinek az ötlete volt az hogy változtassatok? Megkérdeztek erről minket? Volt valami kitöltendő ív? - kérjük x-elje be az alábbi válaszok egyikét, a honfoglaló jövője ezen múlik:

1. Basszuk el a mostani Honfoglalót valami elképesztően értelmetlen újjítással, és vegyük el naponta több ezer játékosnak a kedvét, akik azért jönnének fel, hogy végre játszanak egy jót és kikapcsolódjanak. (Pont az ellenkezőjét érték el)

2. Maradjon a jelenlegi ,,alak,, + hozzuk vissza a STUPIDO-t

Bizonyára 12 millió emberből 13 m az 1.re ixelt volna, sőt, most hogy így belegondolok én is tutibiztos100% arra szavaznék. A mega nagy lódarazsat, inkább eltörném az összes újjam, mint hogy ilyen elvetemült dolgot csiáljak!

Nem írok több sort, mert abban már cifrázott foglalkozások eseményei lennének...

Remélem olvassák eme rövidke észrevételem a jelenlegi kinézetről, amiben 1-2 kisebb hibát vélekedek felfedni...

Köszönet! Üdv!

 

szívesen

#23 Re: Re:

2013-05-12 07:26

#14: - Re:  

 Egyet pedig nem értek...

Csak rá akartam világítani: ha egyet értesz, akkor egy valamit értesz. Ha egyetértesz, akkor átfogóan mindennel értesz egyet.

Lucy

#24 Re: Re: :S

2013-05-13 14:26

#15: - Re: :S

Facebook-on...

reményhal

#25

2013-05-14 21:43

Évek óta kedves játékom a Honfi.
Munkabeosztásom és lakóhelyen miatt nehezen jutottam lehetőséghez, hogy új barátokra tegyek szert.
A Honfoglalón eltöltött évek alatt lassan kialakult egy olyan baráti társaság, akikkel a sportszerű játék öröme mellett értelmes és tartalmas beszélgetések is vonzóvá tették számomra az oldalt.
Tapasztalatom szerint sokan voltunk/vagyunk hasonló helyzetben.
Az újítás éppen azt vette el az oldaltól, ami minden más kvízoldaltól megkülönböztette: elvette a közösséghez tartozást.
Reménykedem, hogy a számtalan csalódott játékos hangja eljut azoknak a füléig, szívéig, akik (belátva, hogy jobbító szándékuk balul sült el) visszaadják ennek az oldalnak az EMBERIBB arcát.