regi_honfoglalot_akarunk

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) regi_honfoglalot_akarunk petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2013-05-14 22:10

Sikerült alaposan elbutítani a Honfit.
Az új verzióban egy oldal csak egyetlen funkcióra képes.
A hasznos felület ésszerűtlen, mert ha a közös chatet nézi az ember annak kb. a fele üres, hiszen a kommentek a sor feléig érnek általában.
A reklámsáv alatt szintén hatalmas passzív felület van.
A régi verzióban egyetlen oldalra ráfértek a szobaválasztási lehetőségek, az összes megnyitott különszoba, az elérhető játékosok nevei, a barátlista, közös chat, privát beszélgetések,
A névre kattintva tájékozódhattunk a nickek 'nacionáléjáról'..
Szóval sokkal informatívabb, aktívabb felület volt.

Most alig olvashatóan apró betűs lett a chat, hogy a rendelkezésre álló felület kihasználatlan maradhasson. A fent lévő játékosokról nincs információ, a nickek személytelenek, arctalanok.

Viszont a játékoldal hatalmas felületen tartalmazza a segítségek, kitüntetések óriási piktogramjait, (olyan a lap alja, mint egy generalissimus a Vörös Hadseregből), ellenben a térkép kicsi, a figurák zavaróan és feleslegesen ugrabugrálnak, a területfoglalások nehezen követhetők a színek miatt, a chat belelóg a játékfelületbe, és minden kommentnél meg kell nyitni/zárni.

Valljuk be: ha vizsgamunka lenne, megbuktak volna a "fejlesztők".

Azt hiszem, most már csak az mentené a renomét, Kedves innovátorok, ha belátnátok: ezt bizony eltoltátok.
Azt gondolom, mindenki türelemmel adna időt, hogy visszacsinálhassátok azt, ami jól működött, és sokan szerették.
banyubanyu

#27

2013-05-29 21:11

engem letiltottak a facebook-on, mert megkérdeztem, hogy ki nyert ezen az "újításon", netán nem volt elég európai, avagy talán "magyarkodás" volt-e az előző honfi, miért nem veszik figyelembe a játékosok kéréseit, javaslatait, miért nem lehet a régit meghagyni honfoglalónak, és ezt az újat valamilyen új néven futtatni, persze érdemi válasz nem jött ...
Stephanie♥

#28 Pff.:/

2013-06-07 18:14

#2: -

Borzasztó az egész,a régi ismerőseim törlődtek,levelezni sem lehet(legalábbis nem tudom hol kell) nem lehet csoportban ,juniorban,barátokkal játszani...fúú nagyon gagyi.://

remember
Vendég

#29

2013-06-21 09:47

Szeretném visszakapni a régi honfoglalót, DE:
világos fórumszínnel
világos alapszínnel a kérdésfelületen

Kölyök6

#30

2013-06-22 00:19

Én magam is szeretném vissza kapni a régi honfit stupidoval együtt.
nicknév

#31

2014-07-10 10:47

Rohadjanak meg akik megujitottak! Meg az ötletgazda Bihari Attila is aki eladta a lelkét az ördögnek jó sok pénzért!!!! Követelem hogy a régi játék forráskódját tegyék ingyen elérhetővé hogy legalább otthon a saját webszerveremen játszhassak kedvemre!!