Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#951

2013-06-17 17:18

Igen ez nagyon fontos hogy sokan aláirják mert ezt csak azok tudják a legjobban milyen akik ezzel a betegséggel élnek mint pl én is mivel én is asztmás vagyok már gyerek korom ota !!!!!

Vendég

#952

2013-06-18 06:17

nem sok minden amit tudok mondani de miért kell a gyerekektől elvenni ezt a támogatást nem tudom hogy mit szolna az aki ezt ki találta ha lenne neki egy ilyen gyereke akkor is ezt mondaná?de ugy látom hogy nincs tudatában neki hogy ezzel mit csinál talán nem a beteg gyerekektől kéne elvenni azt akis pánzt de volna egy pár dolg amiben nem értek egyet és ami azt illti hol van a régi Mgyar kormány?

Vendég

#953

2013-06-18 06:23

Beteg gyerektől pénzt elvenni... hogy nem sül ki a képük a havi félmilliót kereső parlamenti képviselőinknek! Szégyen!!!

Vendég

#954

2013-06-18 07:29

Két asztmás gyerekem van akik elég sürün betegek munkát nem nagyon találok így sem ha még ezt a kicsit is elveszik tőlünk miből tartjuk el őket?Az okosok odafent könnyen vannak milliós fizetéssel kedvezményekkel nekik nincs próblémájuk!Mi szegények meg oldjuk meg csodálkoznak ha ekkora a bünözés meg az erőszak párszáz forintért embert ölnek!Mindig az idös nyugdíjas embereken és a a tiszteséges családokon csattan az ostor!És még Orbán mondja szüljünk minél több gyereket!Azt elmondaná,hogy neveljük felőket ha mindent elvesznek tőlűnk!Főként még ha betegek is a gyerekek haljunk éhen?

Vendég

#955

2013-06-18 10:02

Szólj hozzá...

Vendég

#956

2013-06-18 10:11

Sajnos a kormány csak meg szorítani tud és még a beteg gyerekeken is azt is meg kellene szüntetni hogy ők ilyen magas pénzeket vesznek fel.És az állampolgárok zsebét üríti ki.

Vendég

#957

2013-06-18 12:22

Miért nem a képviselőktől,meg a kormánytagoktól veszik el a havi több 100 e ft rezsi támogatást lakhatási támogatást stb...amikor az ő fizetésük havonta több mint 1 millió ft ,míg a kis pénzű egyébként is nehezen élő beteg gyerekeket nevelő családoktól azt a kis plusz pénzt,ami egyébként járna ,mert mindenkinek joga van az egészséges élethez!!!Undorító amit csinálnak,és felháborító!!!!!

Vendég

#958

2013-06-18 19:10

Ezt az egészet felháborítónak tartom!!! Nesze neked rezsi csökkentés!!!!!! Nem szégyenlik magukat?? A gyermekektől megvonni azt ami létfontosságú???? Rohadjon meg az egész kormány!!!!!!!! Nekem három lányom van hála Istennek mind egészséges,de együtt tudok érezni az érintett szülőkkel. Remélem sikerrel fog járni ez a petíció!

Vendég

#959

2013-06-18 19:28

Szeretnénk visszakapni a tartósan beteg gyerekeink összes támogatását!

Vendég

#960

2013-06-18 20:58

szía míndenn kínnek én ís nevelek 1 alergíás gyereket .de én hallotam a tv ínterjuba, az államkímngytár vezetőjét akkí el mondta aZ ORVOS DŐNTÍ EL KÍ KAPHATJA A JUTTATÁSOKAT EL VÉTELRŐL NEM VOLT SZO

Vendég

#961

2013-06-19 11:10

segíteni mindig van idő és ez csak egy perc

Vendég

#962

2013-06-19 11:52

Szólj hozzá...Sziasztok! Remélem nem késő de csak most jutott el hozzám a megosztás. nekem az öt éves kisfiam asztmás és bizony drága lenne a gyógyszere közgyógy nélkül. Bronhitise van azaz léguti asztma. Csak a singulair granulátum lenne tíz ezer forint a pipákról nem is beszélve és a többiről. Ha el veszik a közgyógyót nem tudnám meg venni ön erőből.

Vendég

#963

2013-06-19 15:31

Nagyon jò....

Vendég

#964

2013-06-19 16:45

mit bánják azok a mocskok nemtoluk veszik el nameg abbol amit ok kapnak elislehetne venni !!!! a minimálbérért uljenek ott decsak ha van munka !!!! adja a jóisten, hogy mindegyiknek legyen benne része éljék át azt amit nagyon sok családnak átkell élni a minden napokban !!!

Vendég

#965

2013-06-19 21:59

az tudja igazán milyen nehézség aki ezzel együtt él,nekem két gyermekem

Vendég

#966

2013-06-20 08:11

Amit a mostani kormány művel a beteg gyermekekkel és családjaikkal szégyen.Ide értem még a cukros és stb betegségben szenvedő gyermekeket is.Ideje lenne őket is ember számba venni és nem elvenni tőlük az élethez való jogot hanem segíteni hogy többi társaikhoz méltó körülményeket teremtsenek nekik s ne érezzék magukat kevesebbnek mint a többi egészséges gyermek.

Vendég

#967

2013-06-20 08:25

Teljes mértékben egyetértek a petícióval.Nekem mind a két gyerekem asztmás,ráadásul örökölték,tehát életük végéig elkíséri őket!

Vendég

#968

2013-06-20 14:07

Két gyermeket nevelek mindkettő tartós beteg. Egyik lactos másik asthma. Ha megvonják a támogatást olyan mintha azt hangoztatná
Két gyermeket nevelek mindkettő tartós beteg. Egyik asthma másik laktos. Ugy tünik ennek az országnak csak egészséges gyermekekre van szüksége a többi meg haljon éhen a szülővel együtt.Minden gyógyszer nagyon drága. Remélem aki a törvényt előirta egészséges gyerekeket nevel. Undoritó ország. Bár igaz ez régen is igy müködött csak akkor a beteg gyerekeket lelökték arról a bizonyos szikláról. De örüljünk a rezsi támogatásnak. Vicc ez az egész szar ország. Csak az a baj hogy mi kispolgárok már nem tudunk nevetni rajta.






Vendég

#969

2013-06-21 06:05

egyetértek a benne foglaltakkal,személyes tapasztalatom,hogy milyen nehéz egy asztmás gyermek gondozása.

Vendég

#970

2013-06-21 09:18

A cukorbetegek után jönnek az asztmás gyerekek megsarcolása, akik még jobban ki vannak szolgáltatva, mint az előzőek. Orbánéknál persze ez természetes, hiszen a kormány egyre jobban teljesít!Amire büszkék lehetnek elért eredményeikként: Másfél millió nyomorszinten élő állampolgár, Ötszázezer éhező gyermek és ötszázezer életerős, fiatal kivándorlása az országból! Gratulálunk Viktor, ha így folytatod, lassan Kádárt imáinkba foglaljuk!

Vendég

#971

2013-06-22 05:12

Sajnos nekem is is asztmás mind a két gyerekem,ráadásul,egyedül nevelem őket.Nagyon sok mindentől el fogunk esni.Sovány vigasz,hogy a gyógyszert felírják eü.térkötre.mivel még így is nagyon drága.Hiába mondják,hogy rászorultsági alapon lehet kérni támogatást,mivel van jövedelmem ez nekem nem segítség.Jövőre mindkettő középiskolás,vedd meg a tankönyveket....HA TUDOD!!!

Vendég

#972

2013-06-22 22:12


Vendég

#973

2013-06-23 15:37

Én tudom, mit jelent asztmás gyerekkel élni. Nekem a fiamnak csak hajlama van rá, de igen erősen, sőt mindkét gyermekem súlyos allergiában szenved. Nálunk volt már életmentő kúp és spray is használatban. Akik ezt megszavazzák biztos ápolnak ilyen gyermeket és átélik, amikor a kezei között fulladozik a saját fia vagy lánya.

Vendég

#974

2013-06-23 18:01

Nekem is asztmás a kisfiam,és felháborítónak tartom hogy megvonják az ehhez tartozó támogatásokat,kívánom én azoknak akik így döntöttek,az ő gyermekük is legyen havonta beteg,ugyanis egy asztmás gyermek sokkal fogékonyabb minden felső légúti betegségre,és ez rengeteg gyógyszerrel jár,de gondolom nekik nem okozna gondot,hisz elopptak már annyi pénzt tőlünk,amennyit csa nem szégyelltek,és ez miatt a döntés miatt nekik nem lesz álmatlan éjszakájuk,viszont nekem és sok hasonló helyzetbe került anyukának igen!! :(

Vendég

#975

2013-06-24 06:03

Nálunk a családban a lányom és annak két fia is asztmás! A középső unokám mellé ételallergiás, és agyi epilepsziája is van!!!