Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#976

2013-06-24 18:58

Én magam is még csak kicsit,de Asthmás vagyok!!

Vendég

#977

2013-06-25 04:03

FÖRTELEM AMIT AZ ÁLLAM ELTŰR EMBEREK GYEREKEK AKIK SAJNOS NEM TUDNAK ÉLNI NÉLKÜLE DE NEM SZÁMÍT HAGYJUK HOGY A GYÓGYSZER MAFFIA ÉS AZ ÁLLAM NYERESÉGET TERMELJEN MERT MINDENT 100-KOSAN AKAR ADNI..

Vendég

#978

2013-06-25 06:54

Nekem - hála istennek - nincs beteg gyermekem. De a támogatások ilyetén megvonása felháborít!Egerfai József

Vendég

#979

2013-06-25 10:33

En is aszmas vagyok
Mrakemil

#980

2013-06-25 10:36

Igen mert en 64 eves vagyok es sajnos aszmas lettem.

Vendég

#981

2013-06-25 13:22

Sajnos az én Fiam is Asztmás 7éves és 4éve beteg,ez borzalmas,hogy nem hogy segítenének még elfele vesznek,főleg egy gyerektől,ez már nevetséges,Én nem segélyért állok hanem a gyerekem gyógyulásához egy kis segítség jól jött volna,de így,gratulálok aki ezt kitalálta!

Vendég

#982

2013-06-25 16:04

Felháborító, mert ezek az emberek azt sem tudják egy beteg gyermek kezelése (étkeztetése stb, stb.) mennyi pénzbe kerül! Nálunk pld. csak 1 kereset van!

Vendég

#983

2013-06-25 16:48

Felháborító!!Én is felneveltem az asztmás fiamat nagyon nehéz volt a sok-sok gyógyszer kiváltása!!Szégyelje magát a kormány,hogy mindennel ránk sújt!!!Nekik biztos nincs beteg gyerekük,mert ha lenne,nem tennék ezt::(((

Vendég

#984

2013-06-25 22:13

Jóérzésű emberek is csak sejthetik,min megy keresztül egy ilyen gyermek és a családja.Minden tekintetben leromlik az életminőségük.Ez egy életre szóló feladat,küzdelem.Akik még ezen is nehezítenek,milyen emberek,milyen keresztények???Nem kívánom senkinek,hogy ki kelljen próbálnia ezt az életet!
Csibe

#985 Gyógyszer

2013-06-26 08:08

Kérjük, hogy ne a beteg gyermekek gyógyszerein spóroljanak! Bizonyára lehetne máson!

Vendég

#986

2013-06-26 12:21

IGASÁGTALANAK TARTOM HOGY ELVESZIK A GYEREKEKTÖL VEGYÉK EL AZOKTOL AKIK NEM VÁLTOTÁK KI A GYOGYSZEREKET A GYEREKEKNEK CSAK A TÁMOGATÁST SZEDTÉK FEL UTÁNUK BÜNTESÉK AZOKAT NE MINKET

Vendég

#987

2013-06-26 13:53

Csak az tudja mit jejent eggy asztmas gyermek gondozasa akinek van

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-06-26 14:00


Mara

#989

2013-06-26 14:01

Azt szeretném kérdezni, hogy nyerünk-e valamit ezzel, vagy csak kibeszélgetjük az elkeseredettségünket, de különösebb következménye nem lesz, és semmire nem megyünk az egésszel? Aki ezt elkezdte, volt valami koncepciója, hogy mit fog kezdeni az aláírásokkal? Jó lenne, ha erre valaki válaszolna, mert ennek most így nem sok értelme van,az illetékesekhez kellene odamenni inkább, és rájukdönteni az íróasztalt.A rimánkodással nem megyünk semmire.
Rolando
Vendég

#990 Aszthma

2013-06-26 19:49

13. éves vagyok.(Aszthmás) szerintem nem kéne el venni a támogatást a gyógyszerről!


Vendég

#991 Re: Aszthma

2013-06-27 04:38

#990: Rolando - Aszthma

Sziasztok!   Nem értelek benneteket mert a kezelő orvosnak pontosan tudnia kell,hogy mit ilyen stádiumban van a gyerek asztmája  az aztmának is van enyhe fokozata nekeünk szó nélkül kitöltötte a papitunkat de tudok olyanról is aki NEM ADJA A GYEREKÉNEK A FELIRT GYÓGYSZEREKET!!!!   A  Tüdőgyógyász szakmai kollégium megküldte az ajánlást az orvosoknak aszmára vonatkozoan pontosan milyen feltételek szükségesek az igazolás kiadádsára akinek valóban nagyon beteg a gyerekek meg fogja kapni a igazolást !!!!! A gyógyszereket pedig 90 % kim lehet váltani.   JÁR AZ EMELT CSALÁDI PÓTLÉK A SÚLYOS ASZTMÁSOKNAK .


Vendég

#992

2013-06-27 09:17

Remélem lesz eredménye, kíváncsian várom a fejleményeket!Orbánnak biztosan mindegyik gyermeke makk egészséges és ezért sem bírja felérni ésszel, hogy mit művel a kormányával együtt...!!!

Vendég

#993 Re:

2013-06-27 11:47

#1: -

Én egy nagymama vagyok, aki születése óta nevelem az unokám. (szülei a kórházban hagyták születése után két   órával  kezdetektől fogva beteges kisgyerek, az asztmáját két éves korában vették észre. Azóta szedi minden nap a gyógyszereit. De ennek ellenére is befullad. Mi lesz, ha nem tudjuk kiváltani a gyógyszert és nem tudom neki megvenni amit eddig ? Aki ezt eldöntötte annak kívánom, hogy legyen ebben a helyzetben, amiben mi és több ezren, akiket már szinte  valósággal a sírba tesznek. Egyszerübb lenne, ha lelövöldöznének bennünket. Akkor nem kellen nyomorogni és elviselni a nélkülözést és a létbizonytalanság miatti depresszót és kilátástalanságot.


Vendég

#994 Re:

2013-06-27 12:18

h

#7: Egy szülő!!! -

Kedves Szülő !

A nyugdíj emelésről annyit, hogy aki ezt eléri az ledolgozott  30 vagy 40 évet. És a nyyugdíjának kb. majdnem a negyedét, rosszabb esetben a felét gyógyszerre költi. Persze ha tudja. Szerintem ne sajnáld tőlünk mert a mostani helyzet szerint mi sem vagyunk jobb helyzetben.  Eltörölték az alaptörvényből az alanyi jogon járó nyugdíjat és az ingyenes orvosi ellátást. Szerinted meddig fogunk élni ?  Attól fűggetlenül én is egy 13 éves gyereket nevelek 7 napos kora óta, aki szintén születésétől fogva súlyos asztmás. Nekem sem mindegy, hogy mennyit kapok a gyerekre, mert a szüleitől egy fillért sem kapunk. Tehát úgy élünk, ahogy tudunk. De, hogy ezután, hogy lesz, azt már én sem tudom. Még váltolztatni sem tudok, mert öregek vagyunk. Csak abban reménykedek, hogy mégsem történik meg ez a szörnyűség.

 


Vendég

#995

2013-06-27 20:04

Nem lenne szabad a betegekkel visszaelni ez barhogy vesszuk nagy bun lenne.

Vendég

#996

2013-06-28 23:46

Szólj hozzá!...Nekem a fiam .
móni

#997

2013-06-29 12:25

sziasztok nekem is asztmás mint kétt fiam egyik 13 éves a másik 5 éves és őktőluk is elvették a emelt szintu családit és minden szó szerint ,remélem nem sokkára lesz valami felemény ,mert az interneten olvastam ha visszaálitanák minden akki nem volt jogosult semmire de ami vissza menőleg járna azt a pénzt nem kapnák vissza ,de kérték most az ujab felulvizsgálatot hogy minden asztmás gyermek kapjon visza mindent remélem a sok asztmás gyerekek meg a sok szulők fel lélegezhet remélem sziasztok

Vendég

#998

2013-06-30 06:48

Hihetetlen,nem lehet felfogni hogy olyan aki beteg főleg gyerekek nem tehetnek róla milyen országban élünk?Milyen vezetők kezébe vagyunk,nép irtást akarnak??Szeretnék egy ilyen törvényt kitaláló emberrel beszélgetni lenne egy pár kérdésem hozzá.Ha van emberség Magyarországon akkor ez egy félre értés és nem veszik el a támogatást.

Vendég

#999

2013-06-30 07:28

Mit tegyek az ellen hogy két beteg gyermekem van elvették a családi pótlékot az utazási kedvezményt és mint egyedülálló anya mit tegyek?? Segítséget kérek!!! Kihez forduljak??? Még a gyest is elvették!!! Aki tud kérem irjon és segítsen!!!


Vendég

#1000

2013-06-30 12:47

Én magam is aszmás vagyok , együtt érzek!