Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#301

2013-05-11 07:21

Az asztmás gyereknek létszükséglet, hogy amikor befullad, gyorsan orvoshoz kerüljön!!!!!!!!

Vendég

#302

2013-05-11 07:32

csak annyit hogy ma az állatok megsegitése az első helyen van !!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#303

2013-05-11 07:32


Kérelek MINNÉL TÖBBEN IRJÁTOK ALÁ FB-n OSSZÁTOK!!!
COPD-s lettem 35 évesen!

Vendég

#304

2013-05-11 07:33

a fiam is asztmás a támogatás nékül nem tudnám meg fizetni a szükséges gyogyszereit

Vendég

#305 Re:

2013-05-11 07:39

"Nagyszerű" kormányunk következő lépése az lesz, hogy bevezetik a Spártában jól bevált Taigetosz intézményét: csak az egészséges adófizető (jól tejelő) állampolgárok kellenek, a többi hulljon csak... :(

 


Vendég

#306

2013-05-11 07:54

Ne vegyék el a támogatást,mert igy is nagyon nehéz körülmények között nevelem 4-gyermekem!!!

Vendég

#307

2013-05-11 07:54

Én vagyok az asztmás és a szüleimnek így is sokba kerülök, hogy vannak a támogatások!! Mi lesz ha még ezeket is elveszik?

Vendég

#308

2013-05-11 08:01

Nekem 2 asztmás gyerekem van,szégyelje magát a mostani kormány 2/3 része

Vendég

#309

2013-05-11 08:04

Remélem sikerül elérni valamit...

Vendég

#310 Re:

2013-05-11 08:07

#170: -

Én is így jártam, 4 évég senki se szólt, majd én is egy másik anyukától értesültem róla. At orvos pedig fel volt háborodva, amikor kértem tőle, hogy adja ki a megfelelő papírokat a támogatásokhoz.


Vendég

#311

2013-05-11 08:08

Valóban az anyukák nem tudnak dolgozni, mert sűrűn befullad a gyerek, ilyenkor kéznél kell lenni és rohanni a kórházba. Ezért nem vállalnak felelősséget sem az oviban, sem az iskolában. Igy marad az anyuka!

Vendég

#312

2013-05-11 08:11

Szégyen, és gyalázat betegeken spórolni mást sem tudnak.Eszükbe sem jut a miliomosok, a gazdagok sarcolása!Milyen ország ez a szegény legyen szegényebb,a beteg legyen betegebb, a gazdag legyen gazdagabb.

Vendég

#313

2013-05-11 08:11

Bizonyára a kedves államfőknek is lehet"vagy van ilyen,vagy ehhez hasonló asztma"betegséggel küzdő gyermeke..Ha igen őket is érinti.Amennyiben sok családnál a kevés jövedelem miatt nem tudnak gyógyszert adni a gyermekeiknek az ezzel járó lehetséges tragikus eseményeket ki fogja magára vállalni????Gratula a sok okostojásnak odafent",már megint alkottok egy nagyot! Köszönjük Állambácsi! Aláírás :Egy Anya a sok közül,akinek asztmás a gyermeke ......
Róbertné Milicz
Apátfalva

#314 Re:

2013-05-11 08:12

#293: -

Ez így igaz


Vendég

#315

2013-05-11 08:12

Két gyermekem aszmás az éjszakáink nagyobb részét a szabadban töltjük mert zárt térben megfulladnak
Tisztelt fideszes akárki próbált már -20fokban az erkélyen aludni két gyerekkel és azt nézni hogy kapnak e levegőt????????????Az emelt családi pótlék nálunk nem fedezi a sószobát a terápiákat és egyéb életbevágó dolgokat ami ahhoz szükséges hogy a hét napjából legalább 1 napon jól érezzék magukat a gyerekeim

Vendég

#316

2013-05-11 08:26

Az én kislányom is súlyos kruppos volt,asztmás tünetekkel.Ezelőtt 17 éve a támogatott gyógyszerekért is kifizettem havi 14-15 ezer ft.-ot.Az asztma ma már népbetegség ,én is az vagyok.Feháborítónak tartom a támogatás megvonását,szinte ez már egyenlő az előre megfontolt népírtással.Hová tart ez az ország????????

Vendég

#317

2013-05-11 08:34

Hát Ez Felháborító a Kormány által a Magyar nép Meg is pusztulhat vagy éhen is halhat.

Vendég

#318

2013-05-11 08:36

Sajnos mi is ugyan ilyen problémával küszködünk.Egyedül nevelem 8 éves kislányomat s az állapota nem javul semmit. Koraszülött, születése óta folyamatosan beteg.Volt olyan is hogy 1 hónapot nem tudott iskolába menni.Állandó rettegésben élek és munkát egyáltalán nem tudok vállalni. Sokszor nem hogy a gyógyszer még az élelmiszerre sem futja.
Virike

#319

2013-05-11 08:44

Meg kell köszönni azoknak az embereknek, akiknek a gyerekei nem betegek és mégis Gyes hosszabbításon vannak a gyerekeikkel, bár a gyermeknek semmi baja sincsen de volt egy kis pénze és
lefizette az orvost. Ők azok akik miatt bevezeti a kormány ezt a radikális intézkedést. Persze ezeknek a szülőknek telik minden másra, hisz a gyógyszereket nem váltsák ki, mert a gyereknek nincs rá szüksége. Ők kapják a Gyes-t és a felemelt családi pótlékot. "Szegény hátrányos helyzetű" barátaink. Nekik pedig sok "szép" tetoválásra telik.
Nagyon sajnálom azokat a gyermekeket és szülőket akiknek igazán beteg a gyermekük. Én tudom mit jelent asztmás gyermeket nevelni mert az enyém is az volt. Hála az orvosoknak és a jó istennek ma már tünet mentes. Nagyon sokat tettünk azért, hogy meggyógyuljon nem csak mi hanem saját maga is. Úszik, sportol, és nagyon sokat jártunk sóbarlangba. A hatásos gyógyszerek zöme, már ami jó és nincs annyi mellékhatása nem közgyógyos. Igen el kell venni a járulékokat azoktól az emberektől akik csak azért kiáltsák ki a gyermeküket betegnek, hogy kapják a felemelt családi pótlékot és a Gyes hosszabbítást. Ne az államon élősködjenek. Szomorú de ez Magyarországon így működik. Szenvednek az igazán betegek, a kamu élősködők miatt.

Vendég

#320

2013-05-11 08:44

Az én fiam is asztmás 3 éves kora óta és nem olcsó a gyógyszerek ami eddig bevált (aerius) ma már nem lehet közgyógyra kapni és akkor még ott a diskus a különféle sprék, a sószobás kezelések több 10 000ft-ba kerülnek. Csak számoljon mindenki ezeket biztosítani már 11 éve ,jóval meghaladja azt a kis támogatást amit kapunk! Mit akarnak ezek? hogy haljon meg egy asztmás gyerek a rohamoktól mert nem tudja a szülő megvenni a gyógyszert kezeltetni mert nincs pénze, vagy orvoshoz vinni mert több 10 km-t kell utaznia és nem tud buszjegyet venni???

Vendég

#321

2013-05-11 08:48

Én is egyetértek a szülökkel mivel mivel nekem is az unokáim evvel a betegséggel küszködnek jó magam is evvel a betegséggel küszködöm és mellette még sok mással napi 12 gyogyszer .Rokkatnyugdíyamat is elvették peddig 1987 ota rokkant vagyok nem tudom hogy tudják megálapítani hogy javultam amikor az egészségem sokkal rosszabb nem gyogyszerre még élelemre se kerül mert lehet választani rezsi élelem vagy gyogyszer.Nem tudom mit akkar az állam evvel elérni ennyi beteg felnőttel és gyerekkekel .Én 57 éves vagyok ennyi szegény embert nem láttam meg találkoztam ebben a 3-4 évben.Nagyon sokan éheznek

Vendég

#322

2013-05-11 09:11

Nekem nincs asztmás gyermekem, de ezt nem lehet szó nélkül tűrni. Ez a kormány mindent megtehet a 2/3-ával. Köszönjük fülkeforradalmárok! Persze az előző kormányok sem voltak különbek, sőt!!! Amit az egyik csinál, folytatja a másik. Idegenek érdekeit szolgálja ki, a mi jogainkat, lehetőségeinket, életterünket pedig elveszi. Ideje lenne a valódi rendszerváltásnak. Diktatúrában, diktatórikusan született alkotmány, nem alkotmány. Vissza a történelmi alkotmányunkat!

Vendég

#323 Re:

2013-05-11 09:15

#25: -  

 


Vendég

#324

2013-05-11 09:15

KERESZTLÁNYOM KISFIA IS ASZTMÁS.NAGYON NEHÉZ HELYZETBE KERÜLNÉNEK HA MEGVONNÁK A TÁMOGATÁST.MÉGIS MIT GONDOL EZ A KORMÁNY?MÁR A BETEG GYERMEKEK ÉLETÉT IS VESZÉLYEZTETI!

Vendég

#325 Re: SAJNOS EZ IGY VAN!

2013-05-11 09:21