Bocsánat kérés Izraeltől.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bocsánat kérés Izraeltől. petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#501 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 09:10


Vendég

#502 Re: Re:

2013-05-02 09:12

Zsolti

#503 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 09:14

#501: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ez nem függő... ez egy idióta, hülye aki Magyarnak mondja magát...... számára ez csak álom marad.


Vendég

#504 nyalipeti

2013-05-02 09:18

Ez szuper 414 ez a véleménye az országnak. Menjetek bocsánatot kérni. A fórum különösen jó, szinte csak törölt kommmentekböl áll. :):):) tök vicces. Peti neked lesz állásod mert tövig benyaltál.

Vendég

#505 petike

2013-05-02 09:28

Nem vagyok antiszemita, rasszista, homofobbbb, egyszerűen normális vagyok.

Vendég

#506

2013-05-02 10:43

Petike a tökéletes! Ime az ember !!!

Vendég

#507 Re:

2013-05-02 10:51

#506: -

,,,metálplescnit vagy koronát ?

Igazi magyar

#508 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 12:03

#503: Zsolti - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Te egy bunkó állat vagy, aki azt sem tudja, mi a különbség a magyar és a magyarkodás között. Zsolti, a stílusodból is látszik, hogy éppen csak betöltötted a 18-at,  az általános iskolát gyenge 3-al végigdöcögted és totál büszke vagy arra, hogy a szüleid megcsináltak. Gondolom, a szüleid nem annyira büszkék, nincs mire.

Zsolti

#509 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 13:03

#508: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

"Igazi Magyar"....csak szeretnéd... te is csak magyarkodsz.... ja az életkoromról csak annyit, hogy többszörösen betöltöttem a 18-at..... ha nem is végigdöcögtem az iskolát, de arra a 3 db, azaz három doktori diplomámra büszke vagyok.... a szüleim mindig büszkék voltak rám...az edzőm is....a sport társaim is...sőt mikor érmet nyertem akkor még a Hazám is... veled szemben akit valószínű a szüleid már gyermekként beadtak a lelencek közé....ott mindig téged bántottak....és most, hogy felnőttél...azt hiszed vagy valaki... tévedsz... még magyar sem vagy.

Földes Ferenc

#510 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 13:48

#508: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Te egy igazi Paraszt vagy aki még írni sem tud helyesen!!! Másokat szólsz le és megkérdőjelezed az iskolázottságukat? Már az általános iskola alsó tagozatán is tudják a gyerekek, hogy azt, hogy Magyar azt nagy betűvel kell írni..

Igazi magyar

#511 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 17:01

#510: Földes Ferenc - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Földtúrókám, mint neved is mutatja, besároztad magad a neveddel. Közlöm veled, hogy nem a vezetéknevem magyar, hanem az állampolgárságom, származásom, iddentitásom, érzelmem, tehát magyar vagyok. Nem Magyar Zoltán olimpiai bajnok tornászunk, aki szintén magyar állampolgár kis "m"-el. Az iskolapadban neked lenne a helyed még hosszú ideig, de valószínűleg rajtad már az sem segítene.

Zsolt papa

#512 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 17:03

#509: Zsolti - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem mondod? Magad sem hiszed... Meg ne büntesen az Isten ennyi hazugságért.

Földes Ferenc

#513 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 17:39

#511: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Mondom rágörcsöltél a témára. Hiába bizonygatod! Neked semmid sem Magyar! (legfeljebb ha van egy Magyar Vizslád...na az Magyar) az meg már nem újdonság, hogy nem tanultál meg helyesen írni... az identitás szó egy "D"-vel írandó... :-) mars vissza a suliba!

Berger Tomi

#514 Re: Re:

2013-05-02 17:42

#500: - Re:

Te? Miért, mi vagy te?

Igazi magyar

#515 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-02 17:51

#513: Földes Ferenc - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Földtúrókám, mire vagy büszke, hogy az identitást le tudod írni helyesen?  Egy betűt elütöttem, azaz kétszer ütöttem le véletlenül, attól még nem te vagy a tanult ember. A tanáraid mást mondanának, ismerem a fajtádat. Ennyi a tudásod, hidd el, nekem sokkal több. Ez nem vitatéma, a primitív emberek sajátja. Vitázz magaddal egyedül.


Vendég

#516 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-05-03 04:25

#515: Igazi magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

"ismerem a fajtádat"

amúgy nem nagyon gyűlnek az aláírások, és ez megnyugtató.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-03 11:54


Ne haragudjatok

#518 Bocsánat!

2013-05-03 14:14

Kedves Zsidó Barátaim!
Minden őszinte magyar ember nevében sajnálatomat fejezem ki a zsidóság ellen őseink által elkövetett bűnökért.
Kovács József

#519 Re: MI VAN VELED "KEDVES" RAJPETI?

2013-05-03 21:12

#517: Találd ki - MI VAN VELED "KEDVES" RAJPETI?

Szerintem megunta, hogy ráreagáljon a sok köcsög antimagyar idióta kommentjeire. Főleg a tiédre. Te vagy fogyatékos vagy, vagy csak egy idióta jobbikos. Bár az ugyan az. Na most lehet erre is írni nagyon durvákat, te Magyarok szégyene. Nem ismerem a Rajnait, de minden elismerésem, hogy elnézi ennek a sok fa.....kalapnak a reakcióit. Itt most rád gondoltam.

Apáthy István László

#520 Re: Bocsánat!

2013-05-04 11:56

#518: Ne haragudjatok - Bocsánat!

Te valaki név nélküli! Te helyettem és az Édesapám, édesanyám ( meghaltak már mind a ketten szegények ) , akik akkor még csak tízen évesek voltak, a gyermekeim és az unokáim helyében ne merészelj bocsánatot kérni a cionista diktatúra legnagyobb képviselőjétől, izraeltők!!!Ki kérem magamnak a szüleim, a gyerekeim, az unokáim és a saját nevemben is!!!

Ha kedved úgy tartja, borulj le izrael előtt, ehhez jogod van! És ahhoz sincs jogod, hogy megkérdőjelezd a mi őszinteségünket!

 

Apáthy István

Megmondó

#521 Re: Re: Bocsánat!

2013-05-04 12:20

#520: Apáthy István László - Re: Bocsánat!

Apáthy! Szerintem a Te nevedben senki nem kért bocsánatot! Mit kell neked mindenbe belepofáznod???? Kit érdekel a családfád sorsa??? Hiszen te is leszarsz mindenkit! Neked itt senki nem osztott lapot! Te csak egy egyszerű látens buzi anti Magyar görcsölő F...sz vagy. Takarodj innen!


Vendég

#522 Re: Re: Re: Bocsánat!

2013-05-04 12:54

#521: Megmondó - Re: Re: Bocsánat!

Megm-ondó! A hozzászólásod minősít,hogy te mi vagy.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-04 13:25


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-04 13:31


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-04 19:03