PETÍCIÓ A SZEGÉNYEKET SÚLYOSAN ELHANYAGOLÓ SZOCIÁLPOLITIKA ELLEN

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-11 19:30


Nika

#27 Szegénység a köbön!

2013-03-12 08:56

Ma Hazánkban gazdasági válság van. A híres politikusok nem teremtenek munkát csak a szájuk jár és akkor is csak a hazug szó árad belőle! Ez a petíció egy figyelemfelkeltés, amivel célt érhetünk! Kérlek írjátok alá minél többen! Üdv.
Banyus

#28

2013-03-12 12:46

Szomorú vagyok. 6 nap alatt 308 ember írta alá. Nincs az emberekben empátia? Vagy nem tudják milyen az éhség? Cserélhetünk. 3 Nap után úgyis sírva kérné, hogy vissza az egész.
chalirayphur

#29

2013-03-12 22:50

Az embert a kétségbe esett düh és a sírás fojtogatja tehetetlenségében!!!
Ez is egy nép írtás, mégpedig teljes bizonyossággal ki lehet jelenteni, hogy ugyan olyan szisztémával működik, mint a háborús koncentrációs táborokban. Itt, ebben az országban ugyan "szabadon" gettókban, slummus leamortizált romtelepeken, putrisorokon, dögölhetsz éhen családoddal együtt anélkül, hogy ezekért a háborús bűnökért, bárkit is, akár ezt a kormányt is felelősségre lehetne vonni. Osonó fasizmus!!!
Anna

#30 Re: passzív eutanázia!

2013-03-13 08:38

Magyar Cigány

#31 Szegény Magyarország!

2013-03-13 09:29


Nem gondolkodom miért a romák a bűnbakok. 90%-ban munkanélküliek vagyunk, így teher a társadalomnak. Mivel megélhetési bűnözésre szorulnak, azért a bűnözök száma is magasabb körünkben. A gazdasági válságot viszont nem lehet ránk kenni! A kormány nem a mi kezünkben volt és van! A legnagyobb bűnözök a parlamentben kormányfogó emberek! A múlté és jelené egyaránt. Minket csak lenyomnak a mélyszegénységbe, majd okolnak mindenért, amiért ők a felelősek. Ébresztő! A múlt és jelen kormány a bűnös! Ők a legnagyobb gazemberek Magyarországon! A rendszerváltás előtt a romák 80%-a dolgozott! Már egyre és egyre jobban letaszítanak minket és már szabadulni is akarnak tőlünk! Nem hagyjuk hazánkat, mert ez már a mi hazánk! Inkább összefogunk a többi szegény Magyar Állampolgárral és kiköveteljük, hogy munkát kenyeret! Ha a kormány nem képes orvosolni a gazdasági válságot megfelelően, illetve nem tud munkahelyeket és termelést teremteni, akkor ideje elhagyniuk a kormánykereket, és csak az merjen oda ülni 2014-ben, aki orvosolja a gazdasági helyzetet és munkát teremt becsületes bérrel! Üdvözlettel

Vendég

#32 Re: Szegény Magyarország!

2013-03-13 09:48

#31: Magyar Cigány - Szegény Magyarország!

Ladányi János videóját és a háttéranyagot javaslom tanulmányozni!


Vendég

#33

2013-03-14 10:48

SZÁMÍTHATÓK RÁM.
Anna

#36 ezt mOst kaptam Dettitől

2013-03-15 15:48

Szegénység olyan mértkő amit igen nehéz elviselni, én 42-kilóra fogytam le és betegetem meg az étel hiány miatt, de nem csak hogy lefogytam hanem még enni sem tudtam azaz szó szerint leszoktam az étekről, mert anNyira kevés volt ,hogy inkábB két kislányomnak hagytam meg, ez valós és az is hogy tavaly ,2012-ben kórházakban infuziokat kaptam, mikor volt kis ételünk, sirva ettem, mert nem tudtam enni, nem volt étvágyam. Lelkileg is megviselt nyugtatókra jutottam. Szegénység tönkere tudja tenni az embert, engem ebből a helyzetből csak az ur Jézus mentett meg és Isten kegyelme volt az hogy ma írhatok és élek! De most sincsen munkánk iskolámat ott kellett hagynom mivel nem tudom kifizetni, férjem jelentkezett dolgozn,i ahol azt mondták majd hívják sajnos mái napig senki sem hívta. Sokszor tapasztalom romaságunk kirekesztését saját magunkon. Egy szobába élünk, lakáshitelünket rég nem tudjuk fizetni, villanyunkkal el vagyunk maradva, még az jó, hogy védett fogyasztók vagyunk, és hogy az önkormányzat fizeti a havi dijunkat. A Megélhetésünk most is nehéz a hónap két hetébe csoda hogy kenyerünk van és ez tényleg csoda. Jó lenne ha már valaki tenne ez ellen és nem azért nincsen ételünk mert lusták vagyunk, hanem mert nincsen munka! Imádkozom és hiszem hogy Magyarországon lesznek olyan emeberek, akik felállnak és nem csak beszélnek hanem tesznek is a szegénység, éhezés ellen! Köszönöm hogy írhattam:

Nagy Bernadett
a szerző

#37 BÁTORSÁG, ÍRD ALÁ NÉVTELENÜL AKÁR!

2013-03-16 10:59

BÁTORSÁG, ÍRD ALÁ NÉVTELENÜL AKÁR!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-16 16:52


Bogdán Csabáné

#39 Re: Vilany nélkül

2013-03-16 16:59

5-kiskoru gyerekemmel vagyok villany nélkül egy szoba konyhába, nem sokba kerülne a visszaszerelése 70 ezerbe, de sajnos nekem annyim sincsen, vizünk is le van szőkítve. A legkisebb kislányom 3-éves és legnagyobb 14-éves. Egy szóba-konyhába élünk családi pótlékból amiből szinte nem lehet megélni.Szívesen elfogadnám ha lenne aki segít nekünk. De körülöttünk lakó emberek is szegények.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-16 17:16



Vendég

#41 Re: Re: Vilany nélkül

2013-03-16 17:28

ikono

#42 Re: Szegény Magyarország!

2013-03-17 16:53

#31: Magyar Cigány - Szegény Magyarország!

Az én szomszédom nem cigány,ismerem úgy 20 éve,volt munkája,ugyan olyan volt mint bárki más. Három éve elvesztette a munkahelyét ,eleinte viccelődött rajta,aztán bizakodott,aztán depis lett és már nem is keresett munkát, most a kilakoltatását várja. Kicsináltak ezek mindenkit nem csak a cigányságot. A cigánynak csak a bőrszíne hátrány de az nagyon nagy.....

Anikó Kiss
A petíció szerzője

#43 Re: Re: Szegény Magyarország!

2013-03-17 19:01


Vendég

#44

2013-03-19 10:00

Egyetértek a kiáltvánnyal, nagyon nyomasztó a(mély)szegények és a romák helyzete Magyarországon.

Vendég

#45 Re:

2013-03-19 17:31

#12: -

Sajnos már létrejött.

 

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-19 17:31


Andika001

#47 Re: Re: javítások

2013-03-19 20:28

#26: Anikó Kiss - Re: javítások 

 

Sziasztok! Sajnos egyre nagyobb a szegénység mindenhol,3 gyermeket nevelünk a féremmel,1 hónapja elment a párom dolgozni és nem rég jött haza ,pénz nélkül,mert a cég nem valós és nem is fog fizetni,ebben az országban nem védik meg a szegényeket,pereljünk? de miből? addig miből élünk meg ??? a lakás hitelünket tavaly felmondták,az állam meg vette igy már nem a mi tulajdonunk! Lakhatok bérlőként a házunkban!Hajrá Magyarország!!!!!!!!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-23 07:43