A választói összefogást támogató nyilatkozat

békebarát

#626 Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 21:06

#623: balos - Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért 

 Nem, ő nem jó helyen blogol, neki börtönben lenne a helye, de ami késik, nem múlik.


Anonymous

#627

2012-11-11 21:07

jó lenne ezt a retkes putriba való büdös szájú köcsög orbánt kibaszni a parlamentből

Anonymous

#628

2012-11-11 21:08

tiszta vicc hogy nem verték még agyon az a köcsög cigányt
békebarát

#629 Re:

2012-11-11 21:09

#627: -  

 Vonával kéz a kézben. Novák Előd száját pedig ragtapasszal be kéne ragasztani. Az se dolgozott életében, csak fröcsögni, meg EU zászlót égetni tud.


Anonymous

#631

2012-11-11 21:11

2014 orbán delete parlamentből szeretném látni a pofájukat mikor kimondjáka a végeredményt és takarodhatnak a kispadra


Anonymous

#632

2012-11-11 21:12

rajtam mulna az országból is ki lenne baszva hazaárulás vádja miatt természetesen a párttagjaival együtt és mindegyik tulajdnát lefoglalni

SlyZero

#633 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 21:12

#571: - Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

Jaj, kérlek szépen. Ezt az ebolamarketinges szöveget tartogasd azoknak, akik nem tudják, hogy az államkötvénykibocsájtás is hitelfelvétel, ráadásul a lehető legrosszabb fajtából.


A büdös életben nem fogjuk tudni kifizetni azt a rengeteg embert (és befektetőt, meg országot), akik most magyar államkötvényt váltottak, főleg nem ekkora kamattal.


Anonymous

#634

2012-11-11 21:17

fuj de utálom a cigányokat de hogy még a parlamentben is van belőlle. na az az igazi gáz

Anonymous

#635

2012-11-11 21:17

dögölne meg a sok cigány főleg orbán és társai gázkamrát nekik :D:D

Vendég

#636 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt 2014

2012-11-11 21:18

#619: békebarát - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt 2014

De hát nem is lesz szavazás 2014-ben!  Ön nem demokrata és nem is baloldali, ha azt állítja, hogy Orbán diktátor szavazást akarna rendezni.  Diktatúra van, ezt minden demokrata baloldali jól tudja!  Forradalom kell!

SlyZero

#637 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 21:19

#633: SlyZero

Kivéve persze, ha valaki majd megcsinálja a valódi elszámoltatást és az összes narancskommunista a vilanyoszlopokról fog lógni a haverjaikkal és sógorikkal együtt hazaárulás miatt, miközben az általuk ellopott tízezermilliárdokat visszatesszük az államkasszába, ahová való.


Anonymous

#638

2012-11-11 21:20

és még orbán akarja a segélyeseket templomba járatni :P:P orbán a kurva anyádat baszná meg egy csöves


Anonymous

#639

2012-11-11 21:21

orbán megszegte a 10 parancsolat egy fontos szabályát ne lopj :P:P és még ez ugat a segélyesekről

Vendég

#640 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 21:27

#633: SlyZero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

Ha egy ország többet költ, mint amennyi a bevétele (tehát deficites a költségvetése), akkor nyilván csak hitelből tud működni, vagyis államkötvénykibocsájtással.  Tájékoztatásul viszont elmondanám, hogy az elsődleges mérlegben (vagyis a kamatfizetési kötelezettségek nélkül) csak a következő OECD országok produkáltak többletet 2011-ben, nagyság szerint csökkenő sorrendben: Norvégia,  Magyarország, Dél-Korea, Svájc, Észtország és Svédország.

 

 

deggi

#641

2012-11-11 21:27

Elhagyom az oldalt, mert megfogadtam, hogy a környezetemben nem türök se cigányozást, se zsidózást
és egyáltalán semmilyen rasszista szitkozódást. A kommunistázásról már írtam.

Vendég

#642 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 21:29

#637: SlyZero - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

Egy ilyen elszámoltatásnál a pislogó lúdtolvaj, az őszödi böszme és társai lógnának a fákon és az ezek által ellopott pénz kerülhetne vissza a kasszába.


Anonymous

#643 Re:

2012-11-11 21:29

#641: deggi -

ne sajnáld a cigányokat én tudom jól mit csinálnak lopnak csalnak. és tudod mire költik? kábítószerre meg italra

tökmindegy

#644

2012-11-11 21:30

Engem pl. elszórakoztatnak ezek a nyilvánvaló provokációk (vendég, anonymus), mert eléggé kilóg a lóláb... Valószínűleg teljesen normális emberek, csak játszák a bunkót. Nem baj, velük is fogjunk össze 2014-ben!

Anonymous

#645

2012-11-11 21:31

a cigányok drogoznak és isznak semmi mást nem csinálnak ja de néha megerőszakolnak egy egy tinit vagy épp leszurkálnak embereket ha ugy tartja a kis -ártatlan- lelkük. ennyit érnek a cigok pontosan egy 0-át

obsitos

#646 Vissza a valósághoz!

2012-11-11 21:44

Egyre vadabb és durvább a fórum, nem kellene. Jó lenne, ha a jelenlegi vagy bármelyik kormányt bíráló Kedves beíró vállalná, hogy milyen ideológiai alapállásból ír, ez segítene a normális és higgadt válaszok megadásában. Én nemzeti liberális demokrata vagyok. Mint ahogy Rákóczi zászlaján volt: Pro Libertate!

Példa 1: 446-s sorszámmal: „Persze, hiszen a libatolvaj a globális finánctőkének a magyarországi gyarmat számára kiszemelt helytartója”. Vállalható álláspont egy KOMMUNISTA számára. Nézzük, hogy jellemezte Lenin az imperializmust, mint a kapitalizmus (akkor) legfelsőbb fokát: - monopóliumok kialakulása, a monopoltőke és a finánctőke egyesülése, tőkekivitel, törekvés a világ gazdasági felosztására, törekvés a világ területi felosztására.

Igen a jellemzőkben (csak abban) Leninnek igaza volt, erre a világ három választ adott:

1. Kommunista forradalmak, egypártrendszer, a magántulajdon felszámolása, a kultúra megerőszakolása (stb.).
2. Fasizmus, nácizmus, önkény- és rémuralom, a legvadabb antiszemitizmus, rasszizmos, tízmilliók kiirtása.
3. Állam-monopolkapitalizmus (pl. Keynesianizmus), majd szociális piacgazdaság. Pluralista demokrácia, többpártrendszer (a pártok ellenfelei egymásnak és nem ellenségei, az alapértékekben egyetértenek, sőt olykor nagykoalíció képesek).

Azok jártak jól akik harmadik utat választották, persze az sem problémamentes, de mindig van belőle kiút, nem kell millióknak elpusztulnia. A globális finánctőke létező dolog, és komoly jótéteményei vannak, az a fejlett világ, ami nyugaton látható. Vannak vadhajtásai is, ezért vannak pl. a kartell ellenes törvények. A tőkének nincs hazája, az a „hazája” ahol prosperálni tud, ahol megvannak a működéshez szükséges feltételek és jogi a garanciák. Utóbbiból a rendszerváltás óta soha nem álltunk ilyen rosszul.

Minden normális ország behívni kívánja a tőkét, termelj „nálam”, teremts itt munkahelyet, exportálj innen. Minden cég amely Magyarországon termel a magyar gazdaság része. A SUZUKI Esztergom nem a Japán gazdaság része, a Magyaré. A sokat dicsért svédeknek egy cent tulajdonuk nincs a Volvóban, lényeg hogy ott van gyár.

Mivel a jobb sorsa érdemes magyar honfitársaim többsége a fentiekkel és sok mindennel nincs tisztában, megtéveszthető, bevihető a nacionalizmus csapdája (pl. gyarmat duma).
A nacionalizmus a tehetetlen és tehetségtelen politikusok utolsó érve. A globális világgazdaság az EU a NATO, WTO, IMF, stb., a harmadik világháború helyett vannak, pont miértünk. Olyan vezetők kellenek, akik világ működést átlátják, a tőkét ide hozzák, hogy legyen hol dolgoznunk, hogy innovatív technológiák kerüljenek ide. Felejtsük el, hogy magyar tulajdonú gyárak, magyar találmányokat gyártanak, azt veszik majd, mint a cukrot, és hasznot szétosztják a nép közt. Ez volt a KGST! A magyar nép akkor döntött a kapitalizmus mellet amikor, nem vette a hazai gyártású Trapper farmert, hanem Levis-t csempészett, amikor kiment Bécsbe fagyasztóládáért.

Példa 2: 434- sorszámom írják. "Védjük ki a jobboldali hazugságokat"!
A valódi jobboldaliak nem hazugok, azok demokraták (lásd Angela Merkel, stb.), azok a valóság talaján állnak akkor is, ha az nehezen elviselhető a népük számára. A FIDESZ mindennél rosszabb, mert nem beazonosítható, egy teljesen „kotyvalék” politika az övék. A társadalomtudományok nem ismernek ilyet (nem is működik). A FIDESZ sorba vette az elégedetlen és türelmetlen nép téveszméit (a tőkéről, bankokról, öngondoskodásról, vizitdíjról, tandíjról, stb.), és ebből csinált politikát, megspékelve egy jó adag nacionalizmussal és irredentizmussal. Ebből évtizedekbe kerül, míg ebből kikecmergünk (ha).

Még nagyon sok rendes ember tévedését olvastam a fórumon (pl. az államadósságról), könyvnyi hely kellene azok megválaszolására. Kedves EMBEREK ne személyekben higgyetek. Építsétek fel a világnézeteteket a valóság alapján, amikor megvan, keressetek egy demokratikus pártot melynek mondanivalója a legközelebb áll a nézeteitekhez. Ugyanis pártok nélkül nincs demokrácia. Nem igazodsz el? Úgy érzed mindenki be akar csapni, kérj segítséget! Ne ítélkezz előre! Mondjuk „büdös kommunistázol” és amikor elmondod a véleményed az ország dolgairól kiderül, hogy Te magad is kommunista vagy. Mi az a kommunizmus? Aki akarja annak legközelebb, összefoglalom. De várom a tőlem tanultabb levelezők jelentkezését, akik nálam jobban le tudnák írni. Tegyük már tisztába.

Tudást és demokráciát a népnek!

obsitos
J

#647 Re: Re: LMP? NEM!

2012-11-11 21:55

#6: Egyetértő - Re: LMP? NEM!

Engem is kirekesztenenek, pedig alairtam. Azert mert kulfoldon elek es egy illeto megjegyezte, hogy en nem ismerhetem a Magyarok problemait.????? Na ehhez mit szolsz?  2 szemelyt tartok el Magyarorszagon az itteni jovedelmembol (ugy ahogyan sok lemondassal). Tehat eszre veszem az arak emelkedeset, a munkanelkuliseget es a sok sok mas problemat. De ha egyesek maris zarkoznak es nemet mondanak nem sokra megy az "egyutt 2014". A z a baj hogy sokakanak betokosodott az agya.

baloldali

#648 Re: Re: Re: Mi az a büdöskomcsi? = anyád meg a hülye jobboldali kölke.

2012-11-11 22:01

#620: ari - Re: Re: Mi az a büdöskomcsi? = anyád meg a hülye jobboldali kölke.

Tudnék mesélni erről a BÜDÖSKOMCSIZÓS TROLL nyomoroncról, meg lehet nézni a fórumokat. Mindenütt fellelhető éjjel-nappal.  Nem kell odafigyelni rá, bár olyankor saját magával is ellevelezget.  Egyébként jobbikos, a saját álítása szerint.   Na, még ezek hiányoznának a nyakunkba. Isten óvjon tőlük bennünket!


Vendég

#649 Re: Vissza a valósághoz!

2012-11-11 22:05

#646: obsitos - Vissza a valósághoz!

A sok hülyeségedhez csak egy megjegyzésem lenne:  Magyarul a népneveket (pl. magyar, japán, stb.) kisbetűvel írjuk. Az olyan fogalmakat, mint a keynesianizmus (amely egyébként nem az állammonopolkapitalizmus elmélete, hanem a vegyes gazdaságoké, ahol  az állami és a magánszektor is fontos szerepet játszik, pl. Franciaország és ahova nekünk is el kellene jutni) szintén kisbetűvel írjuk.  Sőt, az utóbbit még angolul is kisbetűvel írjuk, tehát még ez a lehetséges kibúvód sincs.

Mene, mene, tekel, ufarszin. (Megmérettettél és könnyűnek találtattál.)


Vendég

#650 Re: Re: Re: Re: Mi az a büdöskomcsi? = anyád meg a hülye jobboldali kölke.

2012-11-11 22:06

#648: baloldali - Re: Re: Re: Mi az a büdöskomcsi? = anyád meg a hülye jobboldali kölke.

Soha nem mondtam, hogy jobbikos vagyok, te nagyon ocsmány büdöskomcsi féreg. :)