A választói összefogást támogató nyilatkozat

hazátlan

#251 Nem kellene...

2012-11-09 14:18

Én arra kérném a régi, bukott politikusokat, hogy ne tegyék! Ne írják alá! Ártanak...
SlyZero

#252 Re: Nem kellene...

2012-11-09 14:19

#251: hazátlan -
Én arra kérném a régi, bukott politikusokat, hogy ne tegyék! Ne írják alá! Ártanak...

+1

Fidler

#253 2/3 kell!!!!

2012-11-09 14:22

Az Együttműködés híve vagyok a közös cél érdekében (ez elsőként hazánk demokratikus állapotának helyreállítása!), abban az esetben, ha az egyenjogú felek között demokratikus szabályok szerint köttetik meg!!! Bármilyen diszkrimináció már az előbbi szabályt felrúghatja, és akkor ez a ragyogó ötlet elszáll, mint a lufi!!! Ja még egy apróság, sajna 2/3 arányt kell biztosítani, azután visszaállítani a jogrendet! Szerintem erre két elég, azután lemondani, és egy demokratikus, nem orbáni módon megválasztani a lépviselőket!

Vendég

#254

2012-11-09 14:22

Aki gondolja, csatlakozzon! És ossza meg.

Vendég

#255 Re:

2012-11-09 14:26

Specht József

#256 Re:

2012-11-09 14:30

#219: Irene -

Kedves Irene!

Ez a petíció oldal egy internetes szolgáltatás, amit bárki ingyenesen igénybe vehet.

Az oldal fenntartói pedig abból szerzika pénzüket, hogy a szélső sávban fizetett reklámokat futtatnak.
Ezeknek a reklámoknak semmi közük a fórumon témához. :)

DK-szimpatizáns

#257 Re: Nem kellene...

2012-11-09 14:37

#251: hazátlan - Nem kellene... 

 Kedves hazátlan, mi szerint osztályozod az embereket, akarom mondani, politikusokat? Ki a bukott, ki a hiteles? Még az is lehet, hogy szerinted bukott az, aki szerintem hiteles. Ettől még akár mindeketten rendes emberek vagyunk és az is, akiről más a véleményünk, nem gondolod?

wuwei

#258 Hmmmm

2012-11-09 14:38

A 9830. aláíró kicsit gyanús. Vagy csak humoránál van?

ozoz

#259 Demokráció hívő testvéreim, fogjunk össze!

2012-11-09 14:39

Én az előző választáson először azért mentem el, hogy ne nyerjen a FIDESZ (és én sem valakit, vagy valamit választottam), másodszor azért mentem el, hogy ne legyen 2/3-uk. Legközelebb azért szeretnék elmenni, hogy egyszer és mindenkorra végetvessünk ennek az ámokfutásnak.

Ez a cél CSAK ÖSSZEFOGÁSSAL érhető el! Mindenkit arra kérek szépen, hogy tegye félre az ellenérzéseít (nekem is van) és a Petícióban levő legfőbb célok számítsanak csak. Tisztelt szervezők, alapítók, ne rekesszetek ki egy jószándékú embert, pátot, egyesületet se az Együttműködésből.

Ne hagyjátok provokálni magatókat, se a sajtótól, se a másként gondolkozóktól és nagyon kérek mindenkit, hogy minden megnyilvánulás kifelé az egységet és az erős elszántságot mutassa. Nagyon kérlek ne engedjétek idejekorán a nyilvánosság elé kételyeiteket, fenntartásaitokat, vitáitokat a potenciális partnerekkel. Oldjátok meg a nézeteltéréseteket, ha vannak a szinfalak mögött.

Szerintem nem az a cél, hogy bárkit is elszámoltassunk, azért ami 2010 óta történt, hanem hogy megállítsunk egy káros folyamatot. Úgy nyilatkozzatok, hogy ebben még a demokratikus jobboldalra is számíthassunk. HAGYJUNK NYITVA MINDEN AJTÓT MINDEN DEMOKRATA ELŐTT, akár jobbról, akár balról érkezik. Kezdjük ezzel a lövészárok betemetését. Ne fenyegessük őket elszámoltatással, a többség ott is megtévesztett félrevezetett polgártársunk, aki köztörvényes bűnöző az pedig féljen, akár jobb oldalon, akár baloldalon áll, akár közlekedő edény...
hazátlan
Vendég

#260 Re: Re: Nem kellene...

2012-11-09 14:41

#257: DK-szimpatizáns - Re: Nem kellene...

Persze, jó duma! Tudják ők magukról, mert nem hülyék...


Vendég

#261

2012-11-09 14:42

Nagyon drukkolok a leváltáshoz.Sok sikert!!!!!!!!!!!!!
Gréti

#263 Összefogás nélkül nem megy!

2012-11-09 14:45

2010-ben azok tették lehetővé a FIDESZ 2/3-os győzelmét, akik nem mentek el szavazni!Regisztrálni kell tehát és szavazni! Addig pedig mindenkinek csatlakozni ehhez a mozgalomhoz, aki úgy véli, nem helyes az út, amelyen ez a kormány halad!
Félelem, aggodalom azonban bőven van bennem: a bal oldal soha nem volt olyan egységes, mint a Fidesz, és úgy tűnik ma sem tud összefogni igazán, mert még egy részük mindig nem lát tovább az orránál..., pedig összefogás nélkül nem fog menni, csak EGYÜTT!
DUDORKA46

#264

2012-11-09 14:48

NAGY ÖRÖMÖMRE VÉGRE ELINDULT VALAMI!
Dudorka46

#265 mayerhugi

2012-11-09 14:49

Nagy örömömre végre elindult valami!
Verocs

#266

2012-11-09 14:54

miért nem jelenik meg a nevünk??
Presbiter

#267

2012-11-09 14:55

Kétségbe ejtő a magyarok megosztottsága. Emlékezzetek arra, kérlek, hogy Mohács előtt is ez volt. Második Mohácsot akarnánk?
Bekövetkezhet, ha egyéni hatalmi érdekeket többre tartunk, mint most a nemzetet megmentő összefogást!
docoka

#268 igen

2012-11-09 15:02

10 000 :)))
Pulyka

#269

2012-11-09 15:16

Klasszikust idézve: Átléptük a 10000-et, "kidagadtunk, mint tüdő a fazékból!" Ez csak egy "világnemzet" polgáraira jellemző.

Fülesbagoly

#270 Együtt2014

2012-11-09 15:16

Összefogásban az erő!Még szükséges hozzá a konstruktív párbeszéd.
gondolkodó
Vendég

#271 Re:

2012-11-09 15:19

#267: Presbiter -  

 Nagyon igazad van! Én a magam részéről már nagyon régen vértam azt a pillanatot, hogy nálam okosabb, de legalábbis jobb pozícióban lévő emberek megteremtsék az összefogást. Remélhetőleg nagyon tudatosan, jó programmal, kidolgozott tervekkel, összefogással megteremtik azt, amire az emberek már régóta vágynak. Szívem szerint én is azt mondanám, hogy "A HAZA NEM LEHET ELLENZÉKBEN", de nem mondom, mert ez a mondat egy olyan ember szájából hangzott el, aki nem bír veszíteni, nem tudja tudomásul venni, hogy nem csak ő vezetheti ezt a sokat szenvedett országot. Félő, hogy ez 2014-bn is be fog következni. Akkor kezdődnek újra:  választási csalás emlegetése, a hídfoglalás, az utcai zavargások. A mostani választási rendszer kidolgozása, az előzetes regisztráció, stb... a 2014-es választásokra készíti elő a választási csalás lehetőségét. A rendszer követhetetlen lesz, a FIDESZ úgy fogja könyvelni a szavazatokat, ahogy akarja. Nem lesz könnyű megverni őket. A határon túli magyarok szavazatairól még nem is beszéltem.

Sodrony

#272 Barátaim, jobb és baloldaiak!

2012-11-09 15:19

Nagyon nagy probléma a gazdasági válság, de ami ennél is aggasztóbb az emberiség hanyatlása. A világ és azon belül országunk morális és erkölcsi mélyrepülésben van. Mikor eljön ennek az amortizációnak a mélypontja, onnan kezdődhet meg a felemelkedés, (kudarc nélkül nincs siker) amiért tennie kell mindenkinek.
Azt gondolom szükséges az önbírálat, Egyénenként számot kellene vetnünk akaratainkkal, gondolatainkkal, tetteinkkel, nem csak politikai, hanem életünk más aspektusai vonatkozásában is,
az országunk, a nemzetünk és saját magunk felemelkedése érdekében.
Számomra, az együtt 2014 meghatározó alakjai, ezt az üzenetet csatornázzák be , (és reményeim szerint mások számára is) reményt adva arra, hogy kilábalhatunk ebből a morális válságból.
gondolkodó

#273 Re: Barátaim, jobb és baloldaiak!

2012-11-09 15:21

#272: Sodrony - Barátaim, jobb és baloldaiak! 

 Látom, nem vagyok egyedül a gondolataimmal, más szavakkal, de hasonló gondolatokat fogalmazol meg.

Tibapó

#274

2012-11-09 15:24

Talán ez is ide illik:

http://www.peticiok.com/partmentes_telepulesi_onkormanyzatokat

(örülnék, ha az itteniek amott is aláírnának)


Vendég

#275 Re: Re: Nem kellene...

2012-11-09 15:24

#257: DK-szimpatizáns - Re: Nem kellene...

Arról nem is beszélve, hogy mindanyijan emberek vagyunk, és bennünk van a tévedés lehetősége éppen ezért, úgy gondolom, mindenkinek jár egy üres lap , még egy fegyházból szabadult elitéltnek is.