Óvjuk meg Pécs-Kertváros zöld területeit és kutyafuttatóját!

Korner Zsuzsanna

#1

2012-10-19 08:38

Azt hiszem, hogy ez mindenkinek nagyon fontos....ne hagyjuk, hogy a város elvegye a zöld területeinket! Ez egy közterület, amit át akarnak minősíteni (folyamatban van!) beépítetlen területre! Ezzel szabad az út, lesz lakópark, bevásárló központ vagy bármi más! Kertvárosiak ugye nem akarjuk? Azt kell látni, hogy ezzel nem csak a kutyások érdekei sérülnek! Fogjuk össze, ne engedjük! "A Kulturált Állattartásért és a Tiszta Környezetért" civil társaság támogatja ezt a peticiót! Összefogással meg tudjuk akadályozni!
Köszönöm, aki aláírja!
Korner Zsuzsanna
emceze

#2 emcezevgmail.com

2012-10-19 13:20

Van valami publikálható, írásos bizonyíték arra, hogy valóban erre készülnek? Mert aláírom én szívesen, csak lássam, hogy az ügy valódi, és nem valami pletyka szülte! Köszönöm!

Anonymous

#3 Re: emcezevgmail.com

2012-10-19 13:28

Korner Zsuzsanna

#4

2012-10-19 23:35

Nagyon nagy köszönet Mindenkinek, külön azoknak, akik nem pécsiek, de segítenek, összefognak velünk!
Andi

#5

2012-10-20 16:03

Ha fontos, hogy kutyáink méltó körülmények között élhessenek, osszátok meg és írjátok alá!
Pedi

#6

2012-10-22 10:35

Még ha nem kutyafuttató lenne, akkor is jó volna a családi házas környezet és az emeletes házak között egy zöld terület. Nagy kár,hogy beépítik.
Bora

#7 A szabad parkos terület élőhely, nem lehet az egész életet lebetonozni anyagi haszonszerzésből

2012-10-23 08:33

Megint egy újabb területfoglalás és pusztítás értelmetlenül! Nem lehet az egész életterünk merő egy beton és parkoló és áruház, csak hogy minden az élhetetlen, kapzsi világról szóljon! Ez emberek, állatok élőhelye, meg kell hagyni, aki be akarja építtetni, a lakosság ellensége és megrövidítője!
Korner

#8 Re: A szabad parkos terület élőhely, nem lehet az egész életet lebetonozni anyagi haszonszerzésből

2012-10-23 09:36


Vendég

#9

2012-10-23 20:57

Immár 20 éve lakom az említett utcák egyikében a családommal. Szeretném ha ez a gyönyörű szép terület megmaradnak és a mai funciója fejlődne tovább, az itt élők örömére. Ezért teljes mértékben támogatom a kezdeményezés, hogy őrizzük meg a még megmaradt csekély számú zöld területet Pécsett.
NyB

#10 Re:

2012-10-23 21:51

#9: -

kedves Vendég! jobban nem is mondhattad volna! köszönjük a kommentet!


Vendég

#11

2012-10-23 22:19

Valamikor a lányom kis gyerekként ezen a területen játszott a barátaival. Akkor még nem kutyafuttató volt. A fákat később ültették oda és lett belőle egy szép terület négy lábú kedvenceinknek. És ami a fő zöld és nem beton. Lányom most már felnőttként a kutyusát sétáltatja ott mindennap. Most és ott él,élünk. Így természetes, hogy fontos milyen körülmények közé kényszerít bennünket " hőn szeretett " vezetése városunknak csupán anyagi okokból miután tőlünk adó és egyéb formában már beszedte a vámot. Azért mert panel lakásban élünk nem szeretjük a beton rengeteget.
accept38

#12

2012-10-25 19:12

fontós
panellakó

#13

2012-10-26 00:39

Nem vagyok egy hozzászólós fajta, s tisztába vagyok vele hogy hogy áll Pécs költségvetése, de nagyon remélem nincs 201 millió Ft-ja senkinek erre a területre.... Nem hinném, hogy egy be nem fejezett beruházáson ágaskodó gaz szebb képet fog mutatni! :) Én láttam a területet "gazdátlanul" is. Most legalább gondozzák. Amúgy néha én is ott sétáltatom a kutyánkat.
Véleményem szerint egyébként is használhatatlan a terület bármire is....
"Depis" egy környék.... az embernek meg van a perspektívája ott: szoc. otthon, temető... :) Kell némi vidámság oda - mondjuk kutyaugatás. :)
NyB

#14 Re:

2012-10-26 09:09


Vendég

#15 Cat

2012-10-27 11:42

Igy kell ezt csinálni! :) Ez szép döntés volt! Szeretettel gratulálok minden érdekeltnek!
:)

#16 Köszönjük mindenkinek, köszönjük a Városnak

2012-10-30 14:29

hatalmas köszönet mindenkinek mindenért!!