Hála és köszönet Orbán Viktornak

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Hála és köszönet Orbán Viktornak petíció automatikusan generált fórumtémája

éhhalál

#1

2012-05-29 17:12

HÁLA ORBÁN VIKTORNAK, HOGY SZÉP LASSAN ÉHEN HALUNK MIATTUK...


Vendég

#2

2012-05-29 17:33

Egyetértek azzal, hogy TUDASSUK-kommunikáljuk- az Orbán kormány VIVMÁNYAIT, igy cáfoljuk a HAZUG, áskálódó , megrendelt propagandát!FK.
Vendég

#3 Re:

2012-05-29 17:36

#1: éhhalál -

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Te nem az előző 8 évbe halsz bele! Azért még internetre telik?

Autóra, sonkára vacsira?

Addig hallgass!

Köszönjük, Viktor Isten

#4

2012-05-29 17:42

Istennek hála, hogy egy ilyen miniszterelnököt adott nekünk. Nekünk Orbán Viktor az Istenünk, az apánk, az anyánk, a jótevőnk, a segítőnk. Segít elkölteni a pénzünket, ne legyen gondunk. Segít gondolkodni helyettünk, ne kelljen az agyunkat használni. Segít minket összeugrasztani egykorvolt legjobb barátainkkal. Szóval ő minden jóra képes...

Vendég

#5

2012-05-29 18:32

Igen hála és köszönet Orbán Úrnak, az emberfeletti munkájáért, amellyel értünk fáradozik. A hazáért, hogy
átvészeljük ezt a szörnyűséges sátáni időszakot, hogy megmentsük magunkat. Reméljük sikerülni fog ! Össze kell fognunk és sikerülni fog !

Vendég

#6

2012-05-29 18:45

Hála és köszönet, királyom!
éhhalál

#7 Re: Re:

2012-05-29 18:48

#3: Vendég - Re:

BBBBBBBBBBBBBB! Már csak 5 percig telik internetre, mert mindjárt vége a munkaidőnek.

Autó nincs, sonka is csak akkor, ha nem fizetjük be a közös költséget.

Tehát elérkezett az idő, hogy nem szabad hallgatnunk!!!

fázós

#8 Re:

2012-05-29 18:51

#5: -

Fogjunk össze, de legalább télen, hogy ne fagyjunk meg a fűtetlen lakásban!!!!!

majdnem elégedetlenkedő

#9 Re: Re: Ne elégedetlenkedjünk, mert az semmi jóra nem vezet!!!

2012-05-29 19:28

#8: fázós - Re:

Oké, az utolsó tűzifáig és lukas gatyáig kitartunk OV mellett.

Legyünk elégedettek azzal, ha Ő elegánsan öltözik, jóllakott, előbb-utóbb úgyis befűtenek neki.


Vendég

#10

2012-05-29 19:57

Igen, hála neki, hiszen helyettünk nem dolgozott egyetlen percig sem, pedig értem én a közmunkaprogramot, amellyel visszavezet mindenkit a munka világába. Kapára, kaszára fel, mert azt kapunk a kezünkbe, az is aki félkezű "álrokkant".
muki

#11 Budapest

2012-05-29 20:08

Szomorú, hogy ilyen sok ebben a hazában a se lát, se hall Dömötör. A bennük fortyogó elvakult düh és irigység akadályozza a tisztánlátást. A Haza felvirágoztatása bizony fáradsággal jár, felfelé kaptatni mindig nehezebb, mint lopkodni a fincsit és közben észre se venni, hogy zuhanórepülésben csúszik le az ország: 8 év rombolását kell óriási erőfeszítéssel helyrehozni.
De sikerülni fog!

Vendég

#12

2012-05-29 20:47

Minden igaz, ami itt le van írva. Hozzátenném: Minél hamarabb el kellene kezdeni mindenkinek, akinek képessége van rá, valami árut termelni. A kisgyermekeket is meg kell tanítani az anyagokkal bánni, használati tárgyakat készíteni. Ebből nőhetne ki valami olyan háttér gazdaság, amihez nem kell külföldi tőke. Például a gagyi műanyag játék helyett egyszerű fa játék készítés, szabás-varrás, kötés, gyümölcs tartósítás. A finnek is így kezdték valahogy az 50-es években, a japánok is az asztal sarkán készítették kezdetben a tranzisztoros rádiót. Nekünk is mindent nulláról kell kezdeni.
proli

#13 Re: Magyar Köztársaság

2012-05-29 20:56

#11: muki - Budapest

Ezt már csak a saját mukiknak tudják bemesélni legfeljebb. Légy szíves, mondjál egyetlen pozitívumot az Orbán-kormány intézkedései közül!

Előre szólok, nehogy agyonstrapáld magad feleslegesen, hogy nem fog sikerülni.

Pedig szert tettek olyan bevételekre, amelyekből azért nekünk is kellett volna némi juss, nemcsak kuss.  Lehetséges, hogy neked csurrant csöppent ez az, mert nem az alsó 8 millióba tartozol?

Mindenesetre a - hozzám hasonló - szegény, szegényebb, legszegényebb réteg járt rosszul, rosszabbul, legrosszabbul az Orbán-kormány gazdaságpolitikájával, mintha direkt ez lett volna a céljuk... és tudod miért? Mert ez volt a céljuk!!!

Nyitott tekintetű
Vendég

#14 Re: Budapest

2012-05-29 21:01

#11: muki - Budapest 

 Hát ide figyelj, te nagyon okos. tisztánlátó Mukika! Hány éves voltál a sokat emlegetett 8 év idején? Én már akkor is felnőtt voltam, láttam, mit csinált az akkori ellenzék. Minden fejlődést, minden intézkedést megakadályoztak, majd számonkértek a kormányon, hogy miért nem történt meg, amit megakadályoztak. Most ők - is - isszák annak a levét, amit tulajdonképpen ők akadályoztak meg. Az ilyen ködös szemüvegen át nem látókat pedig, mint te is vagy, mindenre be tudják palizni. Eszet nem adhatok, csak megpróbálok dolgokra rávilágítani, bár nem hiszem, hogy  értelme van. Én mindenesetre Orbán jóságából semmit nem tapasztalok, amit ő és kormánya tesz, minden negatív. Ha neked tetszik, tapsolj neki.

Nyitott tekintetű
Vendég

#15 Re: Re: Magyar Köztársaság

2012-05-29 21:07

#13: proli - Re: Magyar Köztársaság 

 Kedves Proli!

Nem láttam korábban, hogy válaszoltál ennek a boldog, előrelátó Mukinak Én a 14-ben, ha másképp is, de veled egyetértésben megírtam a véleményemet, bár nem hiszem, hogy ennek az embertípusnak fel lehet nyitni a szürkehályogot a szemén. Mindenesetre próbáljuk meg.

miklos

#16 Re: Re: Budapest

2012-05-29 21:16

#14: Nyitott tekintetű - Re: Budapest

Azokon kérd számon akik a Te és hasonló gondolkodásúak jóvoltából 80%-ban kirabolták a magyar Hazát!!!A milliárdossá lett mostani ellenzék között találod meg őket!!


Vendég

#17 Re:

2012-05-29 21:19

#2: -

A megrendelt propagandák cáfolatát az ellenzék végzi. 
Én csak egy dologért lehetek számára hálás. Amiatt, hogy a Szolidaritásban annyi önzetlen, becsületes, összefogni képes embert ismertem meg.

A hataloméhségéért és a meggondolatlan gazdaságpolitikájáért egy csepp hálát sem érzek.

Nyitott tekintetű

#18 Re: Re: Re: Budapest

2012-05-29 21:20

#16: miklos - Re: Re: Budapest 

 Azok között is vannak számonkérhetők, de a nagyobb gazemberek ebben a táborban vannak. Sajnos Orbánék lejárató hadjárata sokkal gátlástalanabb és célravezetőbb volt, mint amit a baloldal csinál. LEhet gátlástalanul földbe döngölni másokat és lehet elgondolkodni, hogy meddig lehet elmenni. Erről lehetne naphosszat vitázni, elégedj meg azzal, hogy a mai vezetőknél gátlástalanabb, gerinctelenebb társaság még nem volt a magyar politikában.

miklos

#19 Re:

2012-05-29 21:22

#1: éhhalál -

Azért van a nyakadon a fejed hogy használd is gondolkodásra,az előzőkön kérd számon az éhhalálod,és saját magadon ha rájuk szavaztál!!

Nyitott tekintetű
Vendég

#20 Re: Re:

2012-05-29 21:23

#19: miklos - Re:  

 Páran már elmondták a véleményüket, a te szemedről is letisztulhatna már a szürkehályog!


Vendég

#21

2012-05-29 21:26

Akárki akármit hablatyol, Orbán Viktor a legnagyobb kirája Magyarországnak. Éljen Viktor.

Vendég

#22 Re:

2012-05-29 21:48

#21: -  

 Vissza a kirájságot, vagy a királyságot, csak Orbán bán legyen a király! Hát ez király!

lengyelbarát

#23

2012-05-29 21:59

Igen, egyetértek. A hála és a köszönet kimaradni látszik a nagy,hitetlen liberalizmusban.
Méltányolom az emberfeletti erőfeszítést és hálás vagyok azért, hogy annyi új barátra leltem a békemenetben.
magyarbarát

#24 Re:

2012-05-29 22:10

#23: lengyelbarát -  

 mind őszinték!

pöttyös panna

#25 Re: Magyar Köztársaság

2012-05-29 22:19

#16: miklos - Re: Re: Budapest

"A mostani ellenzéken kérd számon"...

A nyomor most lepte el az országot és én azért ezt számon kérném Orbánék 6 évén is, ha módomban állna.

Jelenleg évi 510 milliárd landol a felső 20 % zsebében, biztosan megdolgoznak érte, legalábbis, ha az a munkájuk, hogy nyomorba döntsék a hazánkat.

Orbánék, a középső ujjukon kívül egyebet nem tudnak felmutatni, pedig voltak mézesmadzag ígéreteik, amiből legfeljebb a madzag valósult meg, de az sajnos egyre sűrűbben...