VÁDOLOM!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) VÁDOLOM!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2012-05-23 01:45

Ellopták az emberek jövőjét....Félelem, diktatúra, hazugság, adók, nélkülözés, megszorítások, kilakoltatások, megkülönböztetés, rasszizmus-antiszemitizmus.... ezekből 1 is elég, hogy aláírjam ezt a petíciót. Sajnálom hogy hogy így kell ebben az országban élni!
Gábor

#27 Félelem!

2012-05-23 08:05

Ha nem keltene félelmet, már rég leváltották volna. A Fideszesek, az elfogultak is saját bőrükön érzik a jogállam megsemmisítését,- persze legkönnyebb ráfogni a másik félre, a Kommunistákra, bárki másra, csak Orbánra ne, bár ők már két éve kormányoznak, nem hallgatva a saját pártjukba lévő szakemberekre sem! A rosszindulat mellett a pancserek kormánya ez a mai! A döntéseiket szakmai érvekkel nem tudják alátámasztani, minden a betonról a bebetonozásról szól!

Vendég

#28

2012-05-23 10:27

Teljesen egyetértek vele!!
A felnőtt embereket már teljesen tönkre tette minden értelembe,most a gyerekeken a sor!! Pl.állami iskola,menza étkezés feltételei,kötelező tanórák mint hittan,erkölcstan és ki tudja mi jön még!?
MEDDIG TŰRJÜK MÉG??????

Vendég

#29

2012-05-23 11:03

A JELEN TÉNYEKET FEDI.

Vendég

#30 SZEGÉNYEK PÁRFOGÓJA..

2012-05-23 11:14

elkeseredett országban élünk.a kilátástalanság e reménytelenség, a nyomor a nélkülözés 6 OKOZÓJA A HATALOM.e tényeket nem lehet el hallgatni. stb.

Vendég

#31 Re: SZEGÉNYEK PÁTFOGÓLA

2012-05-23 11:20

#26: -

igaz sajnos van okunk elkeseredni. és gondolja el a kisebbséget  ők mit szenvednek. mikor még kenyér sincsen sokszór üdv-lettel.


Vendég

#32 Re: SZEGÉNYEK PÁTFOGÓLA

2012-05-23 11:24

#28: -

igen szomoru de most a gyerekek is veszélyben vannak szegény szülők. mit is monhatunk gyerekeinknek. üdv-lettel.


Vendég

#33 Re: SZEGÉNYEK PÁTFOGÓLA

2012-05-23 11:30

#27: Gábor - Félelem!

igen a hibályukat  máson keresik  ki magyaráznak mindent és adoztatnak keményen telefon adó stb mi ez mindent a gazdasági váltságra terelnek. az embertelenség ez . üdv-lettel.


Vendég

#34 Re: Őrjöngjetek csak...

2012-05-23 13:04

#13: - Őrjöngjetek csak...

VISZONT KIVÁNJUK! TRIPLÁN!


Vendég

#35 vVÁDOLOM!

2012-05-23 13:07

#13: - Őrjöngjetek csak...

VISZONT KÍVÁNJUK- TRIPLÁN- ORBÁNISTA FÉREG!

Elegem van a politikából

#36 Re:

2012-05-23 13:07

#9: -

A te hazádat már Gyurcsány és talpnyalói elkezdte tönkre tenni. Szarból valóban nem lehet várat építeni, a szart pedig Orbánék csak megörökölték...


Vendég

#37

2012-05-23 15:14

odavaló ahová a krumpli, csak 6 m lejjebb!!
Anti-Filiszteus
Vendég

#38 Re: Re: Re: SZEGÉNYEK PÁTFOGÓLA

2012-05-23 16:06

#24: - Re: Re: SZEGÉNYEK PÁTFOGÓLA 

 Filiszteus, itt is böfögsz? Hát nem elég neked az a néhány fórum, amit tönkretettél, te szégyentelen?


Vendég

#39

2012-05-28 13:41

Hahahahaha .... Vàdoljátok,mi?
Gondolkozz

#40 Re: Re:

2012-05-28 20:46

#36: Elegem van a politikából - Re:  

 Az én hazámat a te jobboldali senkiházi orbánistáid tették tönkre azzal, hogy az akkori baloldali kormány minden lépését annak tudatában is, hogy rosszat tesznek, minden lépést keresztülhúztak, megvétóztak, aztán nagy pofával számon kérték, hogy miért nem teljesült. Ehhez akkor te is tapsoltál ezerrel, mert ugyanolyan ellendrukker voltál, mint párttársaid. Minél rosszabb- annál jobb nektek, ez volt az elv, abba nem gondoltatok bele, hogy ezt az egész ország fogja nagyon rövid időn belül oldaltól függetlenül nyögni. Könnyű  mindent a másikra fogni, emélem, egyre többembernek nyílik fel a szeme. Az én környezetemben már elindult a folyamat. Én a helyetekben most csendben maradnék és szégyenkeznék.

Vendég

#41 Vendég

2012-05-29 11:42

Milyen érdekes? Ti már nem emlékeztek arra, amikor Gyurcsány békés ünneplők szemét lövette ki?
Ti elfelejtettétek, hogy azóta többen meg is haltak az elrákosodott sebeikbe, pl. Móczár öttusázó, és az a férfi, akinek köze nem volt a Fideszhez, csak a Sütő utcában lakott. Milyen érdekes? Ti elfelejtettétek a Fittelina és az Altus adócsalásait, persze elévültek. Amikor ez a gazember kifosztotta a nyugdíjasokat- átlag 8-10 %-kal csökkentette a 13.havi(amúgy is alacsony) nyugdíjakat? No, de az demokrácia volt, ugye? 55-ről 85%-ra növelte az államadóságot, DE TE megkaptad a segélyedet munka nélkül. És akkor még nem volt Európában válság. Ő konjuktúrában tette tönkre a Hazát. Szégyelld magad TE VÁDLÓ!


Vendég

#42 Re:

2012-05-30 00:58

Memória

#43 Re: Re:

2012-05-30 03:13

#36: Elegem van a politikából - Re:  

 Azt a szart 8 évig Orbánék gyúrták, folyamatosan keresztbetettek ellenzékként mindennek. Most egyék meg, amit főztek, jó étvágyat.


Vendég

#44 Re: Vendég

2012-05-30 03:16

#41: Vendég - Vendég 

 Mint tudott, Gyurcsány senki szemét nem lövette ki, te szemét. Ha az szemkilövetés, hogy arra adott parancsot, hogy minden törvényes eszközzel védjék meg a rendet, akkor az én olvasatom szerint a rendfenntartásra adott utasítást. Ha én lettem volna Budapest rendőrfőkapitánya, akkor én sokkal keményebb eszközökhöz nyúltam volna, szerintem nagyon is kesztyűs kézzel bántak azzal a csőcselékkel, amelyik ottmaradt tombolni, törni-zúzni. Én először a te szemedet lövettem volna ki, de nem gumilövedékkel. Az ilyen söpredékkel, mint amilyennek te is a tagja vagy, így kell bánni. Benneteket először ütni kell, csak azután kérdezni. Veletek értelmesen nem lehet beszélni, mert a másikat meg sem hallgatjátok, csak fújjátok, amit a pöcskörökben akoponyátokba öntöttek. Maradj magadnak, veled nem lehet beszélgetni.

vendég

#45 véndög

2012-05-30 14:13

Tényekkel nehéz vitatkozni. Ugye? Mosdatlanszájú kommcsi.
Véndög

#46 Vendég

2012-05-30 15:59


Vendég

#47 Re: Re:

2012-05-30 17:22

#36: Elegem van a politikából - Re:  

 Vannak szemellenzős emberek, akiknek a tényeúk semmit nem mondanak. Te közéjük tartozol. Eszed semmi, fog megjól. Ammen.

Jóillatú demokrata

#48 Büdöskommcsik

2012-06-11 19:05

http://www.peticiok.com/hala_es_koszonet_orban_viktornak erre mit lépsz?
Mi vagyunk többen, akik meglátjuk a ti aljasságotokon túl a tenni akarást és a bizalmat.
Pá, drágáim!
El lehet menni!
Dráma

#49 Re: Re: Re:

2012-06-11 19:19

#40: Gondolkozz - Re: Re:  

 Nem fog szégyenkezni! Az elvakult fideszes orbánisták nem szégyenkeznek, csak nyomják ezerrel, hogy miért "jó" nekünk. Megvezetett, buta nép. Aki pedig már látja, hogy mekkora hibát követett el azzal, hogy rájuk szavazott, még mindig nem balra fordul (sajnos), hanem a szélsőjobb felé. Na, az lenne a legnagyobb katasztrófa, ha azok kerülnének hatalomra. Én még csendben most is reménykedek, hogy felébred a nép. Vagy ennyire buták lennénk/lennének?

Ésszel beszélek
Vendég

#50 Re: véndög

2012-06-11 19:20

#45: vendég - véndög 

 Tényekkel valóban nehéz vitatkozni, neked ez nem is megy, ezért vagdalkozol ész nélkül. Érted? ÉSZ NÉLKÜL!!!