Családi pótlék ne legyen utalvány!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Családi pótlék ne legyen utalvány! petíció automatikusan generált fórumtémája

Évi,,

#126 mert nem mindegy!

2012-04-04 09:04

Azokon a dolgokon kívül, amit eddig sem lehetett jegyre venni, vagy kifizetni (mint például ruha, gyógyszer, osztálypénz, menza, stb.) mi a biztosíték, hogy a visszajárót megkapom, ha nem vásárolom le az összeget? mert ilyen esetben nem követelhetik, hogy a címletet teljes egészében felhasználjam! És mi van, ha továbbra is átutalással kérem? az automata ki fogja dobni?!
Persze, megértem, hogy annyi utalványt lehet nyomtatni, amennyit akarnak, pénzt viszont nem lehet, mert tiltja az EU, de legalább mondanák azt, hogy megemelik az összeget, ami talán 6 éve(?) nem változott...
Évi,,

#127 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-04 09:13

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Kedves Nem segélyes!

Nagyon szomorú, ha ezekre a dolgokra költöd a pénzt! Neked tényleg a jegyet ajánlom, bár, azt is ki lehet játszani, hisz a boltokban is lehet alkoholt, cigarettát venni..

Azért megkérdezném, az osztálypénzt, menzát, ruhát, gyógyszert, szemüveget hogy fizeted ki?? Mert oké, hogy élelmiszert lehet venni, de ha a jegyből nem adnak vissza?? Szóval kedves, előbb járt az ujjad, mint az eszed.


Vendég

#128

2012-04-04 10:21

Ugye ezt nem gondolták komolyan?!
Ezek tényleg nem épp elméjűek!!!
Fogalmuk sincs mit szenvednek az emberek,hogy egyáltalán túl éljenek egy hetet és a gyereknek legyen mit enni adni holnap is!!!

Vendég

#129

2012-04-04 11:59

Felháborító, sértő.. a szegényekre irányuló célzott ítélet.

Vendég

#130

2012-04-04 16:35

Mi budapestiek vagyunk,de tescoban,csak mosóport és pelenkát vásárolunk,kenyeret pékségben,tejet kimérésben,húst és zöldséget a csarnokban veszünk...akkor most köteleznek rá,hogy ezeket mind valami hiperben vegyük meg???? Baromira nem szeretnék havonta 48ezret elkölteni vacakabbnál vacakabb élelmiszerre!!!! Már megint megy a mutyizás,ez nem arról szól,hogy pia,bagó,játékgép...itt már megint valamelyik haver fog jól járni! CBA tulajok?! Hányinger már ez az egész!
lehetek vendéged?

#131 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-04 16:45

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

nem tudom melyik irodába vakarod a valagad Biztos zsebre dolgozol se kölyköd se verebed milyen jogon nyilatkozol igy       aki a limuzint és a rozsadombi lakást fennt tudja tartani mit tudhat a nyomorrol Elég szomoru hogy aki eddig elvegetált annak mostmár a nyakára is lépnek      Áldott Husvéti Ünnepekek Próbáld ki a vízbedarát sok helyen csak az van Már kényszerből vegás lettem Hús akkor van ha elrohan elöttem egy macska ha a villayórám fel kell tőlteni remélem ideállsz a póznához az erzsébet utalválványodal


Vendég

#132

2012-04-04 16:57

Nem segélyes "barátunk" Jött,látott,osztotta az észt...és azóta? Mi van,megkaptad a bözsét angyalom? Gondolom azóta már elittad,azért nem érsz rá válaszolni....Vagy vakargatod a sejhajodat és várod a sült galambot?!
Tica

#133 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-04 20:42

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

A te gyereked ezek szerint csak eszik...nem hord ruhát, nem lámpafénynél tanul, nem utazik az iskolába, nem használ vizet a fürdéshez...és még sorolhatnám...

Lhet te egyike vagy azoknak akinek nincs gyereke, vagy százezreket keres.

Igenis a családok többsége a gyerekére költi a pénzt.. nem kocsmára, ne a normálisakat, de a fen maradásért küzdő embereket büntessék...

Vannak gyámhatóságok, családvédelmi szolgálatok, tudják kik azok a családok.... kilehet emelni a gyerekeket ezekből a családokból.....

Az én középiskolás fiam csp-je elmegy a bérleteire, telefonja feltöltésére, hogy tudjon szolni ha valami van, és marad nálla valamennyi vésztartaléknak.....és még nem evett vagy ruházkodott....ttudja majd ezeket a utalványból fizetni???


Vendég

#134

2012-04-04 21:50

nem kell utalvány, mert s ha elhagyom???

Vendég

#135

2012-04-05 08:01

vagyunk egy páran akik nem cigarettára költi a pénzt,de aki ebböl fizeti a bérletet a gyereknek meg vesz a pelánkát,az utalvány erre is fordithato lesz.ennél nagyobb hülyeséget ki se találhattak volna.

Vendég

#136

2012-04-05 08:10

hát igen,ez egy nagy hülyeség,3 gyerekem van,és mit kezdenék az utalvánnyal?mert falun biztos majd be se lehet váltani.
Sybilla981

#137

2012-04-05 08:23

A családi pótlékból nem csak ételt vesz az ember a gyerekének (egy 9 hónapos gyereknek még tápszer is kell, azt nem adják a patikában Erzsébetre), hanem pelenkát, játékot, ruhát. Ne akarják nekem megszabni, hogy mire és hol költhetem el ezt a "hatalmas" összeget, ami messze nem fedezi a gyerekre költött havi összeg töredékét sem. Kapják inkább a parlamenti képviselők a bérüket és a juttatásaikat Erzsébetben. Fizessék azzal a számláikat, ruházkodjanak, éljenek abból.

Vendég

#138 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-05 08:27

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Te atya úr isten? Te meg honnan pottantál közénk? Próbáltál már meg ÁTLAGBÉRBŐL gyereket nevelni, enni, ruházkodni, szémlékat fizetni és esetleg lakáshitelt  fizetni???? Miért költené mindenki szeszre, cigarettára, játékgépre, kurvára a pénzét, aki háborog? Istenem...

Erzsébet utalvány ellen!!!!!
Vendég

#139 Re: Nem segélyes!!!

2012-04-05 09:32

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

De okos vagy! És aki önhibáján kívül lett rokkantnyugdíjas? 32 évesen 85%-II-es csoportban? És nem dolgozhat még 1 órában sem!!! Még a a híres felülvizsgálat után sem!! És itt van két gyermek,az egyik iskolás a másik,óvodás,a férjem pedig ápolásira kényszerült miattam?!!!!!!!!!! Miről beszélsz???!!!! Te nagyon milliomos!!! szerinted ha utalványba fogják kifizetni miből lesz rezsi fizetve?!! Fűtés,víz stb!! Vagy a gyermekemnek gyógyszer?!! mert ez nem csak ételre megy,és aki azt mondja hogy csak arra költi az pedig mondjon le róla,mert nem szorúlt rá hogy ezt kapja!!!!Világos!!! Vagy a gyermekemnek nyáron egy fagyit nem fogok tudni venni mert utalvány van??!!!! Mert abból nem jár vissza készpénz!!!! A férjem ápolásija 21 ezer!! Amikor kedvezményt kért az ebédünkre kijött egy Fideszes buzi aki megnézte a szoc körülményeinket,azt mondta a férjemnek fennhangon:Maga Ápolásit kap,és abban vállalta azt hogy a feleségének a gyógyszereit és étkeztetését ebből állja!! a Férjem pedig mondta neki: IGEN??? a feleségem egy doboz gyógyszere 87500 forint ebből kell 5 doboz,a másik 110 ezer ebból kettő!! rögtön azt mondta,ÓÓÓÓÓ ki ne találjunk már olyat!!!! Megmutattuk neki a számlát akkor hebegni habogni sem tudott a tökfejű csak azt tudta mondani,hogy hát tudom hogy az áplolási a nesze semmi fogd meg jól!! hozzáteszem a nekem közgyógyom van és a gyógyszereim árát csak a dobozárát kell fizetnem közgyógyra,mert 495500 forint csak a gyógyszerem,mert Transzplantációs készítményekről van szó!! Akkor ilyen nagyon okos ne okoskodjon mint te!!  Világos!!

Milliárdos

#140 Nem segélyesnek!!

2012-04-05 09:56

A hülye buzi milliomos kúrva anyádat basszák meg a hátadon!!! a Fideszes politikusok!!

 


Vendég

#141

2012-04-05 13:04

Szerintem itt megint arról van szó,hogy miként nyúzzanak le még 1 bőrt a csórókról.
A végén már nem lesz mit nyúzni.Akkor mi lesz?

Vendég

#142

2012-04-05 13:34

Undorító,hogy a kormány ilyet ki akar találni

Vendég

#143

2012-04-05 18:26

Na elmennek ám az anyjukba!!! Mit gondol ez a barom aki ezt a marhaságot kitalálta, miből fizeti ki az ember a rezsijét, az óvodát, iskolát, miből öltöztetem majd a gyerekeket??? Erzsébet utalványból??? Akkor javaslom kapja ő is abba a fizetését!!! Megnézném milyen pofát vágna a jó édes anyjukba!!! Iszonyúan felháborít!!!
Mátyás Király

#144 Re:

2012-04-05 18:29

#3: -

A fidesz közeli cégnek viszont annál több lesz az Erzsi-jegy forgalma után...Tolvaj, banda!

Mátyás Király

#145 Re:

2012-04-05 18:36

#143: -

A monoki modell szocik által elkezdett, fisess által továbbfejlesztett változata.
Ha nem lesz ruha a gyereknek, majd viszik a gyereket a lelencbe, ha a rezsit nem tudja kifizetni Erzsébet-jeggyel a csóró, majd hajléktalan lesz és befogható lesz vagy börtönmunkára, vagy közmunkára. A magánbörtönök hasznot akarnak és 40 éves kötelezettségeket vállalt az állam arra, hogy biztosítja a profitot! A közrabszolgamunka is profitot hoz!

Hogy 12-évesen, vagy 60 évesen kerül valaki börtönbe, az sem számít, csak legyen minél több fogvatartott és hozzák rabszolgamunkával a profitot!

Mátyás Király

#146 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-05 18:43

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Most jól figyelj ide ostoba gyökér!

1. mint tudjuk a nyomor és nélkülözés már nem csupán a cigányságot jelenti, sőt, közel 3 millió elszegényedett magyar állampolgárt jelent! Bár mindent elkövet a magatokfajta (hisztike után), hogy a nyomort etnicizálva keresztül vihessetek minden szegényt súlytó, antiszociális törvényt, intézkedést!

2. honnan veszed te a bátorságot, hogy 3 millió érintettet semmibe vegyél?  Tolvaj vagy, mint a pártod és elvbarátaid!


Vendég

#147

2012-04-05 20:00

A kormány kimondotan cigányok elen akarja jegyet mert ugyvanak vele hogy megmogyáknekünk mikor mit vehetünk meg holnap asztis meg fogják mondani hogy mikor fekhetünkle a feleségünkel vagy aférjünkel nagyon sajnálom hogy ijen birkák vagyunk mert mi mindent el türünk

Vendég

#148

2012-04-05 21:05

nem lehet jeggyel ruhat es iroszert venni a gyermekeknek

Vendég

#149

2012-04-05 21:08

ÚJABB NAGYSZERŰ ÖTLET PÁRTUNK ÉS KORMÁNYUNKTÓL. A KÖZFOGLALKOZATATÁSBAN IS AZÉRT VAN HETENTE FIZETÉS, HOGY MEGKÍMÉLJÉK A CSALÁDOKAT AZ UZSORÁSOKTÓL - IGAZ, HOGY A KÉZHEZ KAPOTT ÖSSZEGBŐL EGYETLEN KÖZÜZEMI SZÁMLÁT SEM LEHET KIFIZETNI, MERT NEM ÉRI EL AZT AZ ÉRTÉKET, DE EZT IS MEGCSINÁLTUK!HURRÁ....

Vendég

#150

2012-04-05 22:02

EGY KISKORÚ GYERMEKRE KAPOK CSALÁDI PÓTLÉKOT, ÉS SAJNOS SZOCIÁLIS SEGÉLYEN VAGYOK 4-ÉVE. MIBŐL FOGOK RUHÁT, GYÓGYSZERT TÜZELŐT, ÉS TISZTÁLKODÁSI SZEREKET VÁSÁROLNI? MIBŐL FOGOK OSZTÁLY KIRÁNDULÁSRA ÉS HITTAN TÁBORBA ZSEB PÉNZT ADNI NEKI ÉS HOGY FOGOM A REZSI KÖLTSÉGET IS KI FIZETNI? ÉS RAJTAM KÍVÜL MÉG SOKAN!



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...