Családi pótlék ne legyen utalvány!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Családi pótlék ne legyen utalvány! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#101

2012-04-03 13:27

Gazemberek! Az Erzsébet utalvány reklámozását pedig kizárólag a Simicska-féle MAHIR végezheti!!!

Vendég

#102 Voldemary

2012-04-03 13:37

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Sajnálom kedves "Nem segélyes", hogy csak az orrodig látsz.  Kicsit körül kellene nézni. Egy gyereknek nem csak étel kell, de nem írom le én is, mert előttem már nagyon sokan megtették. Ugye a tanuló bérlet sem étel, mégis meg kell venni. Mindenért pénzt kérnek. Jelenleg nálunk egy boltban fogadják el a mostani Erzsébet utalványt. Szegényes a választék a hús romlófélben van, kenyeret csak drágát tartanak.  Pedig ez egy országos bolthálózat egyike.  Így még ezzel az ötezerrel is bajban vagyok. Többnyire tésztát veszek belőle, meg konzerveket. Nem örülnék, ha a drága pelenkájukat kellene megvennem, mert már azt sem választhatnám meg én. Azt meg már egyszer kifejtettem,hogy miért nem oldódik meg ettől a gyerekekj helyzete. Ez az intézkedés azoknak árt akik becsülettel nevelik a gyerekeiket, csak nem tehetik meg, hogy nagy lábon éljenek. Az alkoholista, füvező, játék automatába dobálósok pedig metalálják majd a módját, hogy eladják az utalványukat feketén, ahogyan azt az üdülési csekkel is megtették.


Vendég

#103 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-03 14:02

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Bízom benne,hogy neked nincsen és nem is lesz gyermeked,inkább ne sokasodj evvel a gondolkodás móddal! Kritikán aluli amiket írtál....szánalmas! Elkeserítő,hogy ilyen emberek vannak:/ Inkább ne oszd az észt az agyonműveltségről,mert te aztán valóban távol állsz tőle! Aki így általánosít azt inkább hagyjuk.....


Vendég

#104 Re: Voldemary

2012-04-03 14:29

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-04-03 15:21


egy szomorú anyuka kisbabával

#106

2012-04-03 15:27

Kedves "nem Seregélyes": a bajom a következő ezzel: amíg a pénzemet elkölthetem pl. Tescoban (olcsóbb termékre), (jelzem, hogy ma derült ki,hogy kisTescoban nem költhető el az utalvány, egyenlőre csak COOP.okban és a nagy hiper-, és szupermarketekben) az utalványt mondjuk elfogadja a COOP, ami lényegesen drágább,mint a Tesco. Tudod, nem mind1, már nem mind1 és eljött az idő, amikor azt mondom,hogy ÁLLJ!!!!!! Amikor a Tescoban pl. le van árazva a pelenka, ott veszem, ha az Auchanban, akkor ott veszem. NA de utalvánnyal csak Coop.ban vásárolhatom meg, vagy tankolok a kocsiba, hogy eljussak a nagy Tescoig, mert babakocsival csak nem sétálok ki a város szélére, minden esetben minimum. 1000Ft pluszért. És igencsak nem mind1. Húsra sem lehet költeni állítólag majd ezt az utalványt. Akkor? Ebből az összegből 3 napig eszünk, már ha arra költhetem, amire akarom. És ez,amit leírtam csak egy példa. Sokan költik REZSIRE, és nem alkoholra. Mert aki alkoholizálni akar, AZ EZUTÁN IS MEGOLDJA.
vendég

#107

2012-04-03 16:02

Előttem már a hozzászólok leírták mind azt,amit én is írtam volna!Elfogadhatatlan a kormány pénzhajhászása,és hogy felelőtlen törvénykezésekkel döntenek romokba,szorítanak életszínvonal alá családokat!
Ez a tervezet,megint rámutat a kapzsiságukra.
Az csak egy indok,hogy az alkoholista szülők miatt,a családi pótlék,Erzsébet utalványban lévő kifizetése célszerűbb lenne,mert így ezek az emberek nem tudják elinni.(Ha nagyon akarják megtalálják a módját,hogy hogyan igyák el).
Az igazi ok,ami miatt felmerülhetett ez a tervezet,egy újabb pénzforrás a fidesznek.
Erzsébet utalvány elfogadó helyek:Coop,CBA.A Tesco most kapott engedélyt az elfogadásra,de csak a Hipermarketek,a kis Tescok nem fogadhatják el az Erzsébet utalványt.
A CBA fideszes kézben van!
Szerintem,ezzel mindent elmondtam!

Vendég

#108

2012-04-03 18:10

A családi pótlékból a gyermekének Mindenki azt vesz amit szeretne illetve amire a gyermeknek szüksége van!
Ott vesznek, el a családoktól pénzt ahol csak tudnak, ebben nem hiszem, hogy az ország vezetőinek korlátozni kéne a családokat, hogy mire használják fel azt a "rendkívül magas" összeget amit kapnak!!!!
Felháborító az egész rendszer!

Vendég

#109

2012-04-03 19:47

nem kellesz így nekem Böske

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-04-03 20:40



Vendég

#111

2012-04-03 20:44

Megjegyzem,most aztán elkezdődik az utalvány biznisz.Lesz majd aki átváltja pénzre és aki eddig cigit,piát vett belőle ezután is megoldj.De az is lehet a kocsmában előbb elfogadják még ha tilos is......azt hogyan fogják ellenőrizni?hm?A kocsmáros meg levásárolja....ennyi!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-04-03 21:02



Vendég

#113

2012-04-03 21:16

NANE - Jól fog járni tervező, aki az utalvány látványtervét készíti, illetve a nyomda is akinek bőven lesz vele munkája, ennyi utalványt nyomtatni,valakik sok pénzt fognak ebből zsebretenni, mi pedig vehetjük a fonnyadt retket...

Vendég

#114

2012-04-03 23:11

Ez már igazán vérlázító cselekedet a kormánytól. Meddig akarják még a zembereket a földbe döngölni??? Még mindig nem elégedtek meg a demokrácia megtiprásával???? SZÉGYEN ÉS GYALÁZAT AMIT ELLENÜNK TESZNEK !!!!!!!!!!!!!
babya

#115 Re:

2012-04-03 23:33

#3: -

önis inditottam peticiot teljesen egyetértek veled!!


Vendég

#116

2012-04-03 23:53

Nem tartom jónak, hogy ezt is csak bizonyos helyeken lehessen használni..

Vendég

#117

2012-04-03 23:59

Felháborítónak tartom,hogy utalványt akarnak adni pénz helyett!!!

Vendég

#118

2012-04-04 00:01

MÁR NINCS SE PÉNZÜNK SE MUNKÁNK
EGY SZOBÁBA KÖLTÖZIK ÖSSZE A CSALÁD ÉS KÁLYHÁBA TÜZELÜNK JÖVŐRE !

Vendég

#119 Re:

2012-04-04 00:02

#113: -

IGAZAD VAN !

kovalszki sok gyerek

#120 kovalszki sok gyerek

2012-04-04 00:05

Botrány tényleg
Basszus engem ne hasonlitsanak egy alkoholista segghez!!
Nem dohányzom nem iszok !Ha megakarják fékezni az alkoholizálást és dohányzást vezessenek be szesztilalmat!!!!Ne jövő gyerekeitől vegyétek el !Akinnek van esze innen lelép.Szerencsétlen vidékiek meg haljanak éhen!Vidéken drágább az élet!!Egy vidéki cba cop reál 2 3 drágább mint lidl aldi penny!!!Nem beszélve silány vidéki áruról.Tesco 30km távol a faluba van egy cba de 3 szoros árakkal.Baltoni vagyok ahol az élet 3 szor drágább mint bp munka meg alig!! csak csatorna dij 1000ft m3 DRV mit akar ez a kormány éhséglázadást mert már az lesz!!

Vendég

#121

2012-04-04 00:06

ELVESZIK MÉG A BOLDOGSÁGUNKAT IS és eltaposnak!!!Vége az életünknek !
DOLGOZNÁNK SZÍVESEN !
Felháborítónak tartom,hogy utalványt akarnak adni pénz helyett!!!

Vendég

#122

2012-04-04 00:10

---AZ A FONTOS HOGY STADIONOK ÉPÜLJENEK A FOCISTÁKÉRT!!!
A mi életünk nem fontos !A családok pénz nélkül élhetnek.

Vendég

#123

2012-04-04 00:16

először utalvány ki kell söpörni ezt a bandát ezeknek csak nyugdíjasok a szentek !!
nyugdíjas ingyen utazik!!Gyereknek kötelező a suli és diák van ami nem ingyenes miért nem?Ha nyugdíjas ingyen megy akkor gyerekem miért nem akinek kötelező.Nyugdíjas meg ráér!
Vidéken vagyok most újították fel az iskolát 300millábol eu pénz most 2 év múlva jött egy rendelet nem lesz suli mert másik faluba megy!!eszem meg áll!Mai felnövekvő gyerekektől mindent elvesznek szegénység prognosztizálva!!!Utalványt kapjon a képviselő és majd az én boltomba vásárolhatja csak le elvégre is miért ne fizetnénk a képviselőket utalványba!!!Kapjanak ők Erzsébet utalványt elvégre is miért ne!!

Vendég

#124

2012-04-04 00:18

iskolába és óvodába küldtem eddig a cs.-it kirándulásra
MOST 15EZRET KELL BEADNI A kötelező táborra ,
színház amit kitalált az osztályfőnök ,ebéd jegy stb.
össze vagyunk már aszalódva nincs pénz nincs munka

Vendég

#125

2012-04-04 00:20

ÍGY VAN
KÉPVISELŐKNEK UTALVÁNYT
NEKÜNK 300EZRET HAVONTA



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...