Cigány út

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Cigány út petíció automatikusan generált fórumtémája

pecaboy

#1

2012-03-26 14:02

Üdv!

Nem biztos, hogy új petíciót kellett volna csinálni, mert itt van egy alig pár napos nagyjából ugyanebben az ügyben:
http://www.peticiok.com/peticio_forgacs_istvan_mellett

Vendég

#2 Re:

2012-03-26 14:55

#1: pecaboy -

Én azt a peticiót is aláírtam...ezt is,mert amúgy nem teljesen ugyan arról szól a kettő...
Romaként, újságíróként, íróként fontos nekem, hogy a nyílt színi gyűlölködést, amit az ide tartozunk mocskos bandája megtett, leállítsuk.
Újságíróként péedig fontos számomra a sajtószabadsága, amit meggyaláztak.


Vendég

#3

2012-03-29 11:34

Tisztelt Bencsik úr! felháborító , hogy nem akarják lejátszani a filmet, ugyan is én megnéztem ,és semmi kivetni való nem volt benne.Sőt utána gratuláltam Pesty úrnak hozzá. Tegyenek mindent meg annak érdekében ,hogy ilyesmi ne fordulhasson elő !!!!! jó munkát és kitartást kívánok hozzá. tisztelettel griecsné.
pecaboy

#4 Re: Re:

2012-03-29 15:14

#2: - Re:

Rendben, én is aláírtam ezt is.


Vendég

#5

2012-03-30 17:42

Felháborító számomra, hogy most pont azok kívánják beszűntetni a film levetítését akik eddig az állítólagos sajtószabadság hiányában csápolnak. Bár ha megkérdezné tőlük egy riporter, hogy ugyan mondjon már példát, hogy milyen cikket vagy sajtóorgánumot tiltott be eddig ez a kormány, nem tudnának rá 1 példát se mondani. Max. a Klubrádiót hajtogatnák de mint tudjuk ott szó sincs letiltásról, csak nem a legjobb pályázatot adták be. Na ez persze elkerüli a figyelmüket. Bezzeg a Pannon Rádió betiltásánál ujjongtak, azt pedig szó szerint betiltották, mert nem a ballibsik érték nélküli káoszát hirdette.

Vendég

#6

2012-03-31 11:01

Tűrhetetlen a Magyar Köztévé hozzáállása és nehezen érthető, hogy egyik jobboldali televízió sem mutatja be a filmet. Mindenkinek érdeke, hogy az igazságot valamennyien megismerjük.

Anonymous

#7

2012-04-03 17:03

Nem könnyű az igazságot felvállalni!

Vendég

#8 b

2012-04-06 17:44

"Nevezzék át a Szabó Ervin Könyvtárat!" csoport

Vendég

#9

2012-04-28 21:38

A műsor levételénél jobb reklám nem is
kell a filmnek,ráadásul a köztévéről is lehúzza
a leplet.Szóval: "Így is jó!"
Nekem megvan DVD-n,elfér az IHM szintén ilyen sorsra jutott roma epizódja mellett!