A Szolidaritás a tagoké és nem három társelnök játszótere!


Vendég

#1

2012-02-21 15:02

Vissza Kornélt a szolidaritásba!

Vendég

#2

2012-02-21 15:33

MINDENKINEK ELVESZI AZ ESZÉT A "HATALOM???!!!" HOGY LESZ ÍGY ÖSSZEFOGÁS!!!???
Székelyhidi Ibolya
Vendég

#3

2012-02-21 15:39

Gyalázat, megaláztatás, csúfság, botrány, aljasság, alávalóság, becstelenség ,hitványság disznóság, gazság. Hirtelen több nem jut eszembe....... :-(((( Egy rengeteg energiát értünk feláldozó ember jutalma???? Gratulálok minden kiagyalónak: emberiességből jeles. Aki ilyet tesz, az annyit is ér.


Vendég

#4

2012-02-21 15:48

Mély megrendüléssel foggadtam mikor megtudtam,hogy Árok Kornélt a Szolidaritási Mozgalom társelnökét eltávolították a Szolidaritási Mozgalom elnöki tísztségéből.Ezt,mint a Szilidaritási Mozgalom tagja elítélem. Gönczi József.
Klári

#5

2012-02-21 16:16

Én, mint a Szolidaritás tagja követelem, hogy Péter és Kornél négyszemközt üljön le tárgyalni, és próbálják megoldani a - hitem szerint akaratuk ellenére - kialakult helyzetet!

Vendég

#6

2012-02-21 16:42

így van

Vendég

#7

2012-02-21 17:10

ha nem tudtok össze fogni már ti sem akkor semmi értelme ennek az egésznek

Vendég

#8

2012-02-21 17:35

Együtt kezdtük el szégyen, hogy pár sehonnai embernek lehetősége van arra,hogy tönkre verje,nem véletlenül hajtották el őket a Millások!!!

Vendég

#9

2012-02-21 17:39

Egyetértek.Ennyi.

Vendég

#10 Re:

2012-02-21 17:45

#1: - Tessék leülni tárgyalni! Mind a 4-en, illetve az alapító tagokkal. A Magam részéről bezárnám őket egy szobába, és addig nem jöhetnek ki, amíg rendet nem tesznek a fejükben.

Jó ideje érezni, hogy valami nem stimmel, de választ nem kaptunk a kérdéseinre. Tudomásul venni mindenkinek, hogy nincs "hatalom" Szolgálat van..... Sokan voltunk kinn az utcákon kamu aláírásokat gyűjteni, hogy lássanak bennünket, szokják az emberek, hogy jelen vagyunk. Amíg nem tesztek rendet, én leteszem a szoli jelvényemet. Az én szavam hitelességét ti nem kérdőjelezhetitek meg! Ezt, mindenkinek mondom.! Nem tudom, hogy mi történt, nem tudom ki hibájából, de mivel senki nem adott egyenes választ, engem nem érdekel, hogy ki a "hibás"

 


Vendég

#11 Re: Re:

2012-02-21 17:56


Vendég

#12

2012-02-21 17:57

Egyetértek az előttem szólóval...jómagam is ott voltam a megmozdulásokon...aláírást gyűjtöttem...nem keveset.....tag is vagyok..... vagy voltam?????
imuska

#13 Re:

2012-02-21 18:08

#2: -  

 Milyen hatalom? Rivalizálás! Gratulálok! Megint Orbán győzött. Könnyű neki, az elmúlt húsz évben jól kiismerte a magyarokat.

Antónia
Vendég

#14

2012-02-21 18:09

Az aláírásom nem Péter ellen szól!
Azt akarom, hogy Péter és Kornél KETTEN üljenek le egymással és tisztázzanak mindent! A Szolit közösen hozták létre, azt senki nem sajátíthatja ki! Nem beszélve arról, hogy minket "kisembereket" kirekesztenek, elhallgatják előlünk az igazságot! Tisztán kell látnunk ahhoz, hogy továbbra is tiszta szívvel, hittel szolgálhassuk tovább ezt a fontos ügyet! Az igazság birtokában mindenki eldöntheti, maradni akar vagy sem!


Vendég

#15

2012-02-21 18:11

Az a kérésem, hogy ha személyi döntések kerülnek napirendre akkor a tagság ne utólag értesüljön erről!
Szeretném, ha megkérdeznének előtte!
A diktatúra ne legyen a mi műfajunk!

Vendég

#16

2012-02-21 18:48

EGY TISZTA NEM POLITIKAI MEGÉLHETŐSÉGŰ EMBERT AKAROK

Vendég

#17

2012-02-21 19:17

Követelem a tagság szavaztatását:Kornél menjen, vagy maradjon!!!
PÉTER+KORNÉL=SZOLIDARITÁS
Ezt jó lenne tudomásul vennie a puccsistáknak!
Klári

#18

2012-02-21 19:29

Igen! Szavaztassák meg a tagsággal! Természetesen én sem Péter ellen szavaztam, nekem is ők KETTEN jelentik a Szolidaritás vezetőit! Nem tudok és nem is akarok közöttük választani, és jogunk van tudni mi történt, mert igaz, hogy  a Szolidaritásnak  ők adtak nevet, de mi adtunk testet. Egyikünk sincs meg a másik nélkül!

Török Margit

#19

2012-02-21 19:47

Valami büzlik, sajna nem Dániában....eddig senkit nem zavart hogy párttag? és mi lesz, a tagok azok sem lehetnek pártnak tagjai? Ilyet Gyurcsányék sem csináltak, amig a DK nem volt párt, simán lehettek párttagok is közöttük, sőt ma is, max .pártoló tag.De hogy egy alapitó taggal ezt igy? Érdekelne mi köze lehet ehhez az EMD-nek? Valami azt sugja van....

Vendég

#20 Re:

2012-02-21 19:50

#1: - Egyetértek, ... és mélységesen elszomorított és felháborít, hogy az egyetlen reményt sejtető összefogásban máris "hatalmi harcok" folynak!      Igenis: párttá kell alakulni, mert, csak a parlament falai között lehet elérni valamit, azzal, hogy mi történik az utcán - mint látjuk - nem törődnek!!! Kedves szimpatikus fiatalemberek! Ébresztő!!!! Nem vitázni, folytatni amit elkezdtek és Összefogni!!!!

 


Vendég

#21

2012-02-22 11:49

Ez a három társtag ugyan ne döntsön a fejünk felett ,mint fIDESZ,talán itt a tagokat is ,meg lehett volna kérdezni,és mi válaszoltunk volna rá.valahová ugyis állnunk kell,ill.valaki mögé.
Vf1

#22

2012-02-22 13:36

Innen is ki kell lépni.....

Vendég

#23

2012-02-22 18:35

Az elmúlt napok eseményei rádöbbentettek bennünket arra, hogy valami nem működik vagy működik, de nagyon rosszul. Ezen a helyzeten sürgősen változtatni kell, mert a Mozgalom, amelyért sokan a szívüket-lelküket adták, adják atomjaira fog hullani. A változtatás, mint igény fogalmazódik meg a mozgalom tagjainak többségében. Azt a leghatározottabban kijelentjük, hogy mi nem valaki(k), valami(k) ellen emeljük fel a szavunkat, hanem a SZOLIDARITÁS MOZGALOM mellett. Félünk, hogy a mozgalom, valamint azok az értékek amelyeket ez a mozgalom képvisel a semmibe fognak veszni!!
Úgy ítéljük meg, hogy sürgősen változtatásokra, változásokra van szükség, ezért KÖVETELJÜK EGY RENDKÍVÜLI KÖZGYŰLÉS összehívását!! A közgyűlésen meg kell választani a SZOLIDARITÁSi MOZGALOM egyszemélyi felelős vezetőjét, akinek a munkáját helyettesek, alelnökök segítik. Az elnöknek véleményünk szerint olyan személynek kell lennie, aki élvezi a tagság bizalmát, akit a tagság elfogad.
Egy alulról szerveződő mozgalom nem fogad el olyan vezető(ke)t, akik önmagukat nevezik ki a mozgalom élére a tagság megkérdezése nélkül. Követeljük a jelenlegi helyzet tisztázását és az elkövetkezendő időszak irányvonalának meghatározását.
A Csepszi Tagok nevében kérjük a Tisztelt Területi Vezetőket, Koordinátorokat stb. akik egyetértenek a rendkívüli közgyűlés összehívásával támogassák kezdeményezésünket és követelésüket jelezzék a jelenlegi vezetés felé.

Csepszi tagok!!

Vendég

#24

2012-02-22 19:10

Nem engedjük szétverni a SZOLIDARÍTÁST !!!! Vissza az eredeti felállást, v. szavazást arról, hogy a tagok kiket látnak szívesen !!! Ki zárhat ki valakit, ha a tagság nem akarja??????

Vendég

#25

2012-02-24 11:17

Szálljatok magatokba, én Kornélt és Pétert követem, a Székely vezeték név számomra csak Zoltán keresztnévvel bír jelentőséggel!!