Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

Manka

#901 Re: Re: Anka

2012-10-19 16:47

#900: Panka - Re: Anka 

 Látom, Anka egyedül marad lassan a véleményével.

Janka

#902 Re: Re: Mélázgatás...

2012-10-19 16:55

#898: - Re: Mélázgatás...

Kedves Anonim!

Az a pár férfinak titulált nyomorék, aki itt lézeng ebben az országban, mit számít, hogy mit szeret?

Magyarán, ki nem tojja le őket? - Persze, van kivétel, őket tisztelet illeti. Természetesen, Ők meg is kapják, amire vágynak.

 

Blanka

#903 Ankának!

2012-10-19 17:00

Tisztelt Anka!
Ön komolyan gondolta azt, amit leírt, vagy csak megakart mosolyogtatni minket? Ha ez utóbbi volt a célja, biztosíthatom, hogy ilyen hamar még az életében nem ért célba.
Várok még sok hasonló, mosolyt fakasztó hozzászólást Öntől, gondolom, nem esik nehezére?

Vendég

#904 Re:

2012-10-19 17:06

#887: Mécses -  

 Nem is, fogd őket kézen és tűnjetek el együtt, ha ennek a szegény népnek jót akartok.


Vendég

#905 Re: Re: Anka

2012-10-19 17:21

#899: Manka - Re: Anka Én a világ végére is el fogok menni Orbánék ellen tüntetni,

Csak rajta, mert most nem fogják kilőni az emberek szemét azonosíthatatlan, rendőrnek öltözött terrorlegények, mint 2006-ban tették.

Viszont Orbán mellett többen fogunk tüntetni. :)


Vendég

#906 Re: Re: Re: Mélázgatás...

2012-10-19 17:26

#902: Janka - Re: Re: Mélázgatás...

Rossz hírem van: Fizikai okokból minden férfi jobban szereti a szűket, mint a tágat.

Nyafka

#907 Re: Re: Re: Anka

2012-10-19 17:30

#905: - Re: Re: Anka

Miért, most tüntetés lesz? Én úgy tudtam, hogy a jobboldalon Békamenetelés, a baloldalon pedig Megemlékezés.

Juj, a Zorbánék TÖKE tele van a TEK-kel.

Mitől félnek, ha úgyis többen lesznek?????

Vigyázat, aki fél, az nem kefél!

Nyafka

#908 Re: Re: Re: Re: Mélázgatás...

2012-10-19 17:32

#906: - Re: Re: Re: Mélázgatás...

Ez nem rossz hír, ez magánügy.

Janka

#909 Re: Re: Re: Re: Mélázgatás...

2012-10-19 17:36

#906: - Re: Re: Re: Mélázgatás...

Te Anonim, szerintem ez csak a kispöcsöket zavarja oly nagyon, mint téged.

Békés Laci

#910 Re: Re: Re: Anka

2012-10-19 18:53

#905: - Re: Re: Anka 

 Aki nem megy oda balhézni, annak nem lövik ki a szemét, legalábbis ez 2006-ban így történt. Aki meg hergeli a rendőröket, kukákat borogat, viacolor köveket dobál feléjük és közben verbálisan is hergeli őket, az nem gumilövedéket, hanem éleset érdemel. Én előbb lőttem volna a csőcselék közé és nem gumilövedékkel, arról biztosíthatlak. Tájékoztatlak, hogy nem te, hanem én vagyok békepárti.

Az meg szomorú, hogy Orbán mellett "hozott anyaggal kibővítve" tüntetni kell. Ez már a demokrácia megcsúfolása, a diktatúra kezdete- vagy már közepe. Csápolj neki, nagyokos. Te fogsz jobban nyüszíteni, mi már látjuk a valóságot.


Vendég

#911 Anka

2012-10-19 19:58

Szép-szép. Fizessenek a gazdagok többet, és? És nem marad az országban semmi, mert a gazdagok azzal a lendülettel, ahogy megemelik az adójukat, ki is viszik a pénzt az országból oda, ahol kevesebbet kell leadni belőle. Néha a kevés több.Jelenleg mindenképen több, mert nem is menekitik kifele a pénzüket, mint pl. a görögöktől, spanyoloktól.
A vegyük el a gazdagoktól ebben az országban legalább annyira veszélyes jelszó, mint az , hogy Dunába velük!
Katka

#912 Re: Anka

2012-10-19 20:27

#911: - Anka

Anka, tegyél még egy-két betűt a neved elé, vagy után, mert így nagyon vékony vagy! Lehet, hogy betűhiány betegségben szenvedsz, de, hogy valami hiányod van, az tuti.

Ankara, te azt nem is tudtad, hogy Orbánékig többet kellett adózniuk a nagy fizetésűeknek, mégsem menekültek fejvesztve, mint most teszik? - Sőt...   Bátran olvassál csak rá!

Egyébként pedig ne keverd a szezont a fasorral, magyart a göröggel, spanyollal!

Zorbán, mint tudjuk, azért vitte le a gazdagok adóját, hogy ezáltal születik 1 millió munkahely. Most már látja, hogy 1 sem született, akkor vissza a zadót, nemdebár???  Mondd, hogy érted ezt, Zankara!!!  Mert, ha érted, akkor, légy oly kedves és áruld el nekünk is, hogy a kis fizetésűek, magyarán a szegények adóját miért nem csökkentették??? Csak nehogy azt mondd, "mert azt lesz@rja Zorbán, hogy a csövesek mit csinálnak a pár forintjukkal".  - Azért ennyire én sem tartom galád embernek a miniszterelnököt.  - Bár, a Lázár nevű "jobbkeze" anno azt mondta, hogy egy ember annyit ér, amennyije van, még az is elképzelhető...  Szerinted is?  - Akkor sajnos, elfogy a magyar, hisz oly kevés gazdag van.  Ezeket tán' az sem zavarja. Lehetséges ez, Zankara, hogy itt csak az a 2 millió módosabb számít és nem a magyarság, hm? Te mégis bennfentesebb vagy, mint én, tudakold már meg, légy szíves!

 

 

 


Vendég

#913 Anka

2012-10-19 23:12

Azta... rézfánfütyülős rézangyalát! Egyesek itt, akik az Orbán-ellenes, vagy a Békemenet-ellenes csoportba tartoznak, hogy kenik-vágik a kultúúúrát! Látszik, hogy náluk a felsőbbséges, nyugatias, demokratikus, civilizált, fejlett... kultúra, mig mi békemenetesek valahol a "mély-magyar posványban" ragadtunk.
Örülök, hogy én nem fejlődtem "fel" erre a szintre.
Részemről ennyi.

Ott leszek a Békemeneten.
Aranka

#914 Re: Anka

2012-10-20 00:46

#913: - Anka

Ej, Zankara, mindegy hány betű a te neved, belőled egy valamire való választ kihúzni nem lehet.  Azt legalább tudod, hogy ez miért van?  Nem mondod, hogy még azt sem tudod?

Akkor meneteljél csak, hisz nincs azzal semmi baj, szép az, jó az, ha tudja a zember, hogy miért teszi. Te azt képzeled, hogy tudod, tehát nincs más hátra, mint előre! Kellemes, békés menetelést kívánok neked! De vigyázz, egyszerre csak egy lábbal lépj és, majd ódalt menjél, ott szellősebb és világosabb is van. Hátha az segít.

Hogy te milyen szintre nem fejlődtél "fel", az egy másodrendű kérdés, annak én a te helyedben nem örülnék annyira, ha érted mire gondolok? Ha nem, talán még megéred, hogy megérted.

Ne feledd, aki nem lép eccere, nem kap rétest estére...

Ui.: Egy-két lépést, ha nem esik nehezedre, légy szíves és tegyél a zegymillió munkahelyért is!  Nekem egy klozet pucolói is megfelel.  Bár nem ismerlek, de van egy olyan érzésem, hogy neked is. - Csak nehogy azon kapjunk majd hajba! Van hajad? Jól gondold meg, mert lehet, hogy utána nem lesz.


Anonymous

#915 A Békamenet látványterve:

2012-10-20 13:40

Hozzájutottam a Békamenet látványtervéhez, amit megosztok veletek és kérlek bennetek,

Hogy mind az összes békafajta képviseltesse magát ezen a csod-állatos Béke meneten.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3922271819526&set=o.265440083472096&type=1&theater

Kedves Békák, mielőtt még kérditek,

Ez értünk van, érted van, értitek???


Anonymous

#916 A Békamenet záróaktusa:

2012-10-20 21:06

http://www.youtube.com/watch?v=GOHz5r-jceI&feature=related

Azt mondják, hogy jobb ez, mint egy rossz nemi aktus?  Naja, csak nehogy megbánjuk!

Nagyanyó74

#917

2012-10-21 00:07

Emlékszem a boldog mosolyra, amikor Miniszterelnök Úr a függöny mögül nézett ki az ablakon.
Szeretném újra igy látni.

Vendég

#918 Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-21 02:13

#910: Békés Laci - Re: Re: Re: Anka

Nem, nem ez történt 2006-ban. 2006-ban az történt, hogy azonosíthatatlan rendőrruhás pribékek például illegális fegyverekkel (teleszkópos fémrudakkal) vertek véresre embereket, földön fekvő emberek veséjét rugdalták csoportosan, kávézóból kihajtották az ott levő vendégeket és az utcán végigverték őket, műanyagbilinccsel szorították véresre az áldozataik kezét, órákon át térdepeltettek embereket a Rádió udvarán és közben verték és köpdösték őket, vadászpuskával lövöldöztek fejmagasságban emberekre, stb.

Egyszóval a legsötétebb diktatúrák módszereit alkalmazta a Gyurcsány-rezsim rendőrcsőcseléke az ellenzék megfélelemlítésére.  Na, nektek ettől nem kell tartanotok.

Az Orbán melletti tüntetés pedig természetesen a demokrácia megnyilvánulása. Ti ellene tüntettek, mi pedig mellette. És mi leszünk sokkal többen.


Vendég

#919 Re: A Békamenet záróaktusa:

2012-10-21 07:38

Békés Laci

#920 Re: Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-21 07:40

#918: - Re: Re: Re: Re: Anka 

 Téged beoltottak gondolkodás ellen. Amit a fejedbe diktáltak,  a valósággal köxzönő viszonyban sincs.

Vitatkozni veled nem érdemes, az agyad helyére csurgatott baromságon és nem fogok polémiát folytatni.

Janka

#921 Re: Re: Re: Anka

2012-10-21 11:09

#918: - Re: Re:  Anka

Hogy ti lesztek sokkal többen, azt látod elhiszem.

2006-ban is - éjjeleken át - a csürhe volt az utcán és gyújtogatott, randalírozott, miért lenne most másképpen? A valagukat KO-ra kellett volna rugdosni, egytől egyik mindegyiknek! RIA-RIA-HUNGÁRIA!!! Hát nem érdekes, hogy a baloldali és a jobboldali kormányzás alatt is csörtettek az utcán? Mik vagytok ti, vaddisznók??? Vagy csak egyszerűen, mocskos férgek? Na, jó, mindkettő.

Öreg, te tényleg nem vetted még észre, hogy amióta a jobboldal van kormányon, azóta kizárólag békés tüntetések voltak? Vajon miért? Gondolkodj rajt, hátha rájössz és fölfordul a gyomrod magatoktól.

Írod, hogy ti is tüntettek, de miért? Talán csak nem TETSZIK nektek ez a rendszer? - Eléggé zavaros és felettébb gyanús, hogyan tetszhet egy mélymagyarnak az, hogy lassan éhen döglik a félország. Szégyelld a pofffád!!!

tata

#922 Re:

2012-10-21 11:14

Békés Laci

#923 Re: Re:

2012-10-21 15:38

#922: tata - Re:  

 Én is csatlakozom.


Vendég

#924 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-21 16:51

#920: Békés Laci - Re: Re: Re: Re: Re: Anka

Téged oltottak be gondolkodás ellen, pontosabban szemrebbenés nélkül hazudod le a csillagokat is az égről, hiszen valami MSZP-s vagy gyurcsányista lehetsz. Amit elmondtam, az mind dokumentált tény.

Békés Laci

#925 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-21 19:58

#924: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anka 

 Te meg egy "B"középes senkiházi vagy az első sorból, aki a csürhéjével együtt szaggatta fel és dobálta a macskaköveket, netán gyújtogatta a kocsikat a TV székház előtt, esetleg a székházgyújtogatásban is részt vett. A te szemedet akkor kellett volna kilőni. Én egyébként leginkább tisztesség és békepárti vagyok veled ellentétben.  Még a nevemet is vállalom, szintén veled ellentétben, te névtelenségbe burkolódzó tisztességtelen alak.

A te dokumentumod minden, csak nem dokumentum. Azt az irományt az ilyen nemgondolkodó megvezetetteknek szerkesztették, mint te vagy.