Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#401

2012-02-09 18:46

Jó volt látni az összefogást!!!

Vendég

#402

2012-02-09 18:49

Még mindig sokan vagyunk!!!

Vendég

#403

2012-02-09 19:00

Csodálatos este volt, bármikor a későbbiekben is áldozunk rá időt,ha kell ott leszünk!

Vendég

#404

2012-02-09 19:03

Sajnos nem voltam kint,január 21-én, de Csikszeredában részt vettem a szimpátiatüntetésen.

Vendég

#405

2012-02-09 19:22

"A biztosat is félteni kell!" Főleg, ha még nem is biztos! Köszönöm a szervezőknek, hogy lehetővé tették sokunk számára, hogy kiállhassunk a demokratikusan, kétharmados többséggel megválasztott Kormányunk mellett. Az első szőnyegbombázásnak vége, de már elkezdődött a következő menet. Újar és újra ki kell állnunk Hazánk és Kormányunk, Miniszterelnökünk mellett. Ha összefogunk, még van remény! Isten óvja Magyarországot és minket!

Vendég

#406

2012-02-09 20:27

Gratulálok a szervezőknek, nagy szükség volt már erre,"Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok". Isten éltessen Mindenkit! Editbedit

Vendég

#407 Tisztelt Demokrata Vezetőség !

2012-02-09 20:52

Rendkivüli érzés volt jelen lenni a békemeneten,ilyet csak a jóérzésű tiszta lelkiismeretű emberek tudnak megvalósítani.Háromszor léptem az előttem menetelő hölgy lábára,de egy dorgáló szó nem hangzott el.A közvetlen mellettem levő úriembernek elmondtam és azt válaszolta nem baj
az a fontos,hogy itt vagyunk!Ha most kellene menni most is indulnék a férjemmel együtt,Magyarországért,Orbán Viktor-ért.Silye Lídia és Silye János

Vendég

#408

2012-02-09 21:01

Ott voltunk 399 998-ad magunkkal

Vendég

#409

2012-02-09 21:09

Mert utálom a hazug embereket. Néztem du. hogy hazudoznak a liberálisok Brüszelben. KInga asszony olyan mint az apucija. evanagy

Vendég

#410

2012-02-09 21:12

Ott voltam és mindig ott leszek, támogatom ezt és az ehhez hasonló Békemeneteket!

Vendég

#411

2012-02-09 21:18

Köszönöm,hogy ezútón is megprobálunk mindent ami Tőlünk elvárható.Tovább küldőm

Vendég

#412

2012-02-09 21:20

Nem csak ott voltunk itt is maradunk!!! ,és minden Magyar és Magyarországon élő embernek az Országért kéne Őszintén harcolni , dolgozni, és meg védeni. .Példa képen a mi Miniszter urunkat Orbán Viktort .Nagyon jó egészséget kívánunk neki, és reméljük bírni fogja ezt a sok jogtalan megpróbáltatást.Hajrá Magyarország !!!!!!!

Vendég

#413

2012-02-09 21:38

Csodálatos szakrális élmény volt!

Annyi szeretet áradt az emberekből, erőt adott Tudjuk, hogy jó kezekbe adtuk a kormányrudat. Férjemmel majnem sírtunk, mikor megláttuk, hogy mellettünk mennek együtt karöltve Komárom és Révkomárom. Temeriniek,a szolidális lengyelek.
Velünk együtt jött Bogár László tanár úr és felesége.
Símogattuk, kezünket nyújtottuk és kértük, hogy vigyázzon magára, hogy még sokáíg hallgassuk őt. Nyissa fel még sok magyar szemét.
Beszélgettünk emberekkel miért is vagyunk itt" azt fogalmazták meg, lehet, hogy a sietségben vannak kis hibák, de az irány az jó" /
Megjegyzem mi fejenként 1000 Ft-ot fizettünk az autóbuszon, mi önként jelentkeztünk. Sajnálatos, hogy mikor hazaértünk incidens érte néhány utitársunkat.
Nagyon köszönjük a szervezőknek!
Régóta vártuk már, hogy valaki elinditsa a szinpátia tüntetést.Alkotmányutca elején jártunk mikor elhangzott, hogy hagyják el a teret. Elkeseredtünk, hogy mi nem is férünk be a térre.
Azt hittük mi oda sem jutunk, jó volt a szervezés.
Mi jobbra kanyarodtunk. Ott voltak felsorakozva a renvédelmi erők. Ó mennyire mások voltak, mint 0kt.23.-án.Köszöntünk a parancsnokoknak, integettünk az autókban ülőknek , ők mosolyogtak, visszaköszöntek.
Éreztük, hogy értünk vannak. Köszönjük BM!

Vendég

#414

2012-02-09 21:45

Összefogás és kitartás kell!

Vendég

#415

2012-02-09 21:54

Felemelőérzés volt örülök hogy részeselehettem.Ha hívtok újramegyünk de mégtöbben!ÉLjen a magyarszabadság éljen a haza!!!!!!!

Vendég

#416

2012-02-09 21:55

Nagyszerű érzés volt! Mezőkövesdről több busszal mentünk,jó hangulatu, igazi szép hazafias megmozdulás volt! Ha több pénzünk lenne Brüsszelbe is szívesen megmutatnánk, hogy mi a többség véleménye a kormányunkról!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-09 21:55



Vendég

#418

2012-02-09 22:03

Minden olyan megmozduláson részt veszek, ahol ez az ország javát szolgálja! Ami most folyik Magyarország ellen az már mindenen túltesz! Hazudoznak össze-vissza, lejáratják az országot a saját állampolgáraink, akik az előző kormány alattvalói voltak. Ez már kimeríti a hazaárulás fogalmát! A jelenlegi kormány többet tett az ország érdekében ez alatt a másfél év alatt, mint az előző, nyolc év alatt. Azok amit csak lehetett tönkretettek, már éppen csak az országot nem adták el, de ami benne érték volt, azt szinte mindent és a rengeteg adósságot itt hagyták a nyakunkon. Nagyon sokan nem értik, nem néznek a dolgok után, csak a bulvársajtóból értesülnek erről-arról, de nem olvassák el az Alkotmányunkat, nem olvassák el a Törvényerejű rendeleteket, így aztán a jelenlegi nehézségekért ebben a kormányban keresik a hibát! Sokan nagyon feledékenyek, még mindig a 3.60-as kenyeret akarják, nem is tudom hol éltek eddig ezek az emberek??? Nagyon szorítok Orbán Viktor Miniszterelnöknek, hogy legyen annyi ereje és türelme, hogy ezt a mocskot letudja takarítani és talpra tudja állítani az országot! Nos hát ezen dolgozik most a Miniszterelnök és segítői és ha mi kiállunk mellettük, akkor sokkal hatékonyabban tudnak dolgozni értünk! Ehhez kívánok sok erőt, egészséget, sok-sok türelmet és higgadt, megfontolt döntéseket! Szilágyi Rózsa
Yorick
Vendég

#419

2012-02-09 22:17

Lenyűgözött a tömeg, a rend, a fegyelem, a nyugalom, meg az, ahogy a szívünk összeért. És még szemetet sem hagytunk magunk után.    Yorick   helsingor@freestart.hu


Vendég

#420

2012-02-09 22:50

Csodálatos volt résztvenni
vendég

#421

2012-02-09 22:59

Lélekben ott voltam és az imáimmal is..
hazai

#422

2012-02-09 23:20

Én nem tudtam ott lenni, de teljes szívemből támogatom a békemenet céljait. Látom szépen gyűlnek az aláírások igen rövid idő alatt. Bár ez nem a reklám helye, de van a peticiók.com oldalon egy Eva Maria Barki által indított petició Magyarország önrendelkezéséért, szuverenitáásért. Nézzék, nézzétek meg és ha tetszik segítsük azt a peticiót is az aláírásunkkal! Egy hónap alatt több,mint 21.000.000 aláírás jött össze ott is. Az is rólunk, a hazánkról és a magyarság ügyéről szól!

Vendég

#423

2012-02-10 00:07

Felemelő érzés volt többszázezer hasonló gondolkozású emberrel, családdal végigvonulni a Hősök terétől az Országházig,megmutatni,hogy a kormányunk mellett vagyunk. Jó lenne,ha minél többen aláírnák a Peticiót.

Vendég

#424

2012-02-10 00:41

Megrendítő érzés volt részt venni a Békemenetben, átélni a közös akaratot:együtt vagyunk nemzeti kormányunkkal,bízunk Miniszterelnökünknek és munkatársainak képességében, hazaszeretetében.Isten segedelmével sikeresek leszünk.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-10 04:54