Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#351 Re:

2012-02-09 10:26


Vendég

#352 Re:

2012-02-09 10:51


Vendég

#353

2012-02-09 10:54

Támogatom, és szimpatizálok az ilyen, és hasonló kezdeményezésekkel, de nem hagyhatom szó nélkül, hogy a Magyar Nyelvben elöl van a családi név, és utólag a keresztnév, vagyis az utónév, és ennek megvan a maga világ felfogásbeli értelme (a fontosabb van elöl) Minden esetben ragaszkodjunk ehhez, őrizzük meg a nyelvünk tisztaságát, mert a nyelvünk hálából megőrzi a mi tisztaságunkat.
Más: Mi ez az elhibázott kérdés: "Nem tetszett /jobbról/ /balról/" ? ---- Hogy lehet ilyen negatív módon kérdést feltenni? Tetszett!!!!, és kész, ha a baloldalról nem tetszik valakinek, akkor ne írjon ide.

Vendég

#354 Re: Re:

2012-02-09 10:56


Vendég

#355 Re:

2012-02-09 10:58

#27: Józsi bácsi a tanyáról -

Ha egy család tönkremegy, azt jelenti, hogy rosszul gazdálkodott a családfő. Nem ma, nem tegnap adósodott el, hanem folyamatában. Ki a felelős? Aki eladósította a vagyonát. Ki adta el a Malévot? Az országot? Ki vezette adósságba? Nem az előző kormány?

Vendég

#356

2012-02-09 11:02

Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a Békemenet! Sajnos, gyakorlatilag nem lehettem ott, de lélekben igen! Velem együtt még 4 ember lelkileg ott volt! Tudom, hogy messze van még a következő országgyűlési választás, de nagyon szeretnénk, ha a következő szavazáson is megmutatnánk közös erőnket egy újabb 2/3-os győzelemmel!

Vendég

#357

2012-02-09 11:06

Fantasztikus volt, az emberek mosolyogtak, vidámak voltam, segítették egymást, (pl. nekem a mécsesem elaludt, s nem tudtam újragyújtani) egy bácsi kikaparta a közepét a kulcscsomójával, s meggyújtotta, amit a földre a virágágyásokra raktunk le. Én 1/2 6-ra érkeztem a rokonaimmal a Kossuth térre, mert már előző nap vonattal jöttem, s tömve volt a tér. Azt hittem, hogy már ez a békemenet, hiába hívtam a Keszthelyieket, gondolom nem hallották a nagy zsivajban. Kiderült, hogy még nem is ért ide a békemenet. A szívem is megdobbant, hogy én ugyan Keszthelyről jöttem, de az első, amit megláttam egy oszlopra fel volt írva, hogy Mezőcsát. Gondolom ők ott gyülekeztek, s én ott születtem, ebben az akkor kis városban. Láttam egy kis csapatot a Németország-i Köln táblája alatt. A távozó - hátukon zászlót vivő embereket az utcán senki sem támadta, senki sem szólt be nekik, hogy a Békemenetről távoztak. Én úgy éreztem, hogy lélekben most tényleg együtt volt az ország, amit tiszta szívemből szeretnék, hogy a magyar ne legyen a magyar ellen. Én kiküldtem ezt a támogató emailt a Londonban élő lányomnak is, aki elment, mert nem talált itthon munkát évek óta diplomával, nyelvtudással, s ez égő fájdalom a lelkemben, a többi távozott fiatalért is.

Vendég

#358

2012-02-09 11:08

Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!

Vendég

#359

2012-02-09 11:15

a petícióval egyetértek,annak minden egyes pontját a leg messzebb menőkig támogatom.

Vendég

#360

2012-02-09 11:19

A petíciót aláírásommal a végsőkig támogatom!

Vendég

#361

2012-02-09 11:25

Támogatom, hogy Magyarország szuverén, önálló döntéseket hozó és EGYENRANGÚ FÉLKÉNT vegyen részt az európai közösségben, Európa pedig maximálisan építse le a brüsszeli bürokráciát és szüntesse be a fosszilis energiahordozók megszerzésért folyó agressziók támogatását, és határolja el magát az Irán elleni bojkottól. A magyar értelmiségnek pedig az a feladata, hogy támogatva a kormány helyes irányba mutató törekvéseit, együttműködő készségének javaslatokkal, adott estben konstruktív bírálattal is adjon hangot.

Vendég

#362 Re:

2012-02-09 11:32

#308: -

Valasz mindazok reszere akik azza iratkoztak fel, hogy  ismeroseiknek  nincsen  e-mail cime, igy nem tud regisztralni.

KEREK MINDENKIT AKI HASONLO BEJEGYZEST KIVAN TENNI.

NE TEGYE! :-)

HELYETTE SZANJOM 3 PERCET ARRA, HOGY AZ EDESANYJA, NAGYMAMAJA, SZOSZEDJA VAGY MAS, E-MAILLEL NEM RENDELKEZO HONFITARSUNK SZAMARA NYIT EGY INGYENES /yahoo, gmail, freemail, hotmail stb. / E-MAIL FIOKOT.

ENNEK SEGITSEGEVEL FELIRATKOZHAT AZ IS, AKINEK EZEDDIG NEM VOLT ILYEN LEHETOSEGE.

 

SEGITSUK EGYMAST, HOGY  SEGITHESSUNK  MAGUNKON!


Udvozlettel

 

Szilagyi Akos

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-09 11:36



Vendég

#364

2012-02-09 11:46

Jó érzés tudni, hogy ennyien vagyunk és merjük is vállalni elveinket személyes jelenlétünkkel.

Vendég

#365

2012-02-09 11:47

Mindig sajnálni fogom, hogy személyesen nem tudtam ott lenni, de lélekben ott vonultam a veletek!
Hajrá Magyarország! Támogatás az első sorban küzdőknek!
Ez a járható út, ezen kell haladnunk, még ha nehéz is!

Vendég

#366

2012-02-09 11:54

Vidéki elfoglaltságom miatt sajnos csak lélekben, de ott voltam Veletek! Hajrá Magyarország!!!!!! Hajrá Magyarok itthon és külhonban!!!!!!

Vendég

#367

2012-02-09 12:07

A bekemenetet a legmesszebbmenokig tamogatom igy utolag is hiszem, hogy nagy hullamokat fog meg verni, amely eljut as EU- s kepviselok szivebe is. Magyarorszag most is legalabb ugyanugy kiall a jelenlegi miniszterelnoke Orban Viktor es kormanya mellett, mint tette a 2/3-os valasztasi gyozelemkor is. Kivanom , hogy legyen Erejuk es batorsaguk veghezvinni olyan reformokat is( pl. abortusz eltorlese, teremtes elmelet bekerulese a tankonyvekbe a masik mellett! Szcientologia kitiltasa Mo.teruleterol,stb...)

Vendég

#368 Re: zsuzsa

2012-02-09 12:08

 Ott voltam, boldogító érzés volt, hogy valamit tehetek a hazámért, a kormányunkért, magunkért!

Szívszorongva, szeretettel köszönöm minden Lengyel és Littván embernek a mellettünk való kiállást!

Zárójelben jegyzem meg, jól esett volna a mocskolódás helyett a németeket is felsorolni a fent említettek mellé.Nekik még okuk is lett volna, hogy a "nagy" Németország létrejöttét - egy ici-pici gesztussal megköszönjék.  Ennyi.

 


Vendég

#369

2012-02-09 12:11

500000ezer kárpátmedencei és kivűli igazmagyar ember,békemenete,tőrténelmi esemény.Boldog vagyok,hogy ott voltam.Lélekben sok barátom is.Ezért támogatom,a petíciót.

Vendég

#370

2012-02-09 12:18

A menet ismét meggyőzött arról, hogy a NEMZET túlnyomó többsége úgy gondolja: a FIDESZ apparátus elkövethet hibákat, de a kormány szándékaival egyet értünk és főleg: Orbán Viktornak és csapatának NINCS ALTERNATÍVÁJA a jelenlegi magyar politikai életben!

Vendég

#371

2012-02-09 12:40

Jó magyarnak lenni!

Vendég

#372

2012-02-09 12:47

Végre megmutattuk a sok sunyi senkiházinak, hogy ezt az országot nem lehet csak úgy leírni. Remélhetőleg a sok liberális hazaáruló egy kicsit magába szál, mert ha ez a tömeg egyszer megelégeli dicstelen tevékenységüket, úgy ellesznek takarítva, hogy még emlékük sem lesz. ORBÁN VIKTOR a legnagyobb formátumú Európai politikus. Isten áldja azért amit a Magyar népért és a hazáért tesz.Az irány jó, csak ne álljunk meg. Ez a nép erős és bátor. /nem akarunk kicsik lenni kovács elvtárs/

Vendég

#373 Velence

2012-02-09 13:06

Nagyon szép és felemelő volt, kulturált jó hangolatu lélekben velem volt a családom és rokonaim is akik nemtudtak résztvenni kb. 10- 12 fő Jenő

Vendég

#374

2012-02-09 13:07

A tények magukért beszélnek, de újabban ez bizonyos hatalmak elkötelezett képviselőit erőst nem befolyásolnak a "tűzokádásban" !!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-09 13:19