állatkínzókellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) állatkínzókellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2012-01-20 21:52

Remélem, minél többen csatlakoznak..........

Vendég

#27

2012-01-20 22:12

Bárhol,bármikor az állatkínzók ellen !!

Vendég

#28

2012-01-20 22:22

Remélem ezt a petíciót sok-sok ember fogja aláírni.!!

Vendég

#29

2012-01-20 22:24

Aki szereti az állatokat az tesz egy lépést,csak pár perc,de lehet,hogy sok 100 állat életét mented meg vele ha sikerül.:-)

Vendég

#30

2012-01-20 22:25

Én nagyon szeretem az állatokat. Különösen a kutyákat. Elképzelni sem tudom, hogy milyen emberek azok, akik bántalmazzák, megkínozzák őket, drága kis barátainkat, akik annyira megtudják hálálni a szeretetet, akik annyira társak tudnak lenni a mi életünkben. Sok embernek egyetlen vigasza. Nem is értem ezt a dolgot. Minden állatkínzót, minden állat bántalmazót börtönben szeretnék látni. Méghozzá a kínzás mértékével egyenarányosan. Minél többet szenvedett szegény kis állat, annál nagyobb büntetést szabnék ki az elkövetőre. Gyakorlatilag az emberekkel kapcsolatos bűnügyekkel egy szintre emelném a büntetést. Néha elnézem itt a fészbukon a szomorú fotókat, az egyre szomorúbb történeteket, borzasztó. Nekem mindig volt kutyám, huncut volt mindegyik, rosszalkodtak, ahogy tudtak. Tudták, hogy rosszalkodnak, még nézték is, hogy mit szólok, de soha eszembe nem jutott megverni őket. A kutya olyan, mint egy gyerek. A gyerek is megérti egy idő után, hogy mit nem szabad. A kutya is megérti, mindkettőt, szeretettel lehet irányítani, veréssel nem. Szóval börtönbe mindenkivel, aki állatot bántalmaz, vagy kinoz.

Vendég

#31

2012-01-20 22:37

Először ideiglenesen befogadtam, majd véglegesen örökbe fogadtam egy felakasztott, megkínzott kis "csoda" kutyust! Mélységesen felháborít az emberi brutalitás, primitívség ahogy némelyek az állatokkal bánnak! Magam és talán minden jó érzésű ember nevében (nem kérem, hanem ) követelem, hogy az illetékesen ténylegesen tegyenek ellene!!!!

Vendég

#32

2012-01-20 22:40

Nagyon remélem, hogy sikerül hatni országunk törvényhozóira és szigorítással megálljt tudnánk parancsolni a végtelenek kínzásából hobbyt csináló embereknek!!!!!!!!!!!!!
Legalább a mi országunkban ne legyenek ilyen barbár szokások, viselkedések elfogadottak, hisz annyi hely van még a világban, ahol a szerencsétleneket eltapossák és fittyet hánynak testi lelki szenvedésükre!

Vendég

#33

2012-01-20 23:15

Minden állatkínzó elnyeri méltó ,,jutalmát" meg is érdemlik. Kell az a rendőrség! hajrá-Hajrá!!!!!

Vendég

#34

2012-01-21 00:12

Állatkínzás? Már kisgyermekként sem értettem,miért kötik ki a kutyákat,miért bántják a cicákat,miért irtják a vakondokat,egyáltalán miért bántják az állatokat!Hányingerem van,amikor állatkínzásról hallok(sajnos naponta).Amikor tiltakozok,protestálok,azok a hígagyú emberek nem értik miről beszélek.Az állatok megszépítik az életünket,nem csak a kutyák,a madarak,cicák,sünök és az összes állat ami előfordul a környezetünkben.Természetesen én kutya függő vagyok.Úgy érzem értelmetlen lenne az életem,ha reggel nem a kutyámmal ébrednék,ha nem simogathatnám,nem vakargatnám a fülét és nem gyalogolnék csak az ő kedvéért naponta több km-t esőben,sárban,kánikulában,hóban,szélben.Az állatkínzók meg nem normális emberek,csak remélni lehet,hogy egyszer kihalnak.Komoly büntetés talán segítene,de ki lát bele a tanyán,kis falvakban élő állatkínzók életébe?Senki.A társadalomnak kéne magából kivetni ezeket a férgeket!

Vendég

#35

2012-01-21 00:16

Nagyon örülök ennek a petíciónak! Remélem hamarosan tényleg szigorúbban bűntetik az állattkínzókat.

Vendég

#36

2012-01-21 01:58

Bo:rto:nbe az osszes allatkinzoval !

Vendég

#37

2012-01-21 02:10

Csak egy idézet:
Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban,ahogy az állatokkal bánik!!!!!!!!!!!!!!
(Mahatma Gandhi)



Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-21 06:06



Vendég

#39

2012-01-21 06:37

Hazánkban az utóbbi időben nagyon elszaporodtak a kegyetlen módon, aljas indokból elkövetett állatkínzások, és állatgyilkosságok. Ezek a bűncselekmények egész társadalmunkra veszélyt jelentenek, mint mentálisan , mint fizikailag is, hisz ezek az elvetemült gonosztevők, oly mértékű kegyetlenséggel hajtják végre ezeket a szörnyű cselekményeket ártatlan, kiszolgáltatott, érző lényeken, hogy nem garantált, hogy legközelebb nem védtelen, és kiszolgáltatott emberen teszik -e meg ugyan ilyen kegyetlenséggel ezeket a cselekedeteket. A jelenlegi enyhe büntetéseken változtatni, szigorítani kell, mert a mostani büntetéseknek nincs visszatartó ereje!!!! A petícióval egyetértek. Magyarországon szükséges volna Állatrendőrség is , ezeknek a bűncselekményeknek a visszaszorítása érdekében.

Vendég

#40

2012-01-21 08:01

Sajnos az állatvédők legtöbbször hiába küzdenek, amíg a törvény a kínzók oldalán áll. Hiába van lehetőség komoly büntetést kiszabni, ha röhejes pénzbírságokkal sújtják csak az elkövetőket. Szerencsére (tapasztaltam) a rendőrség már komolyan veszi ilyen esetekben a dolgát, de amíg az állatkínzók a markukba röhögve jönnek ki a bíróságokról, addig esélyünk sincs győzni. Jó lenne már 1-2szer példát statuálni, hogy az ilyen rohadékoknak is legyen idejük jó pár évig a cellákban elgondolkodni, megéri-e mégy egyszer megtenni, vagy talán inkább mégsem. Bár én, ha rajtam múlna, soha többet nem engedném őket vissza a társadalomba.
tundee16

#41

2012-01-21 08:10

Aláírást gyűjtők az állatkínzók ellen ha te is egyet értesz vele akkor írjátok alá.

Vendég

#42

2012-01-21 09:51

ÉN személy szerint a halálbüntetést is visszahoznám törvénybe,aki embert öl !!! és aki állatokat kínoz azzal uazt csinálnám! de min. pár év börtönt aztán igen meggondolná mindenki hogy embertásaival és az állatokkal hogyan kell bánni!!!

Vendég

#43

2012-01-21 10:36

Összefogással, többre lehet menni-mint üzibe szidni-az Állatkínzókat! ÓH,-csak 1-t-biznának rám!!!!

Vendég

#44

2012-01-21 12:47

Teljes mértékben egyetértek a petícióval.
Én az olyan embereket akik az állatokat bántják ugyan azzal a technikával büntetném ahogy ők a védtelen álatokat!

Vendég

#45

2012-01-21 15:04

Az állat is egy érzö lény mint az ember,csak az embernek kellene megtanitani a kis állatnak hogy mit szabad és mit nem.Ha a kutya bánt valakit az egyes egyedül az ember hibája mert valószinü rosszul nevelte esetleg nem kapott elegendö táplálékot,vagy nem szerették nem játszottak vele nem szóltak hozzá.Nekem 3 kutyám van és én ugyan úgy beszélek hozzájuk mintha emberhez szólnék.Játszok velük,simogatom öket ha reggel felkelek mind a 3at névszerint üdvözlöm ha elmegyek otthonról mindegyiktöl elköszönök.Ez van akinek vicces,de nekem nem az mert a kutya az ember legjobb barátja!!!!

Vendég

#46

2012-01-21 15:39

Nagyon sok képet láttam már a facebookon megkínzott, agyongyötört állatokról. Szörnyű, hogy még ezidáig nem kaptak példás büntetést az elkövetők, és amíg ez így lesz, addig nem is változik a helyzet sajnos. Borzasztó!Meddig kell míg szenvedni szerencsétlen állatoknak, mikor méltóztatnak az illetékesek tenni ez ellen a sok szörnyűség ellen. Hiába van Állatvédelmi Törvény, ha az elkövetők megússzák egy ejnye-bejnyével-. Példát kéne már végre statuálni.
"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik." (Mahatma Gandhi)
Ideje már lépni, tenni valamit az állatok védelmében embertársaim!

Vendég

#47

2012-01-21 17:52

Kérjük, hogy mindez a szörnyűség ne történhessen meg, SZIGORÍTSÁK az állatkínzók elleni törvényeket! Szégyenletes, és emberhez nem méltó ez a bánásmód, az állatokkal szemben. Egyszerűen embertelen. Kapják meg "méltó" büntetésüket!

Vendég

#48

2012-01-21 18:01

Nem tudok hozzászólni, vagy újat mondani. Elég az, hogy három kutyánk van, illetve sajnos már csak kettő, mert
Polly kutya, akit a váci országúton pár hónapos korában tettek ki a "jóemberek", szerencsére 13 és fél évig volt velünk...tavaly ősszel ment el, a második kutyánk
altatás elől lett mentve, a harmadik pedig még igen pici. Véleményem szerint NAGYON SÚLYOSAN kéne büntetni az állatkínzást!!! Ismerem a kutyákat és nem akarom ismerni sem azt az embertípust, aki bántja őket.

Vendég

#49

2012-01-21 18:52

Kérem a Tisztelt Fönököket ott a bársonyszékben, hogy legyenek szivesek az állatok védelmében is szigorubb büntetéseket, törvényeket hozni!!!!

Vendég

#50

2012-01-21 20:08

Állatbarátok! Minél többen írjuk alá!