állatkínzókellen


Vendég

/ #30

2012-01-20 22:25

Én nagyon szeretem az állatokat. Különösen a kutyákat. Elképzelni sem tudom, hogy milyen emberek azok, akik bántalmazzák, megkínozzák őket, drága kis barátainkat, akik annyira megtudják hálálni a szeretetet, akik annyira társak tudnak lenni a mi életünkben. Sok embernek egyetlen vigasza. Nem is értem ezt a dolgot. Minden állatkínzót, minden állat bántalmazót börtönben szeretnék látni. Méghozzá a kínzás mértékével egyenarányosan. Minél többet szenvedett szegény kis állat, annál nagyobb büntetést szabnék ki az elkövetőre. Gyakorlatilag az emberekkel kapcsolatos bűnügyekkel egy szintre emelném a büntetést. Néha elnézem itt a fészbukon a szomorú fotókat, az egyre szomorúbb történeteket, borzasztó. Nekem mindig volt kutyám, huncut volt mindegyik, rosszalkodtak, ahogy tudtak. Tudták, hogy rosszalkodnak, még nézték is, hogy mit szólok, de soha eszembe nem jutott megverni őket. A kutya olyan, mint egy gyerek. A gyerek is megérti egy idő után, hogy mit nem szabad. A kutya is megérti, mindkettőt, szeretettel lehet irányítani, veréssel nem. Szóval börtönbe mindenkivel, aki állatot bántalmaz, vagy kinoz.