Az oltás hatékonysága közérdek!

Az oltás hatékonysága közérdek! / Közlemények / Petíció ismertetése / Hozzászólások


Vendég

#1

2021-10-14 07:53

Kedves zoltan Nem irok ala semmit.. Főleg nem az oltast!!! Korhazban dolgoztam. Azert kelett eljonom mert nem oltatom magam sem de a gyerekeimet sem... Maga be van oltva? Szomorú .....

A petíció szerzője

#2 Re:

2021-10-14 08:45

#1: -  

 Nem az oltást írja alá ezzel, hanem az információra való igényét fejezi ki. Ezen adatokból, láthatóvá válik az oltás hatékonyságának mértéke. Én nem kérem senkitől, hogy oltássa be magát, csak arra, hogy támogassa a felsorolt információk publikálását a közösség elött.


Vendég

#3

2021-10-14 09:09

A halálos játszma az immunizálás előre hozatalát nem kívánom átélni. Van elég bajom enélkül is. Inkább foglalkozni kell az oltatlanok jogállásával, hogy jogsérelem ne érje őket. Ahogy megteszik. A feleségem munkanélküli mert nem oltatja magát és igazat adok neki. Ki mivel oltatja be magát az az ő baja. A halálos oltakozás ellen ki tesz megfelelő lépéseket kormányzati és politikai szinten?

Vendég

#4

2021-10-14 09:27

Martonné Lakos Klára

Vendég

#5

2021-10-14 10:43

Egyenként kellene "célozni" mégpedig ismert személyekkel. Radics Endrét találtam, aki Frid.Sándor jó barátja és pl. Puzsér Róbert is megközelíthető talán. Fiala János ? Csak érdekli ezt a legújabbkori holokauszt ... Aki pedig cél, pl. a fősodorban ügyködő Zacher Gábor, + a környezetvédő egyesületekben a vezetők, hangadók ... Fogalmuk sincs mekkorát lehet hazudni és talán védendő volna az ember is ... Ha vannak országok ahol az ADATOK - egyébként kutatások szerint csak 1-10 %-ot jelentik be - ahol annyi,mint tudjuk, akkor hogy lehet h Mo-on "elenyésző" és úgy beszélnek az oltatlanokról mint "vírusgyárakról" és veszélyeztetettekről, akiket persze a "szokásos rendelkezések rendszere" veszélyeztet. Már az első vcn-záskor elszólta magát M.Cecília ... rajta van a bitchute-on. Esetleg keressen, hogy tudjunk többet tenni ... Üdv Beke Éva
Éva

#6 talán lista készül ? Re:

2021-10-14 10:46

#1: -  

 Kedves Zoltán mélységes tiszteletem ! Azt viszont szeretném tudni h miért "veszélyes" egy aláírás ez ügyben ?? Igaz, ha azt nem írta alá, miért is írna ide - de azért remélem. A legjobbakat kívánom Önnek és kedves családjának ! 


Vendég

#7

2021-10-14 11:16

Lajos Jeles

Vendég

#8

2021-10-14 16:29

Somlainé Domján Margit

Vendég

#9

2021-10-14 18:49

Trojákné Kerepesi Tünde

Vendég

#10

2021-10-15 07:14

Répás Magdolna

Vendég

#11

2021-10-18 18:31

Blazsevics Zsuzsa

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2021-11-20 05:29


Viktor
Vendég

#13

2021-11-20 13:06

Hello,
Magyarországon nincs állampolgári lehetőség arra, hogy alkotmányjogi panaszt terjesszen elő az érintett saját, személyes, bizonyítható, Alaptörvényben biztosított alapjogai sérelme, illetve érintettsége nélkül.
Közérdekű adatigényléssel lehet fordulni a szervekhez, amelynek megtagadása esetén bírósági peres eljárást lehet kezdeményezni.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...