Követeljük vissza Dési Jánost az Újságíróklubba!


Vendég

#76 Re:

2011-10-28 15:48

#6: -

Tegyék a hit gyülekezetet a fideSS csatornára!!!Hagyják meg az egyetlen baloldali tv-t!!!!!!!!!!!!!!!!!Hit gylekezet helyett Dési Jánost kérjük,ha lehetne!!!


Vendég

#77 Re:

2011-10-28 15:50

#2: -

DE BUNKÓK!!!EZEK MTÉNYLEG MEGŐRÜLTEK?!?!

2008

#78 Re:

2011-10-28 15:52

#5: -

Magyarországon ma kőkemény DIKTATÚRA van,hála a fidesz seggnyalóknak!!!


Vendég

#79

2011-10-28 15:56

Ezt a bunkósságot már nem lehet elviselni!!!Már mindenhol a fideSS folyik?!?! El a diktátoroktól !!Szabaduljunk meg viktortól!!!

Vendég

#80

2011-10-28 22:04

Dési nélkül nincs ATV, üres az újságíró klub. Szomorú, hogy már az ATV is behódolt a jobboldalnak. Hogy lehet az, hogy az egyik újságírónak szabad máshol szerepelni, a másiknak nem.Vagyis az egyiket kirúgják, a másikat nem. Most már nem tudom melyik tv-nek higgyek.

Vendég

#81

2011-10-29 00:12

Egy nagyon tehetséges újságíró, aki hiányozna az ATV-ből. Szerintem a nézettsége is csökkenni fog, főleg, mert at ATV tulajdonosa behódolt az aktuálpolitikai elvárásnak.
Csalódtam az ATV tulajdonosának az egyenes gerincében.
Én azt hittem, hogy mint Dolres Ibarori annak idején mondta: "No Pasaran"-"Nem törnek át", ezt tartja helyesnek Németh Sándor is. Tévedtem: ÁTTÖRTEK. -Sajnálom.Mint ahogy sajnálom a "Napkeltét, Gyárfást és a stábját is.Bűnnek tartom, hogy akkor nem tiltakoztunk hathatósan.

Vendég

#82

2011-10-29 18:10

lassan már csak a kormány által lebutított tv csatornákat nézhetjük! ELEGÜNK VAN ABBÓL, HOGY ÚGY KELL TÁJÉKOZÓDNUNK EBBEN A RENDSZERBEN, MINT ANNAK IDEJÉN A SZABAD EURÓPA RÁDIÓBÓL ! ABBÓL, HOGY CSAK A FIDESZNEK VAN DEMOKRÁCIA ÉS SZÓLÁSSZABADSÁG !

Vendég

#83

2011-10-30 16:02

Maradjon meg az ATV ellenzéki csatornának!

Vendég

#84 Anni

2011-10-31 10:34

Egyetlen TV ami még nézhető és ezt is elveszik. Szégyen és gyalázat. Kérem vissza Désit az ATV-be.

Vendég

#85

2011-10-31 11:13

Elegem van abból, hogy ebben az országban lassan már csak az vehet levegőt is, aki Orbán imádó. Nagyot csalódtam az ÁTV-ben. Remélem meggondolják a dolgot és az újságíróklub olyan személyi összetételben fog működni, mint eddig.

Vendég

#86

2011-10-31 11:13

Dési a szabadidejében és az Mszp által hangoztatott együttműködés jegyében vett részt a DK műsorának levezetésében.
Ez a tette nem állt ellentétben az A tv-ben folytatott tevékenységével. Ezen kívül az Atv-vel kötött szerződés szabadidőre vonatkozó kitételeiről nincs tudomásunk.
Ha ez helytálló, akkor személyiségi jogok sérelmét merítené ki a műsorból való kitiltás.
cselcsabi

#87

2011-10-31 14:49

Ugye senki nem akarja azt mondani, hogy erről is az Orbán tehet!?
Most legalább kilátszik a lóláb. Az, hogy az ATV, a Népszava és a Népszabadság is szimpla pártorgánum!

Vendég

#88

2011-10-31 15:39


Nem tehettem mást, mint aláírom ezt a petíciót. Remélem, még nagyon sokan alá fogják írni, hiszen felháborító, amit ebben az országban megtesznek egyesek, ha nem tetszik valakinek a politikai hovatartozása.

Vendég

#89

2011-10-31 20:07

felhaboritonak tartom, hogy egy embert aki hosszu eveken keresztul becsuletesen vegezte a munkajat, profi modon dolgozott az ATV-ert , a legelfogadhatobb riporter volt, ilyen megalazo modon kirugjanak. anem nezem az ATV amig vissza nem veszik!!!!!!!!!! Sajnos eddig szinte csak ebbol az adobol tajekozodtam. Sajnalom magamat is!!!!!!!

Vendég

#90

2011-10-31 20:14

"Dési kirúgása mögött politikai okok is állhatnak, miután Németh Sándor politikai manővereibe – a tisztességet és a kiszámíthatóságot leszámítva – bármi belefér. Még egy olyan félreértés is, hogy valaki olyan állítást tulajdonított Désinek, amit ő soha nem mondott. Egy olyan televízióban, amelyet egy Orbán Viktornál nagyobb diktátor irányít a háttérből, bármi elképzelhető."

Az Amerikai Népszava álláspontja az ATV-vel kapcsolatban változatlan, A Dési eltávolítása egyértelműen a politikai alku része! Átlátszó cselekedet, de már erre (látszat) sem adnak!
Ez ma a magyar gyakorlat!
F.József

Vendég

#91 Re:

2011-10-31 20:18

#83: -

Az ATV-ben dolgozó újságírók egy játszma részei, nem csoda, ha időnként politikai érdekek mentén kirúgják vagy áthelyezik őket. Az ATV egy nagy színjáték. Az a szerepe, hogy levezesse a gőzt, az ellenzékiséget és a bírálatot a rendszeren belül tartsa, és bizonyítsa, hogy sajtószabadság van.

Az ATV elvtelen kompromisszum. A tulajdonos az amerikai szélsőséges, fundamentalista jobboldal irányzatához kapcsolódik. Nem elkötelezett demokrata, nem őszinte ellenzéki. Maga a Hit Gyülekezete is egy diktatúra, súlyos emberi jogi kérdés. Nem nőhet ki ilyen alapokból egy tiszta ellenzéki mozgalom. Nem véletlen, hogy nem is nőtt ki belőle semmi. A Facebookon szerveződik a diktatúra ellenzéke, nem az “ellenzéki” televízió körül, ami sokatmondó. Orbán Viktor elégedett lehet az ATV-vel.

Ez nem ellenzéki televízió. Ez csak egy show. Lehet ilyen is, mindenki olyan televíziót csinál a pénzén, amilyet akar. A polgároknak azt kellene megérteniük, hogy nekik nem az ATV-re kellene ácsingózniuk, hanem a köszolgálati televízión számonkérni a pártatlan tájékoztatást. Azt ugyanis az adófizetők pénzéből működtetik. Magántévével mindenki azt tesz, amit akar. Az újságírók pedig haknizhatnak benne, ha megfizetik. A baj csak az, hogy egyesek azt gondolják, hogy amit látnak, azt komolyan lehet venni, ezzel megoldódott az ellenzék televíziózása. De ez csak egy show.

Hosszú távon drága árat kell fizetni ezért a tévedésért.

Alaska

#92

2011-10-31 21:20

Az ATV egyre beszaribb, nyilván amiatt, hogy Németh Sándorékat beválasztották a menő egyházak közé, naná kell az a rengeteg pénz, igaz? A fórumot is megkurtították, hiába telefonálunk be nap mint nap, vagy írunk a TV-nek. Hiába a Hit gyülekezete döntött, s nem konfrontál, kiváncs leszek, Olgát mikor teszik lapátra? Vajon ki vezeti ma az ujságíróklubot?
Itt jegyzem meg, hogy letolt gatyával nem lehet küzdeni a baloldalon. Szégyellje magát az ATV

Vendég

#93 Re:

2011-10-31 21:24

#87: cselcsabi -

de igenis, erről is vagy ő személyesen, vagy a talpnyalói tehetnek


Vendég

#94 Re: Re:

2011-10-31 22:21

A magántulajdonú ATV nem tudja pótolni a köztévé feladatát, sajnos most már nincs nézhető tévé Magyarországon. Amíg Avar János, Mészáros Tamás és Bolgár György ott van addig még nézem. Ill. még szoktam nézni A Tét c műsort, amikor van vendég akinek a véleményére kíváncsi is vagyok, mint pl Bauer Tamás vagy Lengyel László.Ők nem fognak hallgatni, bár Dési távollétét nem kommentálták.

 


Vendég

#95

2011-11-01 00:40


Vendég

#96 Re:

2011-11-01 08:56

#11: -  

 Egyetértek!!!

 

Kincses Gyuláné


Vendég

#97

2011-11-01 09:52

Az ok nevetséges amiért menesztették Désit. Követeljük VISSZA !!!!!!!!!

Vendég

#98 Re: Re:

2011-11-01 09:55

#77: - Re:

Azért az még felháborítobb hogy most a Hit gyülekezet nem jó célokra fordította a pénzt amit beszed hanem egy ilyen nem tisztességes politikai döntésre !!!!!!


Vendég

#99

2011-11-01 10:00

gyalázat az újságiróklub tagjai mikor nem róluk vanszó jol tudják az igét hirdetni. Nem ismerik azt akiállást, hogy egy mindenkiéért mindenki egyért.nincs véletlenül gerinc problémájuk ,
Mari

#100 Re: Re:

2011-11-01 11:27

#20: Holocsi - Re:  

 

tevedtel :((