Követeljük vissza Dési Jánost az Újságíróklubba!


Vendég

#101

2011-11-01 11:42

Nem ertem, hogy az ujsagiroklub szereploi miert nem tettek semmit......nemhogy nem alltak fel, de szot sem szoltak!!

Vendég

#102 Re:

2011-11-01 13:25

#3: -  

 Magam részéről is KÖVETELEM,.hogy Dési Jánosnak adják vissza az összes műsorát!!!!!!!!!!!!!

havassal nézhetetlenné vélt midaz,amit Désitől elvettek!!!!!!!!!!!!

 

lucika

#103 Szégyen

2011-11-01 19:35

Szégyen, hogy a Hit Gyülekezete kitetette Désit, nem lehet nem politikainak látni ezt az eljárást és bár minden tiszteletem az ATV munkatársainak többségéé, szégyen az is, hogy Dési kollégái szó nélkül hagyják ezt. Pedig a történelem már sokszor bebizonyította, hogy a talpnyalóknak - a kicsiknek is - mi lesz a sorsa, és azt is, hogy a hallgatás a legrosszabb taktika a diktatúra ellen. Hiába marad meg ezeknek az újságíróknak az állása, a hitelük nekik is hamarosan odalesz, és azért "Jőni fog egy jobb kor, mely után buzgó imádság epedez százezrek ajakán..."Akkor már csak ők is a talpnyalók közé tartoznak, mint a TV2, Hír TV, stb. munkatársak.

Vendég

#104

2011-11-01 23:34

kálmán olga hagyja etz a disznóságot?

Vendég

#105 Re:

2011-11-01 23:34


Vendég

#106

2011-11-02 18:17

ne keveredjünk a jobboldali befolyásolás gyanújába.

Vendég

#107 DÉSI JÁNOS

2011-11-02 20:40

#2: -

FIDESZI ÚTRA LÉPETT AZ ATV, HAJRÁ, IRÁNY A SZAKADÉK!!!

NE
Vendég

#108 Elgáncsolták- de ez igy természetes

2011-11-03 06:16

D.J. nagyon sokat dolgozott mostanában, bármikor kinyitottam a rádiót, tévét ott volt kedves, kellemes alakja a képernyőn, hallottam évszázadok intelligenciáját sűrítő férfias hangját, elemeztem értelmes hozzászóláősait, és magamban kezet csókoltam az Édesanyjának, hogy ilyen kiváló EMBERT adott e hazának,  magamban - bár nálunk ez nem szokás - adtam egy nagyis puszit a feleségének, aki vasalja az ingeit, aki választja a nyakkendőjét és mielőtt elindul -- még megigazítja a sálját, hogy hódító legyen- és ugy nézzen ki, mintha a skatulyából húzták volna ki.. Ugy is nézett ki mindig, méltón a helyhez és a témához, nem úgy mint mások, sokszor a főnökének tűnő kollegái.. Csodáltam volna, ha nem gáncsolják el..Sajnos, Mo-n ez így szokás.. Üzenem neki:"Fel a fejjel-- aki túléli erősebb lesz!" És ő tul fogja élni, sőt szakmailag túl fogja szárnyalni az ATV-s stábot,nyugodtan és joggal gondolhatja magában ugy mint J.A. hogy a népet egyre magasabb "nem középiskolás fogom taítani!", mert D.I. nagysága felér József Attiláéval! üdv. N.E.


Vendég

#109

2011-11-03 07:38

Hiányzik D.János ! Nem kicsit,nagyon! Ugyanez vonatkozik a Demokraták c.műsorra is.Kíváncsi lennék arra,vajon hogyan alakult (alakul) az ATV nézettsége? Tegnap este Lázárral készült interjú is nagyon gyenge volt. Csak a fideSS itt is
vendég

#110

2011-11-03 07:43

D. János ! Nagyon hiányzik ! Nem nézünk már ATV-t sem! Olga sem a régi,bizonyította ezt tegnap Lázárnak feltett gyerekes kérdéseivel!

Vendég

#111

2011-11-03 17:30

Én is felháboritónak tartom ami Dési Jánossal történt. Azóta nem nézem az ATV.
Abigail

#112 Még megmenthető

2011-11-03 22:56

Én szeretem Isten népét és meggyőződésem,hogy Németh Sándor nem tudott - valószínűleg ma sem lát tisztán - az ATV-nél történő belső folyamatokról, mert megbízott azokban, akikre bízta az ATV vezetését. Én is sajnálatosnak tartom az irányváltást, hiszen Isten emberei csak addig maradhatnak biztonságban, míg a Kősziklán - Jézus Krisztus és az Ő kijelentéseihez való hűségben - élik meg a kihívásokat. " Jobb az Úrban bízni, mint emberekben reménykedni! Jobb az Úrban bízni, mint főemberekben reménykedni! " /118. Zsoltár/ A Hit Gyülekezete csak Istenre tekintve kezdte küldetését és az országunk jövője szempontjából sem mindegy, hogy vajon így is folytatja-e ? Vissza kell térni az Alapokhoz ! Sándort és feleségét úgy ismerem, akik meg tudják alázni magukat Isten és emberek előtt is, ha tévedtek, vagy rosszul ítéltek meg valamit. Tévedni emberi dolog. Nem tudom elképzelni, hogy Sándor Dési kirúgásával egyetértett. Az ATV-n belül régóta mozgolódik egy olyan mag, akik a Hit Gyülekezete lejáratásában érdekeltek. Ha Sándor a közelükben van, akkor eljátsszák a legszentebb keresztényt, ahogy pedig Isten embere kiteszi a lábát, már folyik is tovább az akna munka - értsd : fidSS megosztás, karaktergyilkosság, stb. Sándor sajnos sok mindenben teret engedett nekik és hagyta magát meggyőzni általuk. Németh Sándor a nevét adta és ez által egyben felelősséget vállalt a Hit Gyülekezetéért. Ezt nem teszi senki, ha tudja, hogy ebből kára lehet. A naivitására építettek a hamis "barátok" újból, csak már ravaszabb taktikával, mint annak idején Bartusék és Piszterék. Ez (? ma ?) Magyarország ! Én hiszem, hogy az ima ereje nemzeteket megváltoztató erővel bír ! ...és persze fontos, hogy tegyünk is az igazságtalanság ellen ! Hallgatni és passzívan tűrni a gonoszságot is bűn! A forradalom és a polgárháború nem megoldás, ide természetfeletti bölcsességre van szükség ! A dán királynak a II. világháború idején adott ilyen bölcsességet Isten és ezzel a nácizmus sem tudott mit kezdeni. A bibliai purim története is egy kilátástalan helyzetből való fordulatról szól ! Egész Magyarország ilyen fordulatért kiált ! Én is és egész családom is nagyon szereti Dési Jánost és mindazokat a gondolkodó és kétkezi munkából élőket, akik értékeket adnak ennek az országnak !!! Az ilyen emberek megbecsülést érdemelnek ! Isten keményen fogalmaz a Malakiás 3-ban : "...Mert ítéletre indulok hozzátok, és gyors tanú leszek a szemfényvesztők ellen, a paráznák és hamisan esküvők ellen, és azok ellen, akik megrövidítik a munkásnak bérét, az özvegyet és árvát, és akik nyomorgatják az idegent, és nem félnek engem, azt mondja a Seregeknek Ura. ..."
Abigail

#113 Re: 101

2011-11-03 23:09

#101: -

Ez bizony nagy kérdés !!!!...


Vendég

#114

2011-11-04 18:59

Igaz, hogy nincs kábeltévém, "csak" parabola antennám, amellyel kb. 250 tévéállomást nézhetek a világban. Ezáltal szert tettem némi "nemzetközi tapasztalatra". Ilyen csak nálunk történhetett meg. Igazi "hungarikum". Ne legyünk büszkék rá. Most már nem sajnálom, hogy jellemzően csak "kábelesek" nézhetik. Eztán már nem is érdemes... ÜdvÉ

Vendég

#115

2011-11-04 19:04

Sajnos már nem találok szavakat.NO COMMENT....

Vendég

#116 Picur!

2011-11-05 17:25

Én is nagyon sajnálom Dési J. Inkább fiatalítani kellene az ATV-él is. Sok öreg csepürágó!!! pl. Újságiró klub.

Vendég

#117

2011-11-06 17:47

Minden értelmes embert eltesznek a süllyesztőbe.

Vendég

#120

2011-11-06 17:54

Sajnos már semmin sem csodálkozom!

Vendég

#121

2011-11-08 00:00

Soha nem gondoltam volna hogy az ATV ezt fogja tenni ezekkel a kiváló emberekkel ov , a fidesz a jobbik és a nem létező kdnp ezt a csatornát is bedarálja mit nézünk akkor, ki mond ebben az országban igazat a többi csatorna az értelmes embereknek már nézhetetlen ha továbbra is a régi szinten akarják vinni az újságíró klubbot és a többi műsort haladéktalanul helyezzék vissza ezeket az embereket nem hiszem hogy nem látják hogy ez a fürtöcske igazán fel sem készül hihetetlen hogy saját maguk ellen mit tesznek a TV csatornák és az emberek hülyítésére is képesek. Az ATV-nek kimondottan ragaszkodnia kellene az igaz emberekhez minden eszközzel megtartani őket esetleg kiemelt bérezéssel is .Itt most nem az a fontos hogy kinek mi az - igaz - tudni kell különbséget tenni . Nagyon szomorú, hogy idejutottunk!!!!!!!!!

A Havas  H . borzasztó !!!

az ATV - nek ki diktál pénz kérdés ?  Vajon mit terveznek a kiváló Kálmán Olgával ? EZEK NÉLKÜL AZ EMBEREK NÉLKÜL  LEHÚZHATJÁK A ROLÓT !   Ha az Olga is meg lesz félemlítve akkor vége a világnak !

Ha más megoldás nincsen, a  kitett embereknek egy új TV csatornát kell működtetniük de hogyan ?????????????

 


Vendég

#122

2011-11-08 05:56

kálmán olga nem a régi!A legrosszabb ujságirói tulajdonságokat kezdi felszedni a riportjaiban,és tul sok lazát ad a fekete nyelvüeknek/pl.:lázár j./
ricsi

#123 Re:

2011-11-09 20:12

#8: -  

 


Vendég

#124 Re:

2011-11-10 14:00

#2: -

Azt a neveletlen nagyképű Havast kellett volna inkább elküldeni.

Tisztelettel.Jávori Sándor Székesfehéfvár.


Vendég

#125

2011-11-10 14:01

Úgy döntöttem nem fogom nézni, az ATV-t
Egyforma a Hír tv- vel.