deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / peren kívül / Hozzászólások


Vendég

#1

2017-06-29 16:00

horvathne nikolett

Vendég

#2

2017-06-29 16:04

Kedves Menyhért Péter! Én már az első alkalommal csatlakoztam korrekt felhívásodhoz, írtam is hozzá egyetértő véleményt, csatlakozási szándékomat megerősítendő! Ezt mind a mai napig fenntartom,már csak az AXA Bank Europe SA Magyarországi Fióktelepe, majd a múlt év novemberében az OTP Bank Nyrt. részére eladott kölcsönügyletem bank általi tisztességtelensége okán is! Munkádat elismerve, azt támogatva, segítségedet megköszönve, tisztelettel, baráti üdvözlettel: id. Rucz Tibor Szeged

Szeged, 2017. június 29.
Pietro

#3

2017-06-29 16:07

Csatlakoznék, OTP Jen hitellel- Üdvölettel: Fáy Péter f.peter@citromail.hu

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2017-06-29 16:18



Vendég

#5

2017-06-29 16:22

De jó lenne.

Vendég

#6

2017-06-29 17:41

Makra Aranka

Vendég

#7

2017-06-29 19:31

Kedves Péter !
Csatlakoztam a közösségi feljelentéshez 2014-ben is, és természetes,hogy most is csatlakozom ! Köszönöm a megkeresést, azon leszek,hogy tudassam másokkal is ezt a lehetőséget. Csak gratulálni tudok a dokumentum megírásához, a mérhetetlen nagy munkához, kitartáshoz. A családom nevében jó egészséget kívánok .
Üdvözlettel,: Kovács Zoltánné

Vendég

#8

2017-06-29 19:45

Szeretnék csatlakozni a feljelentéshez.

Vendég

#9

2017-06-30 07:19

Csatlakozom! ha még nem csatlakoztam!

Vendég

#10 MKB bank!

2017-06-30 07:20

De nem tudom mit kell ide írni! már nagyon sok ami a válunkon van, és szeretném megérni a végét!

magyarlany

#11

2017-06-30 15:00

Kedves Péter! Szeretnék csatlakozni a feljelentéshez. Kérem küldje el nekem az anyagot! Köszönettel.


Vendég

#12 Re:

2017-06-30 22:13

#2: -  Csatlakozom én is .bár a KF-hez korábban jelentkeztem.

Minden elismerésem a fáradságos munkáért.

 

Erzsi

#13 Csatlakozás

2017-07-03 12:53

Kedves Péter! Csatlakoznék a közösségi feljelentéshez, bár lehet hogy ez már korábban megtörtént.

Szíves engedelmével rögtön tanácsot is kérnrék. Az erste bank eladta a hítelemet az intrumnak. 2008-ban vettem fel lakásvásárlásho 3.792.000 forintot. 4 milliót visszafizettem, de ez a követeléskezelő közel 6 milliót kér még.  Mit csináljak, az ügyvédek nagyon drágák! Segítségét megköszönöm!  Üdvözlettel


Vendég

#14

2017-07-11 17:48

Tisztelt Menyhért Péter!
Csatlakozom a Közösségi Feljelentéshez, kérem közölje mit kell tennem, hogy részese legyek ezen kezdeményezésnek.
Köszönettel: Huszár Erzsébet

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2017-07-14 15:03


berthier

#16 Szia minden szükség kínál 2

2017-07-14 15:04

Szia minden szükség kínál 2 % nagyon alacsony kamatozású hitelek, leszünk képesek ajánlat összege 1000 € - 500.000 € forgatható kamatláb, a kifizetési engedélyt 1-20 év, ha érdekel, kérjük lépjen kapcsolatba velünk

 


Vendég

#17

2017-08-22 23:09

Tisztelt Menyhért Péter I Én csatlakoztam a Közösségi Feljelentéshez,csak én nem fizettem az 5000 és 15000 forintot.Mi akkor most az én teendőm.Még ezek szerint lehet jelentkezni másnak is? Köszönettel Zalavári Andrásné

Vendég

#18

2017-09-22 05:18

Èn ismerlek tèged több helyen is találkoztunk!-Pl.Nyugatinál a szèkbe ülve mèg fotóm is van!-2007ben vettem fel 9.7 milliót-pontos fizetès mellett kèt lakás fèláron eladásával szabadúltam ki a csapdából!-Több mint 22 milliós lehúzással!-Segítsègem nincs bár a Járvás Èva kiszámolta hogy 8 millióval becsaptak-a PBT re is ő ment(járókèptelen lettem!)-De elutasították!-Lehet mèg ezután valamit lèpn-Szèp napot!-Messengeren hamarabb megkapom a cálaszt!-E-mailt nem használok!-Gacsal Katalin-a kèp helyèn egy fekete kiskutya van.Legyen szèp napod!
bizalmatlan

#19 Elkobzott lakások semmisség esetén

2018-08-08 14:03

Kedves Menyhért!

Csatlakozom a közösségi feljelentéshez,mivel esetemben a munkanélküliség miatt lettem áldozat.Az AHF lízing mindkét lakásom vitte,perem 2010 óta zajlik,amiből at egyiket szándékosan félrevitték.Fontos dokumentumot hagytak figyelmen kívül,az elszámolást.a fellbbezést az ügyvédre bíztam,aki 2014 után elérhetetlenné tette magát és semmilyen információt nem adott át.A BKKB levelete 2017 júniusában nem küldött és az ügyvéd sem jelezte,hogy befejezettnek tekinti,gyakorlatilag cserben hagyott. Lett volna egy jogi eljárás a Kúrián egy éven belül a BKKB fél éves időn belül határozta meg a felülbírálás kérelmét.Ezt most egy új pártfogó ügyvéd végzi,ma adtam le a bíróságon-erdménye rajtuk múlik.A cél visszahozni ezt a lakást a perbe.

Ami ennél is nagyobb veszteség első gíermekem értelmes,de az utolsó évét nem tudtuk fizetni a középső fiam belerokkant egyedül a lányom menekült egy kapcsolatba,ahol az érzelem mellett fedél is van.

Miért írtam? az a véleményem,ha semmis a szerződés,elmentettem a miniszterelnök kijelentését,akkor az elkobzott lakásokból kimkell zavarni a jogtalan bitorlókat,mert országosan ez sok embert érint.

Hol vannak? aláírással tanúval adtam le ezt a beadványt,amit ügyvéd írt,de még jogi tanácsadóként működhet ebben az ügyben. az egyik segítőmm korábbi ismerős,aki hogy fiát kitanattassa jelzálogba adta lakását és most már ügyvédet keres.Ő most jutott el ide.egyéni problémám mellett tudni kell,hogy az emberek nem beszélnek erről,ez is az aláírással jött elő.írásod ismeri,fent az oldalon,amit kaptam küldöm neki,de a tied ismeri.

Végül kérek kódot!

üdvözlettel

Csapóné Erzsébet