deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / MEGHÍVÓ - Részletes, személyes tájékoztató / Hozzászólások


Vendég

#1

2016-12-16 12:16

Köszönöm az értesítést, sajnos azon az időponton nem tudok ott lenni.
Minden jót és szépet kívánok az ünnepekre, sok sikert az összejövetelre és a biztosan fantasztikus előadásra.
A videófelvétel engem is nagyon érdekelne. Köszönettel és Tisztelettel: Zsigmond-Hollósy Erzsébet

Vendég

#2

2016-12-17 06:05

az a baj már megint kilakoltattak egy 4 fös családot ! mire gyözünk addigra a nép az utcára kerül.onnan nem igazán van vissza ut , előbb kéne tenni és határozottan...

Vendég

#3

2017-01-03 09:24

Tisztelt Menyhért Péter Úr!
Szeretném megtudni, hogy a beszélgetések közben a "végleg " lakásukat vesztettek is szóbakerülnek-e?örökség vagy önmaga által megvett ingatlan hosszú kitartó munka, takarékoskodás eredménye.Sokan vesztettek, ezt szó nélkül hagyjuk, vagy teszünk ellene.Esetemben egy panel -korábban 10.000.000 Ft érték volt 6.000.000Ft-os tartozással.Ezt urbán és csernus közötti adásvételi szerződése vételi árként 7,5 millió Ft lett, nekem 10. millióért akarta eladni.MI LESZ A TÖBBI LAKÁST VESZTETT EMBERREL??????

Vendég

#4 Re:

2017-01-03 09:33

#2:Tisztelt  -  Címzett!

Gyáva népnek nincs hazája, otthona, munkája,élete. gyermekeinkért, Önmagunk becsüléséért ezen a göröngyös úton induljunk el, hisz ha jól informálódtam Strassburgból kaptunk egyfajta segítséget.Szüleinm, mások megdolgoztak házukért, lakásukért, tehát a Várba költözés helyett népét "szertő" miniszterelnökünk tegyen meg mindent, hogy a JOG érvényesüljön.VISSZA AKAROM KAPNI LAKÁSOM!!!!! éN NEM cSOKOS VOLTAM, AZ ANYAGI MEGVOLT, DE MUNKÁT NEM KAPTAM.NE CSAK BESZÉLJÜNK, HANEM CSELEKEDJÜNK-MOST,AZONNAL!!!!!