Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#8101 Irrealista

2012-02-17 16:26

#8100: realista - Kedves Főkolompos!!!

Ezt hogy érted? Amit nem én írtam, azt nem vállalom.

filiszteus

#8102 Gilette-férfiasan tökéletes

2012-02-17 16:34

#8097: szerelmes-szív - Re: Re: Re: Re: de még mennyire megható volt

Azért ez a vélemény meglep. Tisztában vagyok ferenc testvér számtalan jó tulajdonságával:

-kiváló intrikus,

sikerült Kis Pétert félreállítani,

sikerült szétvernie az MSZ(m)P-t

-kiváló színész, remekül játszotta a könnyekkel küszködő államfőt a vasúti baleset kapcsán

-szaktekintély hitéleti kérdésekben, hiszen saját bevallása szerint, rendszeresen bérmálkozik

-kiváló táncos, aki lemosta Hugh Grant-et is a táncparkettről

-kiváló nyelvművelő, aki a köznapi beszéd szintjére emelt olyan korábban lenézett kifejezéseket, mint pl: elkúrni,

 

Azt azonban nem gondoltam volna, hogy vonzó férfinek számít. Úgy tűnik a nők kiismerhetetlenek.


Vendég

#8103 Re: Gilette-férfiasan tökéletes

2012-02-17 16:53

#8102: filiszteus - Gilette-férfiasan tökéletes

Ha már ideröfögsz, legalább ragaszkodjunk a tényekhez: Gyurcsány Ferenc soha nem volt államfő!!!(állításoddal ellentétben)

Ami pedig különféle kifejezéseknek  a közbeszédben való meghonosítását illeti, (a teljesség igénye nélkül) álljon itt néhány ellenpélda:

- koki

- saller

- gyorsnaszád

- keleti szél

- dakota közmondások

stb.......

Remélem, sikerül majd kitalálnod, hogy kitől erednek ezek a szösszenetek????!!! :)

 

UI: Nem tudom mennyivel alávalóbb tevékenység néhány tánclépés, mint mondjuk a populista pálinkázás vagy a kolbásztöltés .....vagy mondjuk a fociimitáció????

 


Vendég

#8104 Re: Re: Re: Kedves Mari, köszönöm a figyelmeztetést, majd kolompolok nekik.

2012-02-17 16:58

#8099: filiszteus - Re: Re: Kedves Mari, köszönöm a figyelmeztetést, majd kolompolok nekik.

Késő bánat, kedves ganajtúró. Senki nem veszi már be, hogy akár csak nyomokban is emberre hasonlítasz. Leleplezted az igazi éned (már nem először), dehát senki nem rója ezt fel neked. Már egy ideje tudjuk, hogy állat vagy.

filiszteus

#8105 hallucináció

2012-02-17 17:14

#8103: - Re: Gilette-férfiasan tökéletes

Bocs elírtam: kormányfő. A felsorolt kifejezések is trágár szavak szerinted?

Te betűk olvasása közben hangokat hallasz? (röfögést?) Ez tényleg szakembert igényelne.

Sem focizni, sem táncolni nem tudok, pálinkát nem iszom, kolbászt nem töltök, így a kérdésedre sem tudok válaszolni.

filiszteus

#8106 Ebola-elvtárs

2012-02-17 17:17

#8104: - Re: Re: Re: Kedves Mari, köszönöm a figyelmeztetést, majd kolompolok nekik.

Ha állat vagyok, akkor köszönd meg szépen, hogy szóba állok veled. A vírus egy sokkal alacsonyabbrendű képződmény.

Ejnye-bejnye

#8107 Re: Ebola-elvtárs

2012-02-17 17:29

#8106: filiszteus - Ebola-elvtárs

Miért marjátok egymást?


Vendég

#8108 Re: Ebola-elvtárs

2012-02-17 17:45

#8106: filiszteus - Ebola-elvtárs

Kösz szépen, te rendkívül undorító büdösfasiszta féreg, hogy itt rontod a levegőt már hónapok óta.

filiszteus

#8109 Dr. Ebola Béla

2012-02-17 18:32

#8108: - Re: Ebola-elvtárs

Ez még mindig kevés. A vírusnál a féreg is magasabb rendű. Ne erőlködj!


Vendég

#8110 Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 18:38

#8109: filiszteus - Dr. Ebola Béla

Te erőlködsz megállás nélkül. Néha van egy jó nap, mikor nem esz erre a fene, de hamar visszatérsz, te erőszakos és igen undorító büdösfasiszta féreg.

Ejnye-bejnye

#8111 Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 19:03

#8110: - Re: Dr. Ebola Béla

Bementem reggel kávézni a falunk műintézményébe, amely a környék legjobb cukrászdája. Ezt nem viccből mondom, ez így igaz, nagyon finom dolgokat készítenek. Családi vállalkozás. Mi a párommal faluközpontnak nevezzük, minden hír ott fut össze. Egyszerű vidéki emberek megbeszélik a napi életet, a nyűgjeiket, problémáikat. Hát ott, az egyszerű emberek rászólnak a másikra, ha nagyon elragadtatják magukat, mint pl. büdöskomcsizó megnemhívott fórumtársunk. A vidéki emberekben több önbecsülés van, mint ebben a féregben. Csak ezt akartam mondani.


Vendég

#8112 Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 19:12

#8111: Ejnye-bejnye - Re: Re: Dr. Ebola Béla

Bocsánat, hogy a saját szavaival vágok neki vissza, de a szép szó teljesen fölöslegesnek bizonyult. A megszokott technikái a gúnyolódás (szerinte vicces), a bosszantás, a belepofázás, aztán mikor érvel a szardobálására az ember, azt meg se hallja. Mostanában azt is kitalálta, hogy hamar feltölti a fórumot szemét hozzászólások garmadával (mással nem is tudja, hiszen egy szemétláda), hogy aki nem olvassa vissza, az ne lássa az undorító pofája pörkölődését.

Még egyszer bocsánat attól, akit zavar, de ezek mind az ő saját szavai. Azokat kapja vissza.

okos enged

#8113 Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 19:21

#8112: - Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

Engem az zavar, hogy még mindig van, aki ugrik a beírásaira, mikor egyértelműen látszik és ki is jelentette, hogy azért szeret ide beírogatni, mert látja, hogy ezzel a baloldali érzelmű embereket cukkorja, szerintem meg lealázza. Nem kell neki válaszolni, akkor eltakarodik.  Szerintem legyen Ön az okos, a másik a szamár, gyerekkori mondólánk után szabadon. Na, ki az okos, ki enged?

Lukrécia

#8114

2012-02-17 19:34

Szerénke! Voltál már Vigándpettenden? Csodálatos falu a Balaton-felvidéken. Egyszer, ha megöregszem, ott fogok venni egy parasztházat, remélhetőleg találok olcsón és itt hagyok csapot-papot, elvonulok. Biztos van ott is jó kőműves, aki felújítja a házat. Én 3 alkalommal voltam ott a nyári művészetek völgye alkalmából. Márta Istvánnak jó egészséget kívánok, hogy továbbra is nyaranta megrendezhesse ezt a kultúrális programot.
filiszteus

#8115 Sasjózsik gyülekezete

2012-02-17 19:50

Bármennyire fáj az igazság, bizony az a helyzet, hogy egyetlen durva kifejezésre sem ragadtattam magam, amióta csak először írtam valamit a vitalapra. Nem azért mert annyira kedvelném az ú.n. baloldali honfitársaimat, hanem, mert utálom a közönségességet. Ez sajnos nem mondható el Önökről, egy-két kivételtől eltekintve. Igen vannak itt néhányan, akik megérdemlik a tiszteletet és aszerint is viszonyulok hozzájuk.
A többiek meg égessék csak saját magukat és a meggyőződésüket is a trágár mocskolódásukkal. saját magukat minősítik. A közönségességen túl még nagyobb baj a nagyfokú primitívség a megnyilvánulásaikból.

Vendég

#8116 Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 19:55

#8113: okos enged - Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

Sajnos Ön téved. Ha nem szól hozzá senki, akkor is okádja magából a szemetet. Nem zavarja, hogy nem szólnak hozzá. Ellenkezőleg. Még inkább belelendül, még inkább kötekedik, kiszabadul az állat belőle - nem most merült fel bennem a gyanú, hogy a jobbik fizetett "agitátora", bár én egy sokkal pontosabb igaz, szalonképtelenebb szót használnék rá. Csak figyelje meg, hogy mi történik! Bár... ha visszaolvas... Csak figyeljen!


Vendég

#8117 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 20:01

#8116: - Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

Íme: #8115

Teljesen hidegen hagyja, hogy számtalanszor lebukott, hogy hányszor igyekezett már elterelni a szót leugatással, gúnyolódással, a fórum elszemetelésével, hogy hányszor nem tudott válaszolni. Kijelenti magáról, hogy ő aztán nem és ezzel kuss mindenkinek. Igazi, levakarhatatlan szélsőjobbos.

filiszteus

#8118 Lebukott

2012-02-17 20:10

#8117: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

Mivel buktam le? Különben is:

Éljen a Szovjet, a munkástanács!
Testvér, segítsd a lebukottakat.

 

Ismeri?


Vendég

#8119 Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 20:17

#8113: okos enged - Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

A szokásos gúnyolódást felismered? #8118

Nem kell hozzá szólni, majd kötekedik.

Szerénke

#8120 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 20:33

#8114: Lukrécia -

Hali Lukrécia!  Én, ha minden igaz, Göcsejben örökölök majd egy parasztházat, 94 éves a nagybátyám. Ez Páka községben van, olyan 1350 fő körüli lakosú település.  A ház előtt megy az ország leghosszabb erdei kisvasutja. Buszmegálló is a ház előtt van, a vonatállomás kb. 800 m-re. Hatalmas fenyveserdő övezi a községet, a házunk mögött olyan 200 m-re, az már ott a hegy,  ahol van egy jó pár felújított bunker is.    Más: kéne nekem valaki, aki tudna segíteni abban, hogy egy 10 hektáros 20 éves akácosban hány köbméter lehet a faállomány. Valami olyasmit olvastam, hogy négyzeméterenként ültetik a kisfákat az erdőtelepítéskor. Most megint milyen jó lenne apukám, aki építészmérnök volt, meg igazi ezermester, saját maga felépített 5 házat, abból  két 300 nm-es.   Ő mindentudó volt és nagyon szerény, a környéken azt mondták, hogy Ő volt legrendesebb ember. Soha az életben egyetlen szakembert sem kellett hívnunk. Legutóbb az Öcsiét építette, igaz, annak már 15 éve, de még utána kitapétázta az én kecómat is egyedül. Nagyon hiányzik.   Szóval s tettel, keríts egy favágót, léci. Csocsi.


Vendég

#8121 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 20:42

#8120: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK !

Upsz! Itt az építészmérnök nem lenne szaki. A legjobb, ha a földhivatalnál érdeklődsz egy erdészmérnök után. A kitermeléssel... hát vigyáznod kell. Úgy sejtem, nem Te fogod majd a láncfűrészt és a rönköket sem Te rakod teherautóra. Vigyázz, hogy kiben bízol és ne ítélj elsőre! Tapasztalat.

Szerénke

#8122 Re: Lebukott

2012-02-17 20:47

#8118: filiszteus:  "mivel buktam le"?

Mivel, hogy búvár vagy.


Vendég

#8123 Re: Re: Lebukott

2012-02-17 20:51

#8122: Szerénke - Re: Lebukott

Az is? Nagy szerencse ismerni ilyen sokoldalú embert. Már-már isten: nem elég, hogy költő, író, kritikus, történész, politológus, jó és rossz tudója, orvos, diplomaosztó, észosztó, titulusosztó, az igazság tudora és bajnoka, de mindemellett még búvár is... Kész csoda!

Szerénke

#8124 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 20:54

#8121: - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Na, erdészmérnök sincs, csak egy nyamvadt volt szerelem, aki Sopronban krupié, előtte a Greshamban volt, azelőtt pedig Debrecenben. A nagyapja volt Borsod főerdésze, így Ő szakközépiskolai érettségijével max. alerdész, de minek?  Majd lehet, hogy előkaparintom, jobb híján, de nem dolgozott soha a szakmájában.

Szerénke

#8125 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 21:00

#8121: - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Hoppá, kezdődik Federer-Nieminen mérkőzés, Go Roger!!!