Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

antifidesz, azaz Fidesz Anti

#7926 Re: Re: Re: Fili, a pedo-Fili.

2012-02-15 21:41

#7923: Gábor - Re: Re: Fili, a pedo-Fili.

Áh, Gábor hagyjad, had dugja ki magát, akkor hátha normálissá válik.

Gábor

#7927 Re: Re: Re: Re: Fili, a pedo-Fili.

2012-02-15 21:42

#7925: - Re: Re: Re: Fili, a pedo-Fili.

Van igazságod,  dugjon, csak ne lopjon!

antifidesz, azaz Fidesz Anti

#7928 Re: Re: Re: Re: Re: Fili, a pedo-Fili.

2012-02-15 21:44

#7927: Gábor - Re: Re: Re: Re: Fili, a pedo-Fili.

Majd szétkapja őt a dzseni, hazafelé meg a kutyájuk, vagy, ha belemelegszenek, a dzseni ura hazaér.

Szerénke

#7929 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-15 22:26

#7924: Lukrécia - "újabb őrült"

Látom, ez biztosan ugyanaz a bagázs, vagy egy személyes akció?  Én is lapátoltam egy keveset, oszt'  átengedtem. Olyan szélvihar van nálunk, hogy kicsavart egy nyárfát.  Látom, filikének jól sikerült a napja, hál' Isten, legalább veszteg marad. A sok kielégületlen ember miatt van mindig a legtöbb baj, agyukra megy a hiányérzetük.  Amilyen boldogan irogatnak, tán télleg igaz, vagy már a gondolatnak is ennyire örülnek?  Hmm.... Jó éjt!


Vendég

#7930

2012-02-15 23:08

Nehogy már visszatérjenek a Rákosi korborzalmai.

Vendég

#7931 Re: Re: Ennyit tudtok, ti igazán ocsmány büdöskomcsi férgek (vagyis MSZP-sek és gyurcsányisták) :)

2012-02-16 01:47

#7904: - Re: Ennyit tudtok, ti igazán ocsmány büdöskomcsi férgek (vagyis MSZP-sek és gyurcsányisták) :)

A magadfajta módfelett förtelmes és igen undorító büdöskomcsi férgek retkes pofáját kénsavval kellene kiöblíteni, te MSZP-s (vagy gyurcsányista) tetű.


Vendég

#7932 Re:

2012-02-16 01:49

#7924: Lukrécia -

Kedvem támadt visszanézni ide, te ocsmány MSZP-s nyugger féreg. Remélem örülsz, vén mocskos büdöskomcsi szipirtyó. :)


Vendég

#7933 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 07:33

#7929: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK !

Kedves Szerénke! Ez mind ugyanaz a patkány. Általában filiszteus néven írogat ide. Tegnap egész nap ezeknek a gyöngyvirágoknak a nevében dőlt belőle a szokásos, de amint megemlítettem a fórumon, hogy ő az a tetű, egyből "megjelent".


Vendég

#7934 Re: Re: Re: Ennyit tudtok, ti igazán ocsmány büdöskomcsi férgek (vagyis MSZP-sek és gyurcsányisták)

2012-02-16 07:35


Vendég

#7935 Re: Re:

2012-02-16 07:38

#7932: - Re:

Rettentő "bátor" vagy büdös pofa karate. Így... névtelenül, arctalanul. Habár... bármelyik ganajféregre hajazhatsz.

Orsós Dzsenifer, 14 éves

#7936 ORSÓS DZSENIFER SZEXLAPJA

2012-02-16 11:14

DZSENIKE VÓK, ERCSIBŐL. SAJNOS A TEGNAP ESTE ROSSZUL SÜLT EL, LEGALÁBBIS SZÁMOMRA. AMINT EZ A MIKULÁS MEGPILLANTOTTA A LAPTOPOMAT, AZONNAL RÁVETETTE MAGÁT ÉS ELKEZDTE IROGATNI ÉS ORDÍTOZNI, HOGY BÜDÖSKOMCSIK, BÜDÖSKOMCSIK, EGYRE SEBESEBBEN, MÍG NEM ATTÓL KIELÉGÜLT. 2 ZSÁK FÁT AZT UGYAN HOZOTT, NEM KÉNE PANASZKODNOM. NEM IS TESZEM, CSAK A MEGLEPETÉSTŐL UGY ELÁMULTAM, HOGY ALIG TÉREK MAGAMHOZ. ARMANDÓ ASSZONDJA, HOGY EZ EGY ABERRÁLT ÁLLAT SZERINTE. MINDENESETRE IGEN KIS FURCSÁN KURTA PÉNISZE VAN, PERSZE Ő EGÉSZBEN IS - A MIKULÁS SAPKÁVAL EGYÜTT - 150 CM KÖRÜLI.  UGYAN AMUGY SEM VALÓSULHATOTT VOLNA MÁR MEG A LILIOMTIPRÁS, DE 1 CM HOSSZUSÁGU ÉS FÉL CM SZÉLESSÉGŰVEL PEDIG VÉGKÉPP NEM, EZZEL LEGFELJEBB CSAK HARANGOZÓ LEHETETT VOLNA, - EKKORA A KETRECÜNKBEN LEVŐ KISNYUSZIKNAK IS VAN.  NA MEGYEK EGY MÁSIK FÓRUMRA, HÁTHA AZ SZERENCSÉSEBB LESZ. MINDENKIT SZERETETTEL ÜDVÖZÖL: DZSENIKE. UI.: HA GÁBOR ELŐJÖN, LEUGORHATNA HOZZÁM, HA VAN KEDVE MEG KÉT ÖL FÁJA.

Lukrécia

#7937 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 11:34

#7929: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK !

Szia, Szerénke!

Hát eljött a mai nap is, látom, front volt az éjjel. Büdöskomcsizó novellát írt az anyjáról, szegény asszony, sajnálom, pedig még az is lehet, hogy rendes ember, habár... aki ilyen patkányt tud csak nevelni, az maga is...

A ma reggelem idáig hólapátolással telt, most is esik, nem is kicsit. Szombaton lovasszánozni megyünk a németekkel itt a hegyekben. Még sosem ültem rajta, biztos élvezni fogom. A kert végében a szarvasok keresik a kaját, a róka 5 méterre tőlem megáll és kérdezi, hogy mit hoztál? Esküszöm, ezt olvastam ki a tekintetéből. Én megkérdeztem tőle, hogy: Hát te mit keresel itt, kis Vuk, mire elsétált. Mondják az okosok, hogy lehet, hogy veszett volt, jó, hogy nem mentem közelebb. Azért annyira bátor nem vagyok. Szóval csodás ilyenkor a vidéki lét, csak ne kellene annyi havat lapátolni.

Tegnap az egyetemisták is besokalltak, pedig azok között több volt a FITYISZ szavazó! Abban reménykedek, hogy nem a jovvik felé fognak  menni, mert az mindenkinek borzalmas lenne.

Üdv, jó pihit


Vendég

#7938 Re: Re: Re:

2012-02-16 11:36

#7935: - Re: Re:

Persze, hogy az. Ő az és a fajtája, aki sállal a pofája előtt megy köveket dobálni, felgyújtja a székházat és utána követeli, hogy büntessék meg a rendőröket, akik "rátámadtak".


Vendég

#7939 Re: Re: Re: Re: Ennyit tudtok, ti igazán ocsmány büdöskomcsi férgek (vagyis MSZP-sek és gyurcsányis

2012-02-16 11:37

filiszteus

#7940 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 11:51

#7937: Lukrécia - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

http://mandiner.hu/cikk/20120208_fiatalok_kozott_jon_fel_a_jobbik

 

Kedves Lukrécia!

nem akarlak megijeszteni, de pont az értelmiségi fiatalok körében a legnépszerűbb a Jobbik.

A gyanúsan szelíd róka tényleg lehet, hogy veszett. nem árt vele vigyázni.

Gábor

#7941 "nyuszikukac"

2012-02-16 12:17

#7939: - Re: Re: Re: Re: Ennyit tud...

Na ez a félcédulás jól leégette magát a cigánysoron is. Az volt nekem mindig fura, hogy mikor Büdösbütykösön sz@rozta a fidesz iroda kilincseit és egyszer-kétszer arra futott egy kisnyúl mindig utánuk eredt.  Azt mondta, hogy azért, mert szereti a nyúlhust. Akkor ezek szerint szereti, de nem megenni...

Lukrécia

#7942 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 12:21

#7940: filiszteus - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Igen, tudom, ezért is vagyok elkeseredve. Egyszer majdcsak fel  fogják fogni a fiatalok, hogy nem az a jövő útja. Ezen nyugaton, a hőn vágyott nyugaton már túl vannak a fiatalok.

A rókára térve: annyira nem vagyok bátor, hogy megsimogassam, még ha biztos lennék abban, hogy nem veszett, akkor sem tenném. A rókán kívül nagyon elszaporodtak felénk a nádi farkasok (Toldy) is, amik kísértetiesen hasonlítanak a rókákra. Nézd meg a NET-en képen és egyet fogsz érteni velem. Ezek falkákba verődnek, ha éhesek, ilyenkor még a juhokat is megtizedelik a környéken. Azzal is találkoztam már, gondolkodtam is, hogy melyiket látom. Szerencsére jobban félnek tőlem, mint én tőlük, így ő szaladt el, nem én. Azért, ha egyedül megyek ki a kertbe, mindig a kezemben van egy karó, most a hóban sétapálcaként is üzemel.

filiszteus

#7943 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 12:29

#7942: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Azt hiszem az aranysakál volt a Toldy-ban a nádifarkas. Arany nagy költő volt, de a zoológiához nem sokat értett. Egy aranysakál soha nem merne egy embert megtámadni.

Jó sok hó lehet nálatok. Itt Budapesten ettől a 20cm-től már ostromállapot van. A polgár nem vesz téli gumit, hanem elvárja, hogy mindig száraz úton autózhasson. Még mindig sóznak és nem fogják fel mekkora károkat okoznak vele az utakban, az autókban és a növényzetben.

filiszteus (a büdöskomcsizós fajta)

#7944 Re: Re: Lukréciának szeretettel és hűséggel...

2012-02-16 13:01

#7932: - Re:  te, kivénhedt sakálfarkas!

Kedvem támadt visszanézni ide, te ocsmány MSZP-s nyugger féreg. Remélem örülsz, vén mocskos büdöskomcsi szipirtyó.:)

filiszteus

#7945 Re: Re: Re: Lukréciának szeretettel és hűséggel...

2012-02-16 13:12

Szerénke

#7946 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 13:28

#7937: Lukrécia - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Hali, Lukrécia!   Este 10-ig dolgoztam, utána beleolvastam a fórumba.  Mindig elkerüljük egymás.  Ma itt hétágra süt a nap, de iszonyú nagy szél van.  Én imádok lovasszánozni, biztosan azért, mert az anyukámat  lovasszánnal vitték a szülőotthonba az én születésemkor.  Vigyázz ezekkel a fenevadakkal! Nekünk a Dunakanyarban, az erdő szélén van a hétvégi házunk, én oda is félve megyek ki, úgy megnőttek a fák, hogy tiszta őserdő amúgy is az egész telek, majd kivágatjuk a felét.  Az én fiam másodéves, de Ő meg a baráti köre nem óhajtja bővíteni a jobbik szavazótáborát.  Na, szia, befejezem a főzést és irány a munkafront.

filiszteus

#7947 csak politikus

2012-02-16 13:32

http://mno.hu/ahirtvhirei/jogtalanul-allitja-magarol-a-volt-szdsz-es-hogy-metodista-lelkesz-1051838

Valaki egy korábbi kommentben kijelentette, hogy Iványi Gábor a megtestesítője egy igazi papnak.
Miért ne ??

#7948 Re: csak politikus és köztársasági elnök

2012-02-16 13:43

#7947: filiszteus - csak tolvaj

Valaki egy még korábbi kommentben kejelentette, hogy (dr.)Schmitt Pál a megtestesítője az igazi köztársasági elnöknek.

Lukrécia Filiszteusnak

#7949 Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-16 14:10

#7943: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Igen, jól tudod, az aranysakál egyenlő a nádifarkassal, ezért is tettem zárójelbe a Toldy, Te vetted a lapot. A nádifarkas sosem támad emberre, fél. Falkába verődve, így hideg télvíz idején viszont birkanyájra, baromfiudvarba támad, de csak úgy, ha van menekülési útvonal. Itt sem támadott soha emberre, valamikor teljesen kiveszett, az elmúlt 4 évbn kezdett visszaszivárogni.  Igen, jó sok hó van nálunk és újra szakad, bár a nagyokos meteorológusok azt mondták, hogy ma már csak elenyésző mennyiségben fog hullani. Hát ha ez az elenyésző...

Nálunk nem sóznak. A falu két végén kiraktak pár kupac műtrágyával kevert homokot, mert az enyhe lejtő, vagy emelkedő, kinek mi miatt el szoktak akadni a kocsik, így az autósokat segítik, hogy hamarabb kikeveredjenek.Ugyanazt a hatást okozza, mint a sózás, drágább, de környezetkímélőbb.  Tudod, mint a lovak alá... homokot... Egy-két öregasszony behinti sóval a járdát a saját kerítése előtt, de egyre kevesebben, mert mint a szomszéd nénim mondta, már sóra se telik. Mondta, ne is sózza, eltoltam nála is.

Hát ennyi a vidéki életről.

Lukrécia

#7950 Re: Re: csak politikus és köztársasági elnök

2012-02-16 14:11