Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#7526 Re: valaki szórakozik az aláírásokkal...

2012-02-02 09:26

#7524: - valaki szórakozik az aláírásokkal...

Igen, tudjuk. A "valaki" régóta nem unja a szemétkedést.


Vendég

#7527 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szerinted a Jobbik?

2012-02-02 09:31

#7525: - Re: Re: Re: Re: Re: Szerinted a Jobbik? 

 És az kinek lenne jó? Én is láttam, nem volt felemelő élmény, pedig pazar volt a szereposztás.

filiszteus

#7528 Re: Mit keres ezen az oldalon egy jobbikos náci csöpedék?

2012-02-02 10:29

#7523: a jobbikos filiszteus tűnjön el innen! - Mit keres ezen az oldalon egy jobbikos náci csöpedék?

Beszélj Bauer doktorral az Andrássy út 60-ből! Talán ő tud segíteni a problémádon. Ő elbánik a nácik körmeivel.

A fia az sajnos nem tud segíteni. Neki nincs manikűr készlete. Ő csak raccsolni tud.

Vagy esetleg vágd el az internetkábelt és add el színesfémnek. Akkor majd nem írhat ide senki.

Demokrata

#7529 Re: Re: Mit keres ezen az oldalon egy jobbikos náci csöpedék?

2012-02-02 11:01

#7528: filiszteus - Re: Mit keres ezen az oldalon egy jobbikos náci csöpedék? 

 Esküszöm, Fili, ha le akarnék menni a szintedre, akkor azt írnám, hogy kár, hogy nem ismert Bauer doktor, hogy kapta volna le a tiédet, már ha igaz a róla elterjesztett rágalom. Kérlek, kímélj meg attól, hogy belinkelsz ide valami  un. dokumentumot. A fiát a raccsolás akadályozza esetleg abban, hogy nem lenne elég jó közgazdász? Az én fiam is raccsol(t), amíg autóbalesetben meg nem halt. Számomra, a lelkemben örökké él.  A raccsolás pedig nem bűn, kifigurázni emberi gyengeségre utal. Eddig tűrtem, amikor Bauer raccsolásába kötöttél bele, mert másba nem tudtál, az utolsó csepp ez volt a pohárban. Örökre elköszöntem.

DR.( ?) SCHMITT PÁL ÁLAMFŐ

#7530 TŰNJÖN INNEN AZ IG-NÁCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-02-02 11:02

IGEN, VALAKI SZEMÉTKEDIK AZ ALÁÍRÁSOKKAL, DE CSAK ITT NÁLUNK. NEM IS NEHÉZ KITALÁLNI, HOGY KI AZ: BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS EGYFEJŰ SZÖRNY SZARJANCSIHÁZÁRÓL.
Demokrata

#7531 Re: TŰNJÖN INNEN AZ IG-NÁCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-02-02 11:05

#7530: DR.( ?) SCHMITT PÁL ÁLAMFŐ - TŰNJÖN INNEN AZ IG-NÁCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Én eddig védtem Filiszteust, úgy éreztem, hogy vannak jó emberi tulajdonságai. Az előbb nálam is túllőtt a célon, kár volt belépnem, mert nagyon felnyomta az agyam. Én befejeztem vele a jövőben mindennemű társalgást.

Szia


Vendég

#7532 Re: Re: TŰNJÖN INNEN AZ IG-NÁCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-02-02 11:11

pfúúúj !!!!!

#7533 Re: Re: Mit keres ezen az oldalon egy jobbikos náci csöpedék?

2012-02-02 11:49

#7528: filiszteus - Re:  náci = neci-geci

A neci-geciket semmi nem mentheti fel soha, és a tetves szimpatizánsaikat sem.  Az elkövetett tetteikkel felcímkézték magukat örökre, egymillió mázsás teherként cipelhetik egy életen át,  úgy, hogy közben pofán köpködik őket bárhol a világon. Vajh miért ???


Vendég

#7534 Re: Re: Re: TŰNJÖN INNEN AZ IG-NÁCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-02-02 13:26

ÜHÜM...

#7535 Re: Re: Re: Mit keres ezen az oldalon egy jobbikos náci csöpedék?

2012-02-02 14:01

#7533: pfúúúj !!!!! - Re: Re:   MIT KERES ITT EGY NÁCI CSÖPI ??

AMIT A TÖBBI TISZTESSÉGES EMBER (CSAK ŐK NEM NEVEZHETŐ ANNAK).

filiszteus

#7536 Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-02 18:08

Látom alakul valami antifasiszta koalíció. A proli, közönséges, mocskos beszédű Szanyi-utánzat szövetségre lép a finom lelkű idealista demokratával. Pedig elég kevés közös szó és kifejezés van a tarsolyukban, de majd a demokrata lejjebb adja egy kicsit, legfeljebb elejt egy-két bazmeget, mert a fő cél a nácizmus elleni harc, összeköti őket.
Sötétben bujkáló, rémhírterjesztő Semmelweis Ignác, reszkess!

(egyébként a raccsolás azért nem testi hiba, pl. én is raccsolok és nem voltak emiatt soha komplexusaim)

Vendég

#7537 Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-02 19:18

#7536: filiszteus - Hej Te Bunkócska te drááágaaa.... 

 Biztos, jól állt neked is, a fiamnak kifejezetten jól állt, már a gyerekorvos is megmondta, nem is akarta logopédushoz küldeni.  Természetesen Bauer Tamás esetében sem testi hiba a raccsolás, még ha az ő esetében gúny tárgyává tetted, akkor sem az. Szeretném, ha tudásban töredéke lenne a fejemben, mint ami neki van. Az emberektől általában a fejükben felhalmozott tudást szoktam irigyelni, Bauer Tamás esetében irígy vagyok kicsit.

Gúnyolódni továbbra sem kéne a számodra nem szimpatikus oldalla, csak magadról állítassz ki szegénységi bizonyítványt. Egyébként tényleg olyanok újabban a megnyilvánulásaid, hogy nem szívesen váltok veled szót még így virtuálisan sem. Most be is fejezem, mára elég is volt. 

filiszteus

#7538 Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-02 19:54

#7537: - Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

Kissé misztifikálod Bauer Tamás képességeit. Ne felejtsd el, hogy egy kádergyerekről van szó, aki a Kádár érában megtehette, hogy jó külföldi egyetemre mehessen. Ez még nem jelent kiemelkedő teljesítményt és nem feltételez zsenialitást.

Gondolom nem néznéd jó szívvel Höss táborparancsnok csemetéjét. Akár bevallod magadnak, akár nem. Hát én így vagyok a körmös Bauer raccsoló fiacskájával, aki ráadásul tagja volt az újkori Magyarország egyik legkártékonyabb pártjának (az SZDSZ-re gondolok, ami radikális kommunista ellenességgel nyitott, megtévesztve sokakt, aztán koalícióra lépett a kommunista utódpárttal, hogy a hatalomhoz férkőzhessen)

 

 

Barnabas Barna

#7539

2012-02-02 19:57

Amit írnák legszívesebben, azt nem merem, mert félek rettegek ebben a kibaszott rendszerben...stb
Őszülő halánték

#7540 Re:

2012-02-02 20:17

#7539: -

 

Tanulj meg magyarul írni, olvasni, mielőtt egy fórumra belépsz.  Csak nem Te írtad Sitt (Schmitt) Pál doktori disszertációját?

A káromkodásodról nem is ejtettem szót.

filiszteus

#7541 bal-jobb, bal-jobb...

2012-02-02 21:23


Vendég

#7542 Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-02 22:38

#7537: - Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

Nem csodálkoznék, ha fizetett sz@rkeverő lenne.

filiszteus

#7543 Re: Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-02 22:50

#7542: - Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

Agent provocateur vagyok és saboteur. Ha már így lelepleztél, elárulhatom: a Szanyinak meg a Schmucknak  dolgozom a gyurcsányi ellen


Vendég

#7545 Re: Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-02 23:25


Vendég

#7546 Re: Re: Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

2012-02-03 00:09

#7545: - Re: Re: Re: Hej Te Bunkócska te drááágaaa....

Szerintem egymaga. Benéz erre az oldalra, ellenőrzi, hogy van-e új aláíró, gyorsan aláír valami gyalázkodó néven, aztán jöhet a fórum. Néha megtapsolja magát más néven, újabban vendégként, de általában csak linkel valami szemetet + beugat egy kicsit.

Prol Iván csepeli lakos

#7548 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-03 14:52

#7543: filiszteus - Re: BÜDÖSBOGIKÁM !!!

SZIA ÉDES BOGIKA !!!  PROLIVÁN VAGYOK CSEPELRŐL.  ÉPPEN ALÁÍRTAM, AMIKOR MEGLÁTTALAK, OLYAN FELTŰNŐEN  KILÓGTAK A TŐGYEID,  ÉS ÉN NYOMBAN ÉS JOBBAN MEGKÍVÁNTALAK,  MINT AZ ÓRIÁSMACI A CSUPOR MÉZET.  ILYEN SZEMRE- ÉS F@SZRAVALÓ TEHENET MÁR RÉG NEM LÁTTAM, EZÉRT SZERETNÉK UTÁNAD LOHOLNI SZARJANCSIHÁZÁRA. ÍRD MEG, LÉGY SZÍVES, KIS BÜDÖSBOGARAM, HOGY A SZÉLRÓZSA MELYIK IRÁNYÁBA INDULJAK, MER' A SZAGODAT VALAMIFÉLE ÁRAMLAT ELTAKARÍTOTTA,  AMI MÁN IDŐSZERŰ VOLT,  DE A KORAI ÖRÖMÖM BÁNATBA TORKOLLOTT, MER' MOSTAN NEM TOM HOGYAN SZIMATOLJALAK KI. VÁROM A JELET, AZ ÁRAMLATOT:  NEKEM A SZAGOD IS ELÉG ÉS MÁRIS FUTOK FELÉD.  REMÉLEM A JOBBOLDALADAT,  AZT A DEGI FILIT,  MÁN LEVAKARTAD MAGADRÓL, HOGY NE NEKEM KÖJJÖN MÖGIN' BAJLÓDNOM VELÖ ?? CSÓKOLLAK SZÁZSZOR, A TE LEGSZEBB ÉS LEGSZENTEBB JÖVŐD:  PROLIVÁNKA.     UI.: HA A SZAGODAT EL TUDJUK VALAHOGYAN PÁROLOGTATNI, VAGY SEMLEGESÍTENI EGY IDŐRE, FÖLHOZLAK CSEPELRE, HOGY MEGLÁZSD MI A PÁLYA MEG A PANEL, MEG ILYENEK. IMÁDNÁD !!!

filiszteus

#7549 Akkor mi a probléma a Magyar gárdával?

2012-02-03 16:24

Proli Joli vók

#7550 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-02-03 18:55

#7548: Prol Iván csepeli lakos, azonnal gyere haza !!!

Kedves Büdösboglárka ! Kérem, amint odaér, azonnal küldje vissza a férjemet !  Pontosan tom, hogy maga milyen hírben áll a tőgyeivel együtt,  azonban magának ott van a saját párja, Filike, akit úgysem tud lekaparni magáról, hiszen egy test s lélek és egyfejűek.  Az én férjem egy jómódú és jó modorú csepeli hajléktalan, nem szeretném, ha magát ide fel hozná, mert csak lejáratna minket, és kiforgatna mindenünkből.  Élje csak ott az életét, ahova a gólya pottyantotta, mert gondolom, hogy magát nem anya szülte ??  Ha odaér az uram, legyen szíves postafordultával visszaküldeni, nehogy átigya őt az a mérhetetlen bűz, ami Szarjancsiházán terjeng. A férjem odavan az ilyen tőgyes tehenekért, mint amilyen maga, de másra úgysem kellene neki, mint amire szokott másnak.  Üdv.: Joli