Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#7451 Re: Re: Re: Re: "Most genya voltál, Fili!", mint mindig !

2012-01-30 17:34

#7447: - Re: Re:  Ő a lelke mélyén nem is tud más lenni, csak próbálja tenni-venni a nem létezőt.

Bocs, Neked jobbulást kívánok.  Más:  Engem nem érdekel, hogy egy jobbikos madár mit csiripel, - nem kaptam fel a vizet, csak fehér ember nem felejt, a CIMKÉT pedig ő rakta magára.  Ráadásul ma a 80 éves -a külhonban is nagyrabecsült-  súlyos beteg Horn Gyuláról is méltatatlanul beszélt,  mint minden IDŐS emberről mindig.  Te sem és én sem lennék kivétel,  mint, ahogy nem is voltunk, még úgy sem, hogy dunsztja sincs a korunkról.  Ezért -és nem másért- nálam ő továbbra is egy szarjancsiházi...


Vendég

#7453 Re: Bizony! hajrá Jobbik!

2012-01-30 19:57

#7452: filiszteus - Bizony! hajrá Jobbik!

Bizony, hajrá! Még a végén elmarad a népirtás és az azt követő megtorlás.

filiszteus

#7454 Népirtás garanciával

2012-01-31 11:19

#7453: - Re: Bizony! hajrá Jobbik!

A hutuk kibékülnek a tuszikkal? Akkor szüret!


Vendég

#7455 Re: Népirtás garanciával

2012-01-31 12:44


Vendég

#7456 Re: Népirtás garanciával

2012-01-31 12:59

filiszteus

#7457 A szív muzsikál...

2012-01-31 14:34


Vendég

#7458 Re: A szív muzsikál...

2012-01-31 15:02

#7457: filiszteus - A szív muzsikál... 

 Filike, rólad milyen képet lehetne csinálni paparazzi módra? Te sem lennél különb. Aljasok vagytok jobboldalon mind.

Ferit a való életben fényképezzétek, ne így. A fotós gondolom azóta is rángatódzik, mert 16 órát várt, hogy egy ilyen pillanatot elkaphasson. Patkányok.....


Vendég

#7459 Re: Népirtás garanciával

2012-01-31 15:14

#7454: filiszteus - Népirtás garanciával

Még mindig várok egyetlen igaz és egyenes válaszodra. Nem olyan nagy dolog az. Gyerünk!

filiszteus

#7460 Re: Re: Népirtás garanciával

2012-01-31 15:23

#7459: - Re: Népirtás garanciával

Valaki azt írta a 7453-as hsz-ban, hogy elmarad a népirtás. Mivel az utóbbi időben népirtásról  csak Ruandában tudok, az illető nyilván arra gondolt, hogy megegyeztek a tuszik és a hutuk.

filiszteus

#7461 Re: Re: A szív muzsikál...á, ilyen nincs is.

2012-01-31 15:25


Vendég

#7462 Re: Re: Re: Népirtás garanciával

2012-01-31 15:41

#7460: filiszteus - Re: Re: Népirtás garanciával

Látom, szívesen "viccelődsz" ilyesmivel, de íme egy kis ízelítő abból, hogy mi is vár a magyarságra a nacionalizmus miatt:

jobbik, mint erőszakos nemi közösülők társulata

#7463 ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 16:52

Saját lányát erőszakolta egy gárdista éveken keresztül, a szintén gárdista felesége tudtával.  Leventét forró vérmérsékletűnek ismerték... Ez a magyar gárda !!!  Na, ilyent pl. még cigányról nem hallottam soha.  Hajrá jobbik,  húzzatok bele, mutassátok meg, hogy mitől szaporodik a légy, had szülessen a sok kis vérfertőzött jobbik !!!  Ti meg reszkessetek cigányok,  mert megdugják a gyerek-lányaitokat,  - bár úgy néz ki, hogy kielégíti őket jó a sajátjuk ???  Szép kis csűrhe, nekem legalábbis tetszik.

EB-KUTYA !!!!!

#7464 AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 18:45

AZ UGYAN NEM DERÜLT KI, HOGY A FIDESZESEK MI A K ANYJUKBÓL TUDNAK 10 ÉS 100 MILLIÓKAT GYŰJTÖGETNI, AMIKOR NEM IS KERESNEK ANNYIT ? MÉG MINDIG SUKÁRABB A JOBBIKOS, AKI KÉT CIGÁNY-HAJKURÁSZÁS KÖZÖTT -KIKAPCSOLÓDÁSKÉNT-  A SAJÁT KISLÁNYÁT ERŐSZAKOLJA,  LEGALÁBB NEM A KÖZPÉNZT QRJA EL.


Vendég

#7465 Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 19:34


Vendég

#7466 Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 19:55

#7464: EB-KUTYA !!!!! - AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

Eszedbe kéne jutnia, hogy a jobbik is és a támogató neonáci szervezetei is (magyar gárda, 64 vármegye, betyársereg, stb.) pénzből él és tevékenykedik. Nem is kevés pénz kell. Márpedig az valahonnan származik.

filiszteus

#7467 Re: Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 20:05


Vendég

#7468 Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 20:16

#7463: jobbik, mint erőszakos nemi közösülők társulata - ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

Nem igaz, hogy cigány ilyet sosem követett el. Rossz dolgok mindig is előfordultak és ezután is fognak. A lényeg, hogy mindet a cigányra kell kenni (jó példa erre az "elcigányosodott magyar" kifejezés), felnagyítani, gyűjtögetni "a cigányság bűneit", mert valahogy igazolni kell, hogy ők és csak ők az okai minden rossznak, ők egy "fertőzés" az "egészséges magyar" mételye. Mindeközben természetesen mindent elkövetnek, hogy minél inkább "ártatlannak", jámbornak látsszon a magyar. Nem jelentik fel, nem kerül börtönbe szinte semmiért (emberélet kioltását is beleértve ám - és nem az ujjamból szoptam). Néha mégis előfordul ehhez hasonló és akkor nagy port ver fel, de tulajdonképp nem annyira ritka az antiszociális magyar sem, csak sokkal ritkábban van következménye a tettének, mint a társadalom peremén, befolyásos ismeretség nélkül élő cigányok esetében. Csak emlékeztetlek titeket, hogy egy betört szélvédőért több évtizedet kaptak - a bot és a rá faragott felirat állítólag az ő művük. A saját, személyes emlékeim közt is van néhány eset, mikor rájuk kentek mindent, még börtönbe is juttattak valakit teljesen ártatlanul, így jogosnak érzem, hogy gyanakszom ebben az esetben is. Szerintem Ti se bíznátok és én se bíznék egy ilyen igazságszolgáltatásban és ez csak rosszabb lesz nacionalista kormány hatalomra jutásával.


Vendég

#7469 Re: Re: Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 20:17

#7467: filiszteus - Re: Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

Tele vagy "humorral". Annyira vicces vagy, hogy már-már nevetek. Gyökér.

filiszteus

#7470 Re: Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 20:29

#7468: - Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

"Nem igaz, hogy cigány ilyet sosem követett el." Rásszistáá!!!


Vendég

#7471 Re: Re: Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 20:40

#7470: filiszteus - Re: Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

Ennyi telik tőled? Jah, persze. Mit is várhatnék a "fajtádtól".

ROMÁKRÓL...

#7472 CIGÁNY ILYENT MÉG NEM KÖVETETT EL !!!

2012-01-31 20:43

A KÖRNYEZETEM ÉS ÉN MÉG NEM HALLOTTUNK ARRÓL, HOGY EGY CIGÁNY APA A SAJÁT KISKORÚ LÁNYÁT -ANYAI SEGÉDLETTEL, VAGY ANÉLKÜL- MEGERŐSZAKOLTA VOLNA, PEDIG VÓNA MIT REGÉLNI RÓLUK, DE ILYEN ALJASNÁL IS ALJASABB, GYOMORFORGATÓ CSELEKEDET NEM JELLEMZŐ RÁJUK. EGYÉBKÉNT IMÁDJÁK A CSALÁDJUKAT, A GYEREKEIKÉRT PEDIG EGYENESEN "ÖLNEK".


Vendég

#7473 Re: Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 20:50

#7466: - Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET. 

 Ne veszekedj, igazat adtam Neked, csak arra akartam utalni, hogy kicsit erősen fogalmazol. Amit írsz, abban igazad van, most is azt mondom.


Vendég

#7474 Re: Re: Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!===

2012-01-31 20:56

#7470: filiszteus - Re: Re: ===SAJÁT LÁNYÁT ERŐSZAKOLTA A GÁRDISTA !!!=== 

 Most egy gúnydal jutott eszembe a 60-as évekből: Nyomjad, fiam, nyomjad, Tádé, jobb a tied, mint apádé, dadajdadajdajdaj, mert Apádé mint a nyúlé, a tied meg mint a lúé, dadajdadajdadaj.

Ez csúnya volt, de jót röhögtünk rajta, fiatalok voltunk. Volt olyan is a cigányvicc kategóriában, hogy: mondja a Rózsi a Gazsinak, hogy Te Gazsi, tudod, hogy jobban csinálod, mint Apuka? Mire Gazsi: tudom, már Anyuka is mondta... Ha ilyen vicceket gyártottak a cigókról a 60-as években, akkor tán valami valóságalapja csak vót?

ERŐSZAK ÉS PÉNZGYŰJTŐ AKCIÓK

#7475 Re: Re: Re: AMÍG A JOBBIKOS KISLÁNYOKAT ERŐSZAKOL, ADDIG A FIDESZES PÉNZT GYŰJTÖGET.

2012-01-31 20:57

#7473: - Re: Re:   A KÉT CSODÁLATOS JOBBOLDALI PÁRT TAGJAIRÓL...

NEM VESZEKSZEM, ÉS NEM KELL NEKEM IGAZAT ADNI,  HA IGAZAM VAN, HA NINCS.   MINDÖSSZE LEÍRTAM, AMIT A MAI NAPON A HÍREKBEN OLVASTAM, ÚGY, AHOGY NEKEM TETSZETT.   MARADJUNK ANNYIBAN:  FIDESZ-JOBBIK-CIGÁNY = EB-KUTYA (!!!), BÁR A CIGÁNYRÓL MÉG NEM OLVASTAM ILYEN GYOMORFORGATÓ HÍRT, VICCET VISZONT MINDHÁROM FAJRÓL HALLOTTAM,  SŐT, AZ IGAZAT MEGVALLVA,  MINDEN PÁRTRÓL.