Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#7376 Rekordméretű furulya

2012-01-28 00:33

#7375: fórumtárs - Re: Re: Re: Mea culpa!

A gyurcsányi saját maga egy 185cm-es, ezért meghagyom neked. Te úgyis vonzódsz hozzá.

fórumtárs

#7377 Re: Rekordméretű furulya, sőt trombita is létezik.

2012-01-28 02:06

#7376: filiszteus !

Pár centit tévedtél,  Gyurcsány Ferenc  saját maga 188 cm-es, csak azt nem tudom pontosan, hogy gatyában vagy  öltönyben ?   Köszönöm a kíméletet,  igazán nemes gesztus, hogy nem fújjátok meg,  mert nagyon hiányozna, és nemcsak a politikai palletáról, hanem nekem is.  Persze tom, hogy ezzel nem vok egyedül,  gondolom Téged is megviselne a hiánya.  Akkor vessük is el ezt az ötéves tervet, mint a tavalyi búzát szegény jó öregapám.  Majd gondolkodunk valami más tájakon, ahol kisebb méretű igaz magyarok élnek,  - bár fájdalom, mert hozzá hasonlót nehéz lesz felkutatni.  Talán megálmodjuk, addig is jó éjt !


Vendég

#7378 Re:

2012-01-28 08:54

#7369: -  

 BBBBBUUUUUNNNNNKKKKKÓÓÓÓÓ  vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#7379 Re: Rekordméretű furulya

2012-01-28 08:57

#7376: filiszteus - Rekordméretű furulya 

 Filiszteusi, megint nem vagy egészséges. Egyébként GyF. a 185 cm magasakra kénytelen lefelé nézni, mert ő közel 2 méter, egy jóvágású délceg férfi. Nekem bejön, kár, hogy felesége van és ráadásul még hűséges is hozzá. Igaz, nem irigylem tőle, mert jó látni a mai világban, hogy két ember szreti egymást. Tanulhatnál tőlük. Ne légy bunkó.

filiszteus

#7380 Aki a kicsit nem becsüli...

2012-01-28 09:55

#7379: - Re: Rekordméretű furulya

Ez elég komoly probléma, mert nem fognak neki ruhát találni az intézetben. Nagyon önfeláldozó vagy, hogy lemondasz róla Klára asszony javára. Úgy tudom, hogy Kovács László szíve most éppen szabad. Igaz, hogy elég törpe termetű, de legalább gonosz.


Vendég

#7381 Egyetértetek?

2012-01-28 11:15

Nagyon szépen kérem, hagyjátok abba ezt a gusztustalankodást. Egyszerűen elviselhetetlenné vált ez a fórum, annak ellenére, hogy "komcsikra" szórt átkokkal nem találkozunk egy ideje. Őszintén remélem, hogy jobb belátásra tért az, aki azokat a beírásokat elkövette.
Szeretném, ha ugyanez történne "filiszteus"-sal is! Ehhez viszont nekünk is stílust kell váltani. Csak akkor szólaljunk meg, ha van - a témával kapcsolatos - érdemleges gondolatunk, és tegyük azt kulturált formában!
filiszteus

#7382 Boldoggá avatás

2012-01-28 11:34

#7381: - Egyetértetek?

A magam részéről egyetértek. Most átköltözömm egy másik petíció oldalára. A Vatikánhoz szóló petícióra gondolok. Gyurcsányi hívei elindítottak egy aláírásgyűjtést Ferenc testvér boldoggá avatásáért. Próbálok minél több embert megnyerni ennek a nagyszerű ügynek.

fórumtárs

#7383 Re: Aki a kicsit nem becsüli...

2012-01-28 12:33

#7380: filiszteus: Viktátor a kisember nagybottal ???

Nekem pedig, légy szíves, intézd a Viktátort, alcsúti is, törpe is, diktátor is, tahó is, és kisember nagybottal jár, - tehát  nagyon egyben van az ember.  Kovács László már túl öreg, hiába gonosz törpe, de sajnos túl intelligens, ami nekem nagyon nem jön be.


Vendég

#7384 Re: Egyetértetek?

2012-01-28 12:33

#7381: - Egyetértetek?

Sajnos nem lehet egyetérteni Veled, mert ez a tróger folyton visszatér. Az sem zavarja, ha nem szól hozzá senki, mert akkor is beleköt valakibe. Egy undorító, levakarhatatlan féreg.

általános iskolás

#7385 Re: Egyetértetek? - Nem.

2012-01-28 13:01

#7381: - Egyetértetek? - csak akkor, ha helyesen fogsz írni !

A témával kapcsolatos érdemleges gondolatom az, hogy a kulturált szó hosszú ű !


Vendég

#7386 Re: Re: Egyetértetek? - Nem.

2012-01-28 14:10


Vendég

#7387 A 7381-es vagyok!

2012-01-28 14:59

#7386: - Re: Re: Egyetértetek? - Nem. 

Kedves 7386-os Vendég! Köszönöm, hogy megelőztél a válasszal. Remélem, a kis tudós azóta már lapozgatja a felajánlott "segítséget".

Erre mondják: ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!


Vendég

#7388 Re: A 7381-es vagyok!

2012-01-28 15:03

#7387: - A 7381-es vagyok!

Ne legyenek illúzióid! A tudorkánk jó eséllyel a kedvenc csatornatöltelékünk.

Demokrata

#7389

2012-01-28 17:06

Filike!
Most érkeztem haza a DK kongresszusáról. Sajnálom, hogy nem voltál ott, nem hallhattad élőben azt, amire a mai Magyarországnak szüksége lenne. Sajnálom, hogy az agyatok addig terjed, hogy a másik oldalt pocskondiázzátok. Ennyi kultúrált, komoly tartalmú  beszéd, mint ami ma a kongresszuson elhangzott, régen nem volt sehol hallható. Nem pocskondiázás ment, hanem ötletek a megoldásról. Vitányi Iván nyitóbeszéde egy élmény volt. Ha érdekel ebben a témában még valami, szívesen válaszolok.

Üdv.

filiszteus

#7390 Re:

2012-01-28 19:51

#7389: Demokrata -

Nagylelkű ajánlatodat hasonló jóval viszonozhatom: Vona Gábor beszédét a Jobbik kongresszusáról megszerzem neked szívesen. Érdemes meghallgatni és nem a ballib sajtó sipákolásnak felülni.

 

Üdv

óvodás

#7392 Re: Re: Egyetértetek? - Nem.

2012-01-28 22:23

#7385: általános iskolás - Re: Egyetértetek? - Nem.

A témával  kapcsolatos érdemleges gondolatod nem is lehetett volna más, mint  a kulturált szó ékezetének mérete.


Vendég

#7393 Re: Re:

2012-01-29 04:09

#7390: filiszteus - Re:  

 Nem vagyok mazochista. Amit eddig Vonától hallottam, nekem túl sok volt. Vona ma Európa legveszedelmesebb embere. Nem kérek belőle. Elszomorítottál.

filiszteus

#7394 Ne szomorodj el!

2012-01-29 11:03

#7393: - Re: Re:

http://jobbikamediaban.blogspot.com/2012/01/vona-gabor-jobbik-evadnyito.html

 

Talán, ha meghallgatod más véleménnyel leszel róla. Nem veszítesz semmit. Egy próbát megér.

Demokrata

#7395 Re: Ne szomorodj el!

2012-01-29 11:31

#7394: filiszteus - Ne szomorodj el! 

 Nem változott a véleményem.

filiszteus

#7396 Re: Re: Ne szomorodj el!

2012-01-29 11:36

Demokrata
Vendég

#7397 Re: Re: Re: Ne szomorodj el!

2012-01-29 12:27

#7396: filiszteus - Re: Re: Ne szomorodj el! 

 Yes. Én úgy vagyok Vonával, hogy még ha jót mond, akkor sem tudom fenntartás nélkül kezelni. Miért kell nekem az ő mondanivalóját elfogadni, mikor Ti ugyanazt csináljátok Gyurcsánnyal, bármit mond, hülyézitek, mocskoljátok, szemetezitek és még mi mindent nem soroltam fel. Én Vonára nem mondok semmi lyesmit, márminthogy paranoiás, őrült lenne, mert nem az . Én veszélyesnek tartom, de annak nagyon. Ez a véleményem akkor sem fog megváltozni, ha száz beszédét hallgatok meg, de nem fogom meghallgatni. Nem fog találkozni a véleményünk, sajnálom.

filiszteus

#7398 Ha nem számít, amit mond, akkor mi számít?

2012-01-29 14:03

#7397: Demokrata - Re: Re: Re: Ne szomorodj el!

Ha nem veszed figyelembe, amit mond, mire alapozod a véleményedet, hogy veszélyes? A tetteire? Mit tett, ami arra utal, hogy veszélyes?

Gyurcsányt én nem hülyéztem. Tisztában vagyok vele, hogy nem buta, sőt éleseszű. Bár nem vagyok pszichiáter, azért néhány tévészereplése alapján meg vagyok róla győződve, hogy súlyos mentális problémákkal kűzd, súlyos személyiségzavara van. Ezt a meggyőződésemet szakember, Dános Kornél neurolingvisztikus  véleménye is alátámasztja. http://mno.hu/migr/pszichopatologias-jelek-a-kormanyfon-553387

 

Azonkívül úgy látom, hogy a legkevésbé sem őszinte ember( http://www.youtube.com/watch?v=_-4CbAM1RIM  tedd a szívedre a kezed és mondd meg őszintén, hogy normális és őszinte ember, aki ilyen ócska színészi teljesítménnyel akar hatni a társadalomra?) és magán viseli a mélyről jött emberek összes személyiségjegyét. Állandóan kompenzál és bizonyítani akar.


Vendég

#7399 7398 -nak... akkor mi számít?

2012-01-29 17:21

Íme, a felsőbb körökből érkezett "filiszteus" megnyilvánulása, valamint az abból levonható következtetés:
- Gyurcsány F. nem őszinte ember, mert a három halottat követelő, négy súlyos, életveszélyes és huszonhárom könnyebb sérüléssel /és látványában is megdöbbentő, óriási anyagi kárral/ járó vasúti katasztrófáról értesülve, elérzékenyült. Filiszteus szerint hatásvadász, ócska színészi teljesítmény volt. Szerintem pedig igazi, emberi érzésekről tett tanúbizonyságot a miniszterelnök. /Gy.F./ Nem szeretnék olyan vezetőt az ország élére, aki a tragikus események hallatán is rideg, érzelemmentes; sőt, néma és közömbös marad!

Nem igazán értem ezt az "állandóan kompenzál" kifejezést. Ha azt jelenti, hogy Gyurcsány F. intézkedéseivel - még megszorítások esetén is - nagyobb figyelmet szentel az elesetteknek, szegényebb sorsúaknak; esetleg olyan gazdasági intézkedéseket hoz, amelyek megakadályozzák bizonyos rétegek teljes ellehetetlenülését, akkor ezt követendőnek tartom. /tartanám/ Talán ezért tartozik a baloldali politikusok közé! Talán másoknak sem lenne szabad elfelejteni, hogy honnan jöttek. Akkor nem fordulhatna elő, hogy a pénzügyekért felelős kormánytag bejelentheti: a mai Magyarországon, havi 47 ezer forintból biztonsággal meg lehet élni. /Miközben bezsebel havonta legalább 1 milliót, netto/
Szóval, filiszteus - ott a mennyekben, a felsőbb körökben! Felejtsétek már el, hogy x évvel ezelőtt azt a feladatot kaptátok, hogy a volt miniszterelnök urat "le kell nullázni" /enyhe kifejezéssel élve/!
Bízzátok rá és támogatóira, hogy akar-e bizonyítani vagy sem! Nézzetek körül a magasan fekvő portáitokon - van ott is söpörnivaló, nem is kevés!

filiszteus

#7400 Re: 7398 -nak... akkor mi számít?

2012-01-29 17:55

#7399: - 7398 -nak... akkor mi számít?

Nem érkeztem felsőbb körökből.

Kényes téma mindig, ha valakinek a haláláról van szó. Minden ember fontos valakiknek, sőt az egész világot jelentheti egy ember egy másik ember számára. Ezzel együtt, tanulmányozd a statisztikákat, hány ember hal meg naponta közlekedési balesetben hazánkban. Fenntartom a véleményemet, hogy nem normális gesztus egy miniszterelnöktől, hogy a sírással küszködik 4 idegen ember halálos balesete miatt. Illetve én ócska színjátéknak tartom azt a megnyilvánulást, ami még rosszabb.

Az "állandóan kompenzál" kifejezést nem úgy értem, ahogy gondolod. Gyurcsánynak pocsék gyerekkora és fiatalkora volt és ezt kompenzálja a túlzott becsvággyal, ami már görcsössé válik az ő esetében. Mindig szegény Zámbó Jimmyre emlékeztet.

Nem kaptam semmilyen feladatot. nem vagyok a Fidesz és Orbán Viktor feltétlen híve sem. Egyszerűen hamisnak és talminak érzem a Gyurcsány-jelenséget, őt magát pedig kártékonynak, a 40 év legrosszabb folytatásának tartom és hangot adok ezen véleményemnek egy fórumon, ahol mosdatni próbálják.

És ismét hangsúlyozom, én csak ezen a néven írtam és trágár kifejezéseket mellőzve.