Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!

Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett! / Közlemények / Petíció szövegének megváltoztatása, hogy egyezzen a papír alapú aláírásgyűjtéssel / Hozzászólások


Vendég

#26

2016-04-16 08:45

Részemről támogatom.
TESCO

#27 Re: Re:

2016-04-16 12:56

#15: - Re:  

 Szabad hétvége nálunk sem volt - gondolom nem is lesz..2013 ban 5 hétvége volt. 10 napból 1 vasárnap volt szabad :( 8 és 6 éves gyerekekkel . Hétköznap ők ovi suli .. olyan mintha vérszemet kapott volna az ország!!!! A gyár , meg a többi mindig is éjjel nappal hétvégén dolgozó ember NE HASONLÍTGASSA MÁR MAGÁT A KERESKEDELEMHEZ. Egyébként szívesen megnézném egy e.ü. dolgozó bérlapját stb... mert szerintem nem mondanak igazat ... ne mondják azt hogy ki lehet próbálni mert nincs az a pénz amiért azt vállalnám de mégis kíváncsi lennék ha nekik nem tetszik ők miért dolgoznak ott?


Vendég

#28

2016-04-16 13:54

Tiszteletem!
Köszönöm a lehetőséget!:) éltem a lehetőséggel és saját magam és a társaim is gyűjtjük az aláírásokat.:)
Gina

#29

2016-04-17 16:29

Remélem boldog aki elvette ezt az egy napot ami fix volt,nem tehették meg hogy egyhúzamban több napot dolgozzunk,és a család egy héten egy napot együtt legyen!Sajnos nagyon sokan nem értik,de akkor nekik nem a család az első,nekem igen..


Vendég

#30

2016-04-18 14:58

Támogatom és aláírom a petíciót.
Csanádiné Farkas Gabriella

Vendég

#31

2016-04-20 07:52

Kozma Barbara
Támogatom a vasárnapi zárvatartásért a petíciót.

Vendég

#32

2016-04-20 08:31

Koszo Istvánné
Boszi

#33 Re: akkor írom alá,

2016-04-22 06:27

Boszi

#34 Re: Sziasztok! Szerintem egy kg kenyér nem életmentés mivel rengeteg kisbolt ott van.Én is vasàrnap

2016-04-22 06:34

#26: -  

 Sziasztok! Szerintem egy eladó nem éltmentő a sok lusta unatkozó embernek  köszönhetem hogy 12 óràban nekik ugràljak...Akik pont vagy iskolàsok munksnélküliek vagy nyugdíjasok ...Szerintem ez vérlàzító...

Boszi

#35 Re: Re: Re:

2016-04-22 06:36

#27: TESCO - Re: Re:  

 Igazad van..Sok önző ember nem tud mit kezdeni vasàrnap...stb...


Vendég

#36

2016-05-02 05:59

Csak egy idézet a petíció hozzászólásai közül: "köcsög vevők azt azért tudjátok hogy mindig bveleköpök a felvággotba kurva anyátok!!! legközelebb a faszomat is ráverem geci prolik"

Gratulálok a szintetekhez! Itt nem azért kéne petíciót indítani, hogy vasárnap dolgozzatok-e, vagy sem, hanem azért, hogy egyáltalán ilyen színtű élőlényeket embernek nevezzünk-e!

Szánalmas ez az egész petíció és a hozzászólásokban szépen bemutatkoztatok "kedves" eladók! Minden második hozzászólás a vevőket ócsárolja.
Ne feleldjétek! Belőlünk éltek!
A másik, hogy minden kereskedelmi dolgozó más üzletben vevő is, tehát duplán minődítitek önmagatokat.

Vendég

#37 Íme a ti színvonalatok!

2016-05-04 09:26

"Ja ő eszi meg agecimet, amit tik nem vesztek meg, buzi vevők.:))) vasárnap ráhokiztam pár termékre, mire aszt nem mondom meg, de ettétek a gecimet faszszopók. Az a sajtokhoz meg mindig odadörzsölöm e heréimet 3szt eszitek geci prolik.:Dd :)))"


Vendég

#38

2016-05-20 13:15

Remélem megbukik a szánalmas kezdeményezésetek! Üdv.
DOLGOZNI VASÁRNAP IS

#39 ennyi erővel senki ne dolgozzon...

2016-11-20 09:26

Aki a kereskedelmet választotta az tudhatta h vasárnap is kell dolgozni.. ennyi erővel az ügyeletes orvos se menjen be vasárnap mert otthon akar ebédelni.. vagy gyalogoljon mindenki mert a közlekedésben dolgozók se akarnak bemenni vasárnap.. ennyi rinyálást nem hiszem el, ha nem tetszik a vasárnapi munka keress olyat ami hétfőtől péntekig szól


Vendég

#40

2016-12-28 13:08

akkor jó ötlet lenne vasárnapra bezárni a kórházat rendőrséget tűzoltóságot is nem? mer ezeknek is dolgozni kell ám vasárnap.... RÉMLIK??
úgyhogy az eladók cak halgassanak nekik a munkájuk ehhez képes hawai
Ford

#41

2016-12-28 13:12

nem teszik a munka? képzeljétek drágáim a rendőr orvos tűzoltó még karácsonykor is gürcöl.. ti meg otthon zabáltok és még nyafogtok h vasárnap menni kell.. fúj! remélem lesztek olyan helyzetbe h visszasírjátok a vasárnapi munkát.... tudjátok az orvosok karácsonykor is dolgoznak mint írtam ige sznteste is! SZENTESTE!!

egy rendőr

#42

2016-12-28 13:17

nem szégellitek magatoka eldóhercegnők? vasárnap is kell dolgozni igen de ti lrgalább otthon voltatok karácsonykor én meg nem.... mivel rendőőr vagyok! szenteste ben ültem az ügyeleten! SZZENTESTE  másnap a gyerek meg  síva jöt h nelkülem nem ajándékoztak.. elé szar érzés volt.. hallani a sírást ja meg bennülni is amíg t eladócskák zabáltátok a pulykát én csak vaja kenyeret ettem....és amíg édesen alukáltatok a puha ágacskátokban én virrsztottam na? az milyen hm? bagyon el vagytok szállva magatoktól szerintem.... kmolyan!