Kpop Magyarországon is

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kpop Magyarországon is petíció automatikusan generált fórumtémája

manami

#51

2011-08-19 17:48

vyvoo sztem nem vagy beteg :D hát, én is lassan teljes mértében át veszem azt a stílust.. XD nem utánzom őket de azok a ruhadarabok régóta elkezdtek érdekelni meg veszem is tudat alatt amik nekik vannak és néha elég érdekesen nézek magamra hogy most mivan?! :'D frufrut én is csináltatnék szivesen, de sajnos a hajam csak félhosszú és nem nézni ki jól vele x))

ÉS mondok még egy vicceset :D:D képzeljétek el, mikor G.NA-nak kijött a "Supa Solo" száma, nagyon megtetszett a haja, és alapból vmi hasonlót akartam csináltatni csak nem tudtam hogy hogyan is kellene..és kinyomtattam és basszus ugyan olyanra levágattam xDD de tökjól nézett ki :D

Nekem apám van kiakadva a KPOP-tól.. azt mondta mikor növök ki belőle, meg hogy rossz. Ha beszélek valakinek erről .. le kínaizza őket XD és sajnos nem tudom megértetni velük h a kínai, japán és koreai nem ugyan az. de annyit fáradtam már ezzel hogy nem is próbálkozom megértetniXD
manami

#52

2011-08-19 18:00

Amúgy, bocsi hogy ideírok :) de jelentkezhetnétek az oldalon a fanclub-ba :3
vyvooo

#53

2011-08-20 12:04

na manami akkor örülök h nem csak én vok ilyen.*-*:D amúgy ja nekem is félhosszú a hajam, mmint durván hét középig ér, de nekem már volt frufrum, de akkor anno még nem volt hajvasló meg semmi ilyesmi, szal gáz volt.xD de remélem nem lesz rossz.:D nekem anyám mondja azt h unalmasak ezek a számok, főleg h van h egész nap ugyanaz megy!XD de én imádom.<3 jaa és amúgy már az unokatesómat is megfertőztem a kpop lázzal, pedig ő már jóval 20 fölött van, de sikerült.^^ hehe én egy vírus vagyok!XD mindenki ezt mondjaaa.:D^^
manami

#54

2011-08-20 12:21

#53: vyvooo -

kekeke~ :D:D jah nekem is hát középig ér kb x) hát én mostanában állandóan az I remember hallgatom Bang Yong Gooktól meg Yoseobtól ^^ de nem tehetek róla, annyira imádomm azt a számot *-* sztem kurvajo~ meg 2ne1 egyfolytában..

tesóm nem igazán rajong a koreai poppért, de ahogy mindigazt hallgattam neki is megtetszett :D keke~ van mikor a 2ne1 - i am the best refrénjét énekli mindig .. de az a kiejtés :D meg a bom ratatatata :D

vyvooo

#55

2011-08-20 13:41

manami most be fogsz sz*rni (bocsi a kifejezésért) de nálam is ugyanez van!:O I REMEMBER folyamat, most is az megy és iszonyat imádom.:O:O:O az öcsém is szereti az i am the beast-et mindig énekli, tegnap is be kellet kapcsolnom neki.:O:O:O:D " meg a bom ratatatata" igen és az oh my god!xD meg a csécsálágá!XD az a legjobb.:D:D tök furii egybeesés.:D^^
manami

#56 Re:

2011-08-20 21:37

#55: vyvooo -

Jahh~ :D:D de tökjóó~ ^^ legalább megtudjuk néhány családtagunkkal szerettetni x) épp ma mondta unokatesóm hogy küldjem át neki az i am the best-et, mert hogy nagyon megtetszett neki ahogy mindig azt hallgattam xD azt mikor biciklizünk akkor annyit hallok "bomm ratatata tatataa na merre menjünk?" :'DD hehe

vyvooo

#57

2011-08-21 00:00

höhöhö képzeld az én uncsitesómmal is most szeretettem meg a kpopot!:O hát ez kész, hallod mi lelki testvérek vagyunk!X""""D

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-08-24 22:36


adraa.

#59

2011-08-25 15:31

Hát én sem nagyon akarom.. de csak azért mert már ígyis sok a divatrajongó.. hátmég akkor mennyi lenne.. nézzük csak meg a B2ST-et akiket én imádok és mióta megjelentek a Music Channelen annyi divatfan lett akik csak a kinézetük miatt szeretik őket.. :/

Éweicii

#60 Re:

2011-08-25 15:46

#1: -

Én már k-pop-al születtem aki nem hiszi így járt...de én se szeretném hogy a fanok csak 2 hétig szeressék őket meg csak hallgassák őket....meg aki igazi k-pop rajongó az örökké azis marad... és én minden rajngonak azt mondom aki igazán rajongó évek óta....tegyünk érte hogy minél előbb találkozzunk a K-pop-os fiukkal/lányokkal....Igaz nekem majdnem sikerült...csak közbe jött egy temetés és igy nem tudtam elmenni Londonba...Szoval odaveszett a pénzem de megérte azért rájuk költeni...


Vendég

#61 Re:

2011-08-28 21:49

#57: vyvooo -

Jahjah :D:D weheh~ kár, hogy nem tudunk mostanság többet beszélni :S valamikorra meg kellene beszélni vmi msn vyvoo and manami partit XDDD


Vendég

#62 Re:

2011-08-28 21:53

#59: adraa. -

Hmm :) hát van igazság abban amit mondasz, de ezek az emberek úgy is hamar "ki fognak esni" ^^ tehát, ettől nem kell tartani :) szerintem egy ideig (max 1-2 hónap) bírják mert "áá mennyire jól néznek ki" stb.. de aztán rájönnek hogy "unalmas" és kell nekik más téma. Találkoztam már ilyen emberekkel pl. a gportálon ^^" nem KPOP témában hanem sztáros lapoknál akik havonta váltogatták az oldalukat..idegesítő. de át kell nézni rajtuk :D

Én csak azért szeretném hogy ismertek legyenek, hogy ide is eljöjjenek koncertezni mert annyira jó lenne végre soksok KPOP bandát látni élőben is *w* és hogy legyen velük fényképem ha van rá alkalom meg autogramm :'D kicsit sok a kérés.. de én örülnék ^^ PLÁNE annak ha még a Mo.-on vett albumok meg ezek is bevétel lenne nekik és így támogatnánk mi is őket :D:D és ha van pénz van új zene :D csak ezért szeretném XD

Azok meg akik mondom divatolnak csak velük kiesnek a légkörünkből mert mindannyian feltudjuk ismerni a 'pózereket' :))


Vendég

#63 Re: Re:

2011-08-28 21:58

#60: Éweicii - Re:

Hmm, értelek :) hát kár hogy nem láthattad őket :/ a temetés miatt részvétem.  De igaz :) aki igazi KPOP rajongó az az is marad :) énnnn 2-3 éve szeretem a KPOP-ot, mondhatom magam igazi rajongónak mert nagyon sok bandát ismerek, évek óta rajongok értük, imádom a stílusukat, a kdoramákat is(lehet ez nem tartozik bele xD csak leírtam) a telefonomon is csak KPOP dalok szerepelnek, imádom őket grafikázni mindent imádok ami velük kapcsolatos..

Ráadásul utálom ha szekálják őket..pl ha egyik ismerősöm meghallgatja amit hallgatok és fikázni kedzi azonnal bevédem őket. Én soha sem értettem hogy miért kell a másik zenei ízlését fikázni :S de komolyan.. azért mert nekik nem olyan a szemük és azért, mert ők ázsiában élnek UGYAN OLYAN emberek mint mi. Azért mert ők más nyelven beszélnek még mindig ugyan olyanok mint mi.. sőt, még jobb emberek..tisztelettudóbbak és sokkal szeretetreméltóbbak .. nincsenek nagyra magukkal ha híresek ugyan úgy kezelik az embereket attól mert híresek :) De pl. azok akik USA-ban híresek mittomén pl. Demi Lovato az biztos hogy nagyképű és kényes. XD sajnálomm ha van itt Demi Lovato fan ^^" na mindegyis.

Nektek erről mi a véleményetek?

vyvooo

#64 #63

2011-08-29 00:36

én is egyetértek, de én már azon is kiakadok, ha nem dícsérik őket!XD anyámnak megmutattam a You're Beautiful sorozatot és a végén nem mondott semmit. totál kiakadtam, de nemtudom miért.xD nálam ez már nagyon beteges, és ahogy egyre több idolt ismerek meg, annál jobban belemerülök ebbe az egészbe. azt határozottan állíthatom, hogy (igaz, még csak fél éve) de a kpop körül forog az életem.:DXD és odaadnám a fél kezem azért, hogy eljöhessenek ide a kedvenceim.*-*:D:P
manami

#65

2011-08-31 18:09

Hát kinek hogy.. dícsérik, dícsérik őket, ha nem ,nem x) már nem lepődök meg ha egy olyan embernek mutatom a dalokat aki ettől teljesen eltérő zenét hallgat.. akkor nyugszom meg, ha belehallgat de nem mond rá különösképp semmit.. volt olyan hogy tetszett eyik ismerősömnek, és azt mondta "ez tökjó! még nekem is tetszik, küldd csak át;)" ezen meglepődtem :D de volt olyan is szerencsére aki nem volt bunkó és normálisan fikázás nélkül elmondta hogy ez nem az ő izlése, de ha én szeretem akkor csak hallgassam :D magyarul elfogadta. XD

Én iss nagyon szeretem a KPOP-ot, meghalok ha nem olvashatok a csapatokról, énekesekről, színészekről egy pár szaftos pletykát, vagy MV kiadásokat, album kiadásokat, ga nem láthatok képeket és stb ilyen dolgokat.. szinte az életem részévé vált..és ebből nem fogok kinőni, és azért se mondom h sajnos mert nem akarok :D

Véleményem szerint, azok akik KPOP őrületben szenvednek :P igazi egyéniségek, és azok is lesznek ha "idősebbek" lesznek ^^ mert egyszer mi is felnövünk. De azzal, hogy mi nem az átlagos amerikai számokat hallgatjuk, se a németet és egyéb ilyeneket, mi egy teljesen más kultúrát és műfajt ismerünk meg, ami tök egyedi..ráadásul még az öltözködésük is teljesen egyedi. Éppen ezért lesz az, hogy ránk jobban fel fognak szerintem nézni az emberek mint azokra akik ugyan azt hallgatják és akik az átlagos normáknak felelnek meg. Mert valljuk be, egyes fiatalok azt gondolják hogy a koreai zene az nem normális, mert húzott szeműek és csingcsangcsung.

De sajnos ők vannak olyan vakok, hogy nem látják a számokban az értelmet, a szeretetet, a tehetséget és hát..szóval semmit se látnak bennük. Én megmondom őszintén az amerikai számokban mindben csak ugyan azt látom.. mindegyik szám ugyan az csak a szövege más és a dal hangzása át van írva.. de egyébként egyik sem egyedi. Akire azt tudom mondani hogy egyedi számokat alkotott az Michael Jackon, vagy Madonna. Nem azért mert ők azok akik rohadt híresek, hanem azért mert ők nem úgy lettek beválogatva a zene iparba hogy "ez nagyon cuki és jóképű és szép és szexi" akiket imádni fognak a fiatalok ezért lesz belőle pénz, hanem azért mert ők tehetségesek és biztos hogy régen mindent beleadtak hogy a csúcsra jussanak! ^^ ráadásul szerintem ez a két sztár biztos hogy tudta hogy hol van Magyarország, és biztos hogy nem gondolta azt hogy az egy állam vagy egy város mint a mostani rohadt buta sztárok akik mellett lehetne engem nevezni Dr.-nak vagy akár Professzornak.XDDDD

A KPOP-al ugyan ez van..ők komolyan keményen dolgoznak minden egyes albumon, számok, mini-albumon.. ezért válnak egyre és egyre híresebbé mert beleteszik a szívüket is :D:D ráadásul ők a sikerekért nem csak hogy megdolgoztak de meg is tanultak :))

Plusz, azzal hogy mi tanuljuk az iskolában az angol nyelvet, és beszéljük anyanyelvként a nem egyszerű magyar nyelvet, tanulunk ezen kívül egy kis koreai nyelvet is a számokból és a doramákból és biztos vagyok benne hogy fordítás közben mindenkire ragad soksok szó és kifejezés ahogy rám is.. és úgyszint a doramákból ^3^ pláne ha még tanulsz is hozzá egy keveset ahogy én is :D:D

Vendég

#66

2011-09-03 20:11

Jó lenne itt is a Kpop:D

Vendég

#67

2011-10-02 14:57

Nagyon örülnék ha sikerülne hogy a Beast itt lenne.
Mami

#68 :)

2011-10-02 14:58

Örülnék ha a Beast eljönne Magyarországra ...
Izabella

#69

2011-10-04 18:44

K-pop ♥ <3

Vendég

#70

2011-10-28 19:52

Imádom a beast és remélem sokan alá írják a petíciót és eljőnek. :)
hARUNA

#71 71

2011-10-28 19:53

I LOVE BEAST!!!!!!
AmY

#72

2011-11-09 21:18

Én sem szeretem, ha rosszat mondanak rájuk. A minap az osztálytársaim szivattak, hogy "Már megint a ferdeszeműket hallgatod?" én meg mondtam, hogy "Biztos jobb, mint amit te hallgatsz *bííp*(szép ékes magyar káromkodás)". NAh szóval mindenkivel egyetértek, még azokkal is akik kisregényt írtak. :)

Timi

#73 Re:

2011-11-12 14:18

#1: -

Remélem egyszer eljön a 2NE1 ! ^^ <3

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-11-12 14:19


SuJuYeEunHae
Vendég

#75 Re: Re:

2011-11-12 14:23

#73: Timi - Re:

Nagyon jó lenne nem is tudnám mit csinálnék előszőr srnék az örömtől v elájulnék :) :)

+SMTOWN is jöhetne!!! :)) őket se utasítanám vissza!!