Kpop Magyarországon is

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kpop Magyarországon is petíció automatikusan generált fórumtémája

vyvooo

#26

2011-07-13 12:53

értelem szerűen, aki nem szeretné hogy legyen kpop a magyar zenei csatornákon, az ne írja alá. ez a petíció nem azoknak készült, akik nem szeretnék.:S^^ amúgy nagyon örülünk, hogy már 200 fölött vagyunk, reméljük lesz még több is.:D és hallottam olyanokat hogy valakik csak "divatból" szeretik a kpop-ot(amit nme igazán értek), annak úgy kell, de mi akik tényleg nagyon szeretjük, had legyen már egy kis örömünk.*-*
Renikee

#27

2011-07-13 13:30

Juj remélem hogy sikerül :) Úgy szeretem a KPOP-ot ^^
MinniE

#28 Re:

2011-07-13 15:02

#26: vyvooo -

Itt a pont!! :D ^^ Én is örülök neki hogy 200 felett vagyunk!! :3

Úgyis minden nap csekkolom hányan írták alá~~ =)

Playful kiss

#29

2011-07-14 05:42

Hajrá kpop !!
Gayoon

#30

2011-07-14 10:53

4MINUTE,2NE1,BIGBANG,B2ST/BEAST,TEENTOP,BOYFRIEND,BLOCK B..stb... oylan jó lenne ha adnák a csatornák :D #kpop4ever
Jia~
Vendég

#31

2011-07-22 17:54

Én is örülnék neki, főleg ha 4Minute, 2NE1, Kara és Miss A számok mennének *-* de Beast is jöhet ;DD

Hoshi

#32

2011-07-23 17:00

most leszek innen kinézve, de nemérdekel ^^
én nem örülnék neki, ha menne a TV-ben Kpop, ugyanis:
-divat zene lesz
-oké, hogy sokan ismerni fogják őket, de az előadók, megérdemlik, h igaz rajongóik legyenek, nem csak olyanok akik kb 2hétig "szeretik" őket, azt annyi. Nem ezért dolgoznak éjjel-nappal.
-ez egy stílus, a mi stílusunk akik régóta ebben élnek, és ezért élnek.
-akik eddig is kinézték őket, és "ferdeszűnek", "húzottszeműnek" hívták őket, azoknak a véleménye ezek után sem fog megváltozni, és majd jön a szöveg "ezek a kínaiak mit keresnek a tv-ben?" meg hasonló.
-sok fanpicsa(már elnézést) jön, hogy "húdejók, imádom őket" satöbbi. amikor az ég világon SEMMIT nem tud róluk, csak a TV-ben látta őket. Ettől a falra mászok és ezzel nem vagyok egyedül.
-Sokan "megszeretik" őket (ha csak 2hétre is) de azt fogják hinni az emberek, hogy híresek lettek és rengetegen akarják, hogy jöjjenek(ez most is így van), és eljönnek, és a vártnál valszeg kevesebben fogják fogadni őket, mert azok akik a TV-ben látják őket, élőben nem biztos, hogy kíváncsiak lesznek rájuk.
és még tudnám sorolni, de szerintem sokan ezt se olvassátok el...
Őszintén, nem jó érzés külön "világban" élni, azzal, hogy ti mást hallgattok/szerettek? nem azt a zenét hallgatjátok amit mások? a kpop számomra nagyon sokat jelent és amitől a legjobban rettegek, az az, hogy bejön a divatba és még a csapból is ez fog folyni, szóval tucatzene lesz. A kpop és az Idolok NEM ezt érdemlik. Tényleg igaz és hű fanokat érdemelnek. NE értsetek félre, nagyon szeretném, hogy híresek legyenek, eljöjjenek koncertezni, de nem ilyen áron. Ez egy más világ, amiben mi élünk. Én tényleg csak a Kpop/Jpop-ban élek, szal semmi mást nem hallgatok, nem nézek, meg semmi. Szóval hihetitek azt, hogy csak én reagálom túl, de ha már nem egyedül gondolom így akkor lehet h nekem van igazam. Alaposan gondoljátok végig és akkor szavazzatok meg minden.
köszöntem <3
Playful kiss

#33

2011-07-23 17:15

Én is csak a kpop/jpop-ban élek,csak azt hallgatom itthon és nyomatom itt fent az oldalon ,mert imádom !!!de szavaztam....ennyi
Playful kiss

#34

2011-07-23 17:44

Ja és természetesen csak koreai ill.japán sorozatokat,filmeket nézek

Vendég

#35

2011-07-23 18:21

Egyetértek a peticióval.
MinYoung

#36

2011-07-24 16:38

Nem hinném hogy majdnem 300 ember miatt menne KPOP a tvben... de a lényeg hogy megpróbáltuk! :D
ilovekorea

#37 Re:

2011-07-25 21:03

#32: Hoshi -

szerintem meg ezt a petíciót azok írták alá akik nem 2 hétig fogják szeretni. nem kell a csapból is amerikaiaknak folyni. én sok rajongót ismerek és mind1ik tud róluk mindent. attól még h te nem akarod mások szeretnék látni a tv-ben. mindenhol amerikaiak meg ilyenek mennek. miért ne mehetne kpop?? és sokan azt szeretik ha különbözik a stílusuk. Jackie Chan  nem "ferdeszemű" , "húzott szemű" ?? így legalább őket is +ismernék.

MinniE

#38 Re: Re:

2011-07-26 16:40

#37: ilovekorea - Re:

Egyetértek + ezt még nem irhatják alá fanpicsák,mert még nem tudnak róluk és azért jó tudni hogy közel 300 ember szereti itthon is őket~~
És a fanpicsák között is akadhat igazi rajongó!! :)


Vendég

#39 Cookie (Zsófia Tóth)

2011-07-27 16:27

SM Town in hungary ~~~ Augusztus 10-én flash mobot szervezünk a hősök terén~ számítunk rátok ^3^
vyvooo

#40

2011-07-27 19:28

Hoshi, részben egyetértek veled. elhiszem hogy sokat jelent ez neked, de hidd el, hogy nekünk is, ezért hoztuk létre a petíciót. Én sem hallgatok mást, még TV-t sem nézek amióta megszerettem őket, róluk szól éjjelem-nappalom, már ide rohadok a géphez, és megszeretném élni egyszer azt, hogy nem csak a buzi Fluor meg Béci meg SP és egyéb más, tehetségtelen emberek zenéit nyomatnák a csatornákon, hanem végre egy igazi zenét is lejátszanának. az pedig a legnagyobb álmom, hogy találkozzam a BEAST-el. És lehet sok mindenki másnak is van ilyen álma, hogy egyszer találkozzon az ázsiai kedvencükkel.

Vendég

#41

2011-07-28 09:56

Milyen jó lenne*-* Igaz, hogy a Music Channelen már adnak B2ST-t meg 2NE1-t, de azt is nagyritkán és hát nem csak ők az egyetlen előadók Dél-Koreában. Úgyhogy hajrá~ ^^
MinniE

#42

2011-07-29 16:48

De jó lenne flashmob-ra menni,de kizárt hogy elengedjenek...
(a szüleim....awwwwwww!!)
Amúgy én most a héten egy csomószor néztem a Music Channel-t,de eddig nem sikerült látnom se B2ST-et,se 2NE-t...
Ellenben Nicky Minaj számát mindig elkapom... -.-"
Super Junior-t akarooooooook~~~ xD

Vendég

#43

2011-08-01 11:23

Remélem teljesül ennyi rajongó álma, olyan jó lenne, ha Magyarországon is láthatnánk K-pop klipeket!
Főleg SNSD-set:3
<333
ilovekorea

#44 Re:

2011-08-10 22:09

#40: vyvooo -

Én is így vagyok vele. A család többi tagja ki van akadva , hogy mindig "koreaizok" . Állandóan megkérdezik, hogy mit szeretek bennük.

vyvooo

#45

2011-08-11 23:10

ááá én már anyám agyára megyek.XD nem elég az h folyton csak kpopot hallgatok de az öltözködésem is már olyan mint a koreai lányoknak.:DXD sőt most lesz frufrum is.:DXD most mondja valaki h nem vagyok beteg!!!!XDXDXD
MinniE

#46 Re:

2011-08-13 01:48

#45: vyvooo -

Szerintem nem vagy beteg!!! x3   Nekem is beszólnak mindig hogy ez nem is zene és ilyenkor robban ki nálunk a 3.világháború~~~ x""""""D

vyvooo

#47

2011-08-15 14:43

hehe.:D ja én is ilyenkor mondom hogy az a szar zene, amit ti hallgattok!!!XD ez igazi zene.:P:D nem tudják ezek, h mi a jó.:P:DDD
daidai

#48

2011-08-18 20:22

@Hoshi: Nagyjából egyetértek azzal, amit leírtál, de azért annyit hozzátennék, hogy Koreában sem mind csak és kizárólag "igaz" rajongók vannak és ugyanúgy akadnak ott is bőven antik, annak ellenére hogy ott a KPOP már nem számít furcsaságnak. :) Én nem bánnám, ha néha menne pl. SuJu is a tévében a gagyi Fluor meg hasonlók mellett... Meg hát ha szélesebb körökben is elterjedne a KPOP, nagyobb esélyünk lenne eljutni egy koncertre, lehet hogy nem pont Magyarországra, de valahová a közelbe. (Mert hát azért jó meg szép hogy SM Town koncert Párizsban, de hány magyar kpoppernek van arra pénze hogy oda kiutazzon?)

Amúgy a Music Channelen tényleg megy 2NE1 is?? O_O Eddig csak a Beast-től találkoztam három darab számmal (de a Fictiont nem adják :[), 2NE1-nal nem... Melyik számot szokták leadni? O___O
Manami

#49 Re:

2011-08-19 17:42

#32: Hoshi -

nem vagy kinézve :) ez a te véleményed Hoshi. A mondanivalódban van igazság, és biztos vagyok benne hogy ezt a petíciót nem csak olyanok írják alá akik 2 hétig szeretik őket :) azoknak nem is kellene..mert a fellángolás nem jó. Természetesen ezt a petíciót sem lehet beadni úgy a TV-nek hogy 200-300 körüli aláíróval mert ehhez jóval több kell, mert lehet hülyének néznének, mert ez így kevés lenne pedig rengeteg. Ezért ezt a petíciót úgy terveztük (legalábbis én) hogy nem ebben az évben adjuk be, hanem majd később valamikor,amikor már sokkal többen írják alá ^^ az meg kérdéses, hogy mennyien fogják az elkövetkezendő években aláírni :)

Én nagyon örülök neki hogy már ennyien vagyunk itt :) de igazság szerint én is nagyon félek attól hogy divat zene lesz, de ezt muszáj EGYÜTTESEN kiküszöbölnünk, és nem engedni azoknak az embereknek akiken látszik hogy csak divatot csinálnak belőle. Mert így van, ez a mi kis világunk és a mi érzéseink.. és bizony teljesen más világ ^^ egyébként a BEAST-t számait már az egyik adón vetítik, igaz nem magyar de akinek pl. Digi TV-je van az látja ha rákapcsol..(nem jut eszembe az adó).. a Beautiful számot is láttam már, a Bad Girl-t, a Shock-ot meg a Breath-et.. :D pedig eddig csak a Shock volt.. és ezek koreai, japán és angol változatban mentek :D jóvolt hallgatni.


Vendég

#50 Re:

2011-08-19 17:45

#48: daidai -

Igenigen~ a Music Channelen a 2ne1 Cant nobody száma szokott menni :D ahogy észrevettem egyszer angol egyszer koreai nyelven :D nagyon klassz ám ^^ keke~ akkor lehethogy az az adó amin a BEAST számai is mennek x)

De, a te leírásod is igaz hogy ugyan úgy ott is vannak olyanok akik szeretik őket 2-3 hétig aztán lemondanak róluk, meg persze az antik. de ezek mindenhol megvannak.. itt is vannak fluor meg sp antik mint pl. én (bocs ha valakit megbántok) x'DDDD de valóban annyira jó lenne ha mondjuk közelebb is jönnének.. Párizsolyan messze van..hiába van európában x) akkor inkább németország, vagy románia ha már Mo. nem.. de  aközelbe ami nincs olyan messze és kocsival is lehet menni ^^