Elegünk van Parászkából!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Elegünk van Parászkából! petíció automatikusan generált fórumtémája

Kozma Szilárd

#576 Re: Re:

2016-02-15 07:28

#573: - Re:  

 Személytelen - senkiségből, inszinuációkból meg kitűnő! - És mindezt Parászka védelmében. Mondom: az aláírások száma 1640! - Persze, a jobbikosok, kurucosok...tudjuk!

Na, el mentem a dolgomra, jöhet hát a senkiik gátlástalan hazudozása, az eredmény kétértelművé tevése, az ál-liberális elvitatása, relativizálása.

(Az eredmény szempontjából ugyis annyi.)

Kozma-Joó Viola

#577 Re: Re:

2016-02-15 07:38

#573: - Re:  

 Személyességet akartál írni, csak a rosszindulatodon nem bírsz uralkodni, és könnyű is gátlástalanul vádaskodni a rejtekből, az anonimitásból, a "lesből", kedves vadászka.... Amit nem lehetett magadat vállalva a rádióban, a tv-ben, és különböző újságoknál, azt lehet itt anonimként.

 

Csibész

#578

2016-02-15 07:46

A mai nemzetközi jog egyik legelismertebb elve az önrendelkezési jog. A népek önrendelkezési jogának elismerése a nemzetközi kapcsolatok második világháború utáni fejlődésének fontos eredménye. Ennek ellenére, ezen alapjognak széles körben elismert meghatározása ma sincsen. Az utóbbi években elfogadottá vált azonban az a nézet, miszerint az önrendelkezési jognak külső és belső formája egyaránt létezik. Belső formájának tartalmával kapcsolatban az utóbbi években számos vita született. I. Az önrendelkezési jog – meghatározatlan nemzetközi alapelv Az ENSZ Alapokmányának 1. cikke megfogalmazta: az Egyesült Nemzetek egyik fő célja az, hogy a nemzetek közötti baráti kapcsolatokat a népeket megillető egyenjogúság és önrendelkezési jog tiszteletben tartásával fejlessze. A gyarmati uralom felbomlása. Az önrendelkezési jog ENSZ-gyakorlatban kialakított fogalma hagyományos értelmében a gyarmati uralom alatt élő népekre vonatkozott. A második világháború befejeztével elkezdődött az ún. dekolonizációs folyamat, amelynek alapján a különbözö gyarmati területeken élő népek függetlenségüket vívták ki. A háború utáni első két évtizedben a volt gyarmati területeken, már 66 önálló állam jött létre, a hatvanas évek végére pedig a gyarmati rendszer felbomlása befejeződött.¾ 1 Az 1960. évi Nyilatkozat a gyarmati országoknak és népeknek biztosítandó függetlenségről¾ 2 megállapítja, hogy „valamenynyi népnek jogá- ban áll teljes szabadságát megvalósítani, szuverenitását gyakorolni és nemzeti területét megvédeni”, illetve hogy „minden fegyveres akciót, vagy a függő népek ellen irányuló bármilyen megtorló intézkedést meg kell szüntetni”. Az ENSZ Közgyűlésének, ugyancsak 1960.- ban elfogadott, 1541. számú határozata előírja azt a három módszert, ahogyan az önrendelkezési jogot alkalmazni lehet. Ennek megfelelően, a gyámsági vagy az önkormányzattal nem rendelkező területeknek jogukban áll új, független államot létrehozni, szabadon egyesülni független, már létező állammal, vagy szabadon integrálódni már létező államba A két fenti határozat révén az önrendelkezési jogot a gyarmati területeken élő népek tagadhatatlan jogaként ismerték el. Az önrendelkezés, mint alapvető emberi jog. Az 1966-os év új fordulatot hozott. A Polgá- ri és Politikai Jogok Egyezségokmányában, valamint a Gazdasági, Szociális és Kulturális Jogok Egyezségokmányában az önrendelkezés valamennyi nép jogaként fogalmazódik meg: „Minden népnek joga van az önrendelkezésre.


Vendég

#579

2016-02-15 09:00

Meggyőződésem,hogy ha valaki magyarnak született akkor a génjeiben kell legyen,nem ártok a fajtámnak!Különössen igaz
kell legyen újságíró esetében!
Szégyelje magát ez a nőszemély.ÁRULÓ!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 09:31



Vendég

#581 videó

2016-02-15 10:03

Már bocsánat...de ezt a videót ki bírja végignézni?


Vendég

#582 Re: Re: ÚRISTEN!!! EGY LINK A SZÖVEGBEN!!! TÖRÖLNI!!!!

2016-02-15 10:56

#563: Kozma Szilárd - Re: ÚRISTEN!!! EGY LINK A SZÖVEGBEN!!! TÖRÖLNI!!!! 

 Ja. Nyilván az önök asztro-móka videója is "tök semleges", ugye? Mert azt is kétszer nyomták ide be. De természetesen azt nem törli a moderátor...


Vendég

#583 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 11:01

#565: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Na ezt jól mondta. Én eredetileg nem ezért nem írtam meg a nevem, hanem megszokásból (több helyen is fórumozok, sehol nem szoktak saját névvel írni). De utólag én is hálát adok az égnek, hogy anonim maradtam. A fenének hiányzik, hogy ezek vendettát indítsanak ellenem is, asztromókus videókkal, személyeskedéssel, stb. És csodálkoznak, hogy senki nem akar nekik bemutatkozni...


Vendég

#584 Re: Re: Re:

2016-02-15 11:02

#566: Kozma Szilárd - Re: Re:  

 Tényleg? A petíció szövege szerint nem ezért indult, hanem Parászka ellen. 


Vendég

#585 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 11:04


Vendég

#586

2016-02-15 11:14

Bemutató - ezt érdemes megnézni


Vendég

#587 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 11:21

#574: Kozma Szilárd - Re: Re: Re: Re:  

 Én azért szeretném Kovács András Ferencet is hallani nyilatkozni erről a nagy "barátságról". Főleg azok után, hogy a hozzászólását kimoderáltatták egy link miatt - miközben önök telenyomják linkekkel és saját Youtube-videók reklámozásával a fórumot...


Vendég

#588 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 11:23

#575: Kozma Szilárd - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Engem érdekelne konkrétan is: melyik cikkében agitált az autonómia megvalósulása ellen?


Vendég

#589

2016-02-15 11:24

Felháborító, hogy egy magyar újságíró így írjon és így viselkedjen. Az is bűnös, aki a szélsőséges gondolatait közzé teszi.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 11:27



Vendég

#591 Re: Re: Re:

2016-02-15 11:29

#576: Kozma Szilárd - Re: Re:  

 Na ne vicceljen, van magának dolga is? Azt hittem, főállásban oldalas hozzászólásokat írogat ide... Vagy ilyentájt Youtube-videókat szokott készíteni?


Vendég

#592 ÚJABB LINK!

2016-02-15 11:32

#580: Kozma-Joó Viola - A 2016-os év egy fiktív, erdélyi, ambíciós, ál-liberális újságírónő számára asztrológiai szempontból 

 És újabb "objektív" link, önreklámozásai céllal! Vajon kimoderálják? Áááá, dehogy...


Vendég

#593 Re: videó

2016-02-15 11:33

#581: - videó 

 Elég belenézni, én ajánlom! Föllöttébb szórakoztató! :-)


Vendég

#594 Kérdés

2016-02-15 11:38

#580: Kozma-Joó Viola - A 2016-os év egy fiktív, erdélyi, ambíciós, ál-liberális újságírónő számára asztrológiai szempontból 

 Belenéztem a videóba, nagyon izgalmas volt. Egy nagyon fontos kérdés azonban megfogalmazódott bennem, kérem, hogy mint szakavatott asztromókusok és irodalmárok, szíveskedjenek útbaigazítani engem (nem hagy nyugodni, hogy e téren hiányos maradt a műveltségem):

Hol érhetném el Shakespeare Harmadik Henrik című művét? Nagyon érdekelne!

Előre is köszönöm a segítséget!


Vendég

#595 Re:

2016-02-15 11:41

#586: -  

 Már belebotlottam, köszi. Pont tegnap kerestem rá, kik is lehetnek, és kidobta ezt is. Ezek után tényleg csak egy nagyon öntudatos mazochista mutatkozna be nekik. :-))))


Vendég

#596 Re: Kérdés

2016-02-15 11:41

#594: - Kérdés 

 Egy antológiában Csurcsill műveivel. Kizárólag asztrológusboltokban megrendelhető.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 11:52


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 11:59


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-15 12:01