Elegünk van Parászkából!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Elegünk van Parászkából! petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-14 21:19



Vendég

#552 Re: Re: Re:

2016-02-14 21:30

#532: Kozma-Joó Viola - Re: Re:  

 Azt a kommentet én írtam. Nem "mocskolni" akartam vele Kozma Szilárdot, hanem a mocskolódásaira válaszolni. Lehet, hogy nem büszkélkedett, ezt visszavonom. De azt nem értem, mitől ilyen érzékenyek pont önök, akik kapásból lealávalóznak ismeretlenül is másokat, és nem tűrnek semmilyen ellenvéleményt. Ha a saját jóhírükre, becsületükre ilyen érzékenyek, talán válogassák meg a szavaikat másokkal szemben is, akkor nem váltanak ki ilyen indulatokat belőlük, mint most belőlem. Érdemes volna egy kis önvizsgálatot tartaniuk, mert, mint látjuk, önök egyetlen szón is úgy meg tudnak sértődni, hogy oldalas kommentekben kelnek ki magukból. Amikor másokról van szó, pláne, ha azok nem az önökével egyező véleményt szajkózzák, csak úgy röpködnek a jelzők, minősítések, rosszindulatú feltételezgetések, rágalmak a tollukból. Van egy régi keresztény alapelv, miszerint, amit nem kívánsz magadnak, te se tedd másnak. Azt hiszem, sok kellemetlenséget és sértődést megspórolnának maguknak, ha kicsit kevésbé volnának előítéletesek, ítélkezők, támadók, gyanakvók és vérmesek. De ez csak tipp, szerény javaslat, persze. :-)


Vendég

#553 ÚRISTEN!!! EGY LINK A SZÖVEGBEN!!! TÖRÖLNI!!!!

2016-02-14 21:33

#532: Kozma-Joó Viola - Re: Re:  

 KAF hozzászólását egy, a szövegben elrejtett link (külső hivatkozás) miatt töröltették. Ezúton jelezném, hogy a Kozma-Joó Viola hozzászólásában (amelyre válaszolok) is egy link található, ami egy Wikipédia oldalra mutat. Kíváncsi vagyok, törli-e a moderátor, vagy itt is kettős mércét alkalmaz...


Vendég

#554 Re: Re: Re:

2016-02-14 21:35

#536: Kozma-Joó Viola - Re: Re:  

 A feltűnés az feltűnés, nem?


Vendég

#555 Re: Re: Re:

2016-02-14 21:37

#536: Kozma-Joó Viola - Re: Re:  

 Önök valamilyen folyamatos háborúban képzelik el az életüket? A vélemény kifejtése nem hadviselés, még csak pszichológiai sem. 


Vendég

#556 Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 21:42


Vendég

#557 Re:

2016-02-14 21:50

#541: Kozma Szilárd -  

 Én kezdem azt érezni, hogy egyikünk megőrült (és tippem is van, hogy ki). Jóember, mondja már meg, ki mondta, hogy ne legyen maguknak autonómiájuk, vagy váljanak szórvánnyá?! Az a felsőbányai hozzászóló, akit ön kapásból lealávalózott egy szóval sem mondott ilyet. Nem veszi észre, hogy olyan dolgokon háborodik fel, amit ön adott a vitapartnerei szájába! Ki mondta, hogy nem támogatja a székely autonómiát?! A felsőbányai hozzászóló csak annyit írt, hogy a székelyek kicsit túl sokat panaszkodnak, miközben másoknak egy fokkal rosszabb a helyzetük Erdélyben. Erre válaszolva kérdeztem én, hogy önök mikor terveznek a szórvánnyal szolidarizálni, az ő jogaikért is kiállni, netalán meneteelni? 
Hol van ebben az, hogy olvadjanak be, vagy ne legyen autonómiájuk, az istenért?


Vendég

#558 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 21:54

#544: - Re: Re: Re: Re:  

 Hát én is azt hiszem...

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-14 21:56



Vendég

#560 Re: Re: Re:

2016-02-14 22:19

#545: Kozma Szilárd - Re: Re:  

 Nagyszerű. És a tegezés mellett arra is felhatalmazta, hogy lekezelje? 

Kozma Szilárd

#561 Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 22:33

#552: - Re: Re: Re:  

 Írjon a saját becsületes nevével, és akkor mind ezt a fölösleges és steril álmorélis, szemforgató hablatyolást meg lehet sporólni. Hiszen ezeket a mondatokat így álnév alatt, akár egy tööbszös gyilkos, vagy pedofil vagy rögeszmés tolvaj is írhatja. Senkiről nem írtam, hogy alakoskodik, aki normális emberi névvel jegyezte az írását, még csak annak sem kérdeztem utána, hogy talál-e a név a személlyel. Ennek így, személyi név nélkül, sőt, akárcsak megkölönböztető álneveket sem használnak, hanem mindemi Vendég egy halomra, tartalomtól és hozzáállástól függetlenül, tartalaom és erkölcsi alap nélkli hablaty, semmi értelme, üres és steril látszat-vita, szófosás.    

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-14 22:34


Kozma Szilárd

#563 Re: ÚRISTEN!!! EGY LINK A SZÖVEGBEN!!! TÖRÖLNI!!!!

2016-02-14 22:35

#553: - ÚRISTEN!!! EGY LINK A SZÖVEGBEN!!! TÖRÖLNI!!!! 

 Ennek semmi köze a kettős mércéhez! A wikipédia tök semleges a kafka linkje egy ál-balliberális oldalra vezetett, nem a mi honlapjainra, nem az én portálomra. .


Vendég

#564 Re:

2016-02-14 22:37

#550: Kozma Szilárd -  

 Uramisten! Hát ez nagyívű. Sok remek képességét megcsillantotta már itt, de hogy ilyen magas szinten tud viccelni más emberek nevével, hát ezt nem hittük volna! (Ezek után biztosan mindenki sokkal szívesebben megmondja majd önnek a valódi nevét, ha kéri). Micsoda szellemre vall, micsoda cizellált, finom humorérzékre! Gratulálok. Amúgy tényleg: Vadászka Bobóka? Ne már! Ennél maga többre képes, higgyen magában! A Vadászka Bobókánál kb. még a Borászka Paróka is viccesebb lenne (és ez kapásból jött, mit szól hozzá?). Igaz, én már középcsoportos ovis vagyok, nekem könnyű...

Elhiszem, hogy nehéz lehetett az oviban meg a suliban kibírni azt a sok odaKOZMÁLÓS viccet, amivel szekálták, de lépjen túl rajta. Nézzen körül: mindenki kinőtte ezt a szintet, magának is sikerülni fog, ha a Jupiter is úgy akarja! Én hiszek magában!


Vendég

#565 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 22:38

#561: Kozma Szilárd - Re: Re: Re: Re:  

Eszem ágában sincs a saját identitásomat vállalni tudván azt, mire képesek azokkal szemben, akiket kipécéznek maguknak. Lehetnék én Teréz anya, a római pápa, ha nem értenék egyet magukkal, ízekre szednének. Én nem vagyok annyira bátor, mint Boróka, hogy kitegyem magam ennek. Szóval, maradjunk csak az anonimitásnál.

Kozma Szilárd

#566 Re: Re:

2016-02-14 22:41

#557: - Re:  

 Jóember, mondja már meg, ki mondta, hogy ne legyen maguknak autonómiájuk, vagy váljanak szórvánnyá?! - Parászka Boróka.

Én nem adtam a szájába senkinek semmmit.

A székelyek autonómia - ügyben már rég nem panaszkodnak és főképpen nem panaskodott itt egyikünk sem, hanem cselekenek. Ezttörekszik megtorpedózni PB a haso-szőrű, ée elvazonos barátaival együtt és ez a petíció is azért indult el a tudomásom szerint. Na meg a székelyek le állatozása miatt.


Vendég

#567 Re: Re: Re:

2016-02-14 22:44

#566: Kozma Szilárd - Re: Re:  

 Jóember, mondja már meg, ki mondta, hogy ne legyen maguknak autonómiájuk, vagy váljanak szórvánnyá?! - Parászka Boróka.

 Méghogy nem ad senkinek a szájába semmit... 

Kozma Szilárd

#568 Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 22:45

#560: - Re: Re: Re:  

 Itt egyetlen - valaki... vendég ... - személy kezelt le engem, aki swejtéseim szerint te voltál, amikor le szilárdkáztál. . Kafkának én a sunyi tette miatti szomorúságomat fejtettem ki , a régi barát és költőtárs jogán. - Ne erőltessétek, nem megy a hazudozás, még ezeregy Vendég - fedőnév alól sem. Miért nem látjátok be? Vagyis: Miért nem látod be Boróka? :)

Kozma Szilárd

#569 Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 22:48

#567: - Re: Re: Re:  

 Ez nagyon, de nagon  izléstelen!!! Hát ezek vagytok! - Boróka ezsme- és tejtestvérei!


Vendég

#570 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 22:51

#569: Kozma Szilárd - Re: Re: Re: Re:  

Mi az ízléstelen abban, hogy kiemeltem, Borókának tulajdonít valamit, amit nem ő írt, és egy sorral alatta azt mondja, hogy nem adott senkinek a szájába semmit? 

Kozma-Joó Viola

#571 Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 05:23

Kozma-Joó Viola

#572

2016-02-15 05:35

Itt valaki nagyon nem bír magával: ez a Vendég, aki mindenfélét összehazudozik, állandóan manipulálni próbálja az itt olvasókat, és mindennel meggyanúsít minket, majd a rengeteg támadása, hazugsága, sőt, pofátlan megrágalmazásai után, nagy erkölcsösen megjegyzi, hogy ő nem vállalhatja a ki létét, mert jaj, akkor mi ki tudja, hogyan lekezelnénk... :D Valami kettyent személy lehet.

Szegény pára. Maradjon csak az anonimitásnál, csak miért manipulál állandóan, miért hazudik, miért rágalmaz, stb.? Ezt nevezi véleménynek? Isten óvja azt, aki egy ilyennel nem ért egyet, sőt, aki csak egy légtérbe, vagy egy fórumra kerül az ilyennel, mint ez az alakoskodó, manipulatív, rágalmaktól vissza nem riadó Boróka-párti mitugrász (vagy maga Boróka).


Vendég

#573 Re:

2016-02-15 05:37

#572: Kozma-Joó Viola -  

 Szép jó reggelt :) Személyeskedésből jeles.

Kozma Szilárd

#574 Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 07:13

#552: - Re: Re: Re:  

 Nem alávalóztam le senkit. Illetve a senkiről, vagyis a névtelen kanyarfúrókról állítottam azt, hogy lehetnek akár alávalók is. És ezt fenntartom. Egyébként nem csak lehetnek, hanem tényleg alávalók is.: össze - vissza hazudoznak és rágalmaznak, a tárgyi - anyagi valóságtól teljesen elrugaszkodottan, ahogy azt Viola többször is tény-szerűen bebizonyította.Vag ahogy egy másik senki, aki bezzeg névtelenl le mertszilárdkázni, számonkérte tőlem azt hogy miért merészelem KoVács András FErenc költő-barátomat "letegezni"! Ócska sunyi - gyáva, alattomos manipulátorok. 

Kozma Szilárd

#575 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-15 07:20

#570: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Már hogyne írtr volna Parászka Boróka autonómia ellenes hangulatú cikkeket! - Ezek lehazudnák a napot az égről déli tizenkettőkor fényes napstésben! Minden Vendég álnév alatt okoskodó- szócsavaró, Petíció-ellenes elméleteket gyártó senki, stb.,  gátlástalanul hazudik!
Persze, ez érthető is, mivel másklönben nem érhetnék el a céljukat. De így sem fogják, mvel már 1640 Parászka Boróka eltávollítását igénylő aláírs van!